Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Gelžk. Radviliškis - Rokiškis - Daugpilis

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Tarpukaryje statytas. Rekonstruotas prieš maždaug dešimtmetį.

  Comment


   Šeduvos geležinkelio stotis, 1916 m.

   delcampe.net

   Comment


    Kadangi prieš porą metų beveik utopiška laikytą mintį pratęsti Turmanto maršrutą iki Daugpilio LG jau beveik įgyvendino, tai gal nebaisiai daug kainuotų pratęsti ir Rokiškio savaitgalinį traukinį iki Daugpilio, bent jau vasaromis? Manau tikrai pagyvintų šitą maršrutą, nes kitaip laiko klausimas kada uždarys. Gal vasarą būtų norinčių važiuoti iš Daugpilio į LT pajūrį su persėdimu Šiauliuose, arba iš LT papoilsiauti prie Daugpilio ežerų...

    Comment


     Neaišku, kiek ilgai pratemps Daugpilio maršrutas ir ar po metų o gal dar anksčiau jis nebus užrauktas. O Radviliškio - Daugpilio ruožas ir tarybiniais laikais nebuvo gausus traukiniais. Važiuodavo tolimojo susisiekimo traukiniai į Klaipėdą, Kaliningradą. Ir 2-3 poros dyzelinių į Daugpilį. Bet tada buvo kiti laikai ir kita šalis.

     Comment


      Įdomu koks buvo judėjimas šiuo ruožu tarpukariu?

      Comment


       Keleivinių buvo nedaug. Pavyzdžiui, 1936 m. nuo rudens buvo 3 poros traukinių ruože Radviliškis - Obeliai. Viena vidinė, kitos dvi - tarptautinės iš Berlyno į Maskvą per Daugpilį ir į Daugpilį. Tarptautiniai vagonai, aišku, važiavo prikabinti prie vietinių pagreitintų traukinių, taip kad viduje Lietuvos tais traukiniais buvo galima važiuoti, bet jie stodavo tik didesnėse stotyse.
       Taip pat buvo Radviliškis - Panevėžys viena pora ir traukinys Obeliai - Noreikiai.
       Paskutinis taisė Al1; 2017.10.30, 19:58.

       Comment


        O koks siuo metu yra prekiniu traukiniu srautas?

        Comment


         Parašė Darius555 Rodyti pranešimą
         O koks siuo metu yra prekiniu traukiniu srautas?
         4 traukiniai plius rinktinis per para

         Comment


          Informacija dėl keleivinio traukinio maršruto Šiauliai – Daugpilis tvarkaraščio pakeitimo

          AB „Lietuvos geležinkeliai“ keleivių vežimo direkcija spalio mėnesio pabaigoje tvirtins naują tvarkaraštį maršrutu Šiauliai – Rokiškis.

          Siūloma, kad keleivinis traukinys Šiauliai – Rokiškis važiuotų kiekvieną savaitės dieną tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais. Traukinys iš Rokiškio išvyktų 5 val. ryto ir Šiauliuose būtų 7 val. 30 min. Iš Šiaulių į Rokiškį traukinys išvyktų 17 val. 30 min. ir Rokiškyje būtų 20 val.
          Tokiu būdu būtų sudaryta galimybė kiekvieną dieną traukiniu pasiekti Kupiškį, Panevėžį, Radviliškį, Šiaulius ir tą pačią dieną grįžti atgal į Rokiškį.

          Comment


           Šiauliai-Daugpilis? Aš kažką praleidau?

           Comment


            man irgi užkliuvo ta antraštė. Ar čia LG užrašuose atsiet "esamas" ir "egzistuojantis" toks maršrutas, kad užsidėt ES pliusiuką ?

            Comment


             Parašė mrmiao Rodyti pranešimą

             Šiauliai-Daugpilis? Aš kažką praleidau?
             Manau, kad tai paprasčiausia klaida. Paprasčiausiai Rokiškis supainiotas su Daugpiliu. Prie to supainiojimo galėjo prisidėti sovietmetyje ir kažkiek po 1990 metų šio maršruto buvimas iki Daugpilio (kažkas tai prisimena). Realiai popietinis traukinys Šiauliai_Rokiškis iki Daugpilio nenuvažiuotų: į Rokiškį nuvyksta vėlai, iš ten rytą išvažiuoja anksti. Kažkada iš Daugpilio apie 3h nakties išvažiuodavęs šis traukinys veždavo orą (kartą sekmadienį Šiauliuose apie 8-9h tuo įsitikinau). Realiau būtų iki Daugpilio prailginti reisą, kai į Rokiškį važiuojama rytą, grįžtama vakare, bet tikėtina mažai...

             Comment

             Working...
             X