Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Geležinkeliai Lietuvoje

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  „LTG Link“ vadovaus K. Meidė

  Skaityti daugiau: https://www.diena.lt/naujienos/versl...-meide-1158989

  Comment


   Vadovavimo patirtis atrodo gana solidžiai, tai gal ims kas nors keistis į gerą.

   Comment


    Šiek tiek vilčių teikia, kad keleivių srautai iškelti aukščiau efektyvaus lėšų panaudojimo. Ne jos žodžiai, bet įmonės poziciją indikuoja.

    Comment


     Parašė Kecal Rodyti pranešimą
     Šiek tiek vilčių teikia, kad keleivių srautai iškelti aukščiau efektyvaus lėšų panaudojimo.
     Nes Maximoje ir Eurovaistinėje tikrai vartotojų ir darbuotojų patirtys buvo iškelti aukščiau įmonės finansinių rezultatų.
     Flickr

     Comment


      LTG Link nuo balandžio 1 dienos nutraukė siuntų vežimo veiklą. Gaila, dingo vienintelis padorus būdas gauti siuntas tą pačią dieną į mažesnius miestus.

      Comment


       „Telia“ baigė 12 mln. Eur kainavusią LTG duomenų tinklo modernizaciją

       Antradienį išplatintame pranešime teigiama, kad įvykdžius modernizavimo projektą „Lietuvos geležinkelių“ (LTG) duomenų perdavimo tinklas pasikeitė iš esmės.

       „Atsisakyta senos įrangos, padidintas tinklo pralaidumas, patikimumas ir saugumas, o įdiegti šiuolaikiški sprendimai įgalino LTG grupę tapti lygiaverčiais Europos geležinkelių tinklų valdytojais, turinčiais galimybę diegti tinklo valdymo inovacijas“, – sako pranešime cituojama Giedrė Kaminskaitė-Salters, „Telia Lietuvos“ vadovė.

       Egidijus Lazauskas, LTG generalinis direktorius, teigia, kad tai buvo vienas didžiausių viešojo sektoriaus tinklo modernizavimo projektų per pastaruosius 10 metų.

       Pasak G. Kaminskaitės-Salters, LTG tinklas atnaujintas 156 skirtinguose objektuose, juose įdiegta 850 naujų tinklo įrenginių bei permigruotos paslaugos be didesnės įtakos traukinių eismui.

       Comment


        Ar nėra siandien eismo pertraukos Gaiziunai-Kaisiadorys tarpstotyje nes Gaiziunai - Palemonas vaziuoja prekinis kas 45 minutes ir toks vaizdas kad vyksta apsilenkimai Kalnenuose netgi?

        Comment

        Working...
        X