Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Naujas 2011 metų keleivinių traukinių eismo tvarkaraštis

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Kaip nebus smulkių pakeitimų? Bus - įvedamas vasaros laikas ir dėl to koreguojami tvarkaraščiai.
  Keisis visų tranzitinių taukinių eismas 1 valanda. LG Vilnius - Maskva irgi. LG Vilnius - S. Peterburgas grafikas keisis nuo Karsavos, taip pat ir į Vilnių važiuojančio grafikas Rusijoje iki Pytalovo, o toliau tas pats.
  Pirmasis traukinys Vilnius - Kaunas ankstinamas, taip pat keliomis minutėmis paankstinamas pirmojo traukinio Kaunas - N. Vilnia išvykimas iš Vilniaus į N. Vilnią.
  Dieninis Vilnius - Klaipėda iš Vilniaus išvyks 4 min. vėliau, bet nuo Kaišiadorių važiuos esamu tvarkaraščiu. Taip pat dieninis Klaipėda - Vilnius iki Jonavos važiuos esamu tvarkaraščiu, o toliau grafikas suspaudžiamas ir į Vilnių atvyks 8 min. anksčiau. Tačiau trūkstant keleivinių šilumvežių, traukinio vėlavimas bus dar didesnis.
  10 min. paankstinamas antrojo rytinio traukinio Stasylos - Vilnius išvykimas ir atvykimas į Vilnių. Taip pat keliomis minutėmis paankstinamas važiavimas rytinio traukinio Valčiūnai - Vilnius nuo Juodšilių iki Vilniaus.

  Taip pat dėl remonto darbų ne vieną balandžio dieną, o tikriausiai ir gegužės kai kuriomis dienomis dieniniai dyzeliniai traukiniai Radviliškis - Klaipėda ir Klaipėda - Radviliškis važiuos gerokai vėliau.

  Ir, aišku, balandį kai traukiniai Varėnos ir Ignalinos, Dūkšto, Turmanto ruožuose pradės sustojinėti mažose stotelėse, kuriose žiemą nesustodavo.
  Paskutinis taisė Al1; 2012.03.24, 11:47.

  Comment

  Working...
  X