Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Gelžk. Vilnius-Kaunas

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

 • WastedYears
  replied
  Sutvarkytas senasis Kaišiadorių geležinkelio viadukas

  Prieš (2019 m.):


  Darbų metu


  Po:

  Komentuoti:


 • Al1
  replied
  Vievyje neseniai nugriautas vandentiekio bokštas. Dar likusi nedidelė plytų ir betono krūva.

  Komentuoti:


 • PoDV
  replied
  Parašė lukass Rodyti pranešimą
  Prasidėjus „Rail Baltica“ vėžės Kaunas-Palemonas darbams pigs traukinių bilietai  Plačiau: https://www.vz.lt/transportas-logist...#ixzz5nOn0YMrp
  Įdomu, ar kažką įdomaus sugalvos UAB "Kauno autobusai", kad galėtų šiaurrytiniai miegamieji rajonai lengviau tiesiogiai į stotį atvažiuot. O gal užteks ir esamų grafikų... Dauguma ir taip renkasi tarpmiestinį autobusą iš šių rajonų.

  Komentuoti:


 • lukass
  replied
  Prasidėjus „Rail Baltica“ vėžės Kaunas-Palemonas darbams pigs traukinių bilietai

  Gegužės 22 d. prasidės europinės vėžės nuo Palemono iki Kauno geležinkelio stoties tiesimo darbai. Jie vyks visą vasarą, o traukiniai Vilnius-Kaunas šiuo laikotarpiu važiuos tik iki Palemono, todėl kainuos pigiau...

  ...Populiariausiems traukinių maršrutams bendrovė organizuos nemokamus autobusų reisus, nuvešiančius keleivius iš Palemono į Kauno geležinkelio stotį ir atgal, o maršrutų Vilnius–Kaunas ir Vilnius–Palemonas keleiviams visą šį laikotarpį galios speciali nuolaida kelionės bilietams...

  ...Nuo gegužės 22 d. keliaujantiems traukiniu iš Vilniaus į Kauną ir/ar atgal bilietai kainuos 25% pigiau nei įprastai.

  Iki eismo pertraukos pradžios Palemono traukinių stotis bus paruošta didesniems keleivių srautams: infrastruktūra pritaikyta ir judėjimo negalią turintiems keleiviams, įrengti automobilių privažiavimai abiejose stoties pusėse, įrengiama papildoma automobilių stovėjimo aikštelė, todėl bus galimybė ir šiaurinių Kauno miesto rajonų gyventojams atvykti automobiliu ir jį palikus kelionę į sostinę tęsti traukiniu...
  Plačiau: https://www.vz.lt/transportas-logist...#ixzz5nOn0YMrp

  Komentuoti:


 • Al1
  replied
  Tada lieka Aleksandruvka. Ten tarybiniuose pokariniuose (po Antrojo pasaulinio) karo žemėlapiuose yra pažymėta stotis. Kai važiavau fotografuoti linijos, tai vietiniai (apie 70 metų) iš Aleksandruvkos sakė, kad jokios stoties čia nebuvo. Gali būti, kad pokaryje sudarinėjant žemėlapius buvo naudotais dar Pirmojo pasaulinio karo vokiškais žemėlapiais ir todėl atsirado stotis... Tiesa, Aleksandruvkoje yra tipinis medinis pastatas - gyvenamasis namas, bet toks, kokių pilna šioje linijoje, t.y. jie statyti caro laikais, gal ne iš karto nutiesus liniją, bet kiek vėliau, o ne vokiečių.

  Komentuoti:


 • Zorro
  replied
  1921 metų žemėlapis.
  Kartschupe, Grabutsischki, Prowienischki.

  Komentuoti:


 • Al1
  replied
  Pamieris už Pravieniškių į Kaišiadorių pusę. Arčiausiais Grabučiškių iš dabartinių stotelių yra Karčiupis ir Pravieniškių stotis.

  Komentuoti:


 • disident
  replied
  Gal Pamieris ar Pagiriai?

  Komentuoti:


 • Al1
  replied
  1917-1978 мokiečių Pirmo pasaulinio karo tvarkaraščiuose ir jų prieduose nėra tokios stoties tarp Vilniaus ir Kauno. Galbūt tai ankstesnio okupacinio laikotarpio. Gali būti, kad tai dabartinis Karčiupis ar netoli jo.

  Komentuoti:


 • Sula
  replied
  [QUOTE=miraged;n1647682]
  Parašė laimutis Rodyti pranešimą
  Ar gali čia būti Grabučiškių geležinkelio stotis? https://lt.wikipedia.org/wiki/Grabu%...%C5%A1k%C4%97s

  Abejoju, plius nesutampa užrašai: http://www.kaisiadoriumuziejus.lt/en...4%97lapyje.jpg
  Kodėl negalėtų būti? Vokiečių pavadinimai daug variantų turi ne tik šioje vietoje. 1911 m. žemėlapyje ko gero tiesiog lenkiškas.

  Komentuoti:


 • miraged
  replied
  [QUOTE=laimutis;n1647663]Ar gali čia būti Grabučiškių geležinkelio stotis? https://lt.wikipedia.org/wiki/Grabu%...%C5%A1k%C4%97s

  Abejoju, plius nesutampa užrašai: http://www.kaisiadoriumuziejus.lt/en...4%97lapyje.jpg

  Komentuoti:


 • laimutis
  replied
  Ar gali čia būti Grabučiškių geležinkelio stotis? https://lt.wikipedia.org/wiki/Grabu%...%C5%A1k%C4%97s  https://www.ebay.de/itm/GRABUTSCHISK...MAAOSw4Q5bHV5V

  Komentuoti:


 • donatasa
  replied
  Lietuva siekia ES finansavimo „Rail Baltica“ atšakai Vilnius–Kaunas

  Skaityti daugiau: https://www.madeinvilnius.lt/naujien...ilnius-kaunas/

  Komentuoti:


 • Fulgur
  replied
  Parašė Vitas2 Rodyti pranešimą
  Brigada gali nakvoti Kaune, ne ten yra mašinistų nakvynės patalpos.
  Bet už tą laiką reikia mokėti? Juk arba darbo laikas, arba bent komandiruotės.
  Vietiniai pigiau.

  Šiuo metu „airBaltic“ dirba daugiau nei 50 pilotų ir 18 keleivių salono įgulos narių iš Lietuvos. Be to, „airBaltic“ sustiprino savo pozicijas Lietuvoje, siūlydama daugiau tiesioginių skrydžių iš Vilniaus.
  Paskutinis taisė Fulgur; 2018.01.31, 12:11.

  Komentuoti:


 • Vitas2
  replied
  Brigada gali nakvoti Kaune, ne ten yra mašinistų nakvynės patalpos.

  Komentuoti:


 • Fulgur
  replied
  Aš visiškai kitaip pozicionuočiau. Vilniuje JAU yra sluoksnis žmonių, kuriems "nuosava mašina nelygis". Tai jiems reikia važiuoti į renginius Kaune, kurių skaičius artimas Vilniui
  Kauniečiai irgi lankosi Vilniuje renginiuose.
  Dar yra turistai, kurie atskrenda į vieną iš miestų ir nori būtinai aplankyti ir kitą.

  PS
  Pasakos, kad "brigada Kaune negali nakvoti juokinga". Tegu į avialinijas pažiūri. Susikomplektuoja iš vietinių ir Wizz, ir Ryan, ir kiti.

  Komentuoti:


 • lukass
  replied
  Žinau, kad problema per ankstyvi paskutiniai traukinai, bet paryškintoj vietoj parašyta, kad Vilnius nori traukinio su kauniškiams, o LG atsako, kad jau turi vilniškiams.

  Komentuoti:


 • Fulgur
  replied
  Paprasta suprasti.
  Problema yra čia:
  Paprastai paskutinis traukinys iš Vilniaus į Kauną penktadieniais išvyksta 21 val., o šeštadieniais dar anksčiau – 19.45 val., iš Kauno į Vilnių – penktadieniais 22.35 val, o šeštadieniais 21.50 val.
  Tas derinimas su Žalgirio arena gal ir neblogai. Bet ne visi ten nori, ne visiems ten reikia. Ir jei nori į renginį Kaune, kuris ne Žalgirio arenoje, tai lieki ant ledo.
  Todėl lygiai taip pat neblogai būtų ketvirtadienį-sekmadienį 2230-2300 traukiniai Vilnius-Kaunas ir Kaunas-Vilnius. Iki stoties galima Taksi. O tarp miestų taksi nepavažiuosi.

  PS
  Lėšų 4 valandą leisti du traukinius tai yra.

  Komentuoti:


 • lukass
  replied
  Vilniaus savivaldybė nori naktinių traukinių iš Kauno, geležinkelininkai sako – jau yra

  Vilniaus miesto savivaldybė norėtų, kad iš Kauno į Vilnių penktadieniais ir šeštadieniais kursuotų naktinis traukinys. Tokiu būdu esą kauniečiai turėtų daugiau galimybių lankytis renginiuose Vilniuje. Tačiau „Lietuvos geležinkeliai“ tvirtina, kad ir dabar po renginių Kauno „Žalgirio“ arenoje galima į sostinę grįžti traukiniu. Ir ne tik savaitgaliais. Apie papildomus maršrutus kol kas nekalbama...
  Paryškintas vietas sunku suprast (vienas apie batus - kitas apie ratus)
  Paskutinis taisė lukass; 2018.01.30, 08:06.

  Komentuoti:


 • Al1
  replied
  Amaliuose įrengiama požeminė perėja po geležinkeliu šalia pervažos (po Vilniaus krypties peronu). Aplinkkelio, kuris pakeis Amalių pervažą, statybos darbai vyksta. Taip pat pradėta Palemono pervažos likvidavimui skirto viaduko statyba (kol kas tik aikštelių paruošimo darbai iš abiejų pusių).
  Paskutinis taisė Al1; 2018.01.04, 17:14.

  Komentuoti:

Working...
X