Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Gelžk. Vilnius-Kaunas

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Paprasta suprasti.
  Problema yra čia:
  Paprastai paskutinis traukinys iš Vilniaus į Kauną penktadieniais išvyksta 21 val., o šeštadieniais dar anksčiau – 19.45 val., iš Kauno į Vilnių – penktadieniais 22.35 val, o šeštadieniais 21.50 val.
  Tas derinimas su Žalgirio arena gal ir neblogai. Bet ne visi ten nori, ne visiems ten reikia. Ir jei nori į renginį Kaune, kuris ne Žalgirio arenoje, tai lieki ant ledo.
  Todėl lygiai taip pat neblogai būtų ketvirtadienį-sekmadienį 2230-2300 traukiniai Vilnius-Kaunas ir Kaunas-Vilnius. Iki stoties galima Taksi. O tarp miestų taksi nepavažiuosi.

  PS
  Lėšų 4 valandą leisti du traukinius tai yra.

  Comment


   Žinau, kad problema per ankstyvi paskutiniai traukinai, bet paryškintoj vietoj parašyta, kad Vilnius nori traukinio su kauniškiams, o LG atsako, kad jau turi vilniškiams.
   Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

   Comment


    Aš visiškai kitaip pozicionuočiau. Vilniuje JAU yra sluoksnis žmonių, kuriems "nuosava mašina nelygis". Tai jiems reikia važiuoti į renginius Kaune, kurių skaičius artimas Vilniui
    Kauniečiai irgi lankosi Vilniuje renginiuose.
    Dar yra turistai, kurie atskrenda į vieną iš miestų ir nori būtinai aplankyti ir kitą.

    PS
    Pasakos, kad "brigada Kaune negali nakvoti juokinga". Tegu į avialinijas pažiūri. Susikomplektuoja iš vietinių ir Wizz, ir Ryan, ir kiti.

    Comment


     Brigada gali nakvoti Kaune, ne ten yra mašinistų nakvynės patalpos.

     Comment


      Parašė Vitas2 Rodyti pranešimą
      Brigada gali nakvoti Kaune, ne ten yra mašinistų nakvynės patalpos.
      Bet už tą laiką reikia mokėti? Juk arba darbo laikas, arba bent komandiruotės.
      Vietiniai pigiau.

      Šiuo metu „airBaltic“ dirba daugiau nei 50 pilotų ir 18 keleivių salono įgulos narių iš Lietuvos. Be to, „airBaltic“ sustiprino savo pozicijas Lietuvoje, siūlydama daugiau tiesioginių skrydžių iš Vilniaus.
      Paskutinis taisė Fulgur; 2018.01.31, 12:11.

      Comment


       Lietuva siekia ES finansavimo „Rail Baltica“ atšakai Vilnius–Kaunas

       Skaityti daugiau: https://www.madeinvilnius.lt/naujien...ilnius-kaunas/

       Comment


        Ar gali čia būti Grabučiškių geležinkelio stotis? https://lt.wikipedia.org/wiki/Grabu%...%C5%A1k%C4%97s        https://www.ebay.de/itm/GRABUTSCHISK...MAAOSw4Q5bHV5V

        Comment


         [QUOTE=laimutis;n1647663]Ar gali čia būti Grabučiškių geležinkelio stotis? https://lt.wikipedia.org/wiki/Grabu%...%C5%A1k%C4%97s

         Abejoju, plius nesutampa užrašai: http://www.kaisiadoriumuziejus.lt/en...4%97lapyje.jpg

         Comment


          [QUOTE=miraged;n1647682]
          Parašė laimutis Rodyti pranešimą
          Ar gali čia būti Grabučiškių geležinkelio stotis? https://lt.wikipedia.org/wiki/Grabu%...%C5%A1k%C4%97s

          Abejoju, plius nesutampa užrašai: http://www.kaisiadoriumuziejus.lt/en...4%97lapyje.jpg
          Kodėl negalėtų būti? Vokiečių pavadinimai daug variantų turi ne tik šioje vietoje. 1911 m. žemėlapyje ko gero tiesiog lenkiškas.

          Comment


           1917-1978 мokiečių Pirmo pasaulinio karo tvarkaraščiuose ir jų prieduose nėra tokios stoties tarp Vilniaus ir Kauno. Galbūt tai ankstesnio okupacinio laikotarpio. Gali būti, kad tai dabartinis Karčiupis ar netoli jo.

           Comment


            Gal Pamieris ar Pagiriai?

            Comment


             Pamieris už Pravieniškių į Kaišiadorių pusę. Arčiausiais Grabučiškių iš dabartinių stotelių yra Karčiupis ir Pravieniškių stotis.

             Comment


              1921 metų žemėlapis.
              Kartschupe, Grabutsischki, Prowienischki.

              Comment


               Tada lieka Aleksandruvka. Ten tarybiniuose pokariniuose (po Antrojo pasaulinio) karo žemėlapiuose yra pažymėta stotis. Kai važiavau fotografuoti linijos, tai vietiniai (apie 70 metų) iš Aleksandruvkos sakė, kad jokios stoties čia nebuvo. Gali būti, kad pokaryje sudarinėjant žemėlapius buvo naudotais dar Pirmojo pasaulinio karo vokiškais žemėlapiais ir todėl atsirado stotis... Tiesa, Aleksandruvkoje yra tipinis medinis pastatas - gyvenamasis namas, bet toks, kokių pilna šioje linijoje, t.y. jie statyti caro laikais, gal ne iš karto nutiesus liniją, bet kiek vėliau, o ne vokiečių.

               Comment


                Prasidėjus „Rail Baltica“ vėžės Kaunas-Palemonas darbams pigs traukinių bilietai

                Gegužės 22 d. prasidės europinės vėžės nuo Palemono iki Kauno geležinkelio stoties tiesimo darbai. Jie vyks visą vasarą, o traukiniai Vilnius-Kaunas šiuo laikotarpiu važiuos tik iki Palemono, todėl kainuos pigiau...

                ...Populiariausiems traukinių maršrutams bendrovė organizuos nemokamus autobusų reisus, nuvešiančius keleivius iš Palemono į Kauno geležinkelio stotį ir atgal, o maršrutų Vilnius–Kaunas ir Vilnius–Palemonas keleiviams visą šį laikotarpį galios speciali nuolaida kelionės bilietams...

                ...Nuo gegužės 22 d. keliaujantiems traukiniu iš Vilniaus į Kauną ir/ar atgal bilietai kainuos 25% pigiau nei įprastai.

                Iki eismo pertraukos pradžios Palemono traukinių stotis bus paruošta didesniems keleivių srautams: infrastruktūra pritaikyta ir judėjimo negalią turintiems keleiviams, įrengti automobilių privažiavimai abiejose stoties pusėse, įrengiama papildoma automobilių stovėjimo aikštelė, todėl bus galimybė ir šiaurinių Kauno miesto rajonų gyventojams atvykti automobiliu ir jį palikus kelionę į sostinę tęsti traukiniu...
                Plačiau: https://www.vz.lt/transportas-logist...#ixzz5nOn0YMrp
                Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                Comment


                 Parašė lukass Rodyti pranešimą
                 Prasidėjus „Rail Baltica“ vėžės Kaunas-Palemonas darbams pigs traukinių bilietai                 Plačiau: https://www.vz.lt/transportas-logist...#ixzz5nOn0YMrp
                 Įdomu, ar kažką įdomaus sugalvos UAB "Kauno autobusai", kad galėtų šiaurrytiniai miegamieji rajonai lengviau tiesiogiai į stotį atvažiuot. O gal užteks ir esamų grafikų... Dauguma ir taip renkasi tarpmiestinį autobusą iš šių rajonų.

                 Comment


                  Vievyje neseniai nugriautas vandentiekio bokštas. Dar likusi nedidelė plytų ir betono krūva.

                  Comment

                  Working...
                  X