Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Diskusijos apie įvairius būsto projektus - kainos, privalumai, trūkumai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Evier
    replied
    Parašė Aviat Rodyti pranešimą

    Net ir studentam cringe skaityti.
    Iš studento pozicijos - pritariu

    Komentuoti:


  • Aviat
    replied
    Parašė Zygis Rodyti pranešimą
    Na is ties - puslapis atrodo pozicionuotas i studentus nebent, bet kazin ar kainos studentiskos.
    Net ir studentam cringe skaityti. Paskutinių klasių hipsteriukas užsikabintų, bet tikriausiai galvoja, jog kibs ir jaunos vilniečių šeimos.

    O šiaip projektas atrodo patraukliai, smagu kad dar vieną skylę Linkmenų rajone užtaisys.

    Komentuoti:


  • _rB_
    replied
    Jeigu kalba yra apie Namai - Kintai projekto virtuvę tai ten tas pasakymas dėl arbatos, kaip aš suprantu, buvo daugiau dėl jos mažo dydžio ir nekompaktiškumo. Šiais laikais gartraukiai tikrai yra pajėgūs sugerti nemalonius kvapus, jie filtrus turi ir t. t. Aišku, kepinamų svogūnų jau niekas nesugers. Nebent traukimo spinta Kas dėl išplanavimo ir praėjimo - ten reikia sukeisti kambario durų kampą ir padidės truputį erdvės.

    Komentuoti:


  • Horn
    replied
    Buvau nuvažiavęs į pristatymą. Man pasirodė per aukštos kainos. "Dalinės apdailos" kainoje net vidinių pertvarų nėra (ir jeigu teisingai pamenu kvadratūra tai visą bendrą rodo). Aiške keli butai su terasomis. Labai jau gyrė poilsio zoną vidiniam kieme (kuri tipo ne vaikams, o suaugusiems bus).

    Komentuoti:


  • _rB_
    replied
    Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą

    Vieta blogesnė nei Skanseno, ypač lyginant su Skanseno korpusais, kurie bus ne prie gatvės.
    Ir dar. Tas Link-ten pankovas puslapis. Geras būtų pozicionavimas, jei jie statytų co-living. Bet čia butai yra net 4 kambarių. Mano nuomone absoliutus komunikacijos failas. Bet pas mus tai pirkimams įtakos neturi.
    Mane iš viso paskutiniu metu Citus marketingo sprendimai labai stebina.

    Komentuoti:


  • Symuon
    replied
    Dėl sudėtingesnio vėdinimo sutinku, bet kaip ir minėjo Andriejus_P šiais laikais turim be gartraukio ir kitų papildomų technologijų susitvarkyti su šita problema. Ir vis tik net jeigu ir tampa labiau komplikuotas patalpos vėdinimas nesant lango virtuvėje manęs šitas argumentas, kad tai yra trūkumas, neįtikina. Perkant butą Šnipiškėse ir kalbant apie vėdimą labiau vertėtų išskirti kūrenamų padangų kvapą šildymui žiemą, o ne pridegusio karbonado. Bet kaip ir sakiau, turint ribotus finansus tenka rinktis mažiausią blogybę iš kitų, savo poreikių kontekste. Jeigu finansai neriboja, tuomet taip, tokie butų išplanavimai ir projektai apskritai bus greičiausiai atmetami.

    Komentuoti:


  • Zygis
    replied
    Na is ties - puslapis atrodo pozicionuotas i studentus nebent, bet kazin ar kainos studentiskos.

    Komentuoti:


  • Obi-Wan Kenobi
    replied
    Parašė Upper Rodyti pranešimą
    https://link-ten.lt/

    Kažkodėl dar šis projektas nebuvo aptarinėjamas...Blogiau nei Skansenas ? Kainos ~300-400 EUR/ kv.m. mažesnės.
    Vieta blogesnė nei Skanseno, ypač lyginant su Skanseno korpusais, kurie bus ne prie gatvės.
    Ir dar. Tas Link-ten pankovas puslapis. Geras būtų pozicionavimas, jei jie statytų co-living. Bet čia butai yra net 4 kambarių. Mano nuomone absoliutus komunikacijos failas. Bet pas mus tai pirkimams įtakos neturi.

    Komentuoti:


  • Upper
    replied
    https://link-ten.lt/

    Kažkodėl dar šis projektas nebuvo aptarinėjamas...Blogiau nei Skansenas ? Kainos ~300-400 EUR/ kv.m. mažesnės.

    Komentuoti:


  • Andriejus_P
    replied
    Obi-Wan Kenobi, o kaip rekuperacija, kuri tokiuosi projektuose kaip ir savaime suprantamas dalykas ir ora patalpoje pakeičia pakankamai operatyviai, tuo labiau plotas mažas. Jau nekalbu apie oro valytuvus, kuris tokiame rajone ir ora išvalo nuo dalelių ir kvapus panaikina. Mes gi nekalbame apie restoraną ar kepyklą, maistas gaminamas max. 3 kart dienoje, o dažniausiu atveju vieną.

    Komentuoti:


  • Obi-Wan Kenobi
    replied
    Parašė Symuon Rodyti pranešimą
    Dėl lango virtuvėje nebuvimo Jūs man atrodo chebra svaigstate. Įsigijau būstą namai kintai (tiesa didesnės kvadratūros nei parodomame pavyzdyje), tad gal aš neobjektyvi, bet lango nebuvimas virtuvėje esminis trūkumas bute? Tai jūs tik prie dienos šviesos gaminate ar elektra dar pas jus neišrasta? Vakare jeigu valgyti gaminti noriu/mėgstu tai viskas? Kad tai privalumas - be abejo, bet kad tai ala beveik tragedija ir tokiame bute tik arbatą virti tai gal nereikia perspausti. Kai rinkomės būstą teko daug variantų apžiūrėti ir butų su virtuve toliau nuo lango dabar - n. Jeigu turime ribotus finansus ir kitus, mano galva objektyvesnius ir rimtesnius kriterijus nei langas virtuvėje, pasirinkimas ir taip yra gan skurdus.
    Lango nebuvimas, aišku, nėra esminis trūkumas. Bendrai paėmus, perkant NT gali būti tik tys esminiai trūkumai - vieta, vieta ir vieta. Bet patikėkit, koks bebūtų galingas gartraukis, jei nėra lango, neišvedinsite normaliai kvapų. Ne apie šviesą buvo kalba.

    Komentuoti:


  • Symuon
    replied
    Dėl lango virtuvėje nebuvimo Jūs man atrodo chebra svaigstate. Įsigijau būstą namai kintai (tiesa didesnės kvadratūros nei parodomame pavyzdyje), tad gal aš neobjektyvi, bet lango nebuvimas virtuvėje esminis trūkumas bute? Tai jūs tik prie dienos šviesos gaminate ar elektra dar pas jus neišrasta? Vakare jeigu valgyti gaminti noriu/mėgstu tai viskas? Kad tai privalumas - be abejo, bet kad tai ala beveik tragedija ir tokiame bute tik arbatą virti tai gal nereikia perspausti. Kai rinkomės būstą teko daug variantų apžiūrėti ir butų su virtuve toliau nuo lango dabar - n. Jeigu turime ribotus finansus ir kitus, mano galva objektyvesnius ir rimtesnius kriterijus nei langas virtuvėje, pasirinkimas ir taip yra gan skurdus.

    Komentuoti:


  • hobo
    replied
    Parašė Andriejus_P Rodyti pranešimą
    Click image for larger version  Name:	Kita.PNG Views:	77 Size:	42,4 kB ID:	1856929
    Kokius jus privalumus matote Namai-Kintai planavime? Taip pat būtų idomu išgisrti.
    Tas variantas man primena buta is skelbimo kur senas tarybinis vieno kambario butas buvo pateiktas kaip "Puikus dveju kambariu investicinis objektas". Is esamos virtuves ten siule padaryti miegamaji. O buvusi to vieno kambario buto miegamaji - laikyti "salionu". Virtuve kaip tokia, aisku, tada dingsta. Asmeniskai manau, kad tokiuose butuose ilgesni laika gyventi bus sunku.

    Tas skelbimas dar gyvas. Is esmes jis beveik kaip Jusu pateiktas butas, tik kad keliais kvadratais mazesnis.

    Paskutinis taisė hobo; 2021.01.24, 11:46.

    Komentuoti:


  • _rB_
    replied
    Ignai, Andriejus teisingai pastebėjo. Tame projekte per mažai virtuvėje darbinės zonos, bet užsukus ir ten įrengus šaldytuvą - viskas kaip ir normalu. Koridoriaus spinta daryti iki pat lubų ir apeiti koloną. Gausis ilgas bendras baldas pereinantis į virtuvę.
    Paskutinis taisė _rB_; 2021.01.24, 14:24.

    Komentuoti:


  • Ignas3310
    replied
    Parašė Andriejus_P Rodyti pranešimą
    Ignas3310 tokios kvadratūros butas turūt vistiek dviems žmonėms..
    Dėkui Na taip, man irgi dėl virtuvės daug klausimų kyla. Norisi išnaudoti plotą, tad tokiu atveju sala galbūt sprendimas. Čia Merko projektas Markučiuose.

    Komentuoti:


  • Andriejus_P
    replied
    Ignas3310 tokios kvadratūros butas turūt vistiek dviems žmonėms, virtuvė į tą kampą netilps, ją kažkur reiks užsukti (paveikslėlis žemiau), nes nėra darbinio paviršio maistui ruošti, nebent virduliui pastatyti. Iškart šitam planavime planuočiau šaldytuvą su kitom saugojimo spintom perkelti į kitą nišą, jei ten yra 120 cm dvi eilės (tilptų ir orkaitė), jei nėra vieną arba pusantros.

    Bendrai kalbant kambarys taip vadinamas vagonas (pailgas), jame labai reiks pažaisti su spalvomis ir su baldų išdėstymų, kad jis neatrodytu ilgas. Ilgosios sienos turės būti šviesios ir neapkrautos, trumposios tamsios.Aišku džiugina langų kiekis. Kur čia tokie projektai?

    Miegamasis tokio dydžio šiais lankais jau realybė, labai spaudžiamas plotas. Lova ir drabužinė tilps, bet nieko daugiau, erdvės nesijaus ir nebus. Permiegoti tiks.
    Click image for larger version  Name:	projektas.PNG Views:	0 Size:	8,7 kB ID:	1856972
    Paskutinis taisė Andriejus_P; 2021.01.23, 09:06.

    Komentuoti:


  • Ignas3310
    replied
    Sveiki, tęsiant temą, gal turit kokių pastebėjimų tokiam 50,5m2 buto brėžiniui? 11,3m2 miegamasis. Tiesiog labai sunku įsivaizduoti tokį pailgesnį išplanavimą realybėje.
    Click image for larger version

Name:	Screen Shot 2021-01-23 at 9.39.41 AM.png
Views:	480
Size:	41,2 kB
ID:	1856969

    Komentuoti:


  • Blah
    replied
    Raitininkų sode tokie kambariai, pailgi, su mažais langais gale.

    Komentuoti:


  • Obi-Wan Kenobi
    replied
    Tiek pirmas, tiek antras variantai nieko gero. Virtuvė be lango (na nebent tik arbatą ten virsite). Valgomojo stalas - dėl per mažos erdvės praktiškai neįmanomas toks variantas. Pabandykite realybėje atsisėsti už tokio stalo, atitraukti kėdę. Ypač pirmame variante.
    Mano kuklus patarimas tokiems NT vystytojams: atsispausdinkite šituos planus A4 formatu, susukite juos į vamzdelį ir susikiškite į užpakalį.

    Komentuoti:


  • Andriejus_P
    replied
    Čia aišku labai individualus dalykas, kiekvienas su savo poreikiais, bet mano argumentai:

    Žemiau matote Namai-Kintai 2 kambarių 44 m2 butą. Butas turi 11,3m2 svetainę (sienos plotis 2,65 m - sutik labai mažai) ir 10,93 m2 miegamajį (sienos plotis 2,60 m), viskas. Taip yra 2 drabužinės, kurios bendrai sudaro 6 m2. Bet tokio dydžio butui kažkaip atrodo, kad užtektų ir vienos, o jei trūksta, galima butų papildoma spintą kažkur pritaikyti. Tokiu atveju būtu išlošti dar 3m2. Kitas momentas platesnė virtuvė ir susiaurėjanti į tunelį svetainė. Visa ši buto problema, kad jis labai stačiakampis ir ištemptas. Tos pagrindinės gyvenamosios erdvės nedaug. Pastebiu, kad tai nėra kažkoks išskirtinis projektas name, būtent tokio planvimo didžioji dalis butų.

    Click image for larger version

Name:	Namai Kintai.PNG
Views:	508
Size:	64,7 kB
ID:	1856928

    Čia kito namo projektas. Jis 46 m2. Tačiau turim 26 m2svetaine su virtuve, tolygią nesiaurėjančia ir atskirai nuėjūsų miegamajį 12 m2 (plotis 3,2 m), kuriame saugant vietą kompaktiškai įkomponuojama didelė įmontuojama spinta. Vonia irgi didesnė, bet man tai nelabai svarbus dalykas, nekalbant, kad butas 2 m2 didesnis. Apie balkonus nekalbu, nes čia ne šio palyginimo tikslas, skirtingi projektai. Tiesa namai Kintai su balkonu galėjo labiau padirbėti ir išspausti bent jau 4 m2, dabar jame neaišku ką veikti.

    Click image for larger version

Name:	Kita.PNG
Views:	782
Size:	42,4 kB
ID:	1856929
    Kokius jus privalumus matote Namai-Kintai planavime? Taip pat būtų idomu išgisrti.

    Komentuoti:

Working...
X