Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Diskusijos apie įvairius būsto projektus - kainos, privalumai, trūkumai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Zygis
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Liūdna, kad tokius projektus patvirtina ir leidžia statyti, kaip tokiomis laiptinėmis naudotis neįgaliesiems? Taip pat jų balkonai dar neparduotuose butuose jau atsilupinėja, laisvai gali kokie vaikai iškristi.

    Click image for larger version  Name:	vilnius-snipiskes-kernaves-g-4-kambariu.jpg Views:	186 Size:	44,4 kB ID:	1879812
    is ties nezinau kaip butu su atsakomybe. Jei dabar ir pritvirtins, kiek tokia viela laikys? Po 3-5 metu speju masiskai prades atsilupinet. Kas garantuos, kad vaikas ar gyvunas pvz ziema kai prisnige ar pasale neisslys ir neiskris? Neisivaizduoju kaip tai atitinka bet kokius reglamentus. Toks tinklelis tikrai ne aukstybiniam namui skirtas turi but...

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Liūdna, kad tokius projektus patvirtina ir leidžia statyti, kaip tokiomis laiptinėmis naudotis neįgaliesiems?
    Neįsivaizduoju kaip jiems leidžia taip statyti. Neįgalieji pas juos nelaukiami. Jie taip stato jau daugiau nei dešimt metų, o gal ir dar ilgiau.

    Parašė Bmweda Rodyti pranešimą
    Ta prasme gyvenu 3, tai kylu į 4 ir nusileidžiu kojom iki 3? Wtf? Kur čia sutaupymas? Pigesni liftai?
    Stoja 1, 3, 5, 7, 9 aukštuose. Reikia į 4 važiuoji į penktą ir lipi žemyn. Juokingiausia tai kad lifto mygtukai 2, 4, 6, 8 aukštų skaičiai yra, jei juos pasirenki išmeta "err". Kurjeriai pastoviai nesupranta kas vyksta.

    Nereikia gaminti durų kiekvienam aukšte - tinkas pigiau. Anreka gi net ant rėmo spalvos taupo.

    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Turbūt kolega pajuokavo, toje nuotraukoje, kur matosi liftas, dešinėje durys į laiptinę ir į butus. Taupymas yra ten, kur lifto apskritai nedaro, bet čia jau net per bumą nepirktų tokių butų, o ir sutaupymas būtų juokingas.
    Matau vis dar netikit, atvykit į svečius pamatysite pats.

    Komentuoti:


  • index
    replied
    Na, sovietinės statybos namuose būna, kad liftas į antrą ar antrą/trečią aukštus nevažiuoja (nes juk nesunku tiek ir palipt). Tai gal ir įmanoma, kad Anreka kažką tokio kokiuose Pašilaičiuose sugalvotų.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė Bmweda Rodyti pranešimą
    Ta prasme gyvenu 3, tai kylu į 4 ir nusileidžiu kojom iki 3? Wtf? Kur čia sutaupymas? Pigesni liftai?
    Turbūt kolega pajuokavo, toje nuotraukoje, kur matosi liftas, dešinėje durys į laiptinę ir į butus. Taupymas yra ten, kur lifto apskritai nedaro, bet čia jau net per bumą nepirktų tokių butų, o ir sutaupymas būtų juokingas.

    Komentuoti:


  • Bmweda
    replied
    Parašė Edd Rodyti pranešimą
    O liftai rimtai kas antram aukšte stoja?
    Ta prasme gyvenu 3, tai kylu į 4 ir nusileidžiu kojom iki 3? Wtf? Kur čia sutaupymas? Pigesni liftai?

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

    Nežinau kaip būtent šitame name bet kituose Anrekos "šedvruose" - taip.
    Liūdna, kad tokius projektus patvirtina ir leidžia statyti, kaip tokiomis laiptinėmis naudotis neįgaliesiems? Taip pat jų balkonai dar neparduotuose butuose jau atsilupinėja, laisvai gali kokie vaikai iškristi.

    Click image for larger version

Name:	vilnius-snipiskes-kernaves-g-4-kambariu.jpg
Views:	650
Size:	44,4 kB
ID:	1879812

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė Edd Rodyti pranešimą
    O liftai rimtai kas antram aukšte stoja?

    Bet kaip toks š gali kainuoti daugiau nei Skansenas tai iki šiol nesuprantu, ir yra perkančių butus?
    Nežinau kaip būtent šitame name bet kituose Anrekos "šedvruose" - taip.

    Komentuoti:


  • Obi-Wan Kenobi
    replied
    Parašė Kublickij Rodyti pranešimą
    Prasidėjo darbo savaite, pasipylė pranešimai forume...
    Kadangi esu senjoras-freelanceris, man ta darbo savaitė visai neaktuali

    Komentuoti:


  • Edd
    replied
    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

    Aš jum sakiau kad anreka kas antram aukšte liftą stato nes taip pigiau - netikėjot
    O liftai rimtai kas antram aukšte stoja?

    Bet kaip toks š gali kainuoti daugiau nei Skansenas tai iki šiol nesuprantu, ir yra perkančių butus?

    Komentuoti:


  • Kublickij
    replied
    Prasidėjo darbo savaite, pasipylė pranešimai forume...

    Komentuoti:


  • MedinisStrazdas
    replied
    Parašė Ginthus Rodyti pranešimą

    Ta prasme, kad papulti iki lifto, pirma reikia pusę aukšto laiptais?
    Aš jum sakiau kad anreka kas antram aukšte liftą stato nes taip pigiau - netikėjot

    Komentuoti:


  • Zygis
    replied
    Nu tai namas normaliem, ne kokiem invalidam nu

    Komentuoti:


  • Obi-Wan Kenobi
    replied
    Ir liftas turi būti pastoviai kvėpinamas šlapimo kvapo dezodorantu

    Komentuoti:


  • index
    replied
    Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
    Gal čia toks stilius. Juk grįžta sovietmiečio baldų mados, Anreka taiko į trendą.
    Tokiu atveju praverstų dar koks ironiškas meno kūrinys. Kad ir stilizuotas užrašas "Olia k*rva" ant laiptinės sienos.

    Komentuoti:


  • Obi-Wan Kenobi
    replied
    Gal čia toks stilius. Juk grįžta sovietmiečio baldų mados, Anreka taiko į trendą.

    Komentuoti:


  • index
    replied
    Parašė Ginthus Rodyti pranešimą

    Ta prasme, kad papulti iki lifto, pirma reikia pusę aukšto laiptais?
    Taip maloniai dvelkia sovietmečiu.

    Komentuoti:


  • Ginthus
    replied
    Parašė Globalus Rodyti pranešimą
    K17 įeijimas į laiptinę
    Click image for larger version  Name:	P10412-173749.jpg Views:	412 Size:	649,2 kB ID:	1879165
    Ta prasme, kad papulti iki lifto, pirma reikia pusę aukšto laiptais?

    Komentuoti:


  • k0fis
    replied
    Parašė Horn Rodyti pranešimą

    . Esu tikras, jog po 10 metų K17 atrodys geriau, nei Miesto ritmu ar Žalgirio namai su išblukusiais tinkuotais fasadais ().
    Gal nuvažiuok į pašilaičius ir pažiūrėk kaip atrodo Anrekos fasadai. Nereik ir 10 metų laukt, užtenka 3-4, viskas nublukę. K17 ne visur plokštės, atkreipk dėmesį. Tai kontrastas tarp nublukusio fasado ir nenublukusių plokščių ant to paties pastato akių tikrai nedžiugins.

    Komentuoti:


  • Horn
    replied
    Parašė ttttt Rodyti pranešimą
    Man labiausiai patinka kaip kiekvieną kartą prieš statant/jau statant tokį pigiausią š forume atsiranda šito š gynėjų su argumentais "dar nepastatė, o jau kritikuojat...", "kaip galima kritikuot, jei dar nėra galutinio rezultato...", "palaukim iki pabaigos, tikrai nebus taip blogai kaip visi čia sako..." o paskui kai tą š pabaigia, ir pasirodo, kad tai toks pat š, kaip ir iškart buvo aišku, tai šitie žmonės tiesiog dingsta iš diskusijos iki kokio nors naujo papigiaisko projekto
    Aš vienas iš tų, kuris mėgsta vertinti galutinį rezultatą. Ir net dabar aš laukiu kada susitvarkys erdvės prieš pastatą, vidinis kiemas, visos išorinės apdailos detalės. Esu tikras, jog po 10 metų K17 atrodys geriau, nei Miesto ritmu ar Žalgirio namai su išblukusiais tinkuotais fasadais (12 metų senumo pastatas kur aš gyvenu su tokiom plokštėm ir atrodo žymiai geriau, nei bendraamžiai tinkuoti pastatai).
    O po darbų pabaigos būna įvairių rezultatų - ir labai blogų (pvz.: Narbuto 5), ir blogų (pvz.: LINK), ir ne tokių blogų (Pvz.: Basanavičiaus namai, kur man patinka ir galinėje dalyje, kur stiklo fasadas į sankryžą aš net paieškau Aruode skelbimų).

    Komentuoti:


  • Globalus
    replied
    Click image for larger version

Name:	image_109823.jpg
Views:	887
Size:	649,2 kB
ID:	1879367 Click image for larger version

Name:	image_109824.jpg
Views:	851
Size:	828,3 kB
ID:	1879368 Click image for larger version

Name:	image_109825.jpg
Views:	849
Size:	781,9 kB
ID:	1879369

    K17 įeijimas į laiptinę
    Click image for larger version  Name:	P10412-173704.jpg Views:	494 Size:	781,9 kB ID:	1879167 Click image for larger version  Name:	P10412-173737.jpg Views:	496 Size:	828,3 kB ID:	1879166 Click image for larger version  Name:	P10412-173749.jpg Views:	494 Size:	649,2 kB ID:	1879165
    Paskutinis taisė Romas; 2021.04.21, 09:53. Priežastis: Sumažinti dubliai

    Komentuoti:

Working...
X