Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Diskusijos apie įvairius būsto projektus - kainos, privalumai, trūkumai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ignas3310 tokios kvadratūros butas turūt vistiek dviems žmonėms, virtuvė į tą kampą netilps, ją kažkur reiks užsukti (paveikslėlis žemiau), nes nėra darbinio paviršio maistui ruošti, nebent virduliui pastatyti. Iškart šitam planavime planuočiau šaldytuvą su kitom saugojimo spintom perkelti į kitą nišą, jei ten yra 120 cm dvi eilės (tilptų ir orkaitė), jei nėra vieną arba pusantros.

    Bendrai kalbant kambarys taip vadinamas vagonas (pailgas), jame labai reiks pažaisti su spalvomis ir su baldų išdėstymų, kad jis neatrodytu ilgas. Ilgosios sienos turės būti šviesios ir neapkrautos, trumposios tamsios.Aišku džiugina langų kiekis. Kur čia tokie projektai?

    Miegamasis tokio dydžio šiais lankais jau realybė, labai spaudžiamas plotas. Lova ir drabužinė tilps, bet nieko daugiau, erdvės nesijaus ir nebus. Permiegoti tiks.
    Click image for larger version  Name:	projektas.PNG Views:	0 Size:	8,7 kB ID:	1856972
    Paskutinis taisė Andriejus_P; 2021.01.23, 10:06.

    Comment


      Parašė Andriejus_P Rodyti pranešimą
      Ignas3310 tokios kvadratūros butas turūt vistiek dviems žmonėms..
      Dėkui Na taip, man irgi dėl virtuvės daug klausimų kyla. Norisi išnaudoti plotą, tad tokiu atveju sala galbūt sprendimas. Čia Merko projektas Markučiuose.

      Comment


        Ignai, Andriejus teisingai pastebėjo. Tame projekte per mažai virtuvėje darbinės zonos, bet užsukus ir ten įrengus šaldytuvą - viskas kaip ir normalu. Koridoriaus spinta daryti iki pat lubų ir apeiti koloną. Gausis ilgas bendras baldas pereinantis į virtuvę.
        Paskutinis taisė _rB_; 2021.01.24, 15:24.

        Comment


          Parašė Andriejus_P Rodyti pranešimą
          Click image for larger version  Name:	Kita.PNG Views:	77 Size:	42,4 kB ID:	1856929
          Kokius jus privalumus matote Namai-Kintai planavime? Taip pat būtų idomu išgisrti.
          Tas variantas man primena buta is skelbimo kur senas tarybinis vieno kambario butas buvo pateiktas kaip "Puikus dveju kambariu investicinis objektas". Is esamos virtuves ten siule padaryti miegamaji. O buvusi to vieno kambario buto miegamaji - laikyti "salionu". Virtuve kaip tokia, aisku, tada dingsta. Asmeniskai manau, kad tokiuose butuose ilgesni laika gyventi bus sunku.

          Tas skelbimas dar gyvas. Is esmes jis beveik kaip Jusu pateiktas butas, tik kad keliais kvadratais mazesnis.

          Paskutinis taisė hobo; 2021.01.24, 12:46.

          Comment


            Dėl lango virtuvėje nebuvimo Jūs man atrodo chebra svaigstate. Įsigijau būstą namai kintai (tiesa didesnės kvadratūros nei parodomame pavyzdyje), tad gal aš neobjektyvi, bet lango nebuvimas virtuvėje esminis trūkumas bute? Tai jūs tik prie dienos šviesos gaminate ar elektra dar pas jus neišrasta? Vakare jeigu valgyti gaminti noriu/mėgstu tai viskas? Kad tai privalumas - be abejo, bet kad tai ala beveik tragedija ir tokiame bute tik arbatą virti tai gal nereikia perspausti. Kai rinkomės būstą teko daug variantų apžiūrėti ir butų su virtuve toliau nuo lango dabar - n. Jeigu turime ribotus finansus ir kitus, mano galva objektyvesnius ir rimtesnius kriterijus nei langas virtuvėje, pasirinkimas ir taip yra gan skurdus.

            Comment


              Parašė Symuon Rodyti pranešimą
              Dėl lango virtuvėje nebuvimo Jūs man atrodo chebra svaigstate. Įsigijau būstą namai kintai (tiesa didesnės kvadratūros nei parodomame pavyzdyje), tad gal aš neobjektyvi, bet lango nebuvimas virtuvėje esminis trūkumas bute? Tai jūs tik prie dienos šviesos gaminate ar elektra dar pas jus neišrasta? Vakare jeigu valgyti gaminti noriu/mėgstu tai viskas? Kad tai privalumas - be abejo, bet kad tai ala beveik tragedija ir tokiame bute tik arbatą virti tai gal nereikia perspausti. Kai rinkomės būstą teko daug variantų apžiūrėti ir butų su virtuve toliau nuo lango dabar - n. Jeigu turime ribotus finansus ir kitus, mano galva objektyvesnius ir rimtesnius kriterijus nei langas virtuvėje, pasirinkimas ir taip yra gan skurdus.
              Lango nebuvimas, aišku, nėra esminis trūkumas. Bendrai paėmus, perkant NT gali būti tik tys esminiai trūkumai - vieta, vieta ir vieta. Bet patikėkit, koks bebūtų galingas gartraukis, jei nėra lango, neišvedinsite normaliai kvapų. Ne apie šviesą buvo kalba.

              Comment


                Obi-Wan Kenobi, o kaip rekuperacija, kuri tokiuosi projektuose kaip ir savaime suprantamas dalykas ir ora patalpoje pakeičia pakankamai operatyviai, tuo labiau plotas mažas. Jau nekalbu apie oro valytuvus, kuris tokiame rajone ir ora išvalo nuo dalelių ir kvapus panaikina. Mes gi nekalbame apie restoraną ar kepyklą, maistas gaminamas max. 3 kart dienoje, o dažniausiu atveju vieną.

                Comment


                  https://link-ten.lt/

                  Kažkodėl dar šis projektas nebuvo aptarinėjamas...Blogiau nei Skansenas ? Kainos ~300-400 EUR/ kv.m. mažesnės.

                  Comment


                    Parašė Upper Rodyti pranešimą
                    https://link-ten.lt/

                    Kažkodėl dar šis projektas nebuvo aptarinėjamas...Blogiau nei Skansenas ? Kainos ~300-400 EUR/ kv.m. mažesnės.
                    Vieta blogesnė nei Skanseno, ypač lyginant su Skanseno korpusais, kurie bus ne prie gatvės.
                    Ir dar. Tas Link-ten pankovas puslapis. Geras būtų pozicionavimas, jei jie statytų co-living. Bet čia butai yra net 4 kambarių. Mano nuomone absoliutus komunikacijos failas. Bet pas mus tai pirkimams įtakos neturi.

                    Comment


                      Na is ties - puslapis atrodo pozicionuotas i studentus nebent, bet kazin ar kainos studentiskos.

                      Comment


                        Dėl sudėtingesnio vėdinimo sutinku, bet kaip ir minėjo Andriejus_P šiais laikais turim be gartraukio ir kitų papildomų technologijų susitvarkyti su šita problema. Ir vis tik net jeigu ir tampa labiau komplikuotas patalpos vėdinimas nesant lango virtuvėje manęs šitas argumentas, kad tai yra trūkumas, neįtikina. Perkant butą Šnipiškėse ir kalbant apie vėdimą labiau vertėtų išskirti kūrenamų padangų kvapą šildymui žiemą, o ne pridegusio karbonado. Bet kaip ir sakiau, turint ribotus finansus tenka rinktis mažiausią blogybę iš kitų, savo poreikių kontekste. Jeigu finansai neriboja, tuomet taip, tokie butų išplanavimai ir projektai apskritai bus greičiausiai atmetami.

                        Comment


                          Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą

                          Vieta blogesnė nei Skanseno, ypač lyginant su Skanseno korpusais, kurie bus ne prie gatvės.
                          Ir dar. Tas Link-ten pankovas puslapis. Geras būtų pozicionavimas, jei jie statytų co-living. Bet čia butai yra net 4 kambarių. Mano nuomone absoliutus komunikacijos failas. Bet pas mus tai pirkimams įtakos neturi.
                          Mane iš viso paskutiniu metu Citus marketingo sprendimai labai stebina.

                          Comment


                            Buvau nuvažiavęs į pristatymą. Man pasirodė per aukštos kainos. "Dalinės apdailos" kainoje net vidinių pertvarų nėra (ir jeigu teisingai pamenu kvadratūra tai visą bendrą rodo). Aiške keli butai su terasomis. Labai jau gyrė poilsio zoną vidiniam kieme (kuri tipo ne vaikams, o suaugusiems bus).

                            Comment


                              Jeigu kalba yra apie Namai - Kintai projekto virtuvę tai ten tas pasakymas dėl arbatos, kaip aš suprantu, buvo daugiau dėl jos mažo dydžio ir nekompaktiškumo. Šiais laikais gartraukiai tikrai yra pajėgūs sugerti nemalonius kvapus, jie filtrus turi ir t. t. Aišku, kepinamų svogūnų jau niekas nesugers. Nebent traukimo spinta Kas dėl išplanavimo ir praėjimo - ten reikia sukeisti kambario durų kampą ir padidės truputį erdvės.

                              Comment


                                Parašė Zygis Rodyti pranešimą
                                Na is ties - puslapis atrodo pozicionuotas i studentus nebent, bet kazin ar kainos studentiskos.
                                Net ir studentam cringe skaityti. Paskutinių klasių hipsteriukas užsikabintų, bet tikriausiai galvoja, jog kibs ir jaunos vilniečių šeimos.

                                O šiaip projektas atrodo patraukliai, smagu kad dar vieną skylę Linkmenų rajone užtaisys.

                                Comment


                                  Parašė Aviat Rodyti pranešimą

                                  Net ir studentam cringe skaityti.
                                  Iš studento pozicijos - pritariu

                                  Comment


                                    Nu jo..
                                    Attached Files

                                    Comment


                                      O dar jie turi mascotą.



                                      Bet šiaip patys namai visai simpatiški ir vieta nebloga.
                                      Post in English - fight censorship!

                                      Comment


                                        Nuo Link-ten pradėjau savo būsto paieškas. Radau prie naujų projektų aruode, nusiunčiau savo kontaktus, pakvietė į susitikimą, bet jame taip ir nebuvau (atšaukė citus), tuo metu jie dar ir duobės iškasę nebuvo, tada dar buvo karantininė nežinomybė, prieš kainų pakilimą, tačiau jų kainos buvo ~2300 EUR į kvadratą, man pasirodė per didelės kaip už tokia lokacija.

                                        O be pertvarų statyti citus mada, ploto gali deklaruoti daugiau, poto pertvaros jį suvalgys (tai realiai kvadratas dar labiau brangsta), čia dar pridėsiu, kad net vonios kambario pertvarų nėra, elektros nevedžioja, rekuperacijos neįrengia, žodžiu laukia daug investicijų, idomu kokį baigtumą siūlo sutartimis?

                                        Dar dėl terminų, tada man žadėjo 2021 Q4, vėliau mačiau skelbimuose atsirado 2022 Q1, dar vėliau Q2, dabar jau matau 2022 Q4. Jei tada būčiau pasirašęs sutartis jau minimum laukčiau papildomus metus, o kaip dar užtemos neaišku. Paupio sutikčiau tiek laukti, šis projektas netoks stebuklingas, kad išaldyti tiek pinigų avanso pavidalu ir laukti du metus, kad galėtum dar puse metu tarp dvigubo gibso plokšcių sukinėtis. Todėl lyginti su Skansenu per kainą nėra teisinga, nes laikas kainuoja. Tie kas su paskola pirks, tai toks laiko tarpas yra nežinomybė, gali pasikeisti finansavimo sąlygos, asmeninės darbo sąlygos, daug rizikos.

                                        Comment


                                          Andriejus_P: ties kokiu projektu apsistojote po paieškų ?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X