Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Diskusijos apie įvairius būsto projektus - kainos, privalumai, trūkumai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Mano bute Snipiskese 297. Tai nezinau, 270 mazoka. O 261 tai isvis - mano tevu 1994 berods name yra 260. Anrekos tai isvis liudesys kiek foto maciau. O pats esu aukstas, nuomojamam senos statybos bute daznai senovine liustra zemai kabancia kabindavau galva

    virsutiniam bute, jei dar kampinis, manau ir C uztektu. Vaziuota nes gamta patinka, pasirode kokybiskas namas, malonus rajonas, bet kaina mano nuomone stipriai lenkia kokybe. Tuo labiau, kad tikrai ne visi butai su tokiais vaizdais.

    Comment


      Sveiki, siek tiek patikslinsiu kolega apie Veikmes namus, nes ne visai tiesa buvo parasyta.

      Lubos - 275 cm, tai reiskia po apdailos lieka 265 - sociai.

      Garso akustika - retas variantas - B klase. Tyrimu rezultatai cia: https://www.veikme.lt/objektai/butai...tybu-eiga/6594

      Del balkonu, regis ne visi turi tokius sujungtus, cia reikia ziureti konkrecius namus ir butus.

      Comment


        Ne veltui naujuose projektuose tiek Eika, tiek Galio balkonuose daro pertvaras, kurios ir vizualiai namo negadina ir siek tiek privatumo uztikrina. Sedes vasaros vakarais, kokia latru porele ar poreles ir tvatins vyna, nes "juk ir tam pirko toki buta su tokiu balkonu". Kartais zalos is tokiu daugiau, nei naudos.



        O dar geriau, kai integruoti pastato vidu. Kaip siuo atveju Realco ar Merko projektuose. Ir dar atstumai islaikomi.


        Comment


          Pertvaros gi bus per visą aukštį, reikia žiūrėti jau pilnai įrengtus namaus šiame projekte. Prisegu pavyzdį

          Comment


            Parašė Zygis Rodyti pranešimą
            Mano bute Snipiskese 297. Tai nezinau, 270 mazoka. O 261 tai isvis - mano tevu 1994 berods name yra 260. Anrekos tai isvis liudesys kiek foto maciau. O pats esu aukstas, nuomojamam senos statybos bute daznai senovine liustra zemai kabancia kabindavau galva

            virsutiniam bute, jei dar kampinis, manau ir C uztektu. Vaziuota nes gamta patinka, pasirode kokybiskas namas, malonus rajonas, bet kaina mano nuomone stipriai lenkia kokybe. Tuo labiau, kad tikrai ne visi butai su tokiais vaizdais.
            Kuris čia projektas, jei ne paslaptis? Kiek teko domėtis, tai visur lubos pan. iki ~270, tiek visokiose Centro rezidencijose, Rinktinės Urban, tiek pilaitėse. Tik tokie premium projektai kaip Paupys, Pilies apartamentai turi 3 m aukštesnes lubas.
            Flickr

            Comment


              Veimės namuose su gerais vaizdais į parką G korpusas, rytinė pusė. Kai aš žiūrėjau kainos buvo 2000 EUR pirmas aukštas ir po +50 EUR kiekvienas sekantis. Parkingo kaina buvo ir 8k ir 10k, nežinau kuom skiriasi. Mano atveju buvo pakankamai konservatyvus derybų klausimu, nenorėjo nuleisti nei kiek.

              Iš to kas man nepatinko, tai arčiau parko eančius korpusus pesčiomis sunkoka patekti, turi eiti aplink per darželio pusę, kažkaip įveikti kalną. Jei važinėji tik su auto per parkinga viskas ok.

              Dėl rekuperatoriaus, pirmuose korpusuose jis buvo, o naujausiuose nėra, o tie argumentai "pakaičiavom, kad nereikalingas" sunkiai įtikina. Tiesa idomu kaip ten su ta A++ klase, čia gi faktiškai payvus namas. Kiek suprantu jiems čia daug atrgroja geoterminis šildymas, kas labai retas dalykas projektuose ir ko gero jis sttipriai sąmatą išaugina. Bet geoterminam kaip suprantu nemažai elektro reikia.

              Aukšto aukso viduriukas mano nuomone ter trečias. Ir saulės šviesa patenka ir medžiai po ranka.

              Iš minusų, tai šalia stovintys raudoni aukštingi senieji pastatai, kurie vis lenda tau į vaizdą. Dar įdomus faktas, kad kai aš buvau žiūrėti 3 aukšte su 2100 EUR kaina, šalia senam name Lazdynėlių 21 pardavinėjo taip pat erdvų butą 12 berods aukšte su kaina 1350 EUR ir nemokamu parkingu (ten kažkaip gyventojai šlakaumą pasistatę ir vietos saviems yra). Ir vaizdas ten dar geresnis, nes langai tik į parko pusę

              Comment


                Parašė Upper Rodyti pranešimą
                Pertvaros gi bus per visą aukštį, reikia žiūrėti jau pilnai įrengtus namaus šiame projekte. Prisegu pavyzdį
                Nu kam sneket tai ko nebus. Kiekvienas namas skiriasi. Daviau su foto konkretu pavyzdi naujausiu korpusu. Net pati atstove tai paminejo kaip minusa, kad privatumo maziau. Ir juk jau irengtas perskyrimas tarp balkonu, tai aisku kaip jau bus.


                Parašė Upper Rodyti pranešimą
                Sveiki, siek tiek patikslinsiu kolega apie Veikmes namus, nes ne visai tiesa buvo parasyta.

                Lubos - 275 cm, tai reiskia po apdailos lieka 265 - sociai.

                Garso akustika - retas variantas - B klase. Tyrimu rezultatai cia: https://www.veikme.lt/objektai/butai...tybu-eiga/6594

                Del balkonu, regis ne visi turi tokius sujungtus, cia reikia ziureti konkrecius namus ir butus.
                velgi - metro nesinesiau, skaicius 271-272 buvo konkreciai is pardavejos. 265 - sociai?? Nu jei patinka sugrustai gyvent. Mano nuomone 280 turetu but minimum iki perdangos, kad nesijaustu diskomforto. Zinoma, nebent apdailos reikalavimai minimalus - jokiu ileistu sviestuvu, nisu uzuolaidoms/ led ir pan.

                as jokiu budu nesakau, kad cia blogas projektas. Manau jis geresnis uz didele dali statomu daugiabuciu. Taciau pagal kaina tikrai tikeciausi daugiau. Nes dabar vidutine klase prdavinejama uz premium kaina turint omeny, kad cia -visgi Baltupiai.

                Comment


                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                  Kuris čia projektas, jei ne paslaptis? Kiek teko domėtis, tai visur lubos pan. iki ~270, tiek visokiose Centro rezidencijose, Rinktinės Urban, tiek pilaitėse. Tik tokie premium projektai kaip Paupys, Pilies apartamentai turi 3 m aukštesnes lubas.
                  Miesto Ritmu

                  Comment


                    Tai uz ta kaina juk gauni: B klases akustika, A++ silumos energija, erdvia ir neuzgrusta teritorija, parkinga su pakrovimu elektromobiliui, vieta su vaizdais i miska. Mano nuomone viskas daug adekvaciau nei bet kuris snipiskiu projektas.

                    Comment


                      Vilnelės slėny ir Rinktinės Urban viršutiniuose aukštuose paaukštintos 3 m. lubos. Baltas lapas reklamavosi, kad 2,8 m., kur lubos aukštesnės dėl stogų - 4 m.

                      Pamatavau savo dabartinio buto lubas nuo grindų iki gipsinių lubų, tai 271 cm.
                      ​​​​Hole, kur kondicionierius pravestas, pažemintos dar. Tai nepanašu, kad čia yra 3 m. iki perdangos, o namas liukso/prestižiniam segmentui priskiriamas. Tai nėr ko norėt iš vidutinės klasės.
                      ​​
                      Paskutinis taisė Blah; 2021.01.21, 07:34.

                      Comment


                        Parašė Upper Rodyti pranešimą
                        Tai uz ta kaina juk gauni: B klases akustika, A++ silumos energija, erdvia ir neuzgrusta teritorija, parkinga su pakrovimu elektromobiliui, vieta su vaizdais i miska. Mano nuomone viskas daug adekvaciau nei bet kuris snipiskiu projektas.
                        Tu gal Veikmej dirbi?
                        gauni C klase - B jie pasieke kazkuriame etape, kituose C ir planuojama C.

                        koks skirtumas tas A++, sutaupymas minimalus, geriau rekuperatorius butu.

                        parkingo kainos neadekvacios.

                        neuzgrusta teritorija yra tik tiems butams, kurie turi vaizda i miska. Didele dalis butu taip pat turi puiku vaizda i kaimynu namus, laiptus, sienas ir pan. Arba i kazkoki garaza pozemini, kuris ateityje gali but ispirktas ir uzstatytas.

                        Comment


                          Zygi, nesu Veikmes atstovas, taciau turiu teise pakomentuoti, jeigu pjaunama pro sali.

                          Daug domejausi siuo projektu, tad galiu pateikti detalesne informacija.

                          Visi projekto etapai numate c akustikos klase, taciau visuose iki siol priduotuose namuose pasiekta B klase. Ta planuoja tureti ir kiti etapai.

                          Del lubu aukscio isvis nesupratau tavo komentaro. Sovietiniai turi 250 cm svaroje, 95% nauju butu turi 270-275 cm svaroje, o tu sugebi prikisti kazkoki parametra, kuris pritaikomas tik mazumoje projektu dalyje, ir tik tu, kuriu kv.m. kaina 3000e ir i virsu?

                          Parkingas. Zveryno panoramos, Snipiskiu tragedijos ir kt panasus objektai irgi siulo parkinga po 8-10teur. Kuo si kaina uzkliuvo Veikmes projekte irgi nesuprantu.

                          Gal gali ivardinti bent viena projekta, kuris savo vieta, kokybe, inizineriniais sprendimais ir kaina butu patrauklenis nei sis?

                          Comment


                            Tai kad pjauni pro sali. Man rodos tikrai busi Veikmes atstovas. Kuo dabar tiketi - tavim ar Veikmes darbuotoja, kuri man butus aprode. Ne visi pasieke B lygi. Nepamenu dabar visu korpusu, kuriuose buvau, bet konkreciai klausiau koks lygis ir tikrai ne visuose B. Todel pasitikrink faktus pries nesamones snekedamas - tiek del akustikos, tiek de balkonu. Absoliuciai juokingai skamba - numatyta C, planuojama B.

                            na jeigu lygini Veikmes projekta su sovietiniais ir randamu privalumu pakanka pagrindziant virs 2k uz kv kaina - valio - esi neisrankus pirkejas. As naujos statybos name uz 297 lubas mokejau ne 3k, o dvigubai maziau. Ir ne miegamajame rajone, o Snipiskese.

                            Snipiskes, zvwryno panoramos yra zymiai arciau miesto negu Baltupiai, parkingo kaina logiskese negu miegamajam rajone apsuptame sovietiniu namu.

                            pagal tai ka pamaciau - nematau kazkokiu privalumu lyginant su lazdyneliu namais. Atstumas nuo miesto panasus, kaina uztai skiriasi tiek uz kv, tiek parkingo, tiek zinau, kad kai kuriuose projektuose ir lubos normalaus aukscio buvo.

                            Comment


                              Dar karta pakartosiu klausima. Gal gali ivardinti bent viena projekta, kuris savo vieta, kokybe, inizineriniais sprendimais ir kaina butu patrauklenis nei sis?

                              Comment


                                Parašė Upper Rodyti pranešimą
                                Dar karta pakartosiu klausima. Gal gali ivardinti bent viena projekta, kuris savo vieta, kokybe, inizineriniais sprendimais ir kaina butu patrauklenis nei sis?
                                Kokie tie inzineriniai sprendimai? C akustine klase be rekuperacijos ir zemos lubos? Ar inzinerinis sprendimas buvo rozete parkinge?

                                Reikia ieskoti, bet tos pacios zveryno panoramos, paparciu namai man atrodo siek tiek patrauklesni vietos ir “inzineriniu sprendimu” atzvilgiu. Veikmes namu inzineriniai sprendimai tokie patys ir net zemesni nei Lazdyneliuose statomu namu.

                                o del tu nesamoniu apie balkonus ir akustine klase jau tylu?

                                Comment


                                  Specialiai pamatavau - su apdaila pas mane yra 252 cm aukštis. Koks buvo prieš apdailą neatsimenu, bet pas mane yra pakeltos grindys, nes dėjau papildomą šilumos ir garso izoliaciją. Niekada net nepagalvojau, kad čia yra žemai. Suprantu kai kur būna taip kad ranka lubas gali pasiekti, tai gal tada ir yra koks jausmas klaustrofobikams. Kam turėti neišnaudotą vietą kurios nei pasieksi nei ką ten padėsi.

                                  Comment


                                    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
                                    Specialiai pamatavau - su apdaila pas mane yra 252 cm aukštis. Koks buvo prieš apdailą neatsimenu, bet pas mane yra pakeltos grindys, nes dėjau papildomą šilumos ir garso izoliaciją. Niekada net nepagalvojau, kad čia yra žemai. Suprantu kai kur būna taip kad ranka lubas gali pasiekti, tai gal tada ir yra koks jausmas klaustrofobikams. Kam turėti neišnaudotą vietą kurios nei pasieksi nei ką ten padėsi.
                                    Čia priklauso nuo žmogaus, yra priežastis kodėl privatūs namai ar "premium" segmentas, daro lubas 300-320cm ar net aukštesnes lubas ir ten nežiūri tokių dalykų kaip "neišnaudota erdvė". Bet čia kaip kam atrodo, vieniems užtenka 250, kitiems ir 3m gali būt mažai.

                                    Pagal tai, ką Žygis rašo, sakyčiau loft stiliaus NT reiktų ieškot. O pagal, tai ką rašo Upper, tai Baltupiai neturi "vietos" privalumo, čia ne ta miesto zona, kuri gali "vietą" įvardint kaip privalumą prie savo projekto (siūlau ten vakare apsilankyt, tada susidarysit labai "teigiamą" įspūdį). Dauguma kotedžų lenkia techniniais parametrais ir viskuom kitu tą Baltupių projektą, tai tokiu atveju aš jau geriau gyvensiu dvigubai didesniam kotedže už mažesnę kainą, kad ir pora km toliau negu Baltupiai.

                                    Pamatavau pas save, po apdailos (pakabinamos lubos/led/nišos ir t.t) likę 285cm.
                                    Paskutinis taisė tomcat; 2021.01.21, 09:34.

                                    Comment


                                      Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
                                      Specialiai pamatavau - su apdaila pas mane yra 252 cm aukštis. Koks buvo prieš apdailą neatsimenu, bet pas mane yra pakeltos grindys, nes dėjau papildomą šilumos ir garso izoliaciją. Niekada net nepagalvojau, kad čia yra žemai. Suprantu kai kur būna taip kad ranka lubas gali pasiekti, tai gal tada ir yra koks jausmas klaustrofobikams. Kam turėti neišnaudotą vietą kurios nei pasieksi nei ką ten padėsi.
                                      250 tai cia sovietiniu namu lubu aukstis, lygiai tiek buvo nuomojantis Gerosios Vilties gatvej studiju laikais. Turbut pripratimo reikalas, bet man cia atrodo labai mazai. Aukstos lubos sukuria erdves jausma, padeda igyvendinti interjero sprendimus - ileisti sviestuvai pakabinamose lubose, nisos uzuolaidoms, led’ams. Jeigu to nereikia ir uztenka zemu lubu - tada turbut dzin.

                                      Comment


                                        Parašė Zygis Rodyti pranešimą
                                        Buvau Veikmes parko namuose. Domino tik virsutiniai aukstai. Vaizdai grazus, kvartalas jaukus, bet keli trukumai istrigo. Lubos pasirode labai zemos. Perdanga berods 271, kai tuo tarpu dabartiniame mano bute iki apdailos buvo 297.

                                        Labai kvaili balkonai dalyje namu - atskirti stikline sienele, is esmes gali persokti - pro balkono kampa matai kaimynu buto vidu - matosi foto. Tokiu budu sujungti net trys butai per balkonus vienoje eileje. Taip balkonai dideli, per visa buta, bet zymiai geriau mazesnis, bet atskiras. Neisivaizduoju kaip gali buti malonu ir jauku sedeti balkone, kai salia taves sedi ar ruko kaimynas.

                                        Aktualu gera garso izoliacija ir pagal kainos diapazona tikeciausi B, bet deja tik C. Nera rekuperacijos - vedinimas per orlaides, kad irgi kiek keista tokiam kainu rezyje. Argumentas - lubos butu zemesnes (tai gal reikejo daryt aukstesnes?). Taip pat parkingo kaina 10k, kas baltupiuose man truputi kosmosas - cia Snipiskiu kaina.

                                        Irengtame name laiptine pasirode siek tiek pigiai, kokiu 2010 dizaino durys, bet zinoma - cia ne esminis dalykas.

                                        ir galiausiai kaina - ji tikrai didele. 115 uz 2 kambariu buta Baltupiuose atrodo vistik daug. Galetu namai but uz tokia kaina plytiniai, o ne fibo blokeliu. Gal tada ir garso izoliacija butu aukstesne.

                                        is privalumu - dalis butu tikrai turi nuostabius vaizdus. Taip pat patiko, kad i parkinga prie kiekvienos vietos atveata rozete, kuria gali ijungti/isjungti is savo buto. Vonios pertvaros murines, ne gipso. Taip pat - bute grindinis sildymas. Dideli langai (tiesa plastikiniai, uz tokia kaina Baltupiuose galetu buti ir mediniai). A++ sandarumas

                                        foto iliustruoti punktui apie balkonus:
                                        1. Lubų aukštis - bijau, kad standartinis vidutinio ir eko klasės butuose. Prieš porą metų domėjausi naujais butais Vilniuje, tai vidutiniškai standartas iki perdangos yra 260-280, su keliomis lux klasės išimtimis. Pvz. specialiai klausiau Namų pynės - sakė 265 cm, CR - 280, B23 berods 270 cm ir t.t. Man irgi lubų aukštis atrodo svarbu, bet retais atvejais jis būna aukštesnis už standartą. Žinau, kad keli vieno namo projektai Filaretuose ("Peteliškių parkas", "Filaretų namai" ar pan.) turi 2.95 cm lubas, taip pat Pilies apartamentai. beje, kur Šnipiškėse lubos 297 cm, čia gal senas Stalininis namas?

                                        2. Kad tarpbutinių sienų garso izoliacija C klasės stebėtis tikrai nereikia, čia jau gal truputį nepagrįsti lūkesčiai tikėtis B garso izoliacijos vidutinės klasės projekte baltupiuose, kai net tokiuose projektuose kaip Baltas lapas atvirai rašo, kad garso klasė - C. Kitur diskusijoje jau minėjau, kad C akustinė klasė yra praktiškai visuose naujuose namuose, išskyrus pavienius prabangius atvejus Turniškėse ir pan. (žr. čia ). Jei perki su daline apdaila, gali pats pasididinti garso klasę, prarasi kelis cm. ploto, taip pat reikia nusisamdyti nekreivarankius, kurie žino ką daro ir moka kloti garso izoliaciją ant sienų.

                                        3. Kaip gali būti A++ energetinė klasė ir nebūti rekuperatoriaus??? Kiek žinau, rekuperatorius būtinas jau nuo A klasės - didelis sandarumas ir mechaninio vėdinimo nebuvimas reikštų pelėsį ant langų ir sienų... Ar čia turi omeny, kad yra vieta rekupretoriui, bet reikės pačiam jį nusipirkti ir įsirengti? Nes jei net nėra vietos rekuperatoriui, tai tikrai kažkokia chaltūra kvepia ir negali būti A++ energ. klase.

                                        Comment


                                          Nera rekuperatoriaus. Pasitikslinau kelis kartus. Jis man rodos tik A name. Bet tai tiek. Vedinimas pro orlaides.

                                          man labai keistas keinta karta cia matomas argumentas apie vidutines klases projekta - kaina uz kv tikrai ne vidutines klases, tai kodel mano lukesciai per auksti?

                                          snipiskese namas - naujos statybos projektas
                                          Paskutinis taisė Zygis; 2021.01.21, 13:02.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X