Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Diskusijos apie įvairius būsto projektus - kainos, privalumai, trūkumai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė Svečias Rodyti pranešimą
    Sveiki,

    tikiu, kad forume yra nemažai NT rinką išmanančių žmonių, todėl tikiuosi gerų patarimų.

    Ieškome buto, pagrindiniai reikalavimai:

    - tik nauja statyba;
    - 80 kv.m (arba daugiau) ir galimybė pasidaryti keturis kambarius (langai protingai sudėlioti ir t.t.);
    - balkonas/terasa;
    - ne šiaurinė pusė;
    - pageidautina ne toliau nei 5 km nuo miesto centro;
    - įmanomas susisiekimas viešuoju transportu;
    - parkingas is a must; rūsys, sandėliukas būtų privalumas.
    - dalinė apdaila;
    - jokių "no name" statytojų;
    - kaina iki 200 K.

    Būsiu dėkinga už idėjas. O gal reikalavimai nerealūs
    https://www.skelbiu.lt/skelbimai/pen...#&gid=1&pid=21 Neblogas. Tiesa statytojas gal pagal tave no name bus, nes neapibrėžei nuo kada jau ne no name tampa.

    Comment


      #22
      O kodėl dalinė apdaila? Aš ieškočiau tik su pilna apdaila. Tiesiog smalsu.

      Comment


        #23
        Parašė vaidasp Rodyti pranešimą
        O kodėl dalinė apdaila? Aš ieškočiau tik su pilna apdaila. Tiesiog smalsu.
        Gali įsirengti pagal savo skonį plius sutaupyti pinigų.
        Flickr

        Comment


          #24
          Parašė Lettered Rodyti pranešimą

          Gali įsirengti pagal savo skonį plius sutaupyti pinigų.
          Aš pirmą kai pirkau, tai irgi norėjau viską pagal savo skonį ir pan. Dabar žiūriu, kad skoniai supatų ir būtų kuo mažiau pridaryta visko. Nes dažnai kai samdo "dizainerį", tai iš jo reikalauja, kad kiekvienam metre kažkas būtų prigalvota. Ideali apdaila būtų baltos sienos, kokybiškos grindys, kokybiška santechnika.
          Ir labai abejočiau ar galima sutaupyti pačiam nedarant.

          Comment


            #25
            Parašė Saule 22
            Sveiki, gal gali kas patarti, ar antakalnyje, apie 10 metu senumo name, 3 t. euru kaina uz kvadratini metra - adekvati pagal rinkos tendencijas? Irengtas pries 9 metus.
            Smėlio 8 ?

            Comment


              #26
              Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą

              Smėlio 8 ?
              taip

              Comment


                #27
                I sapiegos 18 renovuojamus daugiabucius vertetu dairytis ar ne? Skaiciau apie pozeminius vandenis

                Comment


                  #28
                  Smelio 8 statybos kokybe gera. Puiki garso izoliacija, vedinama fasado apdaila. Uzdaras kiemas, su parkavimu nera problemu.
                  State buvusi MG valda, name gyvena kelios MG vadovu seimos.
                  Minusai - dregsta senos ties laiptines langais. Nors yra bendrija, teritorija priziurima prastai. Daug butu nuomojama.

                  Comment


                    #29
                    Parašė Saule 22 Rodyti pranešimą
                    I sapiegos 18 renovuojamus daugiabucius vertetu dairytis ar ne? Skaiciau apie pozeminius vandenis
                    Neverta, tas namas gal 25 metus stovėjo apleistas

                    Comment


                      #30
                      Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
                      Smelio 8 statybos kokybe gera. Puiki garso izoliacija, vedinama fasado apdaila. Uzdaras kiemas, su parkavimu nera problemu.
                      State buvusi MG valda, name gyvena kelios MG vadovu seimos.
                      Minusai - dregsta senos ties laiptines langais. Nors yra bendrija, teritorija priziurima prastai. Daug butu nuomojama.
                      labai aciu uz issamius atsakymus dvejoju, nes dar eigoje kainuotu remontas ir baldai

                      Comment


                        #31
                        Parašė Saule 22 Rodyti pranešimą

                        labai aciu uz issamius atsakymus dvejoju, nes dar eigoje kainuotu remontas ir baldai
                        Beje Antakalnyje aš irgi randu sau daug tinkamų butų. Ir aplinka patinka ten. Bet mane visi atkalbinėja dėl kamščių, sako prapulsiu. Nes tiek man, tiek žmonai darbas visai kitose miesto pusėsė. Čia tiesa?

                        Comment


                          #32
                          Parašė Saule 22 Rodyti pranešimą

                          labai aciu uz issamius atsakymus dvejoju, nes dar eigoje kainuotu remontas ir baldai
                          Itariu, kad trolinate, nes Smelio 8 niekas nieko neparduoda

                          Comment


                            #33
                            [QUOTE=Obi-Wan Kenobi;n1735892]

                            Itariu, kad trolinate, nes Smelio 8 niekas nieko neparduoda[/QUOT

                            nejuokaukit, neturiu as ka veikti

                            Comment


                              #34
                              Parašė vaidasp Rodyti pranešimą

                              Beje Antakalnyje aš irgi randu sau daug tinkamų butų. Ir aplinka patinka ten. Bet mane visi atkalbinėja dėl kamščių, sako prapulsiu. Nes tiek man, tiek žmonai darbas visai kitose miesto pusėsė. Čia tiesa?
                              as renkuosi Antakalni del jo strategines vietos. Kamsciu ten nemazai, taip. Jus dairotes i nauja statyba?

                              Comment


                                #35
                                Parašė Saule 22 Rodyti pranešimą

                                as renkuosi Antakalni del jo strategines vietos. Kamsciu ten nemazai, taip. Jus dairotes i nauja statyba?
                                Ne į visiškai naują, nes ten dažniausiai dalinė apdaila. Svarbiausia VIETA, prioritetas aišku naujasniam namui. Dar norisi 2 san. mazgų, o senoje statyboje to nebus. Man pats svarbiausias dalykas atrodo pačio namo vieta, net atrodo geriau gyvent Šeškinėj, kur namo vieta gera, nei Žvėryne, kur bloga.

                                Comment


                                  #36
                                  Parašė vaidasp Rodyti pranešimą

                                  Ne į visiškai naują, nes ten dažniausiai dalinė apdaila. Svarbiausia VIETA, prioritetas aišku naujasniam namui. Dar norisi 2 san. mazgų, o senoje statyboje to nebus. Man pats svarbiausias dalykas atrodo pačio namo vieta, net atrodo geriau gyvent Šeškinėj, kur namo vieta gera, nei Žvėryne, kur bloga.
                                  man daline jau atrodo privalumas, nes gali isikurti, kaip pats nori, o perkant irengta buta sumoki ir uz sena irengima, nors jis tau visai netinka

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė Saule 22 Rodyti pranešimą

                                    man daline jau atrodo privalumas, nes gali isikurti, kaip pats nori, o perkant irengta buta sumoki ir uz sena irengima, nors jis tau visai netinka
                                    jei netinka, tai ir neperki. Perki tokį, kuris tinka. Mes čia sugalvojom namie pasikeisti lovą, tai kol viską apvažiavom ir išsirinkom... Nusprendėm, kad niekada su daline nepirksim ir patys jokių remontų nedarysim. Žiauriai gaila laiko, nors nieko kaip ir nedarau per tą laiką. Bet jau geriau pasivaikščioti šiaip miške, nei duotis po parduotuves.

                                    Comment


                                      #38
                                      Sveiki, ką manote apie Sapieginės pušynai projektą?

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė vaidasp Rodyti pranešimą

                                        jei netinka, tai ir neperki. Perki tokį, kuris tinka. Mes čia sugalvojom namie pasikeisti lovą, tai kol viską apvažiavom ir išsirinkom... Nusprendėm, kad niekada su daline nepirksim ir patys jokių remontų nedarysim. Žiauriai gaila laiko, nors nieko kaip ir nedarau per tą laiką. Bet jau geriau pasivaikščioti šiaip miške, nei duotis po parduotuves.

                                        tai o kas turejo lova isrinkti? .. As lova neseniai rinkausi irgi, 2 menesius ieskojau ir internetu, ir realiai Bet dabar turiu tokia, kokios reikia butent man, o ne, pvz. tokia, kuria rasiu svetimam bute. Lejai - Sapiegines pusynais nesidomejau bent jau kol kas

                                        Comment


                                          #40
                                          O kaip ta lova atrodo? Kas ten per NASA produktas..

                                          Comment

                                          Working...
                                          X