Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Geriausia buto vieta Vilniuje

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė TrippleA Rodyti pranešimą

  Iš esmės pateisina. Pačios Šnipiškės yra NMC arba kitaip, Vilniaus centrinio verslo rajono dalis. Todėl, jį renkasi žmonės kurie dirba šalia ir jaučia poreiki gyventi arčiau savo darbo vietos, taip taupydami laika, pinigus ir t.t. Kadangi NMC ofisų jau yra nemažai ir vis daugėja, paklausa gyvent irgi didėja, todėl pasiūla, t.y. didesni daugiabučiai irgi atsiranda. Tas pats vyksta Saltoniškėse, Šiauriniam Žvėryne ir Tuskulėnuose, kur dar be ko tai skatina ir senų daugiabučių renovaciją. Pridedant, gyvenimo kokybė Šnipiškių daugiabučiuose neturi pagrindo krist, nes juose beveik visais atvėjais gyvena aukštesnes negu vidutines pajamas turintys gyventojai, o taip pat, aukšta konkurencija, bei potencialių nuomininkų ar pirkėjų poreikiai diktuoja savininkams investuoti į NT amortizacija, bei aplinkos išlaikymą arba gerinimą.
  jo ir Perkunkiemyje, ir Peterburgo priemiesciuose tokie patys baisunai buvo pristatyti, nes "tokia gyventoju paklausa", o ne korumpuota valdzia leidzia tenkinti verslininkumo goduma. O centrinese Kopenhagos ar Amsterdamo dalyse nera paklausos, del to statomi 3-4, max 6-7 aukstu pastatai, tikrai ne del to, kad galvojama apie ateities gyventoju gyvenimo kokybe ir stengiamasi nedaryti praeities klaidu

  Comment


   Parašė ttttt Rodyti pranešimą

   Visų pirma tai nėra "tokios pat dėžutės" ir jūs pats tai pukiai matot iš visų vizualizacijų, bet pasirinkot vieną, kuri labiausiai tinka pagrįsti jūsų klaidingą teiginį. Antra, tai nėra brangiau, nei Šnipiškėse, atidarykit aruodą ir palyginkit, pvz Aurea home kainos prasideda nuo 3500, Baltam lape nuo 3000 iki 3800. Trečia, tai yra vienareikšmiškai geresnė architektūra (ir medžiagiškumu, ir detalėmis, ir kvartaliniu perimetriniu užstatymu), nei Kintų dažyto tinko dėžė:
   Kaip visada lygini nepalyginamus dalykus, iki galo nezinodamas viso konteksto, nevertindamas terminu, neturedamas pilnos kainodaros, o naudodamasis patikimiausiu aruodo saltiniu, kuriame matai 3-5 butus, is to darai isvadas ir nuolat "vemi" negatyva i diskusija.
   Kintai isparduoti 2020 metu pabaigoje uz kokiu 2200 EUR/kv. m vidurki, nors statyba tik dbr turbut 80% pasieke, t. y. statyba vyko pikiniu statybu brangimo periodu, nors butai isparduoti uz kaina, kuri buvo pries statybu brangima. Todel turbut net reikia pasidziaugti, kad ziurint vizuala ir realybe, vaizdas panasu yra toks, koks buvo nupiestas, t. y. ka buvo suplanave, ta ir padarys nieko neatpigine.
   Stepono baltas lapas startavo su 2500-2700 kaina, taciau dabar vidurkis siekia ~3500, statybos tik dbr prasideda, todel vertinti koks bus galutinis produktas dar labai anksti. Vizuale matomas klinkerio fasadas gali buti pakeistas lanksciu klinkeriu (jeigu is pat pradziu toks nebuvo numatytas) ir atrodys tas projektas kaip Norvegijos kontaktu statomi daugiabuciai Kaune...
   Aurea projektas beveik isparduotas - like ~12-13% neparduotu butu. Pagal Lithome strategija, pastacius nama turi likti 10% neparduotu butu i kuriuos pirkejai gali ateiti ir fiziskai apsiziureti, todel jie ir naudoja agresyvia kainu politika, kad tie 10% po namo pridavimo ir liktu. Dabar pirkejai linke sumoketi premija uz buta cia ir dabar, o ne po 12 men.

   Ir kadangi salia gyveni, siulau eiti pasigrozeti nuostabiaja Paupio architektura uz 3500-4000 EUR/kv. m .
   Click image for larger version

Name:	ACFC73B7-56DC-4185-9CAA-DB1FC8496609.jpeg
Views:	571
Size:	319,9 kB
ID:	1943218
   Paskutinis taisė feex12; 2022.01.13, 09:44.

   Comment


    Parašė ttttt Rodyti pranešimą
    Kalbu ne apie kainas, naturalu, kad dabartinėje situacijoje jos kyla, godumo festivalis yra tame, kad Šnipiškėse visais būdais bandoma statyt pigiau ir prasčiau nei kažkur miesto pakrašty. Jau net yra praktiškai identiški to pačio vystytojo projektai Šnipiškėse ir laukuose prie Perkūnkiemio ir Vakarinio aplinkelio, o VMS juos sėkmingai tvirtina, nepaisant visų savo viešai skelbtų principų, reikalavimų ir kokybės standartų.
    Jei turite omenyje Anreką, tai K17 butų kainos ženkliai mažesnės nei kitų projektų šnipiškėse ir tuo labiau mažesnės nei to pačio Balto lapo.
    Flickr

    Comment


     Ar tik nebuvo anreka pradžioje lygiai tiek brangi kiek ir aplinkuniai projektai? Ar tai reiškia kad rinka ne tokia ir durna tai kažkiek dave suprast anrekai kad logiška būt pigesniais pastačius tokį šlamštą.

     Comment


      Parašė TIME Rodyti pranešimą

      yra logikos ka sakote, bet tai vis tiek nepasiteisina uzstatymo 10auksciais monstrais - 3-4 aukstu pastatas net jei architekturiskai nepavyksta, jame gyvenimo kokybe buna puse velnio net ir praejus 30 ar 40 metu, o tuo tarpu 10 auksciai novastroikiu monstrai tures tragiska gyvenimo kokybe jau praejus kad ir tik 10 metu
      Čia paminėtam Amsterdame nebuvau, bet kiek tenka keliauti Europoje, tai centrinėje dalyje visi pastatai sakyčiau vid.7 aukštų. Šnipiškėse naujų gyvenamosios paskirties pastatų vidurkis kokie 5-6 aukštai.
      Beje gyvenu 12 metų senumo 10 aukštų pastate. Nejaučiu jokio diskomforto. Ir net nekeisčiau į 3-4 aukštų, kur prasilenkti su kaimyne (-u) tektų bent dvigubai rečiau.

      Comment


       Iš Šnipiškių temos perkelta 15 pranešimų, kur lyginami Naujamiesčio, Žvėryno ir Paupiio projektai.

       Comment


        Aplink stotį architektūra yra pastebimai geresnė nei Šnipiškėse. Taip yra dėl to, kad stoties rajonas - senoji miesto dalis ir nominalus centras, kur standartai visada buvo aukštesni (net ir būdami kraupiai žemi). Tačiau Šnipiškės yra labiau centras, nei stoties rajonas. Būtent Šnipiškėse (ir aplink) formuojasi pagrindiniai darbo vietų rajonai, o visi rimti komercijos centrai yra į šiaurę nuo upės. Viso to priežastis, aišku, yra tai, kad Šnipiškės yra miesto populiacijos centre, jos yra, praktiškai, pasiekiamiausioje vietoje vidutiniam vilniečiui. Stoties rajonas, tuo tarpu, yra miesto populiacijos pietuose, kur dar ir yra likę gerokai mažiau vietos plėtrai. Dėl to stoties rajonas visada pralaimės kovą dėl investicijų Šnipiškėms ir to nepakeis architektūra ar hipsteriškas 'vaibas'.

        Tarpukariu, centras buvo pradėjęs formuotis būtent stoties rajone - ten buvo statomi ir aukščiausi pastatai ir kuriamas didžiausias tankis. Jei ne sovietų nesąmonės, ten būtų susiformavusi rimta centrinė dalis. Bet dabar jau - šaukštai po pietų. Ar stoties rajonas su savo tradicine urbanistika, geresne architektūra, daugiau kavinių ir barų, geležinkeliu ir kt. privalumais yra potencialiai geresnis rajonas gyvenimui nei Šnipiškės? Be abejonės taip. Ar jis yra labiau centras? Tikrai ne.

        Comment

        Working...
        X