Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Daugiabučių namų administravimo įmonės

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Daugiabučių namų administravimo įmonės

    Sveiki,

    iki 2017-10-12 reikia duoti savo balsą už norimą namo administratorių (kalba eina apie Vilnių). Gavau laišką su 37 įmonėm. Namą iki šiol administravo senamiesčio ūkis. Kaip ir jokio skirtumo, kas jį administruoja, iki tol, kol susiduri su kažkokiom problemom. Susidūriau su labai elementaria problema - skambinau, rašiau, taip iki šiol ji ir nėra išspręsta. Tad tikrai žinau, kad nenorėčiau, jog toliau namą administruotų jie. Bet tai lieka vos 36 įmonės. Tai keletas klausimų tiems, kas jau su patirtim:

    1. Ar realiai yra koks nors skirtumas (apart kainos), kas administruos būstą ar daugmaž visos įmonės vienodos?
    2. Jeigu skirtumas yra, kokią įmonę geriau rinktis balsuojant? Ar atsižvelgti tiesiog tik į kainą?
    3. Gal kas turite realios patirties nors su viena iš šių įmonių (aš pradėsiu - senamiesčio būstas problemų nesprendžia ir jas tiesiog ignoruoja)?
    4. Ar yra kiek nors logikos rinktis įmonę pagal tai, kad jos pavadinime yra tavo rajonas? Tarkim, namas senamiestyje, tai neturėčiau rinktis "Pašilaičių būstas" UAB ?

    Click image for larger version  Name:	 Views:	1 Size:	288,6 kB ID:	1586278
    Paskutinis taisė Unodede; 2017.09.27, 22:30.

    #2
    Visi "būstai" yra tos pačios "Mano būsto" grupės įmonės (taip pat ir "Namų priežiūros centras" ir galbūt kai kurie "ūkiai", nesu tikras) ir kiek man teko susidurti, nepaisant viso ant jų pilamo "rubikonas, vagys, tik žiūri kur paprastą žmogų apgaut" mėšlo, tai yra didžiausia tokių paslaugų įmonių grupė ir jie sugeba, kai tik nori, teikti kokybiškas paslaugas. Antroje vietoje statyčiau "Corpus A", tada "Servico", "Šilėja". Ko tikrai nerekomenduoju tai "Inservis" ir "Castrade service", su šiais (ypač "Inservis") turiu pačios blogiausios patirties. Apie kitus mažesnius neturiu nuomonės, nes neteko susidurti, bet kaip ir minėjau, objektyviai žiūrint, daugiausia galimybių dirbti kokybiškai turi "Mano būsto" įmonės (kad ir avarinė tarnyba su savo budinčiais darbuotojais). Na o konkretūs darbo rezultatai labiausiai priklauso nuo atsakingo vadybininko, jo kompetencijų ir noro spręsti gyventojų problemas Šiaip ar taip, iš "Mano būsto" dažniausiai pavyksta išsireikalauti rezultato ir su jais būna mažiausiai galvos daužymo į sieną.

    Comment


      #3
      Kokie tavo argumentai, jog nerekomenduoji "Inservis" ir "Castrade Service"? Aš turiu visai kitokią nuomonę apie "Castrade Service", kiek teko su jais susidurti, tai niekuomet nekildavo sunkumų sprendžiant atsiradusias problemas, sureguodavo greitai ir aktyviai. Tiek meistrai, tiek vadybininkas su kuriais teko susitikti elgiasi žmogiškai ir nevyniodavo žodžių į vatą - elgdavosi profesionaliai.

      Comment


        #4
        Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
        Šiaip ar taip, iš "Mano būsto" dažniausiai pavyksta išsireikalauti rezultato ir su jais būna mažiausiai galvos daužymo į sieną.
        Neskaitant to, kad gyventojai pereje i pvz Admi siuo metu gauna dvigubai mazesnes saskaitas uz ta pati.

        Comment


          #5
          Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
          Neskaitant to, kad gyventojai pereje i pvz Admi siuo metu gauna dvigubai mazesnes saskaitas uz ta pati.
          Ar tikrai už tą patį? Admi neturi net avarinės tarnybos, o mano būstas atvažiuoja reikalui esant bet kuriuo paros metu be papildomo mokesčio.
          Flickr

          Comment


            #6
            Uz einamasias menesio paslaugu saskaitas

            Comment


              #7
              Mano Būstas apklausa.
              Attached Files

              Comment


                #8
                Net jei galėčiau įpirkti, su Mano būstu reikalų neturėčiau iš principo. Korumpuota, laukinio kapitalizmo principais veikianti kontora, padėjusi skersą ant gyventojų.
                Lietuva visiems.

                Comment


                  #9
                  Kuo korumpuota?

                  Comment


                    #10
                    Parašė digital Rodyti pranešimą
                    Kuo korumpuota?
                    Na pvz.vakar kaip tik skundėsi Karoliniškių grupėje:
                    Attached Files

                    Comment


                      #11
                      Tai gal elektrikas Kaune gyvena
                      Show must go von!

                      Comment


                        #12
                        Parašė digital Rodyti pranešimą
                        Kuo korumpuota?
                        Mano name kaip ir nieko, tik reikia 5 kartus pirštais badyti kad atliktu darbą, bet kaimynai vis skundžiasi kad jiems vis prirašo kažkokius kamerų atsukimo mokesčius (kur nėra kamerų) ar pultelių perprogramavimą (neturint parkingo).

                        Comment


                          #13
                          Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
                          Atkrepikite dėmesį į kainą - 200 eurų mėnesiui arba 12000 eurų per 3 metus už vietą.
                          Neužsiiminėkite tuo, ko nesuprantate, pvz. skaičiavimu.

                          Comment


                            #14
                            Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
                            Mano name kaip ir nieko, tik reikia 5 kartus pirštais badyti kad atliktu darbą, bet kaimynai vis skundžiasi kad jiems vis prirašo kažkokius kamerų atsukimo mokesčius (kur nėra kamerų) ar pultelių perprogramavimą (neturint parkingo).
                            Hmm, pas mus viskas ok, į pranešimus reaguoja greitai.

                            Comment


                              #15
                              Pas mus irgi ok, bet labai išpūstos sąskaitos, bet čia nieko nepadarysi.

                              Comment


                                #16
                                Parašė Austras Rodyti pranešimą

                                Neužsiiminėkite tuo, ko nesuprantate, pvz. skaičiavimu.
                                Skaičiuoti čia nereikia, viskas tekste parašyta.

                                Comment


                                  #17
                                  Vakar dar pridėjo vargų su mano būstu tas pats žmogus. Na džiaugiuosi, kad esu bendrijoj, nors vienu metų pirmininkė užkniso su nesiskaitymais, ir savų firmelių protegavimais (ale nepakeičiama, kol numirė galiausiai), dabar pagerėjo situacija.
                                  Click image for larger version

Name:	Karoliniškės _ Facebook - Opera.png
Views:	358
Size:	150,8 kB
ID:	1847801

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė Xeonas Rodyti pranešimą
                                    Vakar dar pridėjo vargų su mano būstu tas pats žmogus. Na džiaugiuosi, kad esu bendrijoj, nors vienu metų pirmininkė užkniso su nesiskaitymais, ir savų firmelių protegavimais (ale nepakeičiama, kol numirė galiausiai), dabar pagerėjo situacija.
                                    Džiaugiatės kuom? Kad mokat mažiau ir namas neprižiūrimas tinkamai? Mano būstas pvz. turi appsą per kurį galima kelti nuotraukas dėl visokių problemų ir visos dažniausiai išsprendžiamos greitai. Yra sukeliami visi atlikti darbai su sąskaitomis, viską galima patikrinti, ar atlikti darbai už rinkos kainas. Įdomu, kuri bendrija turi tokias paslaugas, ar pvz. tą pačią budinčią avarinę 24h per parą?

                                    Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                    Pas mus irgi ok, bet labai išpūstos sąskaitos, bet čia nieko nepadarysi.
                                    Kainos tikrai didėjo, bet realiai ar kiti administratoriai siūlo paslaugas pigiau? Visokioms bendrijoms neturinčioms savo darbuotojų pirkti atskirai elektrikų, statybos priežiūros vadovų, avarinės ir pan. paslaugas gerokai brangiau kainuoja. Bendrijos ką sutaupo, tai tik ant to, kad neprižiūri tinkamai namų, o ne dėl to, kad kažko daro efektyviau ir pigiau.
                                    Paskutinis taisė Lettered; 2020.12.18, 10:39.
                                    Flickr

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                      Džiaugiatės kuom? Kad mokat mažiau ir namas neprižiūrimas tinkamai? Mano būstas pvz. turi appsą per kurį galima kelti nuotraukas dėl visokių problemų ir visos dažniausiai išsprendžiamos greitai. Yra sukeliami visi atlikti darbai su sąskaitomis, viską galima patikrinti, ar atlikti darbai už rinkos kainas. Įdomu, kuri bendrija turi tokias paslaugas, ar pvz. tą pačią budinčią avarinę 24h per parą?

                                      Kainos tikrai didėjo, bet realiai ar kiti administratoriai siūlo paslaugas pigiau? Visokioms bendrijoms neturinčioms savo darbuotojų pirkti atskirai elektrikų, statybos priežiūros vadovų, avarinės ir pan. paslaugas gerokai brangiau kainuoja. Bendrijos ką sutaupo, tai tik ant to, kad neprižiūri tinkamai namų, o ne dėl to, kad kažko daro efektyviau ir pigiau.
                                      Na asmeninė patirtis rodo kitką, ir geriau prižiūrimi bendrijose, negu kiti namai esantys pvz. Mano būste, ir dažniausiu atveju remontai atliekami pigiau, ir dažniausiai ne prasčiau. Aišku labai priklauso nuo pačių gyventojų. Na mano atvėju ir pakankamai gera komunikacija.

                                      P.S. Beje labai nutolome nuo temos.

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė Xeonas Rodyti pranešimą

                                        P.S. Beje labai nutolome nuo temos.
                                        Paskutiniai pranešimai perkelti iš parkavimo temos.
                                        Ši tema atrodo artimiausia pagal diskusijų pobūdį. Bus patikslintas pavadinimas (be 2017 m.rinkimų)

                                        Comment

                                        Working...
                                        X