Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kurie Kauno kotedžų priemiesčiai geriausi?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Strujus
    replied
    Parašė Saturn

    Nuotraukoje pažymėtų trijų kelių labai reikėtų.
    Jie panaikina nelogiškus akligatvius ir sukuria galimybę Domeikavą pravažiuoti ne per Vandžiogalos plentą. Domeikavai šito labai reikia, tai jeigu ne šitie keliai, tai reiktų kitų kurie atliktų tą pačią funkciją. Suopių kvartalui šie keliai irgi labai apsimoka – stipriai palengvina ir pagreitina susisiekimą tarp A ir B, ypatingai per kamščius.

    Jeigu per 27 metus savivaldybė savo iniciatyva nesugebejo sutvarkyti. Reiktu kad pilieciu grupe pakrutintu savivaldybe, siustu priminimus ir pan.
    Tada ivyks ir bus i nauda ir Domeikavai ir Suopiu namams...
    Nerodo nuotraukos, bent jau man. Būtų įdomu pamatyti, ar tas pačias perspektyvas matome, nes aš jau ir pradžioj temos rašiau, kad mano akiai išvažiavimų/įvažiavimų Domeikavai yra per mažai..

    Komentuoti:


  • Strujus
    replied
    Parašė sv-x-as Rodyti pranešimą

    aciu uz atsakymus zero, as pats gyvenu uzsienyje tai apsilankyti kol kas sansu neturiu, bet gal prie temos galetum papasakot kiek kainuoja mazdaug toki kotedza pilnai isirengt? nebenutuokiu kaina Lietuvoje.
    Aš taip pat norėčiau išgirsti apie įsirengimo kainas. Tiek kotedžų, tiek namų. Esu iš draugo girdėjęs, kad žmonės sako skaičiuotis 500-600 Eur/kv.m., kad įrengti nuo dalinės apdailos iki pilno įrengimo. Ar tame yra tiesos? Ir ar tokia suma skaičiuotina prieš baldus ir techniką, ar jau su jais (suprantama, kad baldai ir technika gali būti labai skirtingų kainų, bet būtų klausimas grynai apie orientacinę kainą).

    Komentuoti:


  • sv-x-as
    replied
    Parašė zero Rodyti pranešimą

    Citata iš Vinted "Domeikavoje yra brangimo tendencija čia, pvz. Suopių kvartale pardavinėja beveik 2x brangiau negu prieš metus." - labai neteisingas teiginys. Kiek mačiau, dabar 90 kvm. kotedžas su daline apdaila 4k pigesnis, nei mokėjau Nors žemės truputi mažiau, tai tas ant to, kaip sakoma.

    Beje, kiek matau 80 kvm. namuku pardavimai nuo birželio visai sustojo, nors prieš tai pirko kaip bandeles. Ir jei tik yra galimybė - rekomenduočiau imti kraštinį - daugiau žemės ir nereikia žolės per svetainę nešioti
    aciu uz atsakymus zero, as pats gyvenu uzsienyje tai apsilankyti kol kas sansu neturiu, bet gal prie temos galetum papasakot kiek kainuoja mazdaug toki kotedza pilnai isirengt? nebenutuokiu kaina Lietuvoje.

    Komentuoti:


  • zero
    replied
    Parašė Ieskau.nuomones Rodyti pranešimą
    Man irgi idomu. Uzklausiau vinted.lt (kas maniau yra didziausias forumas Lietuvoje), bet ten niekas neatsake
    https://www.vinted.lt/forumai/mano-n...raj-kur?page=2
    Citata iš Vinted "Domeikavoje yra brangimo tendencija čia, pvz. Suopių kvartale pardavinėja beveik 2x brangiau negu prieš metus." - labai neteisingas teiginys. Kiek mačiau, dabar 90 kvm. kotedžas su daline apdaila 4k pigesnis, nei mokėjau Nors žemės truputi mažiau, tai tas ant to, kaip sakoma.

    Beje, kiek matau 80 kvm. namuku pardavimai nuo birželio visai sustojo, nors prieš tai pirko kaip bandeles. Ir jei tik yra galimybė - rekomenduočiau imti kraštinį - daugiau žemės ir nereikia žolės per svetainę nešioti

    Komentuoti:


  • zero
    replied
    Parašė Ieskau.nuomones Rodyti pranešimą
    Man irgi idomu. Uzklausiau vinted.lt (kas maniau yra didziausias forumas Lietuvoje), bet ten niekas neatsake
    https://www.vinted.lt/forumai/mano-n...raj-kur?page=2

    Mes dabar apsistojom ties Domeikava, ar galėtumėt pakomentuoti tie, kas Domeikavoj šiuo metu gyvena?
    Ką manot apie šią miesto dalį? Jeigu galėtumėt rinktis iš naujo – ar vėl išsirinktumėt Domeikavą? Kas jums čia nepatinka?

    Butu idomu isgirsti visu cia dalyvaujanciu nuomones.
    Jeigu kas neuzsiregistrave skaitot (kaip as anksciau) – ar galetumet uzsiregistruoti ir parasyti? Labai prasau, ypac jeigu galit kazka detaliau papasakoti.
    Gyvenu Domeikavoje (Suopių kv.).
    Jei galėčiau rinktis - tikrai antrą kartą rinkčiausi tą patį variantą.

    Pliusai:
    - Saugus rajonas: "Susumavus konkurso „Saugiausia Kauno rajono seniūnija“ rezultatus, saugiausiomis pripažintos Neveronių (99 balai), Domeikavos (95) ir Rokų (91) seniūnijos."
    - Pakankamai geras susisiekimas - važiuoja 23 miesto autobusas, keli priemiestinio maršruto autobusai, mikriukas - nuo Suopių 1.3 km.
    - Maistą 90 proc. atvejų pristato, Barbora užsakymus taip pat atvežą be problemų (neskaito, kad kaimas, priskiria Kaunui).
    - Laukinė gamta - vieniems minusas, kitiems pliusas. Po langais tenka matyti visą zoologijos sodą - nuo kiškio iki barsuko.
    - Aktyvus laisvalaikis - nemažai geros dangos lauko keliukų, su mažai eismo, todėl bėgioti/važinėti dviračiu yra kur (nebent tenkina tik asfaltas). Rudenį/pavasarį aišku jie nebūna labai geros kokybės, bet vasara galima daug kur nuvažiuoti 15-30 km.
    - Netoli Šilas, Maxima, jei ko trūksta - iki Megos visai netoli.

    Minusai:
    - Darželiai/mokyklos. Kiek žinau problemų su vietomis darželiuose yra, o Domeikavos gimnazija negarsėja kaip kokybiška mokykla - tikėtina, kad vaikus reikės vežti į miestą. Nors pradinės klasės kiek žinau OK, be to mokykla šią vasarą kapitaliai suremontuota.


    Dėl Suopių kvartalo - asfaltuotas privažiavimas, geresnė nei vidutinė kokybė (kiek žiūrėjau variantų, iš vidutinės klasės nieko geriau neįmanoma rasti- pvz grindis ir laiptus daro Medžio stilius, jei perkate įrengtą. Statytojas (Saulius) jau sugebėjo atsirinkti brigadas, kurios broko daro mažai), super bendruomenė (bendros šventės, krepšinio žiūrėjimas per projektorių lauke, Darom ir tt.), žalios vejos daugiau nei prie kitų kotedžų (nors pirmieji jos turėjo daugiau). Minusas - Dvarkiemio kelio atkarpa (kokie 200m) - betonkė, su duobėmis ir pravažiavimu pro sandėlius - pirmas įspūdis ne koks gaunasi . Taip pat minusas - neapšviestas kelias/nėra šaligatvių - nuo pat kvartalo iki Vanždiogalos plento, Pakalnės gatvės rekonstrukcijos projektas yra, bet kol kas veiksmo jokio.

    Vienintelė Domeikavos vieta , kuri nepatinka - tai daugiabučiai Neries gatvėje. Kvartalas Šakių km. irgi atrodo kaip Šanchajus.

    P.S. jei rimtai domina, galite savaitgalį užsukti - Saulius aišku procento neduos, bet pavaidinsiu agentą ir pasakysiu visą teisibe
    Paskutinis taisė zero; 2017.10.10, 08:54.

    Komentuoti:


  • Strujus
    replied
    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    O del ko ten norite keltis? Pigesnis bustas?
    Pagrindiniai argumentai UŽ Domeikavą dažniausiai yra kaina ir susisiekimas, kadangi važiuoja miesto transportas (nors ir minimalus). Kainos mažesnės, nei Aleksote, Garliavoje, Vytėnuose ar Noreikiškėse, o kvartalai vystosi ganėtinai maloniai atrodantys. Tuo tarpu Domeikava susisiekimo ir įstaigų (mokyklų, darželių, parduotuvių ir kt.) prasme atrodo stipriai patogesnė vieta, nei Giraitė, Vijūkai, Užliedžiai ir kt. naujesnė gyvenvietės, galinčios pakonkuriuoti pagal kainą..
    PRIEŠ galbūt būtų tas pat susisiekimas, kuris nors ir yra geresnis už dalį rajonų, bet vis tiek nėra idealus ir tam tikri taškai tikrai kemšasi.. Taip pat daliai žmonių galbūt minusas yra tas, kad dalis Domeikavos yra sena.. Seni namai su senais gyventojais ir pan. Bet čia iš esmės turbūt vienetai tokių

    Komentuoti:


  • Ieskau.nuomones
    replied
    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    O del ko ten norite keltis? Pigesnis bustas?
    Mes todel, kad abu dirbame Silainiuose ir po ilgu paiesku susidareme vaizda, kad Domeikava yra geriausias ir perspektyviausias Kauno priemiestis. Ir taip, nes pigiau. Priemiestyje galima normaliom kainom gauti naujos statybos nuosava nama ar 1/2 namo.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    O del ko ten norite keltis? Pigesnis bustas?

    Komentuoti:


  • Ieskau.nuomones
    replied
    Man irgi idomu. Uzklausiau vinted.lt (kas maniau yra didziausias forumas Lietuvoje), bet ten niekas neatsake
    https://www.vinted.lt/forumai/mano-n...raj-kur?page=2

    Mes dabar apsistojom ties Domeikava, ar galėtumėt pakomentuoti tie, kas Domeikavoj šiuo metu gyvena?
    Ką manot apie šią miesto dalį? Jeigu galėtumėt rinktis iš naujo – ar vėl išsirinktumėt Domeikavą? Kas jums čia nepatinka?

    Butu idomu isgirsti visu cia dalyvaujanciu nuomones.
    Jeigu kas neuzsiregistrave skaitot (kaip as anksciau) – ar galetumet uzsiregistruoti ir parasyti? Labai prasau, ypac jeigu galit kazka detaliau papasakoti.

    Komentuoti:


  • sv-x-as
    replied
    Parašė zero Rodyti pranešimą
    Dėl Suopių gali klausti, papasakosiu. Ir tikrai galiu rekomenduoti, nes kokybė turbūt geriausia iš Kauno rajone esančių.
    Taip papasakok viska ka zinai, manau cia daug kam aktualu.
    Paskutinis taisė sv-x-as; 2017.10.09, 14:23.

    Komentuoti:


  • zero
    replied
    Parašė Strujus Rodyti pranešimą

    Aišku, yra dar išvažiavimas pro Radikius, bet čia manau jau išvis nepatogus variantas. Būtų įdomu gauti nuomonių ir apie tokius aspektus, nes kiekviena papildoma minutė praleista kamštyje yra minutė, kurios nepraleidai su šeima arba kurią atėmei iš miego/poilsio..
    Jei bendrauji su gyvenančiais Domeikavoje, užklausk apie spūstis ir panašius dalykus - tikrai įdomu būtų sužinoti daugiau..
    Aš aplenkiu pro Radikius - prisideda keli km., tačiau jokių kamščių, visi juda stabiliu 60 km/h. Domeikavoje ir Sargėnuose nuo 7:30 kamščiai tikrai nemaži, pagrinde dėl esančių posūkių į kairę - ties Vytėnais didžiausias butelio kakliukas. Jei tose vietose padarytų juostą lenkimui, situaciją pagerėtų, tačiau dabar net kelkraštis yra labai duobėtas ir praktiškai neįmanoma apvažiuoti.

    Komentuoti:


  • zero
    replied
    Dėl Suopių gali klausti, papasakosiu. Ir tikrai galiu rekomenduoti, nes kokybė turbūt geriausia iš Kauno rajone esančių.
    Paskutinis taisė zero; 2017.10.09, 11:11.

    Komentuoti:


  • sv-x-as
    replied
    Parašė Saturn

    Aš mažai galvojau šia tema, dėl to ir buvo įdomu išgirsti nuomonę. Manau kad atsiras aplinkelis, labai suaktyvės statybos toje Domeikavos pusėje ir galbūt ženkliai pakils būstų kainos (imu Vilniaus aplinkelius kaip pavyzdį). Bet čia tik mano spekuliacija, aš mažai šita tema žinau, kad plačiau pakomentuot.

    Ar Suopių kvartale žiūrėjot?
    Iš man žinomų didesnių projektų Domeikavoj, Suopių vienintelis kuris atitinka aprašymą "iki planuojamo aplinkelio tiek pat kiek iki autostrados".
    Taip, ten.

    Komentuoti:


  • sv-x-as
    replied
    Parašė Saturn

    O aplinkelio planai, tai gera ar bloga žinia, svarstant apie būstą Domeikavoj? Ir kodėl?
    Įdomu
    Nuo tos vietos kur mes nusiziurejom kotedza iki planuojamo aplinkelio tiek pat kiek iki autostrados, todel nemanau, kad kazkaip gali gyvenimo kokybe itakoti. Jeigu aplinkelis bus nutiestas isivaizduoju, kad bus geresnis susisiekimas su miestu is Domeikavos. Ar kazka pamirsau?

    Komentuoti:


  • sv-x-as
    replied
    Parašė Saturn

    Neužilgo turėtų praplatėti pagrindinis Domeikavos kelias.
    Kiek žinau, jau judama su planais pridėti dar vieną juostą Vandžiogalos plentui.

    Ir kadanors neužilgo Kauno šiaurinis aplinkelis turėtų eiti Domeikavos pakraštyje:
    https://www.delfi.lt/verslas/transpo....d?id=72830102




    Aciu uz info. Apie aplinkelio planus zinojau ir i tai jau atsizvelgeme

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Pro Mega kerta tiesiai i Vytenus ir i kaire

    Komentuoti:


  • sv-x-as
    replied
    Parašė Strujus Rodyti pranešimą

    Domeikava lyg ir skamba neblogas variantas, nes ir miestas netoli, ir yra vietoj dalis reikalingų parduotuvių/paslaugų/kt. įstaigų.. Taip pat važiuoja miesto viešasis transportas (kas mano akiai yra labai didelis pliusas, galvojant apie laikus, kai kiek paaugs vaikas/-ai).
    BET man labai įdomu, kaip ten reikalai su kamščiais.. Nes turiu nuojautą, kad ryte baisoka turėtų būti, kai iš Domeikavos (ir, be abejo, Šakių, Kumpių) link Kauno pasineša visos mašinos ir turi sutilpti 2 juostose (viena juosta Vandžiogalos gatvėje ir viena juosta Vytėnų->Užnerio gatvėse, kurias beje reikia dalintis ir su visais Vytėnais, kurie kitų variantų irgi neturi). Mašinų tikrai nemažai ten (nes be jų išvis nelabai įsivaizduoju, kaip gyventi Domeikavoje), o išvažiavimai link Kauno/įvažiavimai iš Kauno yra tik 2 ir abu po vieną juostą kiekvieną kryptimi. Aišku, yra dar išvažiavimas pro Radikius, bet čia manau jau išvis nepatogus variantas. Būtų įdomu gauti nuomonių ir apie tokius aspektus, nes kiekviena papildoma minutė praleista kamštyje yra minutė, kurios nepraleidai su šeima arba kurią atėmei iš miego/poilsio..
    Jei bendrauji su gyvenančiais Domeikavoje, užklausk apie spūstis ir panašius dalykus - tikrai įdomu būtų sužinoti daugiau..
    Na ju zodziais ten buna spusciu, kaip ir visur kitur mieste. Nieko kazko ypatingo, pries darbus ir po. Bet jie sake asmeniskai spustis aplenkia kitais keliukais kazkokiais, nes pacios spustis prasideda pacioje Domeikavoje. As tu visu keliu pavadinimu ir krypciu ten aplink nezinau, todel nupasakot daugiau negaliu.

    Komentuoti:


  • Strujus
    replied
    Parašė sv-x-as Rodyti pranešimą
    Ieskausi ir as kotedzo Kaune, draugai turi nusipirke Domeikavoje tai kalbina ir mus. Siaip tikrai sunku issirinkti kur, bet linkstu prie Domeikavos. Tiesiog geresni infrastruktura ten mano nuomone.
    Domeikava lyg ir skamba neblogas variantas, nes ir miestas netoli, ir yra vietoj dalis reikalingų parduotuvių/paslaugų/kt. įstaigų.. Taip pat važiuoja miesto viešasis transportas (kas mano akiai yra labai didelis pliusas, galvojant apie laikus, kai kiek paaugs vaikas/-ai).
    BET man labai įdomu, kaip ten reikalai su kamščiais.. Nes turiu nuojautą, kad ryte baisoka turėtų būti, kai iš Domeikavos (ir, be abejo, Šakių, Kumpių) link Kauno pasineša visos mašinos ir turi sutilpti 2 juostose (viena juosta Vandžiogalos gatvėje ir viena juosta Vytėnų->Užnerio gatvėse, kurias beje reikia dalintis ir su visais Vytėnais, kurie kitų variantų irgi neturi). Mašinų tikrai nemažai ten (nes be jų išvis nelabai įsivaizduoju, kaip gyventi Domeikavoje), o išvažiavimai link Kauno/įvažiavimai iš Kauno yra tik 2 ir abu po vieną juostą kiekvieną kryptimi. Aišku, yra dar išvažiavimas pro Radikius, bet čia manau jau išvis nepatogus variantas. Būtų įdomu gauti nuomonių ir apie tokius aspektus, nes kiekviena papildoma minutė praleista kamštyje yra minutė, kurios nepraleidai su šeima arba kurią atėmei iš miego/poilsio..
    Jei bendrauji su gyvenančiais Domeikavoje, užklausk apie spūstis ir panašius dalykus - tikrai įdomu būtų sužinoti daugiau..

    Komentuoti:


  • sv-x-as
    replied
    Ieskausi ir as kotedzo Kaune, draugai turi nusipirke Domeikavoje tai kalbina ir mus. Siaip tikrai sunku issirinkti kur, bet linkstu prie Domeikavos. Tiesiog geresni infrastruktura ten mano nuomone.

    Komentuoti:


  • Strujus
    replied
    Man irgi labai norėtųsi nuomonių/faktų šiuo klausimu. Tik manau, kad galbūt reikėtų kiek pakonkretinti klausimą.
    Man asmeniškai labai įdomu žmonių atsiliepimai apie pačių namų/kotedžų pastatymo kokybę. T.y. kur panaudotos kokybiškos medžiagos, technologijos, kurie kvartalai pastatyti NE ant pelkės, kuriuose kvartaluose namukai/kotedžai turi tikrai kokybišką elektros instaliaciją ir pan.
    Pvz. aš esu "per penktą žmogų" girdėjęs, kad kalbama, jog Tauro vartų kvartalo kotedžai yra pastatyti naudojant tikrai kokybiškas medžiagas ir pan. Ar yra žmonių, kurie galėtų tą patvirtinti ar paneigti? Kaip atsiliepimai apie kitus variantus prie Kauno ar paties Kauno pakraščiuose?

    Komentuoti:

Working...
X