Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kurie Kauno kotedžų priemiesčiai geriausi?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Gator
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Parodyk prašau kaip atrodo 3 arų sklype namas (ne kotedžas ar sujungtas)? 7 arai tikrai minimalus, jei nenori už 1 metro kaimyno sienos ir langų. Mieste ir tarkim 10 km nuo miesto (imant sklypus su infrastruktūra) kainų skirtumas dažniausiai ne 2 kartai, o kokie 5-8 kartai.
    https://ibb.co/cpjwyy

    Galėjai bent 3,5 aro duot, nes rašiau 3-4 arai.

    Apie 5 arus, kurių sočiau nei sočiai net nekalbu, reikia būt absoliučiai neisgaudančiam, kad teigti, jog 7 yra minimumas

    Bent kas 6 sako tai dar suprantama, nes tokie yra sodo sklypai., kuriuosia kuo puikiausiai prisistatė namų žmonės, bet kad net tokiso informacijs nežinot ir sakyt 7 tai jau kosmosėlis

    Ai, dabar tikriausiai pradėsi porinti, kad mažai vietos tokiam sklype. Tai jau čia tavo norai, o ne minimumas, kaip teigei.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    Minimalus sklypas namui 3-4 arai, ne 7 arai.
    7 arų sklype, jei geras išplanavimas galima sutalpinti du atskirus namus, nekalbant apie paprasą dvibutį.

    Sankauskas labai gerai pasakė - geriau imti perpus mažesnį sklypą, bet geresnėj vietoj. Bet nieko keisto, kad to nedaro, nes, tavo pavyzdžiu, kažkodėl galvoja, kad 7 arai yra minimalus sklypas
    Parodyk prašau kaip atrodo 3 arų sklype namas (ne kotedžas ar sujungtas)? 7 arai tikrai minimalus, jei nenori už 1 metro kaimyno sienos ir langų. Mieste ir tarkim 10 km nuo miesto (imant sklypus su infrastruktūra) kainų skirtumas dažniausiai ne 2 kartai, o kokie 5-8 kartai.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    O ką daryti, jei reikia minimalaus sklypo nuosavui namui (kokių 7 arų)? Užmiestyje jis daug kartų pigesnis nei mieste, o gyvenimas bute kaip sv-x-as rašė netenkina poreikių. Taip pat net turtint brangų sklypą jame neapsimoka statyti paprasto nebrangaus namo, kurio vertė mažesnė už patį sklypą.
    Minimalus sklypas namui 3-4 arai, ne 7 arai.
    7 arų sklype, jei geras išplanavimas galima sutalpinti du atskirus namus, nekalbant apie paprasą dvibutį.

    Sankauskas labai gerai pasakė - geriau imti perpus mažesnį sklypą, bet geresnėj vietoj. Bet nieko keisto, kad to nedaro, nes, tavo pavyzdžiu, kažkodėl galvoja, kad 7 arai yra minimalus sklypas

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
    Bet gal pigaus pirkti neapsimoka?
    O ką daryti, jei reikia minimalaus sklypo nuosavui namui (kokių 7 arų)? Užmiestyje jis daug kartų pigesnis nei mieste, o gyvenimas bute kaip sv-x-as rašė netenkina poreikių. Taip pat net turtint brangų sklypą jame neapsimoka statyti paprasto nebrangaus namo, kurio vertė mažesnė už patį sklypą.
    Paskutinis taisė Lettered; 2018.05.09, 23:13.

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Biški nesuprantu džouko, bet tikiu, kad jis juokingas.

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

    Bet kad tuose priemiesciuose vidury laukų net Norfos nėra
    Tai kaip ir sakiau, ne tokie jau praktiški žmonės keliasi už miesto. Praktiški lieka mieste už Norfos ir neperka jokio būsto.

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą
    Praktiški žmonės neperka būsto ir renkasi už Norfos
    Bet kad tuose priemiesciuose vidury laukų net Norfos nėra

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Praktiški žmonės neperka būsto ir renkasi už Norfos

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Bet gal pigaus pirkti neapsimoka?

    Komentuoti:


  • sv-x-as
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

    Tai jei tau užtenka 6a sklypo, tai kodėl jį pirkti laukuose užmiestyje?

    Užmiestyje logiška pirkti, kai reikia daug žemės, ji ten pigesnė. Jei daug žemės nereikia, perki mieste dvigubai mažesni sklypą už tą pačią kainą kaip užmiestyje, bet vietoj to gauni miesto infrastruktūrą.
    Nereikia cia ieskot kazkokios diskusijos. Viskas remiasi i pinigus ir niekur Kaune nerasi kotedzo pigiau, nei uzmiestyje.

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė sv-x-as Rodyti pranešimą

    Mano pvz 15a nereikia. Man reikia garazo motociklui, dviraciams ir snieglentems ir 2 a zemes, saslykinei ir staliukui.
    Taip pat man reikia namo, o ne renovacijos objekto. Viska susumavus - gereusi variantai yra uzmiestyje.
    Tai jei tau užtenka 6a sklypo, tai kodėl jį pirkti laukuose užmiestyje?

    Užmiestyje logiška pirkti, kai reikia daug žemės, ji ten pigesnė. Jei daug žemės nereikia, perki mieste dvigubai mažesni sklypą už tą pačią kainą kaip užmiestyje, bet vietoj to gauni miesto infrastruktūrą.

    Komentuoti:


  • sv-x-as
    replied
    Parašė Austras Rodyti pranešimą

    Bingo, kelių šimtų m paklaida I Birutė, arba dešrų kaimelis, tarp Europos, Veiverių, Seniavos ir Bitininkų g. Visų pirma pirkau gerą vietos/kainos santykį. Iki VT stotelių ar Šilo/Lidl/Senukų/Maksimos galiu nueiti per 5-15 min. Nu niekaip nesuprantu noro gyventi kotedže užmiesčio laukuose. Jeigu jau užmiestis, tai atskiras erdvus namas su ne mažiau kaip 15 a. sklypu.
    Mano pvz 15a nereikia. Man reikia garazo motociklui, dviraciams ir snieglentems ir 2 a zemes, saslykinei ir staliukui.
    Taip pat man reikia namo, o ne renovacijos objekto. Viska susumavus - gereusi variantai yra uzmiestyje.

    Komentuoti:


  • pianeta
    replied
    Parašė Austras Rodyti pranešimą
    Nėra čia ką atskleidinėt, nepatingėkite pasiieškoti, NT portalų kainos, minus 5-10%, nuo derybinių sugebėjimų priklauso. Aš ieškojau ilgiau kaip metus, neskubėdamas, bet kruopščiai, todėl nupirkau apie minus 25%.
    as taip pat neskubu, uztat ir renku visa imanoma info

    Komentuoti:


  • Austras
    replied
    Nėra čia ką atskleidinėt, nepatingėkite pasiieškoti, NT portalų kainos, minus 5-10%, nuo derybinių sugebėjimų priklauso. Aš ieškojau ilgiau kaip metus, neskubėdamas, bet kruopščiai, todėl nupirkau apie minus 25%.

    Komentuoti:


  • pianeta
    replied
    Parašė Austras Rodyti pranešimą

    Bingo, kelių šimtų m paklaida I Birutė, arba dešrų kaimelis, tarp Europos, Veiverių, Seniavos ir Bitininkų g. Visų pirma pirkau gerą vietos/kainos santykį. Iki VT stotelių ar Šilo/Lidl/Senukų/Maksimos galiu nueiti per 5-15 min. Nu niekaip nesuprantu noro gyventi kotedže užmiesčio laukuose. Jeigu jau užmiestis, tai atskiras erdvus namas su ne mažiau kaip 15 a. sklypu.
    Gal galit atskleisti kiek mokejot uz kvadrata daugmaz ir kelintu statyba. Jei ne cia, galit i PM, vis dar bandau susigaudyti Kauno kainose. Aciu!

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė Austras Rodyti pranešimą

    Bingo, kelių šimtų m paklaida I Birutė, arba dešrų kaimelis, tarp Europos, Veiverių, Seniavos ir Bitininkų g. Visų pirma pirkau gerą vietos/kainos santykį. Iki VT stotelių ar Šilo/Lidl/Senukų/Maksimos galiu nueiti per 5-15 min. Nu niekaip nesuprantu noro gyventi kotedže užmiesčio laukuose. Jeigu jau užmiestis, tai atskiras erdvus namas su ne mažiau kaip 15 a. sklypu.
    Pritariu. Jei namas laukuose, tai didelis sklypas prie ežero, vaismedžių sodas etc. Yra kam patinka toks gyvenimas, ir jie sutinka važinėti ekstra 20 minučių už šitą gėrį. Bet keltis į laukus kad gyventi kotedžinėje dėžutėje su 0,5 aro žolės lopinėliu?

    Komentuoti:


  • Austras
    replied
    Parašė Saturn Rodyti pranešimą
    So... how did I do?
    Bingo, kelių šimtų m paklaida I Birutė, arba dešrų kaimelis, tarp Europos, Veiverių, Seniavos ir Bitininkų g. Visų pirma pirkau gerą vietos/kainos santykį. Iki VT stotelių ar Šilo/Lidl/Senukų/Maksimos galiu nueiti per 5-15 min. Nu niekaip nesuprantu noro gyventi kotedže užmiesčio laukuose. Jeigu jau užmiestis, tai atskiras erdvus namas su ne mažiau kaip 15 a. sklypu.

    Komentuoti:


  • Saturn
    replied
    Parašė Austras Rodyti pranešimą
    Nuo viešojo transporto stotelės iki Vytauto bažnyčios yra 3,2 km., iki geležinkelio stoties 4,1 km. miesto gatvėmis. Tiesa, iki stotelės reikia paėjėti kelis šimtus metrų, bet tai privalumas, nes tie keli šimtai m. yra iki magistralinės gatvės, nesigirdi triukšmo. O VT beveik ir nevažiuoju. Beje niekur neminėjau, kad tai yra naujos statybos špokinyčių (atsiprašau - kotedžų) kvartalas. Kai rinkausi vienareikšmiškai atmečiau getus laukuose a la Suopių kvartalas ir pan. be civilizacijos. Nors kaimynystėje yra keletas kotedžų, bet nepatinka man jie - tas pats kolūkis kaip daugiabutyje, negali nusiperst garsiau, kad kaimyno iš lovos neišverstum. Nu Šerlokai, pasiaurinau paieškų ratą, kokie bus variantai?
    1. Iki Vytauto bažnyčios arčiau negu iki geležinkelio stoties. Reiškia Šančiai atkrenta.
    2. Atstumas nuo Vytauto bažnyčios ir geležinkelio stoties yra 3,5 km. Kadangi tau miesto gatvėmis yra 0,9 km skirtumas, reiškia turi būti kažkur "per vidury" (east-west) tarp stoties ir bažnyčios. Atkrenta viskas į vakarus nuo bažnyčios ir į rytus nuo stoties.
    3. ...
    4. Pagal aprašymą man 3 vietos atitinka.

    Spėju kad kažkur netoli – https://goo.gl/maps/GeaVVvMVEQk Didesnė tikimybė kad čia netoliese talpina "keletą kotedžų" kurie tau nepatinka. Kelių šimtų metrų atstumu yra dvi gatvės kurias galima laikyti magistralinėmis. Ir atstumai iki minėtų objektų atitinka.

    So... how did I do?

    Komentuoti:


  • Austras
    replied
    Parašė Saturn
    Man irgi įdomu. Spėju kad ten turima omeny atstumas paukščio skrydžiu ir greičiausiai Noreikiškės. Pagal tokią matuotę Romainiai yra 5,5 km, Suopiai 7,5 km, Rokai 9 km, Užliedžiai 9,5 km, Ramučiai 10,5 km ir t.t.
    Beveik visi į 20 km telpa.
    Nuo viešojo transporto stotelės iki Vytauto bažnyčios yra 3,2 km., iki geležinkelio stoties 4,1 km. miesto gatvėmis. Tiesa, iki stotelės reikia paėjėti kelis šimtus metrų, bet tai privalumas, nes tie keli šimtai m. yra iki magistralinės gatvės, nesigirdi triukšmo. O VT beveik ir nevažiuoju. Beje niekur neminėjau, kad tai yra naujos statybos špokinyčių (atsiprašau - kotedžų) kvartalas. Kai rinkausi vienareikšmiškai atmečiau getus laukuose a la Suopių kvartalas ir pan. be civilizacijos. Nors kaimynystėje yra keletas kotedžų, bet nepatinka man jie - tas pats kolūkis kaip daugiabutyje, negali nusiperst garsiau, kad kaimyno iš lovos neišverstum. Nu Šerlokai, pasiaurinau paieškų ratą, kokie bus variantai?

    Komentuoti:


  • Smauglys
    replied
    Parašė TukTukas Rodyti pranešimą

    Kuom sita nuomone pagristum?
    Užaugau Šilainiuose (butas), studentavimo laikus praleidau Domeikavoje (namas), dabar gyvenu Naujamiestyje (butas).
    Seniau sakydavau jokio skirtumo tas centras (nesuprantu negi nuvažiuot negali), dabar čia pagyvenęs niekur kitur nebenoriu (geriausia būtų namas arba apartamentai su terasa centre ), nors ir miesto pilnai neišnaudoju, bet viskas (bet kurios dalys) labai greitai pasiekiama kai tik prireikia.
    Taip pat ir mašinų srautas būna atvirkštinis, iš rajonų į centrą važiuoja, o jei man reikia tai į kita pusę, vakare atvirkščiai.
    Bet čia mano asmeninė nuomonė, kitiems gali būti visai kiti prioritetai, bet aš irgi galvojau kitaip kol nepabandžiau.
    Paskutinis taisė Smauglys; 2018.05.09, 11:19.

    Komentuoti:

Working...
X