Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Inžineriniai tinklai

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Inžineriniai tinklai

  Siūlyčiau padiskutuoti ne tik apie pastatus iš išorės, bet ir apie tai,kas jų viduje vyksta, pvz gal kas žinot kur vandentiekį kinietiškais vamzdžiais "klepalina", kur normaliais??

  #2
  Rangos IV tunelio vartai

  Teko nugirsti, kad Ranga IV pastatuke ant tunelio vandentieki isvedziojo triubom, kurios isvis geriamam vandeniui netinkamos

  Comment


   #3
   1. Šita tema sukurta ne ten kur turėtų būti.
   2. Ranga IV santechnikos darbų nevykdo. Įvardinkim tikrąsias bendroves atliekančias darbus.
   flickr >>>

   Comment


    #4
    (nežinau, kur dėti (jeigu moderai žinote kur, tai perkelkite)

    Kalbama apie Naujamiestį:

    Kelias į Vilniaus oro uostą su lauko tualetų kvapu: prisijungti prie tinklo – nebent už 20 tūkst. eurų
    https://www.15min.lt/naujiena/aktual...uru-56-1287314

    Gyventi Vilniaus centre be tualeto ir vandens namuose. Tai ne nėra prisiminimas iš XIX a. pab. ar XX a. pirmosios pusės. Taip dabar gyvena Raimondo ir Almos šeima sostinės Švitrigailos gatvės 19 name, kadangi prie miesto nuotekų sistemos jų namas nėra prijungtas, nebent gyventojai tai padarytų patys, tik kaina jiems, kaip patys sako, neįkandama. Ir išties – sumokėti 20 tūkst. eurų gali ne kiekvienas.
    ai, nekomentuosiu. Žinau ne vieną vietą, kur nei kanalizacija, nei vandentiekis neatėjo. Visas veiksmas sukasi aplink Algirdo/Panerių/Švitrigailos/Kauno gatves.

    Comment


     #5
     Nelabai aišku iš kur tokia fantastinė kaina laužta, juk aplinkui turbūt eina vandentiekio ir nuotekų vamzdynai, nereikia tiesti atskirų linijų.
     Prisimenu, kai sode jungė elektrą, tinklai priskaičiavo 3000 LTL, nepriklausomi sertifikuoti elektrikai padarė už 10 kartų mažesnę sumą.

     Comment

     Working...
     X