Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Padėkite išsirinkti būstą

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

 • Blah
  replied
  Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą
  3. Kaip gali būti A++ energetinė klasė ir nebūti rekuperatoriaus??? Kiek žinau, rekuperatorius būtinas jau nuo A klasės - didelis sandarumas ir mechaninio vėdinimo nebuvimas reikštų pelėsį ant langų ir sienų... Ar čia turi omeny, kad yra vieta rekupretoriui, bet reikės pačiam jį nusipirkti ir įsirengti? Nes jei net nėra vietos rekuperatoriui, tai tikrai kažkokia chaltūra kvepia ir negali būti A++ energ. klase.
  Rekuperatorius neprivalomas, vėdinimas privalomas, tik ar jis labai efektyvus?
  https://www.ekspertai.lt/rekuperator...udingumo_namui

  Komentuoti:


 • dondc
  replied
  Parašė auris88 Rodyti pranešimą

  mes pirkom pries 3m Miško namuose Veikmės - tai vienas geriausių tuo metu buvusių pasirinkimų pagal kokybę, kainą ir vietą (na taip virsulai, bet tikrai idomi vieta 5rajonų sankirta, kai kam net zverynas ten susisviecia)
  Šeškinė, o ne Viršūlai: https://www.google.com/maps/place/%C....2514019?hl=en

  Komentuoti:


 • Upper
  replied
  Auris 88, papasakok placiau apie centralizuota vedinimo sistema veikmes projekte, kaip ji veikia, kaip su rasojimais ar dregme namuose. Nes zygis komentavo, kad tai "chrusciovkes lygio vedinimo sachta"

  Komentuoti:


 • auris88
  replied
  Parašė Andriejus_P Rodyti pranešimą
  Veimės namuose su gerais vaizdais į parką G korpusas, rytinė pusė. Kai aš žiūrėjau kainos buvo 2000 EUR pirmas aukštas ir po +50 EUR kiekvienas sekantis. Parkingo kaina buvo ir 8k ir 10k, nežinau kuom skiriasi. Mano atveju buvo pakankamai konservatyvus derybų klausimu, nenorėjo nuleisti nei kiek.

  Iš to kas man nepatinko, tai arčiau parko eančius korpusus pesčiomis sunkoka patekti, turi eiti aplink per darželio pusę, kažkaip įveikti kalną. Jei važinėji tik su auto per parkinga viskas ok.

  Dėl rekuperatoriaus, pirmuose korpusuose jis buvo, o naujausiuose nėra, o tie argumentai "pakaičiavom, kad nereikalingas" sunkiai įtikina. Tiesa idomu kaip ten su ta A++ klase, čia gi faktiškai payvus namas. Kiek suprantu jiems čia daug atrgroja geoterminis šildymas, kas labai retas dalykas projektuose ir ko gero jis sttipriai sąmatą išaugina. Bet geoterminam kaip suprantu nemažai elektro reikia.

  Aukšto aukso viduriukas mano nuomone ter trečias. Ir saulės šviesa patenka ir medžiai po ranka.

  Iš minusų, tai šalia stovintys raudoni aukštingi senieji pastatai, kurie vis lenda tau į vaizdą. Dar įdomus faktas, kad kai aš buvau žiūrėti 3 aukšte su 2100 EUR kaina, šalia senam name Lazdynėlių 21 pardavinėjo taip pat erdvų butą 12 berods aukšte su kaina 1350 EUR ir nemokamu parkingu (ten kažkaip gyventojai šlakaumą pasistatę ir vietos saviems yra). Ir vaizdas ten dar geresnis, nes langai tik į parko pusę
  mes pirkom pries 3m Miško namuose Veikmės - tai vienas geriausių tuo metu buvusių pasirinkimų pagal kokybę, kainą ir vietą (na taip virsulai, bet tikrai idomi vieta 5rajonų sankirta, kai kam net zverynas ten susisviecia) (nenusileido kaina irgi, mokėjom brangiausiai, nes paskutiniai). jūsų kritika dauguma klausimų yra juokinga, vargiai tikiu, kad pas konkurentus geriau, ypac koki hanner (buvom uzkibe ties zveryno namais). Vėdinimas Veikmes ten yra analogiskas rekuperatoriui, sildymas geoterminis kombinuotas su miesto (baltupiuose manau toki pat dare)toks dalinis rekupas - aerodeko sistema berods. garso klase manau b, bet jei ir zemesne - ji tokia visur, naujos statybos bustuose, ne premium. Aukstis apie 275cm turetu but. tuo metu klase buvo A, kai dauguma pardavinejo b. Ir atkreipkit demesi i dalines apdailas, kai mano draugai pirko butus kituose projektuose - tai pas juos liudna daline buvo apdaila, o pas mus viskas iki rozeciu, veikiantis sildymas ir pralygintos sienos ir palanges sudetos Veikmė pasižymėjo tuo, kad projekte nebuvo 1kmb studio tipo butų (didelis pliusas - reiskia ne bendrike gyvensi), o tik 2-3-4kmb butai pagrinde, erdvios laiptinės, sandėliukai (tikras deficitas, daznai buna ispirkti),nemokama dviraciu saugykla, didelės terasos, 3kambarių bute vc ir vonia dvi atskiros patalpos su muro sienom (tikrai retas variantas ekonomineje klaseje, bet jei nori gali apsijungti) ir nebrangios parkingo vietos (kainavo pries 3m 7k gal kazkur po stogu, lauke isvis 3k gal kokie - bet uz keliu zingsniu visas akligatvis nemokamai, kai prie panoramos norejo 15k uz prasta, sunkiai privaziuojama vieta ir sandeliuko nebuvo ir dviraciu parkingo nebuvo, ir apskritai jokio geoterminio, jokios rekuperacijos - jei nori moki papildomai ir kvadratu maziau isejo uz tuos paciu eurus, tik grazi aplinka, kuri numatem kad turbut kainuos ateityje priziuret... Tai uz veikme gal geriau turetu buti Yit kausta, merkko- bet zymiai brangiau
  Paskutinis taisė auris88; Vakar, 23:53.

  Komentuoti:


 • Andriejus_P
  replied
  Aš žiūrinėju sau būsta ir kadangi patirties ir supratimo neturiu daug, tai aplankiau daug, kad suprasti skirtumus. Ilgą laiką gyvenu nuomoje Baltupiuose, Kalvarijų g. ant kalniuko priešais verkių parką.

  Peržiūrėta daug.

  Čia buvo bandoma lyginti šio Baltupių projekto lokaciją ir lyginti su Lazdynėliais, Šnipiškėmis. Truputi mano nuomonės.

  Lazdynėliai - Aitvarų namai, Lazdynėliu vingis, Būk čia. Rajonas labai žalias, užstatymo tankis nedidelis, oras švarus, namai nauji, balokonai dideli. Namų projektai, gal ir nuobodūs, bet kokybė jaučiasi faktiškai visuose projektuose. Kažkur skalūnu apdengta (vingis), kažkur erdvūs balkonai (Aitvarai), kitur originalūs sprendimai - mini stadionas vietoj kiemo (Būk čia). Infrastruktūra labai prasta. Autobusas vienas, retai važiuojantis, darantis ratą aplink lazdynų architektų gatvę prieš važiuojant į miestą. Su miestu jungiamoji Lazdynėlių gatvė, po vieną juostą ir platesnė ji nebus, nebent bus pesčiųjų/dviračių takai, kurių nėra šiuo metu. Darželių valstybinių nėra, biurų nėra, valyklos, burelių, kavinių, kirpyklų, sporto klubų nėra. Vietoj to upė ir miškas. Statosi daug, AItvarų laukia 3-5 etapai, Vingis laukia dar tiek pat kiek pastatė, Riverland visas gabalas bus užstatytas, atskiri vystytojai su kotedžais kaip grybais. Mano supratimu ten ateityje kai viską pabaigs užprogramuoti kamščiai ir išspręsti to nebus kaip. Labiausiai gaila nuosavų namų gyventojų, kurie ten pristatė didžiausių vilų ir turės su visais sedėti tam pačiam kamštyje . Vėliau dar kai akropolis 2 pastatys, tai gali kilti ir kitoje vietoje patekimo kamštis. Atstumas iki centro 10 km.

  Baltupiai - Veikmės parko namai, Galio projektas, būsimas projektas prie Maximos sankryžoje. Ši Baltipių pusė (Didlaukio gatvė) vienareikmiškai ne geriausia Baltupių pusė. Kalvarijų gatvės pusėje link Ateities gatvės (Jeruzalės) daug kotedžų, nuosavų namų kaiminystės, naujesnių namų, verkių regioninis parkas (kuris daug įdomesnis ir didesnis už Jomanto). Didlaukio gatvėje viskas sena ir suspausta, šalia labai judri Geležinio vilko gatvė, visas trafikas į Santariškes, Bajorus, Riešes. Ten dažnai naktį ir britvos švilpia, triukšmo daug. Infrastruktūra gera, na gal tik kavinių nėra (man kiniečiai nelabai). Už šį Veikmės parko projektą, kaina didoka, šalia pradedamos statybos Galio, kur kainos bus ~1700 EUR, todėl konkurencija bus didelė,o butų kiekį ten irgi didelį siūlys ir etapais. Veikmės namus žiūrėjau (aprodė Birutė), viskas kaip ir patiko, bet kaina pasirodė didoka, ir galima su tuo ginčytis ar nesutikti, prašyti analogiškų projektų pigiau, bet pas juos pakankamai neišparduotų butų jau pastatytuose prieš metus namuose ir tai irgi kai ką pasako. Upper, raskite analogišką situaciją Šnipiškėse, kur viskas dažniausia išparuodama dar iki pastatymo. Aišku gal to priežastis santykinai didelė kvadratūra, kas gaunasi į galutinai didelę kainą ir butai tampa nerentabilus nuomai (nes šis rajonas labiau orentuotas į senjorus ir studentus), kaip gyvenimui sau, gal ir neblogas pasirinkimas. Jei projektas patinka, tai pliusai atrodo akyvaizdesni. Autobusų važiuoja daug visomis kryptimis, bet į visas puses dideli kamščiai, ypač mirtinai stovi kalvarijų gatvė iki Ozo g sankryžos. Atstumas iki miesto 6 km.

  Šnipiškės. Naujas centras. Kainos 2000+ visuose projektuose. Bet tas rajonas dar labai prastai atrodo, jei situacija pasitaisys per 5-10 metų, tai graža iš turto kainos padidėjimo ar nuomos su idėtais pinigais bus didžiausia, o jei gyvenimui sau taupysi miegą, laiką, automobilio neamortizuosi, bet gyvensi užterščiausioje aplinkoje. Gal gelbėja tai, kad didžiausia trafiką ir taip ofise praleidžiame, o vakarais viskas jau daug geriau + oro valytuvais egzistuoja šiais laikais. Šis rajonas labiau skirtas investuojantiems, kurie gali sukande dantis pakentėti statybinėje aikštelėje ir tikėtis rezultate turėti turtą kuris bus likvidžiausias/vertingiausias. Pvz. jei kaip Upper rašo, pvz. kad palikti vaikams į ateitį (po 10metų tarkim), tai vaikai greičiausiai pasakytų ačiū už būsta šnipiškėse, vien jau iš to, kad jei nepatiks galės lengviausiai parduoti ir išsirinkti tai ką nori. Jei visą tą laiką dar ne pačiam gyventi, o nuomoti, tai ten irgi geresnė vietą, nes šalia ofisynai gimsta. AIšku pačiam gyventi švaraus oro ir aplinkos prasme praščiausia. Gal per tuos tarkim 10 metų ir užterštumas pamažės, jei elektromobilizacija padidės keliolika kartų ir sudarys kokį bent penktadalį trasporto.

  Esmė visur savi pliusai ir minusai. Aš ir pats pasimetęs, kur geriausia vieta. O atskirai vystytojus vertinti išvis misija neįmanoma. Pvz. realiausias variantas Namai- Kintai, išplanavimas ten siaubingas.


  Komentuoti:


 • Zygis
  replied
  As niekur nesakiau, kad cia blogas projektas. Manau tikrai vertas demesio, del to ir pats nuvykau apziureti, isvardijau ir tam tikrus privalumus. Bet nereikia is karto tapti butthurt ir pradet kabinetis nesamonem argumentuojant.

  Komentuoti:


 • tomcat
  replied
  Parašė Zygis Rodyti pranešimą

  Prie ko cia Snipiskes? Tu rimtai gal ten dirbi, kad toks butthurt? Isvardinau minusus projekte, kurie objektyvus ir realus. Tu dabar bandai juos paneigti nesamonem, kur is karto matosi, kad nelabai ka nusimanai apie projekta, apie vedinima isvis nusipaistei i lankas kai bandei kazka irodyti aprasydamas paprasciausia vedinimo sachta Su kvailiais arba pardavimu vadybininkais nera prasmes gincytis, panasu esi vienas is situ dvieju, todel cia ir baikim.
  Nemanau, kad jis pardavėjas, tiesiog matomai žmogus jau nusprendė ten pirkt ir galbūt, net avansą sumokėjo. Įvertinęs visus privalumus, bet čia atsirado tavo "įvertinimas" ir tiesiog, dabar galimai bando apgint savo sprendimą/investicija vardindamas privalumus, nes iškilo dvejonės ar tikrai teisingai apsisprendė ir panašiai o jeigu, net tai ir pardavėjas, tai nieko nekeičia. Kiekvienas turi savo nuomonę ir išsirinks, tai kas labiausiai patiks, ne visi perka "vieta vieta vieta", todėl daug skirtingų nuomonių, bet kuriuo atveju čia kiekvieno individualus sprendimas, kuris nebūtinai turi sutapt su visų nuomone.

  Komentuoti:


 • Zygis
  replied
  Parašė Upper Rodyti pranešimą
  Tai aišku, kad pardavėjam lengviau - užsigydo pirkėjai pirkdami butus Šnipiškėse
  Prie ko cia Snipiskes? Tu rimtai gal ten dirbi, kad toks butthurt? Isvardinau minusus projekte, kurie objektyvus ir realus. Tu dabar bandai juos paneigti nesamonem, kur is karto matosi, kad nelabai ka nusimanai apie projekta, apie vedinima isvis nusipaistei i lankas kai bandei kazka irodyti aprasydamas paprasciausia vedinimo sachta Su kvailiais arba pardavimu vadybininkais nera prasmes gincytis, panasu esi vienas is situ dvieju, todel cia ir baikim.

  Komentuoti:


 • Upper
  replied
  Tai aišku, kad pardavėjam lengviau - užsigydo pirkėjai pirkdami butus Šnipiškėse

  Komentuoti:


 • Zygis
  replied
  Po tamstos pezalu apie garso klase, modernia vedinimo sistema, balkonus ir kita - sunku toliau diskutuot, o ir noro nebera

  kuo daugiau tokiu pirkeju - Pardavejam lengviau.

  Komentuoti:


 • Upper
  replied
  Parašė Zygis Rodyti pranešimą


  nu srsly. Jau yra namu gavusiu C atitikima, tai cia tu pilstai visiskai is tuscio i kiaura apie visur busiancia B klase.

  ka reiskia bendra centralizuota istraukimo sistema? tu pats supranti apie ka sneki? Kalbi apie paprastu paprasciausia ventiliacijos sachta ir ja kaip privaluma pristatai. Ventilicijos sachtos kiekviename name yra. Ir dar sakai as pilstau is tuscio i kiaura veikme vietoj rekuperatoriaus istate lango orlaide, va visa inovacija.

  vieta - miegamasis rajonas. Pasikartosiu - vieta gerai, jei langai i miska ir aukstai (cia koks 20% butu), kitu atveju eilinis miegamasis rajonas miesto kampe su ivairialype fauna.

  ne 275, o 271-272. Nesuprantat matyt, nes visa gyvenima komunalkej praleidot

  beje, nezinau is kur istraukei 2k uz kv. Turiu kainininka, tai uz 2k tik pirmam aukste gali kazka rast.

  asmeniskai rinkciausi geriau tokiu atveju lazdynelius - atstumas panasus, kaina uz kv mazesne, gamtos gal net daugiau.
  Lazdynėliai, tai kodel ne Grigiškės ? Nes matyt viskas kas toliau nei Šnipiškės atrodo pasaulio pakraštys ? Lazdynėliai iki centro - 10 km, Baltupiai - 6 km, bet kur čia iš smoge paskendusių Šnipiškių matysite

  "Vieta - miegamasis rajonas" Čia kažkoks užvažiavimas ar ką ? Antakalnis, Žirmūnai irgi miegamieji rajonai - kaip ten kainos ? Beje, kaip pavadinsime Šnipiškes - taršos, triukšmo, sandėlių ir nejaukumo oazė?

  Lubos man sakė 275 - važiuosiu rytoj kaip tik galutinę apžiūrą, turėsiu ruletę, galėsiu pats išmatuoti. Net jeigu 271-272 nematau bėdos, kai susidėjus apdailai liks 260 cm. Gyvenau ilgą laiką Žirgo dangoraižyje - lubos 280 po apdailos - neatrodė kažkas, be ko negaliu gyventi.

  Neguldau gavos dėl akustikos klasių, bet iš pateiktos informacijos man panašu, kad situacija bus geresnė nei daugumoje daugiabučių. Dauguma turi B kategoriją. Aprašyme be to rašo, kad tarpaukštinės perdangos izoliuotos efektyvia garso izoliacija, apsaugančia nuo smūginio garso.

  Mano konrektus butas, kuri nusiziurejau - 2100 uz kvadrata, 3 a.

  Nesu joks pardavėjas, gal taip atrodo iš šalies, tiesiog, namažai projektu vertinau uz panasia kaina ir esu rimtai nusiteikęs ten pirkti butą investicijai ir palikti vaikams,

  Komentuoti:


 • Zygis
  replied
  Parašė Upper Rodyti pranešimą
  Gal galite plačiau papasakoti tuomet kas tai yra per sistema ?

  Patalpų vėdinimui įrengta vieninga sistema su centriniu oro ištraukimu. Oro srautai yra valdomi priklausomai nuo patalpų oro santykinio drėgnumo lygio. Oro pritekėjimas vykdomas pro orlaides, įrengtas gyvenamų kambarių languose. Oras šalinamas pro sanmazguose ir virtuvių zonose įrengtus oro šalinimo įtaisus.
  Tai vadinama vedinimo sachta - is esmes panasiai moderni sistema sumontuota ir toje chrusciovkeje pagal kurios lubu auksti giri sita projeka.

  Komentuoti:


 • Upper
  replied
  Gal galite plačiau papasakoti tuomet kas tai yra per sistema ?

  Patalpų vėdinimui įrengta vieninga sistema su centriniu oro ištraukimu. Oro srautai yra valdomi priklausomai nuo patalpų oro santykinio drėgnumo lygio. Oro pritekėjimas vykdomas pro orlaides, įrengtas gyvenamų kambarių languose. Oras šalinamas pro sanmazguose ir virtuvių zonose įrengtus oro šalinimo įtaisus.

  Komentuoti:


 • Zygis
  replied
  Parašė rmss Rodyti pranešimą

  Nebūtų pirmas atvejis meistai.net kai pardavikai apsimesdami suinteresuotais klientais liaupsina savo projektą.
  Jau isties panasu darosi

  Komentuoti:


 • rmss
  replied
  Parašė Zygis Rodyti pranešimą


  nu srsly. Jau yra namu gavusiu C atitikima, tai cia tu pilstai visiskai is tuscio i kiaura apie visur busiancia B klase.

  ka reiskia bendra centralizuota istraukimo sistema? tu pats supranti apie ka sneki? Kalbi apie paprastu paprasciausia ventiliacijos sachta ir ja kaip privaluma pristatai. Ventilicijos sachtos kiekviename name yra. Ir dar sakai as pilstau is tuscio i kiaura veikme vietoj rekuperatoriaus istate lango orlaide, va visa inovacija.

  vieta - miegamasis rajonas. Pasikartosiu - vieta gerai, jei langai i miska ir aukstai (cia koks 20% butu), kitu atveju eilinis miegamasis rajonas miesto kampe su ivairialype fauna.

  ne 275, o 271-272. Nesuprantat matyt, nes visa gyvenima komunalkej praleidot

  beje, nezinau is kur istraukei 2k uz kv. Turiu kainininka, tai uz 2k tik pirmam aukste gali kazka rast.

  asmeniskai rinkciausi geriau tokiu atveju lazdynelius - atstumas panasus, kaina uz kv mazesne, gamtos gal net daugiau.
  Nebūtų pirmas atvejis meistai.net kai pardavikai apsimesdami suinteresuotais klientais liaupsina savo projektą.

  Komentuoti:


 • Zygis
  replied
  Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą

  Paparčių namai išparduoti, tai nematau aprašymų, bet Verkių sodo aprašyme sakoma:

  "Vidinės sienos ir pertvaros. Sienos tarp butų surenkamos, vienasluoksnės gelžbetoninės 200mm storio."

  https://verkiusodas.lt/daline-apdaila/

  Sienos tarp butų - 20 cm storio ir net ne mūras, vienasluoksnės, neminimi jokie papildomi garsoizoliaciniai sluoksniai, taigi, daug panašiau į C akustinio komforto klasę.
  buvau uzklauses hannerio, sake B. Paparciu namais seniau domejausi, irgi B.

  Komentuoti:


 • Zygis
  replied
  Parašė Upper Rodyti pranešimą
  Zygis, pripilstėte iš tuščio į kiaurią, bet, kad būtų bent kažkiek tiesos ir supratimo rinkoje...
  Mano asmeninė patirtis: peržiūrėta Žveryno panorama, Paukščių takas (Ozo g.- Impuls), Horizon, Naujasis Skansenas, Paparciai, Kernaves Aveniu, Storyline, gal dar kažką pamiršau...Kainos jų panašios iman vidurkį, skirtumas 100-200 EUR / kv.m, tad perkant 50 kv.m. būstą - nėra didelio skirtumo.
  Aš ne be reikalo ir klausiau, rekomenduokite kokį kitą projektą, už 2000-2000 EUR/ kv.m. kainą, kuris būtų patraukelsnis nei Veikmės. Taip ir nesulaukiau jokios info.

  Nesakau, kad Veikmes projektas yra pats geriausias ever, tačiau jis yra geras ir turi nemažai privalumų:
  - Vieta vieta vieta !
  - Garso akustika bus tikrai gera, kalbėjau su pardavimų vadovu - Žilvinu, visuose namuose planuojama atitiks B klasę arba labai artima jai. C klasė turi irgi savo diapozoną (nuo iki), veikmę taikosi ne į žemutinę ribą, kad tik atitiktų C, o į B.
  - Vėdinimas. Taip, butai neturi atskirų rekupų, bet turi bendrą-centralizuotą namo vėdinimo (ištraukimo) sistemą, kad irgi yra not bad. Rekupai įrengiami paskutiniuose aukštuose.
  - A++ ir geotermija
  - Parkingas su krovimo galimybe.

  Viską susumuojant, ką gauni už tą 2000 EUR / kv.m. kainą šiuo metu, atrodo labai neblogai. Pagal mano asmeninį vertinimą, kitų projektų, kurie galėtų konkuruoti dabartiniu metu - neradau.Jeigu yra, duokite žinoti.

  P.S. dėl lubų aukščio dar ir dabar nesuprantu kuo blogai 275 cm švaroje

  nu srsly. Jau yra namu gavusiu C atitikima, tai cia tu pilstai visiskai is tuscio i kiaura apie visur busiancia B klase.

  ka reiskia bendra centralizuota istraukimo sistema? tu pats supranti apie ka sneki? Kalbi apie paprastu paprasciausia ventiliacijos sachta ir ja kaip privaluma pristatai. Ventilicijos sachtos kiekviename name yra. Ir dar sakai as pilstau is tuscio i kiaura veikme vietoj rekuperatoriaus istate lango orlaide, va visa inovacija.

  vieta - miegamasis rajonas. Pasikartosiu - vieta gerai, jei langai i miska ir aukstai (cia koks 20% butu), kitu atveju eilinis miegamasis rajonas miesto kampe su ivairialype fauna.

  ne 275, o 271-272. Nesuprantat matyt, nes visa gyvenima komunalkej praleidot

  beje, nezinau is kur istraukei 2k uz kv. Turiu kainininka, tai uz 2k tik pirmam aukste gali kazka rast.

  asmeniskai rinkciausi geriau tokiu atveju lazdynelius - atstumas panasus, kaina uz kv mazesne, gamtos gal net daugiau.
  Paskutinis taisė Zygis; Vakar, 15:50.

  Komentuoti:


 • Saliamonas
  replied
  Parašė Zygis Rodyti pranešimą

  Paparciu namai, verkiu sodas
  Paparčių namai išparduoti, tai nematau aprašymų, bet Verkių sodo aprašyme sakoma:

  "Vidinės sienos ir pertvaros. Sienos tarp butų surenkamos, vienasluoksnės gelžbetoninės 200mm storio."

  https://verkiusodas.lt/daline-apdaila/

  Sienos tarp butų - 20 cm storio ir net ne mūras, vienasluoksnės, neminimi jokie papildomi garsoizoliaciniai sluoksniai, taigi, daug panašiau į C akustinio komforto klasę.
  Paskutinis taisė Saliamonas; Vakar, 15:34.

  Komentuoti:


 • Upper
  replied
  Zygis, pripilstėte iš tuščio į kiaurią, bet, kad būtų bent kažkiek tiesos ir supratimo rinkoje...
  Mano asmeninė patirtis: peržiūrėta Žveryno panorama, Paukščių takas (Ozo g.- Impuls), Horizon, Naujasis Skansenas, Paparciai, Kernaves Aveniu, Storyline, gal dar kažką pamiršau...Kainos jų panašios iman vidurkį, skirtumas 100-200 EUR / kv.m, tad perkant 50 kv.m. būstą - nėra didelio skirtumo.
  Aš ne be reikalo ir klausiau, rekomenduokite kokį kitą projektą, už 2000-2000 EUR/ kv.m. kainą, kuris būtų patraukelsnis nei Veikmės. Taip ir nesulaukiau jokios info.

  Nesakau, kad Veikmes projektas yra pats geriausias ever, tačiau jis yra geras ir turi nemažai privalumų:
  - Vieta vieta vieta !
  - Garso akustika bus tikrai gera, kalbėjau su pardavimų vadovu - Žilvinu, visuose namuose planuojama atitiks B klasę arba labai artima jai. C klasė turi irgi savo diapozoną (nuo iki), veikmę taikosi ne į žemutinę ribą, kad tik atitiktų C, o į B.
  - Vėdinimas. Taip, butai neturi atskirų rekupų, bet turi bendrą-centralizuotą namo vėdinimo (ištraukimo) sistemą, kad irgi yra not bad. Rekupai įrengiami paskutiniuose aukštuose.
  - A++ ir geotermija
  - Parkingas su krovimo galimybe.

  Viską susumuojant, ką gauni už tą 2000 EUR / kv.m. kainą šiuo metu, atrodo labai neblogai. Pagal mano asmeninį vertinimą, kitų projektų, kurie galėtų konkuruoti dabartiniu metu - neradau.Jeigu yra, duokite žinoti.

  P.S. dėl lubų aukščio dar ir dabar nesuprantu kuo blogai 275 cm švaroje

  Komentuoti:


 • Zygis
  replied
  Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą

  Čia kuriam projekte?
  Paparciu namai, verkiu sodas

  Komentuoti:

Working...
X