Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Padėkite išsirinkti būstą

Collapse
X

• Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

• hobo
    replied
    Namai-kintai siulo pirkti uz 90,000 euru pusantro kambario "patobulinto bendriko"? Click image for larger version  Name:	eek.gif Views:	0 Size:	1,0 kB ID:	1857915

Click image for larger version  Name:	fetch?id=1856928&d=1611348748.png Views:	1 Size:	64,7 kB ID:	1857918
    Paskutinis taisė hobo; 2021.01.27, 10:01.

Komentuoti:

• intec
    replied
    Parašė _rB_ Rodyti pranešimą

Mane iš viso paskutiniu metu Citus marketingo sprendimai labai stebina.
    Galima būtų tikėtis, jog bent reali komunikacija renkantis butą būtų normali ir bent kiek adekvati - deja.

Komentuoti:

• Zygis
    replied
    Del pertvaru pastebejau, kad ne visi jas pradejo deti. Is esmes nemazai sutaupo, o pirkejui “daugiau laisves”. Realco Pasilaiciuose lygiai tas pats - net nustebau is pradziu pamates. Gerai pastebeta del kvadraturos - grubiai primetus mano bute 20m pertvaru po 10 cm ir jau gaunam 2 kvadratus dingusius bute.

o projekto pristatymas tai asmeniskai atstumiantis. Bet cia turbut kaip kam - nelabai man noretusi hipsteriskam projekte gyventi, tarsi studentu bendrabutis aprasytas butu.
    Paskutinis taisė Zygis; 2021.01.26, 21:10.

Komentuoti:

• Upper
    replied
    Andriejus_P: ties kokiu projektu apsistojote po paieškų ?

Komentuoti:

• Andriejus_P
    replied
    Nuo Link-ten pradėjau savo būsto paieškas. Radau prie naujų projektų aruode, nusiunčiau savo kontaktus, pakvietė į susitikimą, bet jame taip ir nebuvau (atšaukė citus), tuo metu jie dar ir duobės iškasę nebuvo, tada dar buvo karantininė nežinomybė, prieš kainų pakilimą, tačiau jų kainos buvo ~2300 EUR į kvadratą, man pasirodė per didelės kaip už tokia lokacija.

O be pertvarų statyti citus mada, ploto gali deklaruoti daugiau, poto pertvaros jį suvalgys (tai realiai kvadratas dar labiau brangsta), čia dar pridėsiu, kad net vonios kambario pertvarų nėra, elektros nevedžioja, rekuperacijos neįrengia, žodžiu laukia daug investicijų, idomu kokį baigtumą siūlo sutartimis?

Dar dėl terminų, tada man žadėjo 2021 Q4, vėliau mačiau skelbimuose atsirado 2022 Q1, dar vėliau Q2, dabar jau matau 2022 Q4. Jei tada būčiau pasirašęs sutartis jau minimum laukčiau papildomus metus, o kaip dar užtemos neaišku. Paupio sutikčiau tiek laukti, šis projektas netoks stebuklingas, kad išaldyti tiek pinigų avanso pavidalu ir laukti du metus, kad galėtum dar puse metu tarp dvigubo gibso plokšcių sukinėtis. Todėl lyginti su Skansenu per kainą nėra teisinga, nes laikas kainuoja. Tie kas su paskola pirks, tai toks laiko tarpas yra nežinomybė, gali pasikeisti finansavimo sąlygos, asmeninės darbo sąlygos, daug rizikos.

Komentuoti:

• index
    replied
    O dar jie turi mascotą.

Bet šiaip patys namai visai simpatiški ir vieta nebloga.

Komentuoti:

• MartynasT
    replied
    Nu jo..
    Attached Files

Komentuoti:

• Evier
    replied
    Parašė Aviat Rodyti pranešimą

Net ir studentam cringe skaityti.
    Iš studento pozicijos - pritariu

Komentuoti:

• Aviat
    replied
    Parašė Zygis Rodyti pranešimą
    Na is ties - puslapis atrodo pozicionuotas i studentus nebent, bet kazin ar kainos studentiskos.
    Net ir studentam cringe skaityti. Paskutinių klasių hipsteriukas užsikabintų, bet tikriausiai galvoja, jog kibs ir jaunos vilniečių šeimos.

O šiaip projektas atrodo patraukliai, smagu kad dar vieną skylę Linkmenų rajone užtaisys.

Komentuoti:

• _rB_
    replied
    Jeigu kalba yra apie Namai - Kintai projekto virtuvę tai ten tas pasakymas dėl arbatos, kaip aš suprantu, buvo daugiau dėl jos mažo dydžio ir nekompaktiškumo. Šiais laikais gartraukiai tikrai yra pajėgūs sugerti nemalonius kvapus, jie filtrus turi ir t. t. Aišku, kepinamų svogūnų jau niekas nesugers. Nebent traukimo spinta Kas dėl išplanavimo ir praėjimo - ten reikia sukeisti kambario durų kampą ir padidės truputį erdvės.

Komentuoti:

• Horn
    replied
    Buvau nuvažiavęs į pristatymą. Man pasirodė per aukštos kainos. "Dalinės apdailos" kainoje net vidinių pertvarų nėra (ir jeigu teisingai pamenu kvadratūra tai visą bendrą rodo). Aiške keli butai su terasomis. Labai jau gyrė poilsio zoną vidiniam kieme (kuri tipo ne vaikams, o suaugusiems bus).

Komentuoti:

• _rB_
    replied
    Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą

Vieta blogesnė nei Skanseno, ypač lyginant su Skanseno korpusais, kurie bus ne prie gatvės.
    Ir dar. Tas Link-ten pankovas puslapis. Geras būtų pozicionavimas, jei jie statytų co-living. Bet čia butai yra net 4 kambarių. Mano nuomone absoliutus komunikacijos failas. Bet pas mus tai pirkimams įtakos neturi.
    Mane iš viso paskutiniu metu Citus marketingo sprendimai labai stebina.

Komentuoti:

• Symuon
    replied
    Dėl sudėtingesnio vėdinimo sutinku, bet kaip ir minėjo Andriejus_P šiais laikais turim be gartraukio ir kitų papildomų technologijų susitvarkyti su šita problema. Ir vis tik net jeigu ir tampa labiau komplikuotas patalpos vėdinimas nesant lango virtuvėje manęs šitas argumentas, kad tai yra trūkumas, neįtikina. Perkant butą Šnipiškėse ir kalbant apie vėdimą labiau vertėtų išskirti kūrenamų padangų kvapą šildymui žiemą, o ne pridegusio karbonado. Bet kaip ir sakiau, turint ribotus finansus tenka rinktis mažiausią blogybę iš kitų, savo poreikių kontekste. Jeigu finansai neriboja, tuomet taip, tokie butų išplanavimai ir projektai apskritai bus greičiausiai atmetami.

Komentuoti:

• Zygis
    replied
    Na is ties - puslapis atrodo pozicionuotas i studentus nebent, bet kazin ar kainos studentiskos.

Komentuoti:

• Obi-Wan Kenobi
    replied
    Parašė Upper Rodyti pranešimą
    https://link-ten.lt/

Kažkodėl dar šis projektas nebuvo aptarinėjamas...Blogiau nei Skansenas ? Kainos ~300-400 EUR/ kv.m. mažesnės.
    Vieta blogesnė nei Skanseno, ypač lyginant su Skanseno korpusais, kurie bus ne prie gatvės.
    Ir dar. Tas Link-ten pankovas puslapis. Geras būtų pozicionavimas, jei jie statytų co-living. Bet čia butai yra net 4 kambarių. Mano nuomone absoliutus komunikacijos failas. Bet pas mus tai pirkimams įtakos neturi.

Komentuoti:

• Upper
    replied
    https://link-ten.lt/

Kažkodėl dar šis projektas nebuvo aptarinėjamas...Blogiau nei Skansenas ? Kainos ~300-400 EUR/ kv.m. mažesnės.

Komentuoti:

• Andriejus_P
    replied
    Obi-Wan Kenobi, o kaip rekuperacija, kuri tokiuosi projektuose kaip ir savaime suprantamas dalykas ir ora patalpoje pakeičia pakankamai operatyviai, tuo labiau plotas mažas. Jau nekalbu apie oro valytuvus, kuris tokiame rajone ir ora išvalo nuo dalelių ir kvapus panaikina. Mes gi nekalbame apie restoraną ar kepyklą, maistas gaminamas max. 3 kart dienoje, o dažniausiu atveju vieną.

Komentuoti:

• Obi-Wan Kenobi
    replied
    Parašė Symuon Rodyti pranešimą
    Dėl lango virtuvėje nebuvimo Jūs man atrodo chebra svaigstate. Įsigijau būstą namai kintai (tiesa didesnės kvadratūros nei parodomame pavyzdyje), tad gal aš neobjektyvi, bet lango nebuvimas virtuvėje esminis trūkumas bute? Tai jūs tik prie dienos šviesos gaminate ar elektra dar pas jus neišrasta? Vakare jeigu valgyti gaminti noriu/mėgstu tai viskas? Kad tai privalumas - be abejo, bet kad tai ala beveik tragedija ir tokiame bute tik arbatą virti tai gal nereikia perspausti. Kai rinkomės būstą teko daug variantų apžiūrėti ir butų su virtuve toliau nuo lango dabar - n. Jeigu turime ribotus finansus ir kitus, mano galva objektyvesnius ir rimtesnius kriterijus nei langas virtuvėje, pasirinkimas ir taip yra gan skurdus.
    Lango nebuvimas, aišku, nėra esminis trūkumas. Bendrai paėmus, perkant NT gali būti tik tys esminiai trūkumai - vieta, vieta ir vieta. Bet patikėkit, koks bebūtų galingas gartraukis, jei nėra lango, neišvedinsite normaliai kvapų. Ne apie šviesą buvo kalba.

Komentuoti:

• Symuon
    replied
    Dėl lango virtuvėje nebuvimo Jūs man atrodo chebra svaigstate. Įsigijau būstą namai kintai (tiesa didesnės kvadratūros nei parodomame pavyzdyje), tad gal aš neobjektyvi, bet lango nebuvimas virtuvėje esminis trūkumas bute? Tai jūs tik prie dienos šviesos gaminate ar elektra dar pas jus neišrasta? Vakare jeigu valgyti gaminti noriu/mėgstu tai viskas? Kad tai privalumas - be abejo, bet kad tai ala beveik tragedija ir tokiame bute tik arbatą virti tai gal nereikia perspausti. Kai rinkomės būstą teko daug variantų apžiūrėti ir butų su virtuve toliau nuo lango dabar - n. Jeigu turime ribotus finansus ir kitus, mano galva objektyvesnius ir rimtesnius kriterijus nei langas virtuvėje, pasirinkimas ir taip yra gan skurdus.

Komentuoti:

• hobo
    replied
    Parašė Andriejus_P Rodyti pranešimą
    Click image for larger version  Name:	Kita.PNG Views:	77 Size:	42,4 kB ID:	1856929
    Kokius jus privalumus matote Namai-Kintai planavime? Taip pat būtų idomu išgisrti.
    Tas variantas man primena buta is skelbimo kur senas tarybinis vieno kambario butas buvo pateiktas kaip "Puikus dveju kambariu investicinis objektas". Is esamos virtuves ten siule padaryti miegamaji. O buvusi to vieno kambario buto miegamaji - laikyti "salionu". Virtuve kaip tokia, aisku, tada dingsta. Asmeniskai manau, kad tokiuose butuose ilgesni laika gyventi bus sunku.

Tas skelbimas dar gyvas. Is esmes jis beveik kaip Jusu pateiktas butas, tik kad keliais kvadratais mazesnis.

Paskutinis taisė hobo; 2021.01.24, 12:46.

Komentuoti:

Working...
X