Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Daugiabučių namų administratravimo įmonės (rinkimai 2017)

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Daugiabučių namų administratravimo įmonės (rinkimai 2017)

Sveiki,

iki 2017-10-12 reikia duoti savo balsą už norimą namo administratorių (kalba eina apie Vilnių). Gavau laišką su 37 įmonėm. Namą iki šiol administravo senamiesčio ūkis. Kaip ir jokio skirtumo, kas jį administruoja, iki tol, kol susiduri su kažkokiom problemom. Susidūriau su labai elementaria problema - skambinau, rašiau, taip iki šiol ji ir nėra išspręsta. Tad tikrai žinau, kad nenorėčiau, jog toliau namą administruotų jie. Bet tai lieka vos 36 įmonės. Tai keletas klausimų tiems, kas jau su patirtim:

1. Ar realiai yra koks nors skirtumas (apart kainos), kas administruos būstą ar daugmaž visos įmonės vienodos?
    2. Jeigu skirtumas yra, kokią įmonę geriau rinktis balsuojant? Ar atsižvelgti tiesiog tik į kainą?
    3. Gal kas turite realios patirties nors su viena iš šių įmonių (aš pradėsiu - senamiesčio būstas problemų nesprendžia ir jas tiesiog ignoruoja)?
    4. Ar yra kiek nors logikos rinktis įmonę pagal tai, kad jos pavadinime yra tavo rajonas? Tarkim, namas senamiestyje, tai neturėčiau rinktis "Pašilaičių būstas" UAB ?

Click image for larger version  Name:	 Views:	1 Size:	288,6 kB ID:	1586278
    Paskutinis taisė Unodede; 2017.09.27, 22:30.

Visi "būstai" yra tos pačios "Mano būsto" grupės įmonės (taip pat ir "Namų priežiūros centras" ir galbūt kai kurie "ūkiai", nesu tikras) ir kiek man teko susidurti, nepaisant viso ant jų pilamo "rubikonas, vagys, tik žiūri kur paprastą žmogų apgaut" mėšlo, tai yra didžiausia tokių paslaugų įmonių grupė ir jie sugeba, kai tik nori, teikti kokybiškas paslaugas. Antroje vietoje statyčiau "Corpus A", tada "Servico", "Šilėja". Ko tikrai nerekomenduoju tai "Inservis" ir "Castrade service", su šiais (ypač "Inservis") turiu pačios blogiausios patirties. Apie kitus mažesnius neturiu nuomonės, nes neteko susidurti, bet kaip ir minėjau, objektyviai žiūrint, daugiausia galimybių dirbti kokybiškai turi "Mano būsto" įmonės (kad ir avarinė tarnyba su savo budinčiais darbuotojais). Na o konkretūs darbo rezultatai labiausiai priklauso nuo atsakingo vadybininko, jo kompetencijų ir noro spręsti gyventojų problemas Šiaip ar taip, iš "Mano būsto" dažniausiai pavyksta išsireikalauti rezultato ir su jais būna mažiausiai galvos daužymo į sieną.

Comment

Kokie tavo argumentai, jog nerekomenduoji "Inservis" ir "Castrade Service"? Aš turiu visai kitokią nuomonę apie "Castrade Service", kiek teko su jais susidurti, tai niekuomet nekildavo sunkumų sprendžiant atsiradusias problemas, sureguodavo greitai ir aktyviai. Tiek meistrai, tiek vadybininkas su kuriais teko susitikti elgiasi žmogiškai ir nevyniodavo žodžių į vatą - elgdavosi profesionaliai.

Comment

Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
        Šiaip ar taip, iš "Mano būsto" dažniausiai pavyksta išsireikalauti rezultato ir su jais būna mažiausiai galvos daužymo į sieną.
        Neskaitant to, kad gyventojai pereje i pvz Admi siuo metu gauna dvigubai mazesnes saskaitas uz ta pati.

Comment

Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
          Neskaitant to, kad gyventojai pereje i pvz Admi siuo metu gauna dvigubai mazesnes saskaitas uz ta pati.
          Ar tikrai už tą patį? Admi neturi net avarinės tarnybos, o mano būstas atvažiuoja reikalui esant bet kuriuo paros metu be papildomo mokesčio.
          Flickr

Comment

Uz einamasias menesio paslaugu saskaitas

Comment

Unconfigured Ad Widget

Collapse
            Working...
            X