Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ieškomi objektai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Denislovas
    replied
    Parašė sleader Rodyti pranešimą
    Sunkoka čia juos suskaičiuoti. Galiu pabandyti parašyti kiek jų yra Vilniuje, palei Ukmergės g.:
    • PC BIG (Ukmergės g. 369), judantis takas, dvipusis + dvipusis eskalatorius;
    • PC NORFA XXL (Ukmergės g. 298) judantis takas, dvipusis;
    • PC MAXIMA (Ukmergės g. 282) du dvipusiai eskalatoriai;
    • SBA idėjos namams (Ukmergės g. 256), ??? (nežinau kiek, bet turi būti);
    • SENUKAI (Ukmergės g. 244), dvipusis judantis takas;
    • PC IKI (Fabijoniškių g. 2A), vienpusis eskalatorius (kelia tik į viršų, žemyn - laiptai);

    Šioje gatvėje berods daugiau nėra

    Beje jeigu gerai prisimenu, tai Senukuose buvo įrengtas pirmasis judantis takas Vilniuje (o gal ir visoje Lietuvoje)
    kiek pamenu SBA yra tik vienas eskalatorius, kuris kelia į viršų, o po to reik nulipt pačiam

    Komentuoti:


  • Mørtã
    replied
    Šiauliuose eskalatorius mačiau Akropolyje ir Saulės mieste...

    Komentuoti:


  • Kartmen
    replied
    Panevėžyje atrodo yra tik vienas dvipusis eskalatorius „Iki“, Ukmergės g. 18.

    Komentuoti:


  • eskobar
    replied
    westedYears ačiū už info Mørtã tau taip pat dekui, aš kauno eskalatorius žinau bet vistiek šaunu kad nepatingėjai nuoširdus AČIŪ PILAITIS už informatyvę informaciją

    Komentuoti:


  • Mørtã
    replied
    Kauno oro uoste, Megoje, Akropolyje... Maximoje, Senukuose...

    Komentuoti:


  • WastedYears
    replied
    Dar Vilniaus geležinkelio stotyje yra dvipusis eskalatorius į požeminę perėją.

    Komentuoti:


  • Pilaitis
    replied
    PC Pupa Priegliaus 1 Vilnius.Du aukštyn judantys eskalatoriai.
    PC Norfa Karoliniškėse.Vienas aukštyn,kitas žemyn.

    Komentuoti:


  • sleader
    replied
    Sunkoka čia juos suskaičiuoti. Galiu pabandyti parašyti kiek jų yra Vilniuje, palei Ukmergės g.:
    • PC BIG (Ukmergės g. 369), judantis takas, dvipusis + dvipusis eskalatorius;
    • PC NORFA XXL (Ukmergės g. 298) judantis takas, dvipusis;
    • PC MAXIMA (Ukmergės g. 282) du dvipusiai eskalatoriai;
    • SBA idėjos namams (Ukmergės g. 256), ??? (nežinau kiek, bet turi būti);
    • SENUKAI (Ukmergės g. 244), dvipusis judantis takas;
    • PC IKI (Fabijoniškių g. 2A), vienpusis eskalatorius (kelia tik į viršų, žemyn - laiptai);

    Šioje gatvėje berods daugiau nėra

    Beje jeigu gerai prisimenu, tai Senukuose buvo įrengtas pirmasis judantis takas Vilniuje (o gal ir visoje Lietuvoje)
    Paskutinis taisė sleader; 2012.05.03, 15:53.

    Komentuoti:


  • eskobar
    replied
    Judantys takai dažniausiai naudojami PC tačiau tai vistiek yra eskalatorius, taip tai nėra skirtumo ar tai laiptuotas ar į įkalnę kylantis vertikalus takas. (manau, kad lietuvoje horizontalių judančių takų nėra kaip, kad bųna dažniausiai užsienio orouostuose) Bet gal ir klystu. O kas liečia eskalatorių kiekį kurį tu paminėjai, tai aš skaičiuoju tokiu momentu, keliančių ir leidžiančių eskalatorių kiekis (kuris dažniasiai būna lyginis, bet tai nėra taisyklė) man teko matyti tokį PC (ne lt) kur į sekantį aukštą buvo eskalatorius, o žemyn laiptai plius liftas. Labai būtų miela malonu iš tamstos pusės, jeigu suskaičiuotum kiek pas jus yra eskalaotrių, ir jeigu nesunku, kur jie randasi.

    Komentuoti:


  • LBP
    replied
    Na, rašo, kad Lietuvoje yra "apie 7000 liftų". Tikslaus skaičiaus (bendro, vieningo registro) tikriausiai nėra.
    Dėl eskalatorių. Kalbi apie laiptuotus ar tiesinius, panduso tipo? Ir ką laikai eskalatoriumi - vieną segmentą tarp dviejų pastato lygių ar visus segmentus? Pvz, laiptuoti eskalatoriai Vilniaus centrinėje universalinėje parduotuvėje. Vienas kelia aukštyn, kitas, įrengtas šalia lygiagrečiai, leidžia žemyn. Ir taip visuose aukštuose. Kiek šiuo atveju suskaičiuoji eskalatorių?

    O dėl Klaipėdos. Galiu pabandyti padaryti pastatų sąrašą, tik nepažadu, kada

    Komentuoti:


  • eskobar
    replied
    Va kažkaip pramazinau ir neparašiau. Pats matau esi iš uostamiesčio, puiki būtų pradžia, papasakoti kiek pas jus yra eskalatorių.

    Komentuoti:


  • eskobar
    replied
    Labai džiugu kad tamsta prisijungei prie diskusijos. Atsakydamas į tavo klausimą dėl liftų kiekio remiuosi žinoma visagaliu google http://www.lsd.lt/standards/Veiklos_planai/LSTTK77.pdf kur informacija yra keturių metų senumo. Ačiu už pasiūlyma, jis labai geras, aš taip ir žadu padaryti, šio temos paskirtis tiesa sakant ir yra tokia, kad surinkti informaciją, kur tiksliai yra eskalatoriai ir nuvykti ten. O taip klaidžioti nelabai norisi. Ir finansiškai nelabai naudinga...

    Komentuoti:


  • LBP
    replied
    Labas,

    sakyčiau, liftų turėtų būti X kartų daugiau. Na, nepalyginamai daugiau. Sakai, yra suskaičiuota, kiek. Gal gali parašyti, kiek? Gal tie, kas suskaičiavo liftus, galėtų suskaičiuoti ir eskalatorius ? Grubiai imant galima suskaičiuoti apytiksliai, suskaičiavus prekybos centrus ir kitus pramogų, poilsio ir verslo objektus, kuriuose yra bent 2 aukštai ar bent 1 požeminis aukštas, dar būtų galima visai įdomią ekskursiją pasidaryti aplankant tuos objektus, jei jau pomėgis kiek arčiau "maniakiško". Pvz, pasidarai sąrašą ir skiri šeštadienį apsilankymui Vilniuje, po savaitės - Klaipėdoje, Šiauliuose. Tada ir nuotraukų galėtum įkelti į forumą.

    Dar klausimas - kam tau šita informacija?

    Komentuoti:


  • eskobar
    replied
    Eskalatoriai

    Sveiki,
    Esu naujas veidas jūsų forume. Labai domiuosi ir domina viskas apie eskalatorius, ir niekaip negaliu rasti informacijos kiek lietuvoje yra eskalatorių. (liftų yra suskaičiuota kiek) O Eskalatorių ne. Gal galėtumėte man padeti. Parašyti kiek jūsų mieste yra eskalatorių, ir kur jie randasi, t.y ( viešbutis, sporto salė, PC, ir pan.) Aš pats esu kaunietis, tad domina kiti miestai. Na čia suprantama butų super ir fotografijos jeigu įkeltumėte. Pradžiai tiek

    Komentuoti:


  • DejaVu
    replied
    Sveiki,

    Esu studentas ir magistriniam darbui, man reikėtų pakelės užeigų arba motelių planų, projektų, inventorinių bylų ar bet kokios kitos turimos informacijos (statybos metų arch. kurie projektavo)...
    prašau ir klausiu dėl to nes mano darbui reikia palyginti konstrukcinius ir architektūrinius sprendinius. Bet deje dauguma savininkų (administratorių ir kitų asmenų) to sako kad neturi, tingi ieškoti ir išvis ką aš čia pamečiau... bandžiau kreiptis į kelis rajono vr. architektus kad suteiktų galimybę naudotis archyvine proj.dokumentacija. Bet deje ten pagalbos irgi nesulaukiau, vienur neturi sako kreiptis pas savininkus, kiti tiesiai šviesiai pasako kad neturi niekas laiko kuistis ir ieškoti tuose archyvuose...
    Taigi gal iš čia esančių žmonių, forumo dalyvių, gali man padėti gal netyčia turite ar žinote kur rasti magistralinių kelių A1 A5 A16 pakelės užeigų ir motelių brėžinių, planų, sklypo planų, fasadų ar šiaip kokios info...

    Būčiau labai dėkingas...
    Ačių vien užtai kad perskaitėt

    Komentuoti:


  • Mantas_
    replied
    Tekstiles gamykla "Vilija"

    Sveiki, forumo dalyviai,

    norejau pasiklausti, gauti informacijos del apleistos gamyklos "Vilija".
    Man idomu, kam ji priklauso ir kur rasti kontaktinius asmenis. Gali buti atsakingas zmogus, nebutinai patsai savininkas, nes kazka girdejau apie uzsieniecius
    Labai svarbu, tad gal galetumet padet, zinoma, jei kazka zinote.

    Komentuoti:


  • Apuokas
    replied
    Parašė praeivis Rodyti pranešimą
    gali pasiziureti si skelbima,ten yra zemelapis


    http://www.juvitus.lt/lt/index/view?id=4574
    AČIŪ labai. Dabar jau viskas aišku...

    Komentuoti:


  • praeivis
    replied
    gali pasiziureti si skelbima,ten yra zemelapis


    http://www.juvitus.lt/lt/index/view?id=4574

    Komentuoti:


  • praeivis
    replied
    Parašė Apuokas Rodyti pranešimą
    dėkingas. Tiek ir pats sugebėjau sumedžiot, bet niekaip negaliu rast kur tiksliai jie yra... pažiūrėsim, gal kas žinantis atsakys...

    kazkada buvo toks sprendimas


    2003-09-25



    Vilniaus miesto tarybos kolegija šiandien pritarė sprendimui patvirtinti teritoriją, kurioje bus formuojami žemės sklypai piliečiams, apdovanotiems Vyčio kryžiaus ordinu, Vyčio kryžiumi, bei Kovo 11-osios Akto signatarams. Sklypus numatoma formuoti 76 hektarų ploto teritorijoje Džiaugsmo gatvėje, Naujosios Vilnios seniūnijoje, rytinėje Vilniaus miesto dalyje.


    Remiantis LR Vyriausybės nutarimu ir Vilniaus apskrities viršininko įsakymu, naujus žemės sklypus individualiai statybai neatlygintinai numatoma suteikti 63 Lietuvos piliečiams, apdovanotiems Vyčio kryžiaus ordinu ar Vyčio kryžiumi.


    Toje pačioje teritorijoje numatoma suformuoti ir 35 sklypus Kovo 11-sios Akto signatarams. Tiek signatarų pareiškimų dėl naujų žemės sklypų individualiems namams statyti pirkimo (ne aukciono būdu) šiuo metu yra užregistruota Vilniaus apskrities viršininko administracijoje

    Komentuoti:


  • Apuokas
    replied
    gal kas žino tiksliau..?

    Parašė praeivis Rodyti pranešimą
    pasieskok ten ties dziaugsmo gatve.


    Parduodami 3 namų valdos sklypai Pavilnyje, 100 metrų nuo Džiaugsmo g. prie pat "Signatarų" kvartalo. Sklypai yra patogios stačiakampio formos
    dėkingas. Tiek ir pats sugebėjau sumedžiot, bet niekaip negaliu rast kur tiksliai jie yra... pažiūrėsim, gal kas žinantis atsakys...

    Komentuoti:

Working...
X