Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lidl plėtra Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Ångstrom
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Ne visuose.

    Click image for larger version

Name:	lidl-planuoja-dar-viena-parduotuve-sostines-rinktines-gatveje-59512f8f77228.jpg
Views:	1468
Size:	44,2 kB
ID:	1948250
    O šis kurioj vietoj?

    Komentuoti:


  • Arunasx
    replied
    Ne visuose, Karoliniškių Vilniuje aikštelė yra po Lidlu.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė Ångstrom Rodyti pranešimą
    Vau, visiems atvykusiems be automobilių reikia pereiti pro parkovkę, kaip ir visuose lietuviškuose lidluose. Tikrai modernu.
    Ne visuose.

    Click image for larger version

Name:	lidl-planuoja-dar-viena-parduotuve-sostines-rinktines-gatveje-59512f8f77228.jpg
Views:	1468
Size:	44,2 kB
ID:	1948250

    Komentuoti:


  • Ångstrom
    replied
    Vau, visiems atvykusiems be automobilių reikia pereiti pro parkovkę, kaip ir visuose lietuviškuose lidluose. Tikrai modernu.

    Komentuoti:


  • DeSadas
    replied
    dirbate lidl?

    Komentuoti:


  • ernis020
    replied
    Sveiki, kalbant apie suprojektuota Gargždų Lidl parduotuvę noriu pabrėžti kelis, mano nuomonę, puikius dalykus:
    • Automobilių aikštelėje ir sklypo ribose bus pasodinta nemažai medžių.
    • Parduotuvės primena 2015-2017 m. statybos Lidl prekybos centrus, kurie neatrodo labai pigiai, kaip pastaruoju metu projektuojami.
    • 109 stovėjimo vietos.

    Komentuoti:


  • Brokeris
    replied
    Salininkų LIDL

    Komentuoti:


  • arturiux
    replied
    Gargžduose sulauksime „Lidl“: nauja parduotuvė jau projektuojama

    https://mano-gargzdai.lt/component/k...77so9DVk-4_cyg

    Komentuoti:


  • arturiux
    replied
    Parašė rromask-kreti Rodyti pranešimą

    tai aš kaime esu, iš kur man žinoti, tai ar Klaipėdos mieste ar apskritija yra baigiamas Lidl? jei taip kokiu adresu
    Romuk, mes ir po Lidlo statybas nevažinėjame, viską iš čia sužinom ar šiaip kur kokią info užtinkame, ką ir pats nesunkiai gali padaryti. O arčiausiai dabar tau Gargžduose planuojamas bus, jei į Kretingą nebegrįši.

    Komentuoti:


  • rromask-kreti
    replied
    Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

    Jeigu gyveni Klaipėdos regione tai tu ir papasakok kas ten naujo.
    tai aš kaime esu, iš kur man žinoti, tai ar Klaipėdos mieste ar apskritija yra baigiamas Lidl? jei taip kokiu adresu

    Komentuoti:


  • AšNeRobotas
    replied
    Parašė rromask-kreti Rodyti pranešimą
    kas naujo Klaipėdos regione? ar kur nors baigiamas Lidl statytiI?, aš gyvenu tarp Gargždu ir Jokūbavo. jeigu kur dabar yra baigiamas statyti Lidl tai kokioj gatveja?
    Jeigu gyveni Klaipėdos regione tai tu ir papasakok kas ten naujo.

    Komentuoti:


  • rromask-kreti
    replied
    kas naujo Klaipėdos regione? ar kur nors baigiamas Lidl statytiI?, aš gyvenu tarp Gargždu ir Jokūbavo. jeigu kur dabar yra baigiamas statyti Lidl tai kokioj gatveja?

    Komentuoti:


  • WastedYears
    replied
    Kaišiadorių Lidl, 2022 01 18:

    Komentuoti:


  • Romas
    replied
    VŽ.LT 2022.01.15
    Sostinės Visoriuose planuojama „Lidl“ parduotuvė
    Vilniaus miesto savivaldybė paskelbė architektų biuro „313 architects“ parengtus projektinius pasiūlymus. Parduotuvę planuojama statyti 0,7 ha ploto teritorijoje Bajorų kelias 6.

    www.vz.lt/nekilnojamasis-tur...#ixzz7I4aDAxDo

    Komentuoti:


  • Brokeris
    replied
    Nežinau ar čia kas rašė dėl LIDL Salininkuose? Parduotuvės statybos įsibegėjusios.

    Komentuoti:


  • satrebla
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Dėl ko 2 iėjimai?
    Visgi į patį Lidlą bus tik vienas įėjimas iš Bajorų kel pusės ir į ten pat iš apatinio parkingo per eskalatorių. Įėjimas iš pietinės pusės tik į tą priestatą, kuriame pagal viską bus atskiros prekybinės patalpos.
    Click image for larger version  Name:	ADACAED6-382B-4104-AE1C-02B9C9587B96.jpeg Views:	0 Size:	99,4 kB ID:	1941124
    Click image for larger version

Name:	C00D3960-C5E8-409F-B693-D7224E889BB8.jpeg
Views:	2330
Size:	105,0 kB
ID:	1941126
    Click image for larger version

Name:	91FD89A2-6057-419A-93B6-0F620CE8E068.jpeg
Views:	2341
Size:	93,2 kB
ID:	1941127


    Click image for larger version

Name:	6686B335-61D4-420D-BD6A-9D69A3BBF449.jpeg
Views:	2313
Size:	81,2 kB
ID:	1941128
    Paskutinis taisė satrebla; 2022.01.05, 03:30.

    Komentuoti:


  • satrebla
    replied
    Parašė Naujaneriai Rodyti pranešimą

    Bus du požeminiai aukštai.
    Du požeminiai aukštai bus tik po šiauriniu daugiabučių. Po Lidl tik vienas požeminiais aukštas ir tai dalinai (dėl reljefo), įvažiavimas iš pietinės pusės bus viename lygyje su Mokslininkų gatve.

    Click image for larger version  Name:	2022-01-05 00_56_45-Daugiabučių gyvenamųjų namų Mokslininkų g. 11B, Vilniaus m. sav., statybos proje.png Views:	0 Size:	183,1 kB ID:	1941116
    Click image for larger version  Name:	2022-01-05 00_56_15-Prekybos paskirties pastato Bajorų kel. 6, Vilniaus m. sav., statybos projektas .png Views:	0 Size:	189,4 kB ID:	1941115

    Patenka į daugiabučių sklypą parduotuvės dalis todėl, kad gyventojai buvo labai aktyvūs ir siuntė savo pastebėjimus ir pastabas ne tik projektuotojams bet ir į miesto savivaldybę ir į daugiabučių sklypą greičiausiai patenka dėl to, kad prekių iškrovimo rampą daro palei šiuo metu esančios parduotuvės IKI tvorą, ir bus vienintelis Lidl visoje Lietuvoje, kuris turės ne vieną įėjimą ir išėjimą, bet du įėjimus ir išėjimus ir gyventojams pavyko įtikinti savivaldybę, kad pirminio projekto miesto savivaldybė nepatvirtintų, šį projektą greičiausiai gyventojai praleis ir leis miesto savivaldybei patvirtinti, nes jame yra atsižvelgti į Visorių (Bajorų) gyventojus gyvenančius arčiausiai šios būsimos parduotuvės.
    Taip, pirminiame variante toje sklypo dalyje buvo tiesiog parkavimo aikštelė. Dabar gi pastatas kiek atitrauktas nuo Bajorų kel. gatvės piečiau ir vietoj aikštėlės trijų aukštų Lidl priestatas gaunasi.Bet kokiu atveju tikrai geriau nei buvo pirma.

    Senas variantas vs naujas:

    Click image for larger version

Name:	2022-01-05 01_27_07-Greenshot image editorSenas su Nauju.png
Views:	2357
Size:	1,38 MB
ID:	1941118
    Paskutinis taisė satrebla; 2022.01.05, 00:29.

    Komentuoti:


  • satrebla
    replied
    Parašė adomazzz Rodyti pranešimą
    Panašu, kad dar vienas Lidl'as projektuojamas prie pat Vilniaus, adresu Avižienių sen., Bukiškių k., Draugystės g. 2M.

    Daugiau info vilniaus raj. savivaldybės puslapyje: https://www.vrsa.lt/go.php/lit/Placiau/14140
    Vienareikšmiškai Lidlas

    Click image for larger version

Name:	2022-01-05 00_43_29-Bukiskiu Lidl.png
Views:	2382
Size:	1,19 MB
ID:	1941106
    Click image for larger version

Name:	2022-01-05 00_46_18-Bukiskiu LIdl2.png
Views:	2364
Size:	1,56 MB
ID:	1941107

    Komentuoti:


  • adomazzz
    replied
    Panašu, kad dar vienas Lidl'as projektuojamas prie pat Vilniaus, adresu Avižienių sen., Bukiškių k., Draugystės g. 2M.

    Daugiau info vilniaus raj. savivaldybės puslapyje: https://www.vrsa.lt/go.php/lit/Placiau/14140
    Paskutinis taisė adomazzz; 2022.01.04, 22:37.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Dėl ko 2 iėjimai?

    Komentuoti:

Working...
X