Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Naujų švietimo įstaigų Lietuvoje statyba

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  #21
  Vilniaus Viršuliškių mokykloje atidarytas naujas sporto aikštynas
  Vilniaus Viršuliškių mokykloje rugsėjo 3-ioji – dviguba šventė. Mokykla per vasarą buvo renovuota, o sportuoti vaikai galės naujajame sporto aikštyne.
  ...
  Viršuliškių mokyklos sporto aikštyno rekonstrukcija kainavo beveik 1,3 mln. Lt. Per 800 tūkst. Lt tam skyrė ŠMM, 400 tūkst. Lt – Vilniaus miesto savivaldybė.

  Comment


   #22
   Kaip už tokius pinigus tai varganai padarė , bent jau iš nuotraukų susidaro toksai vaizdas . Nežinau čia lietuvoje yra tikriausiai įprasta už bet kokį pasikrapštymą išleisti virš milijono litų ir nieko nepadaryti . Už tokius pinigus kaip pavyzdį imu galima pastatyti du individualius namus gyvenamus o čia pažiūrėkit ką sugebėjo padaryti .

   Comment


    #23
    Vilniuje iškils vaikų darželis už 14 mln. litų
    Vilniuje šią savaitę priimtas sprendimas, kad sostinės Santariškių mikrorajone iškils modernus vaikų darželis už 13,636 mln. litų

    Tai bus ketvirtas naujas valstybinis vaikų darželis Vilniuje per šalies Nepriklausomybės laikotarpį.

    Vilniaus savivaldybės įmonės „Vilniaus vystymo kompanija“ skelbtą ikimokyklinio ugdymo įstaigos projektavimo ir statybos konkursą laimėjusi UAB „Irdaiva“ statys dviejų aukštų vaikų darželį.

    Jame bus 12 grupių, kurias lankyti galės 206 vaikai. Darželis turėtų būti pastatytas per 18 mėnesių.

    Pranešime spaudai skelbiama kad pastatas atitiks aukščiausią energetinio efektyvumo klasę – A, jame bus įrengtas geoterminis šildymas.

    Per daugiau nei du dešimtmečius sostinėje pastatyti tik trys lopšeliai-darželiai: 1992 metais - „Gilužis“ ir „Vandenis“ bei 2008 m. - „Pilaitukas“.

    Comment


     #24
     Vilniaus rajone atidaryta nauja lietuviška pradinė mokykla
     Vilniaus rajone, Ažulaukėje, atidaryta nauja pradinė mokykla, kurioje ugdymas vyks lietuvių kalba, informavo Švietimo ir mokslo ministerija. Eitminiškių gimnazijos Ažulaukės pradinio skyriaus naujajame pastate, kurio statybos kainavo 2,3 mln. eurų, mokysis daugiau kaip šimtas vaikų. Iki tol lietuviška pradinė mokykla buvo prisiglaudusi 70 kv. metrų buvusio pašto patalpose
     70,99 kv. m., klasės labai mažos, nebuvo patalpų mokiniams sportuoti, pailsėti...
     Skaityti daugiau: https://www.diena.lt/naujienos/vilni...mokykla-939760
     Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

     Comment

     Working...
     X