Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Jonavoje

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

 • WastedYears
  replied
  Žymiai gražesnis nei Kauno Nemuno saloje.

  Komentuoti:


 • aviDer
  replied

  Jonavos rajono savivaldybės administracija sudarė sutartį su konkursą laimėjusia UAB „Statybos ritmas“ dėl Jonavos miesto baseino statybos darbų.

  Sutartį trečiadienį pasirašė savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Birutė Gailienė ir bendrovės vadovas Gintaras Vilutis.

  Žemės kasimo ir pamatų įrengimo darbus rangovas planuoja pradėti jau šiemet. Sutartis pasirašyta dviem metams, visa sutarties vertė – 8 mln. 336 tūkst. eurų.

  „Naujas baseinas yra labai laukiamas visų Jonavos gyventojų, o savivaldybė įdėjo labai daug pastangų tiek siekiant valstybės finansavimo statyboms, tiek ir ruošiant patį baseino projektą, todėl būsime labai reiklūs darbų kokybei“, - sakė Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius.

  Marijampolėje įsikūrusi specializuotų statybos įmonių grupė „Statybos ritmas“ statybų sektoriuje dirba daugiau kaip 50 metų. 2008 m. įmonė pastatė Marijampolės futbolo stadioną ir maniežą.

  UAB „Statybos ritmas“ jau dirba Jonavoje – įmonė stato miesto stadiono tribūnas ir atlieka stadiono kapitalinio remonto darbus.

  Naujasis baseinas iškils dabartinėje stadiono teritorijoje – šią vietą pasirinko patys Jonavos gyventojai, dalyvavę savivaldybės apklausoje.

  Jonavos baseino pastatą projektavo UAB „Simper“. Vieno aukšto su rūsio patalpomis pastato plotas – 4420 kv. m.

  Pastate projektuojamos keturių takelių plaukimo baseinas, atskiras kūdikių baseinas, vandens pramogų ir pirčių zona, erdvė kavinei. Pagrindiniai baseino langai žvelgia į Joninių slėnį ir slidinėjimo trasą.

  Komentuoti:


 • kesukazzz
  replied
  Pradedamas statyti pėsčiųjų ir dviračių tiltas per Žeimių gatvę

  Penktadienį Jonavoje oficialiai prasidėjo modernaus pėsčiųjų ir dviračių tilto statybos darbai. Pėsčiųjų tiltas per judrią Žeimių gatvę sujungs gyvenamąjį Kosmonautų rajoną ir kitoje gatvės pusėje esančius Jonavos sporto areną, Joninių slėnį, miesto stadioną bei šioje vietoje taip pat planuojamą statyti baseiną.

  Daugiau skaitykite:
  https://www.jonavoszinios.lt/naujien...r-zeimiu-gatve

  Komentuoti:


 • Monke
  replied

  Komentuoti:


 • kesukazzz
  replied
  Jonavoje bus statomas modernus pėsčiūjų tiltas

  Jonavoje šiais metais prasidės pėsčiųjų tilto per Žeimių gatvę statybos – gavusi Vyriausybės finansavimą, Jonavos rajono savivaldybė planuoja pasirašyti sutartį dėl statybos darbų su viešojo pirkimo konkurso laimėtoja AB „Kauno tiltai“.

  Skaityti daugiau:
  https://www.jonavoszinios.lt/naujien...esciuju-tiltas

  Komentuoti:


 • kesukazzz
  replied
  Jonava planuoja statyti naują, modernų baseiną. Dabar renka vietą kur turėtų stovėti šis naujasis miesto baseinas.

  https://www.jonavoszinios.lt/naujien...RBadk0F7NapyGU

  Komentuoti:


 • R.D.
  replied
  Jonavoje pradėti Taurostos parko tvarkymo darbai
  https://www.delfi.lt/miestai/kaunas/....d?id=80669087

  Projektas „Kraštovaizdžio formavimas ir ekologinės būklės gerinimas Taurostos parke Jonavoje“ pradėtas įgyvendinti 2017 m. Projekto įgyvendinimo siekiama išsaugoti, sutvarkyti Taurostos parko Jonavoje arealą (1 vnt.), įgyvendinti kraštovaizdžio formavimo priemones 5 ha Jonavos miesto Taurostos parko teritorijoje. Šią savaitę pradėti želdynų, krūmynų šalinimo darbai.

  Komentuoti:


 • R.D.
  replied
  Atskleista, kada Jonavoje gali atsirasti tiltas per Žeimių gatvę
  https://www.delfi.lt/miestai/kaunas/....d?id=80143037

  Šių metų sausio 14 dieną paskelbtas dviračių/pėsčiųjų tilto per Žeimių gatvę statybos konkursas. Rangovų pasiūlymų laukiama iki sausio 30 dienos.
  Sąmatinė kaina, pagal techninį projektą – 960 500 Eur + PVM. Tiksli kaina paaiškės po konkurso.
  Kaip rašoma techniniame projekte, ypatingo statinio – tilto ilgis 60,85 m. Projektuojamas į esamą pėsčiųjų takų tinklą įsijungiantis dviračių/ pėsčiųjų tiltas per Žeimių gatvę kartu su saugiam pėsčiųjų, neįgaliųjų bei dviratininkų judėjimui pritaikytomis tilto prieigomis. Plieninė tilto konstrukcija ir ovalios formos profilis derės prie esamos aplinkos konteksto, šalia esančios Jonavos sporto arenos.
  Click image for larger version

Name:	tilto-jonavoje-vizualizacija-80143213.jpg
Views:	663
Size:	77,9 kB
ID:	1697545

  Komentuoti:


 • R.D.
  replied
  Bus pradėta Jonavos Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčios renovacija
  https://www.delfi.lt/miestai/kaunas/....d?id=80017489

  Dar 2016 metais parengtam Jonavos Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčios renovacijos projektui šiemet „uždegta žalia šviesa“. Prieš pat Kalėdas sužinota, kad projektui „ Jonavos Šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčios modernizavimas ir aktualizavimas“ pagal priemonę „Aktualizuoti viešąjį ir privatų kultūros paveldą“ bus skiriamas LR Kultūros ministerijos ir Centrinės projektų valdymo agentūros finansavimas iš dalies prisidedant savivaldybės ir parapijos lėšomis.

  „Rengiant kultūros paveldo objekto renovacijos projektą labai svarbus buvo nuosavas indėlis. Gavus teigiamą atsaką dėl finansavimo, bus atnaujintas Jonavos Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčios fasadas (išorės sienų paviršiaus atnaujinimas ir dažymas), išsaugoti ir restauruoti langai, durys, keičiamas stogas (stogo dangos skardinimas bei lietaus nuvedimo sistemos elementų įrengimas), žaibosaugos įrengimas, lauko laiptų stiprinimas. Iš pateiktų 33 paraiškų finansavimą gavo tik 17, jų tarpe – Jonavos projektas“, - sakė strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Agnė Šalomskė.

  Projekto vertė – 294 373,57 Eur, Europos Sąjungos struktūrinės paramos lėšos sudaro – 188 399,09 Eur, Jonavos Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčios – 47 099,77 Eur ir Jonavos rajono savivaldybės biudžeto lėšos – 58 874,71 Eur.

  Komentuoti:


 • lukass
  replied
  Manija: konkursą Vyčiui sukurti skelbianti Jonavos valdžia jau žino, kaip jis atrodys
  Lietuvos miestų lenktynės, kas pirmas pastatys Vyčio paminklą, įsibėgėja. Trečiadienį į lenktynes stojo ir Jonava, kurios valdžia paskelbė viešąjį pirkimą sukurti ir pastatyti paminklą ir obeliską. Tam rajono valdžia nusiteikusi skirti beveik 20 tūkstančių eurų, neįskaičiavus PVM. Nors techninės specifikacijos dokumentuose tiksliai aprašoma, kaip turės atrodyti obeliskas ir pats Vytis, tačiau rajono meras sako, kad nesikiš į menininkų darbą.

  Vytis Jonavoje turėtų iškilti Panerių gatvėje, Neries pakrantėje. Sklype, beje, jau stovi kryžius. Trečiadienį Jonavos savivaldybė paskelbė konkursą, kurio laimėtojas turės parinkti tikslią pastatymo vietą, patį paminklą gaminti iš granito luito detalių.

  Komentuoti:


 • Gytenas
  replied
  Baltas pyragas plečiasi Jonavoje.

  Erlando Andrejavo nuotr.

  Komentuoti:


 • Lašas
  replied
  Parašė Opozo Rodyti pranešimą
  Įmeskit kas naujos arenos nuotraukų, o jei dar būtų kokių iš vidaus, tai iš vis fantastika būtų.
  https://www.miestai.net/forumas/foru...s-arena/page13

  Komentuoti:


 • Missoni
  replied
  Prie Maxima XX atsirado Pizza express. Gražiai atrestauruotas senojo Varšuva - Daugpilis arklių pašto trakto kelio prižiūrėtojo namas.

  Click image for larger version

Name:	DSCF2375.JPG
Views:	627
Size:	70,2 kB
ID:	1583024

  Komentuoti:


 • Opozo
  replied
  Įmeskit kas naujos arenos nuotraukų, o jei dar būtų kokių iš vidaus, tai iš vis fantastika būtų.

  Komentuoti:


 • Gytenas
  replied
  Seniai, čia jau, kas rašė, nors ir buvo daug visko, apie ką galima buvo rašyti, bet bandysiu aš vis dažniau pridėti, naujienų iš Jonavos, tai šiuo metu vykdoma:

  Statoma savitarnos plovykla, plačiau rasite čia:
  http://jonavoszinios.lt/vasario-16-o...arnos-plovykla  Prie pirmojo Jonavos miesto tvenkinio prasidėjo Vandenlenčių parko įrenginėjimas ir darbai

  Taip pat planuojama naujai įrengti Taurastos parką

  Taurostos parke siūloma įrengti lauko teniso ir krepšinio-tinklinio aikšteles, taką su mankštinimosi įrenginiais, vaikų žaidimo, riedlentininkų, šunų dresavimo aikštelėmis, pastatyti suoliukus, įrengti vietą įkrauti mobiliuosius įrenginius, sutvarkyti želdynus, įrengti dviračių stovus, apšvietimą.

  daugiau:
  http://jonavoszinios.lt/taurostos-pa...tyviai-veiklai

  Na ir dar ką pastebėjau, tai vyksta 2 degalinių atnaujinimas, vietos degalines perpirko STATOIL ir Baltic petroleoumas ir griauna stato, taip pat turi prasidėdi ir HESBURGER statybos. Žodžiu Jonava, kaip visada stebina ir gražėja.
  Paskutinis taisė Gytenas; 2017.03.29, 20:00.

  Komentuoti:


 • Lašas
  replied
  http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/1..._diena_lietuva
  Šiandien Lrt laidoje Laba diena Lietuva, nuo 1 val. 3 min. buvo rodomas reportažas apie alpinizmui pritaikomą buvusį Jonavos vandentiekio bokštą. Bokštą atidaryti planuojama jau rugsėjo 23 d.

  Komentuoti:


 • Gytenas
  replied
  Jonavoje atsidarys greitojo maisto restoranas „Hesburger“

  http://jonavoszinios.lt/jonavoje-ats...anas-hesburger

  Komentuoti:


 • Gytenas
  replied
  Parašė aviDer Rodyti pranešimą
  Senasis vandens bokštas bus keliamas naujam gyvenimui  Būtų puiki įdėja, jei viršuje (kupolo viduje išpjaustant vandens talpiklą) įrengtu kokia kavinę, restoraną, o pakilimas vyktu liftu. Tai taptu puikus traukos objektas, su gražiais atsiverainčiais Jonavos vaizdais.

  Arba galėtų bent apžvalgos kokią aikštelę, kad ir laiptais lipant įrengti, bet ten Pildyk nuomojasi antenas ant to bokšto, tai nelabai, kas gausis

  Komentuoti:


 • aviDer
  replied
  Senasis vandens bokštas bus keliamas naujam gyvenimui

  Prie naujojo prekybos centro „Norfa“ esantis vandens bokštas gal net šiais metais virs ne tik patraukliu spalvingu statiniu, tačiau ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjų ne tik iš Jonavos traukos centru.

  Jonavos rajono savivaldybė kartu su Lietuvos alpinizmo asociacija bei Jonavoje gyvenančiu laipiojimo entuziastu Svajūnu Paukštaičiu sutarė dėl bokšto panaudojimo laisvalaikio reikmėms – bokštas bus pritaikytas laipiojimui.
  Būtų puiki įdėja, jei viršuje (kupolo viduje išpjaustant vandens talpiklą) įrengtu kokia kavinę, restoraną, o pakilimas vyktu liftu. Tai taptu puikus traukos objektas, su gražiais atsiverainčiais Jonavos vaizdais.

  Komentuoti:


 • marivs
  replied
  Prasidėjo prekybos centro „Ermitažas“ statybos
  Jonavoje, šalia naujojo prekybos centro „Maxima“ prasidėjo statybinių ir apdailos medžiagų bei namų apyvokos prekių prekybos centro „Ermitažas“ statyba.
  Kaip „Jonavos žinioms“ sakė įmonės „M.M.M. PROJEKTAI“ vadovė Natalija Monkevičienė, statybos planuojamos baigti gana greitai – dar šiais metais.
  „Statybų pabaiga numatoma 2016 metų IV ketvirtį“, - teigė N.Monkevičienė.
  Būsimo prekybos centro plotas – apie 3900 kvadratinių metrų. Kartu bus įrengiamos 104 naujos automobilių stovėjimo vietos.

  Komentuoti:

Working...
X