Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Jonavoje

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Dėl tilto tai Gruodžio 18 man atrodo jau turi atidaryti jį

  Comment


   Tai puiku. Kaip ir plnauota.

   Comment


    Ten dar lyg vyks kažkokie darbai užsilikę, bet eismas jau bus galimas.

    Comment


     2013-12-09 Tvarkomas Jonavos joninių slėnis.

     Comment


      2013 12 26 Toliau tvarkomas Joninių slėnis
      Amfiteatro vizualizacija (paimta iš www.jonava.lt puslapio)


      Būsimos slidinėjimo trasos vieta

      Comment


       idomu jeigu nespetu pastatyti to amfiteatro iki joniniu.kur tuomet jos vyktu.

       Comment


        Aš galvoju jei pastatys, tai kaip ten žmonės tilps per jonines

        Comment


         Tai visi netilps . Pirmieji tūkstantis su trupučiu laimingųjų, atėjusių anksčiau, užsiims vietas amfiteatre, o likusieji įsitaisys ant šlaituko kaip visada
         Paskutinis taisė Lašas; 2014.01.03, 00:25.

         Comment


          VIP vietos bus

          Comment


           Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

           Comment            Būsimoje slidinėjimo trasos vietoje darbai nejuda ?

            Comment


             Parašė trilobitas Rodyti pranešimą

             Būsimoje slidinėjimo trasos vietoje darbai nejuda ?
             Kol kas darbai dar nepradėti, manau jie prasidės tik pavasari.

             SLIDINĖJIMO TRASOS – JONAVOS JONINIŲ SLĖNYJE IR KITI SLĖNIO SUTVARKYMO DARBAI

             Joninių slėnis – bene pati populiariausia miesto vieta, galinti konkuruoti su dviračių takais: jame vyksta pagrindinė vasaros šventė – Joninės, prie šalia esančių tvenkinių mėgsta poilsiauti žmonės. Todėl viena iš prioritetinių sričių tapo sutvarkyti Joninių slėnį taip, kad šios teritorijos infrastruktūra būtų pritaikyta įvairiems kultūriniams ir pramoginiams renginiams, taptų dar patrauklesnė bendruomenei. Todėl, įvertinusi savo galimybes, Jonavos rajono savivaldybės administracija inicijavo projektą „Joninių slėnio sutvarkymas“.

             Š. m. spalio mėnesį pasirašyta rangos darbų sutartis su UAB „Kaminta“ bei Virginijaus ir Romaldo Rabačių tikrąja ūkine bendrija „Virmalda“. Sutarties kaina - 3 794 778,71 Lt, atlikimo terminas - 14 mėnesių. Joninių slėnyje planuojama įrengti sceną, žiūrovų tribūnas, fontaną, šviestuvus, pėsčiųjų takus, kt.

             Jonavos rajono savivaldybės administracija taip pat inicijavo projekto „Joninių slėnio sutvarkymas“ finansavimo ir administravimo sutarties keitimą: Žiemos kalnų sporto komplekso statybą planuojama įtraukti į minėtą projektą kaip naują veiklą.

             Lietuvoje populiarėja kalnų slidinėjimo sportas, o Jonavos Joninių slėnis jam – itin dėkinga vieta. Vasaros metu čia zuja dviratininkai, vyksta renginiai, o žiemą pramogų trūksta. Todėl dar 2011 metais Jonavos rajono savivaldybės administracijos užsakymu buvo parengta išsami galimybių studija (investicijų projektas) „Žiemos kalnų sporto komplekso nauja statyba“.

             Išanalizavus parengtą galimybių studiją prieita prie išvados, kad optimaliausias variantas būtų įrengti atviras slidinėjimo trasas ant Joninių slėnio vakarinio šlaito (įgyvendinti Žiemos kalnų sporto komplekso naujos statybos projektą). Čia būtų suformuotos slidinėjimo trasos, įrengta dirbtinio sniego gamybos sistema, keltuvas, slidinėjimo trasų apšvietimo bei garsiakalbių sistemos, įsigyta sniego lyginimo mašina. Prognozuojama, kad, įgyvendinus projektą, sukurta infrastruktūra nereikalaus technologiškai sudėtingų sprendimų.

             Š. m. vasarą pradėti viešieji pirkimai „Žiemos kalnų sporto komplekso Joninių slėnio vakariniame šlaite, Jonavos m., statyba“, o jau lapkričio 19 d. Jonavos rajono savivaldybės administracijos direktorius Jonas Klemensas Sungaila pasirašė Statybos rangos darbų sutartį su jungtinės veiklos partneriais – UAB „Kaminta“ bei Virginijaus ir Romaldo Rabačių tikrąja ūkine bendrija „Virmalda“.

             Šia sutartimi rangovas, vadovaudamasis Jonavos r. savivaldybės administracijos perduotu techniniu projektu, įsipareigojo per 14 mėnesių Joninių slėnio vakariniame šlaite įrengti Žiemos kalnų sporto kompleksą. Sutarties kaina – 1 598 515,27 Lt. Konkurso laimėtojai privalės sutvarkyti sklypą, įrengti lauko vandentiekio tinklą, elektros tinklus, keltuvą, dangas bei atlikti kitus darbus.

             Bendra projekto „Joninių slėnio sutvarkymas“ vertė planuojama 5 571 103,81 Lt, iš kurių ES regioninės plėtros fondo lėšos – 4 737 988,23 Lt. Visi darbai bus atlikti Europos regioninės plėtros fondo, valstybės ir savivaldybės biudžetų lėšomis.

             - Atnaujinus Joninių slėnį, jame bus įrengtas gelžbetoninių konstrukcijų amfiteatras, kuris suprojektuotas taip, kad ergonomiškai galėtų susijungti su esamu Joninių slėnio reljefu. Jame sėdėdami patogiai stebėti Joninių slėnyje vyksiančius renginius galės per tūkstantį jonaviečių. Džiugu, kad projektuojant atsižvelgta į aplinkos apsaugą ir projekte buvo numatyta daug aplinkai draugiškų sprendinių: pvz., amfiteatro sėdimoms vietoms panaudotas perdirbtas plastikas. Kalbant apie slidinėjimo trasas, šio projekto parengimas šiek tiek užtruko tiek dėl mūsų, tiek dėl projektuotojų patirties stokos projektuojant tokius statinius. Tačiau laiku į pagalbą pasitelkus Latvijos slidinėjimo trasų įrengimo ekspertus, viskas stojo į vietas, ir projektas buvo parengtas. Numatyta įrengti net tris nusileidimo trasas, iš kurių ilgiausia beveik 200 m, taip pat viena nusileidimo trasa pritaikyta pradedantiesiems slidininkams. Tikimės, kad, įgyvendinus šį projektą, Jonavoje atsiras papildoma laisvalaikio praleidimo vieta žiemą, skirta tiek jonaviečiams, tiek ir miesto svečiams, - sakė Jonavos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas ir šio projekto vadovas Audrius Šulga.
             Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

             Comment


              Pradėjo pjauti medžius jau nuo kalno

              Comment


               2014-01-23 amfiteatro statybos vieta, o tolėliau "nuskustas" kalnas slidinėjimo trasoms.


               amfiteatras:


               Slidinėjimo Trasa:


               Vasaros pramogos o greta žiemos pramogos. patogu.
               Paskutinis taisė eckis; 2014.01.24, 20:17.

               Comment


                Joniniu slenio amfiteatras

                slidinejimo kalnas

                Comment


                 INFORMACIJA APIE JONAVOS PIETRYTINIO APLINKKELIO IR JUNGIAMŲJŲ KELIŲ TIESIMO IR SANKRYŽŲ ĮRENGIMO POVEIKIO APLINKAI VERTINIMO PROGRAMĄ
                 http://www.kelprojektas.lt/lt/conten...ry%C5%BE%C5%B3

                 Comment


                  Lidl Jonava

                  Vietoj automobilių aikštelės prekybos centras?

                  Vienas didžiausių Europoje „Lidl“ maisto prekių parduotuvių tinklas Jonavoje planuoja statyti parduotuvę. Šiam tikslui nusižiūrėjo ir įsigijo automobilių saugojimo aikštelę, esančią Žemaitės g. 3, Jonavoje. Norint šioje vietoje pastatyti prekybos centrą, reikėtų keisti Jonavos miesto didžiųjų prekybos, paslaugų įmonių ir pramogų centrų išdėstymo specialųjį planą, kuris buvo patvirtintas 2010 metais, bei parengti naują specialųjį planą, kuriame būtų numatytas esamų ir planuojamų automobilių parkavimo aikštelių ir automobilių saugyklų išdėstymas.

                  Oficialus dokumentai : http://krd.am.lt/VI//files/0.089817001346135485.pdf

                  Comment


                   naujas projektas jonavoje

                   Kažkuriame reportaže meras kalbėjo, apie 2013, tai užsiminė, kad atsidarius vėl rekonstruotam tiltui, gal būt prasidės Maximos statybos
                   Štai šiame, apie metus neužsiminė, bet užsiminė apie Maxima

                   Pokalbis su Jonavos rajono meru Mindaugu Sinkevičiumi
                   https://www.facebook.com/photo.php?v=264346750356522

                   /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\


                   Comment


                    Oho, o iš kur vizualizacijos? Negi oficialios?

                    Comment


                     o kaip bus su tranzitiniu transportu?
                     pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                     Comment

                     Working...
                     X