Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Aukštybinių pastatų žemėlapiai

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė Aiwa
  Padariau su siokia tokia tekstura, kad geriau ziuretus
  kokios paskutinės naujienos dėl to juodo Kauno savivaldybės (?) pastato ? kas nors dar žadama ?

  Parašė D-Mason
  OHO! tai fantastika,labai svarbi diena visam kauno miestoui melskimes
  Kad tik neapribotu aukštingumo ties kokiais 60m. kaip čia kažkada gi žadėjo..
  Westside is the best ! :jura:

  Comment


   Nu ka, naujaji centra siulo daryti Vilijampoleje, kitaip sakant "Naujojo kranto" projektas.

   Aukštybinių pastatų koncepcija sulaukė visuomenės pritarimo

   Antradienį (balandžio 4d.) Kauno miesto savivaldybėje vyko vieša diskusija dėl Kauno miesto savivaldybės tarybai pateikto sprendimo projekto “Dėl aukštybinių pastatų išdėstymo Kauno mieste koncepcijos patvirtinimo”. Diskusijoje dalyvavę Savivaldybės administracijos atstovai, tarybos nariai, architektai, verslininkai ir visuomenės atstovai teigiamai įvertinto SĮ “Kauno planas” parengtą aukštybinių pastatų išdėstymo Kauno mieste koncepciją.

   Anot SĮ “Kauno planas” architektams talkinusio profesoriaus Jurgio Bučo, rengiant Koncepciją buvo siekiama išsaugoti kultūros, istorijos paveldą ir tuo pačiu skatinti verslo vystymąsi miesto centre. Koncepcijos rengėjų nuomone, aukštesnius nei 30 m pastatus turėtų būti draudžiama statyti Senamiestyje, o Naujamiestyje ir tarpukario laikais suformuotose teritorijose tokių pastatų statyba turi būti griežtai kontroliuojama. Koncepciją rengusių specialistų nuomone, aukštybinių pastatų statyba turi vystytis Vilijampolėje. “Mes norėjome, kad sena ir nauja būtų šalia. Remdamiesi koncepcija, Senamiestyje išsaugotume istorinį, kultūrinį paveldą, o Vilijampolėje, kuri šiuo metu apleista, neišvaizdi ir darko miesto veidą, sukoncentravus verslą, aukštybinius pastatus, atsigautų ne tik mikrorajonas, bet pasikeistų ir viso miesto veidas. Be to, Vilijampolė yra šalia miesto centro, todėl turėtų būti itin patraukli investuotojams.”, - sakė J.Bučas.

   Diskusijoje dalyvavę verslininkai tikino esą suinteresuoti spartesniu pastatų aukštingumą reglamentuojančio dokumento priėmimu. Architektai turėjo pastabų dėl koncepcijos, tačiau pritarė, kad toks dokumentas yra būtinas.

   Sprendimą dėl Aukštybinių pastatų išdėstymo Kauno mieste koncepcijos patvirtinimo turėtų priimti Kauno miesto savivaldybės taryba rytoj (balandžio 6d.) vyksiančiame Tarybos posėdyje. Tarybos nariams pritarus, bus rengiamas specialusis aukštybinių pastatų išdėstymo planas, kurio sprendiniai bus pristatyti miesto visuomenei.

   kaunas.lt

   Comment


    Gera naujiena
    "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

    Comment


     Mazdaug cia:

     Comment


      Jo, o po simto metu atrodysim stai taip

      Comment


       Tikriausiai
       "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

       Comment


        O kokia tada situacija taptų Savanorių prospekte bei stoties rajone? Neriboti aukščiai?

        Comment


         Tikroji kova - užkulisiuosiose......Kauno diena

         Comment


          Kauno dangoraižių planas grimzta nesutarimų liūne

          Architektų ir visuomenės pritarimo nesulaukiantį projektą šiandieniniame miesto tarybos posėdyje vertins politikai.

          Kai sostinėje vienas po kito dygsta dangoraižiai, Kaune iki šiol neparengta tokių statinių koncepcija. Pagalius į ratus kaišioja miesto politikų ir architektų nesusikalbėjimas, nes į pastarųjų siūlymus, rengiant koncepcijos projektą, nebuvo atsižvelgta.

          Nesutarimų apogėjus pasiektas antradienį Kauno miesto savivaldybėje surengus viešą diskusiją - susikovė miesto architektai ir projekto rengėjai bei politikai.

          Po audringos diskusijos Kauno vicemerui Antanui Balučiui teko konstatuoti, kad šiandien vyksiančiame miesto tarybos posėdyje jam teks pranešti kolegoms, jog projektas nesulaukė architektų pritarimo. "Ką gi, perduosiu politikams vietos architektų mintis, kad ši koncepcija jų netenkina, - reziumavo mero pavaduotojas. - O jau tuomet sprendimą priims politikai: ar patvirtinti, ar atmesti siūlomą koncepciją".

          Dangoraižių išdėstymo koncepcijai jau dukart nepritarė Kauno architektūros ir urbanistikos ekspertų tarybos nariai.

          Koncepcijos konsultantas architektas Jurgis Bučas (nuotraukoje) tvirtino, kad projekte dera sena ir nauja, o novatoriškų sprendimų esą nereikia baimintis.

          "Lietuvos zinios"

          Comment


           Karas Bet nuo tokiu dalyku tik kencia Kaunas kol kiti "kariauja"
           "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

           Comment


            Nežinau ar buvo, bet:
            http://www.kaunas.lt/savivalda_/admi...c_planai.shtml

            Comment


             Sito dar nebuvau mates...

             Comment


              Parašė zygazas
              Nieko nesupratau is to plano

              Comment


               Reikia atsidarius failą jį padidinti bent iki 100%, tada matysis ir sutartiniai ženklai ir jų nupaišymas ant žemėlapio.

               Vis gi didžiausia koncentracija aukštuminių pastatų siūloma Savanorių pr. pradžia nuo autostrados iki sankryžos su Taikos pr. (toliau pažymėta neaiškiai), bei Šilainiuose nuo autostrados iki maždaug to atnaujinto monolito. Ir atkarpa Aleksote.
               Pavienių aukštuminių pastatų statyba siūloma leisti nemažai vietų, tik įdomus dalykas kad teritorijos kur siūloma leisti statyti užymėtos tik gatvėmis, ir kai kur paliktos tuščios vietos.

               Comment


                Kaip su Pergales koncernu, Domus Mea ir Apzeldinimo teritorijom?

                Comment


                 Kauno taryba pritare aukstumini pastatu isdestymo planui. Esme tokia, kad senamiesti/naujamiesty iki 10 aukstu, aplink vandenis iki 20 aukstu, kitur - neribotai.

                 Comment


                  Pagaliau susitarė, gal jau ir aukštuminių pastatų pradės dygti

                  Comment


                   "Kauno diena" raso kad aplink vandenis ne aukstesni nei 14 aukstu o senamiesti ne aukstesni kaip 10 aukstu o kitus nerekomenduojama aukstesniu pastatu statyti nei 20aukstu

                   Comment


                    Todėl apsispręsta neleisti statyti naujų, aukštesnių nei 30 metrų aukščio (10 aukštų) pastatų Senamiestyje, Naujamiestyje ir sodybinio užstatymo teritorijose. Vandens telkinių slėnių teritorijose nutarta neleisti statyti aukštesnių nei 40 metrų aukščio (14 aukštų) pastatų. Kitose miesto vietose naujų statybų aukščio “lubų” nėra, bet rekomenduojamas ne aukštesnis nei 60 metrų (20 aukštų) būsimųjų “dangoraižių” aukštis. Taip siekiama išlaikyti Prisikėlimo bažnyčios bokšto aukštybinę dominantę mieste ir Kaunui būdingą bendrą pastatų aukštingumą. Teritorijose, kuriose nesiūloma plėtoti aukštybinių pastatų statybos, leidžiama statyti pavienius, bet neviršijančius gretimos užstatytos teritorijos foninį aukštį daugiau nei 1,8 karto, “dangoraižius”.
                    Kauno dienos inf.

                    Comment


                     Blind 60 m. tai kazkoks pasityciojimas butu, bet ka jie rekomenduoja, tai toli grazu neviskas... Svarbu, jau tik, kad leidzia statyti neribodami, o tik patardami

                     Comment

                     Working...
                     X