Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Statomos ir planuojamos arenos Lietuvoje

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Manau Marijampolej procesai juda ir greitu metu viskas pajudes. Mazeikiuose panasu viskas atsimuse i tupika.

  Marijampole prie teigiamai vertinamu miestu idejau, nes vienas tvarkingiausiu miestu. Turi manieza, gera stadiona, su arena bus dar kokybinis suolis. Baseina turi is senu laiku. Makdonaldas taip pat yra.

  Comment


   Marijampolės arenos epopėja tai antra pagal ilgumą turbūt po Nacionalinio stadiono istorijos . Ir dabar projektuojama negalvojant į ateitį ir įveiklinimą. Vienas pavyzdžių - mieste stiprus tinklinis, rengiamos įvairios varžybos. O nauja arena projektuojama per žema tarptautinio lygio tinklinio varžyboms organizuoti...
   Futbolo infrastruktūros (ir kompleksiškumo) prasme Marijampolė - stipriausia šalyje.

   Comment


    Cia turbut reikia stipriai remtis i kastu ir naudos analize. Kokie kastai daryti aukstesnes lubas su mintimi, kad ju galbut kazkada gali prireikti rengiant tarptautines varzybas Marijampoleje. Kad jos kada nors vyks, sansai nedideli. Jeigu irengti aukstesnes lubas samata labai neiskyla, tada galima - maza kas, gal atsiras tarptautinis tinklinis Marijampolej kada nors. Kitu atveju, tuos pinigus geriau panaudoti realiems veiksniams, ziurovu patogumui ir pan.

    Siuo metu Marijampole uzimta paskutine vieta Lietuvos cempionate. Is ten dalyvaujanciu 4-iu komandu...

    Kita vertus, projektavimas vyksta ir reikalai juda.
    Paskutinis taisė Sklansky; 2021.02.20, 18:05.

    Comment


     Skirtumas nedidelis, kiek daugiau 50 cm. Kaina jeigu ir keičiasi tikrai minimaliai.
     Tarptautinis - kad ir rinktinės atrankinės varžybos, klubo atrankinės varžybos. Garliavos salėje buvo tas iššūkis kai atvažiavo inspektoriai vertint ir berods per pora cm tenkino ir viskas tvarkoje
     Bet pagrindinė problema dažno sporto infrastruktūros objekto nestatymas pagal tarptautinių sporto šakų reikalavimus, objektų nesertifikavimas. Architektai (apart 1-2 įmones, nors ir tos pridaro daug klaidų) neturi patirties sporto infrastruktūros objektuose ir bando rodyti savo kūrybiškumą ne ten kur to reikia ir taip projektai išbrangsta. Tokius dalykus išspręstų tipiniai projektai, tipinės objektų sąmatos, kurios indeksuojamos pagal bendrą statybų kainų pokytį.

     Comment

     Working...
     X