Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Palangoje ir Šventojoje

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

 • Bizkit-D
  pradėjo temą Projektai Palangoje ir Šventojoje

  Projektai Palangoje ir Šventojoje

  http://www.seasideresidence.lt/current_project/
  http://www.seasideresidence.lt/

  Cia nauji apartamentai Palangoje. As taip supratau ?

 • Tylus
  replied
  Palangos meras apie pagaliau rekonstruojamą „tankų plentą“ kelyje Klaipėda–Palanga: „Buvo gėda“


  Važiuojantys pasigrožėti rudenišku pajūriu į Palangą gali pajusti šiokių tokių nepatogumų. Šiuo metu kelyje Klaipėda–Palanga verda rekonstrukcijos darbai, tad eismas abiem kryptimis vykdomas kelio Palanga–Klaipėda pusėje. Palangos meras Šarūnas Vaitkus 15min teigė, jog pagaliau bus sutvarkytas kelias, kuris būdavo tikra gėda prieš poilsiautojus.

  Rugsėjį į kurortą vedančiame kelyje užvirė remonto darbai. Beveik 7 kilometrų ilgio kelio ruožą tarp Klaipėdos ir Palangos už 2,4 mln. eurų remontuoja Prancūzijos kapitalo kelių tiesimo bendrovė „Eurovia Lietuva“.

  „Eurovia Lietuva“ iki metų pabaigos turi suremontuoti itin prastos būklės asfalto dangą nuo 11,9 iki 19 kilometro. Bus sutvarkyti kelkraščiai, nuovažos, autobusų stotelės, pranešė Kelių direkcija. Kelias bus rekonstruojamas tik viena kryptimi – nuo Klaipėdos į Palangą, nes kitoje pusėje jo būklė yra patenkinama.

  „Aiškinome, kad kelio būklė, kur važiuoja milijonai poilsiautojų ir automobilių, yra tragiška, kaimuose geresnė būklė. Pasibaigus sezonui ėmėsi priemonių. Apie 3 mln. vertės projektas bus įgyvendintas iki šių metų pabaigos. Daromi remonto darbai, lyginamas sluoksnis, dedamas apie 9–10 cm storio asfaltas. Bus lygu“, – džiaugėsi Palangos meras Š.Vaitkus. Jo teigimu, šis kelias būdavo kurorto gėda, tad valdininkai judinti jau keletą metų.

  „Tai pagrindinis Klaipėdos kelias. Pažiūrėkite, autostrada žmonės atvažiuoja, o toliau kratosi. Seniai kalbėjome, dar prieš porą metų, kad yra blogai. Šiemet padarė konkursą. Kita kelio pusė žymiai geresnė“, – sakė meras.

  Dėl prastos šio kelio ruožo dangos ir avaringumo leistinas greitis jame ribojamas iki 70 kilometrų, čia dažnai patruliuoja policijos pareigūnai. Anksčiau senasis kelias Klaipėda–Palanga buvo dviejų eismo juostų, o vėliau nutiestos dar dvi papildomos vienos krypties eismo juostos.

  Kelių direkcija vasarą paskelbė konkursą, kad darbai galėtų būti pradėti rudenį, kada automobilių srautas šiame kelyje sumažėja.

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  Palangoje – S. Povilaičio autografas pripažintas didžiausiu šalyje


  Palangos koncertų salės fasadą puošiantis dainininko ir dainų tekstų autoriaus Stasio Povilaičio autografas oficialiai pripažintas didžiausiu parašu šalyje. Šį Lietuvos rekordą įregistravo agentūra „Factum“.

  Ilgą laiką Palangoje gyvenusio bei koncertavusio S. Povilaičio vardas yra itin glaudžiai susijęs su kurortu. Buvusioje Palangos vasaros estradoje, po rekonstrukcijos virtusioje modernia Palangos koncertų sale, dešimtmečius aidėjo S. Povilaičio dainos, džiuginusios visą Lietuvą. Tad maestro autografas, papuošęs Koncertų salės fasadą, tarsi įprasmina Lietuvos estrados istoriją, S. Povilaičio ir šios salės neatsiejamą tarpusavio ryšį.

  S. Povilaičio autografas Palangos koncertų salės fasadą papuošė, šio projekto sumanytojams laimėjus Palangos miesto savivaldybės paskelbtą S. Povilaičio vardo įamžinimo konkursą. Konkursui pateiktus projektus vertino specialiai sudaryta komisija. Ji laimėtoju pripažino projektą „Autografas“.

  S. Povilaičio autografas yra 6,96 m ilgio ir 1,19 m aukščio. Jis ant Palangos koncertų salės fasado atidengtas šių metų birželio 1 d.

  Kompoziciją „Autografas“ sukūrė skulptorius Romas Klimavičius ir architektė Gerda Antanaitytė.

  Komentuoti:


 • R.D.
  replied
  Palangoje prie jūros dušinės „rekonstruotos“ į dviejų aukštų namą
  https://www.delfi.lt/grynas/aplinka/....d?id=82031921

  Palangoje, prie jūros, išdygo 500 kvadratinių metrų gyvenamąjį namą primenantis pastatas, nors oficialiai teigiama, kad tai dušinė, skelbia dienraštis „Lietuvos rytas“.
  Milda Kuizinaitė „Lietuvos rytas“
  Prie pat jūros – milijonų eurų vertės namas, valdžią įtikino, o žmonės išsižiojo išgirdę jo paskirtį
  https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/...irti-11530883/

  Registrų centro duomenimis, leidimą statyboms Botanikos parko teritorijoje Palangos miesto savivaldybė išdavė 2014 metais. Palangos savivaldybės Juridinio ir personalo skyriaus vedėjas Petras Kaminskas aiškino, jog leidimas buvo išduotas ne naujai statybai, o pastatui rekonstruoti. Jo teigimu, statybų teisėtumą tikrinę Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos specialistai jokių pažeidimų neįžvelgė. Savivaldybės Juridinio ir personalo skyriaus vedėjas tvirtino, kad žemės sklypas Botanikos parke – rekreacinės paskirties, o prie pat jūros iškilęs modernus pastatas skirtas aptarnavimui. Kokias paslaugas ir kam jame planuojama teikti, savivaldybės atstovas nenurodė.

  Komentuoti:


 • R.D.
  replied
  Alvydas Ziabkus „Lietuvos rytas“
  Palangos gerbėjams džiugios žinios – kultūros lopšys netrukus įsisiūbuos
  https://www.lrytas.lt/bustas/mano-er...buos-11480268/

  Palangos centre sparčiai kyla po gaisro atstatoma medinė kurhauzo dalis – per savaitę jau suręsta medinė pastato pirmojo aukšto konstrukcija, kurios aukštis siekia 6 metrus. Kurhauzo medinę dalį atstatantys Klaipėdos bendrovės „Pamario restauratorius“ darbininkai susidūrė su netikėta kliūtimi – nuo gaisro praėjus 17 metų šiaurinėje pastato pusėje augantys keli klevai taip išsišakojo, kad šakos jau remiasi į medinę konstrukciją. „Per tiek laiko šių medžių šakos jau būtų atsirėmusios ir į nesudegusį pastatą. Dabar mums klevus reikės taip apgenėti, kad pradėję fasado apdailą galėtume bent statybinius pastolius pastatyti“, – aiškino restauravimo darbų vykdytojas Valdemaras Montvydas. Savivaldybė siekia, kad šie keturi po du suaugę klevai ateityje būtų pašalinti, nes jie iš šiaurinės pusės užgoš atkurto kurhauzo vaizdą.

  Komentuoti:


 • R.D.
  replied
  Planuojamo "Marriott" viešbučio vieta Palangoje (praeita savaitė, veiksmas minimalus):

  Click image for larger version

Name:	Palanga.jpg
Views:	1
Size:	416,4 kB
ID:	1742260

  Komentuoti:


 • R.D.
  replied
  Medinės Kurhauzo dalies statybos:

  Click image for larger version

Name:	1.jpg
Views:	1
Size:	532,1 kB
ID:	1742146
  Click image for larger version

Name:	2.jpg
Views:	1
Size:	570,1 kB
ID:	1742147

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  Kinai pajūrio „nepaleidžia“

  Bemaž dešimt metų ieškoję galimybių ekonomiškai įsitvirtinti Klaipėdos uoste, kinų verslininkai, regis, ėmėsi kitos taktikos. Po Kinijos ambasadoriaus Lietuvoje Shen Zhifei vizito į Palangą juos sudomino potenciali investicinė erdvė – maždaug 36 ha teritorija šalia kurorto oro uosto.


  Nesibaigiančios žvalgytuvės


  Dar prieš dešimtmetį tuometis susisiekimo viceministras Rimvydas Vaštakas priėmė vienos didžiausių Kinijos valstybės jūrų uostų, kelių ir tiltų statybos kompanijos "China Communications Construction Company" atstovus, kurie pristatė savo įmonės veiklą ir išreiškė susidomėjimą bendradarbiauti įgyvendinant infrastruktūros projektus Klaipėdos valstybiniame jūrų uoste.

  Kinų verslo ir valdžios delegacijos į Klaipėdą vyko nuolat, jų susidomėjimas kasmet augo.

  2015-aisiais Klaipėdos valstybiniame jūrų uoste viešėjo 140 metų gyvuojančios transporto ir logistikos, nekilnojamojo turto vystymo bei finansų kompanijos "China Merchants Group" atstovai, kuriuos irgi domino galimybės investuoti Klaipėdos uoste. "

  Kinija Klaipėdos uostui rodo išskirtinį dėmesį. Tai aukščiausias įvertinimas tokios megavalstybės kaip Kinija", – po pernykščio dar vieno kinų verslo delegacijos vizito žurnalistams kalbėjo tuometis Uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus.

  Ypatingą susidomėjimą kinai parodė, pasigirdus ketinimams Klaipėdoje statyti išorinį uostą.

  Tačiau šis kinų susidomėjimas Lietuvos pajūriu kai kuriems politikams kelia įtarimų.


  Politikė įžvelgė grėsmių

  Lygiai prieš metus tuometė Europos Parlamento narė Laima Andrikienė viešai prabilo apie ekonominę galią demonstruojančių ir politinių ambicijų nestokojančių kinų siekius vis glaudžiau bendradarbiauti su Lietuva.


  Politikė priminė, jog kalbos, kad Klaipėda gali tapti vienu prekybos tiltų iš Azijos į Europą, netyla jau ne vienerius metus.

  Tačiau, anot L.Andrikienės, tik dabar, jau regint pavyzdžius kitose valstybėse, pradedamos matyti tokio scenarijaus galimos pavojingos pasekmės.

  Apie grėsmes, susijusias su Kinijos investicijomis Lietuvoje, dar pernai Seimui patvirtino ir Lietuvos valstybės saugumo departamentas.

  Ar dabartinė Lietuvos valdžia supranta, jog Kinija, prisidengdama investicijomis, iš tiesų vykdo ekspansinę politiką? "Ne Lietuvos pieno ir mėsos produktų importas į Kiniją domina Kinijos valdžią, ne investicijos į šias pramonės šakas Lietuvoje. Kinus domina Klaipėdos uostas, taip pat inovatyvios pramonės šakos, aukštosios technologijos. Ar dabartinė Lietuvos valdžia supranta, jog Kinija, prisidengdama investicijomis, iš tiesų vykdo ekspansinę politiką, kad galėtų plėsti savo politinę įtaką ne tik mūsų regione, bet visoje ES? Matyt, kad ne", – lygiai prieš metus kalbėjo L.Andrikienė.


  "Planas B" – galimybės Palangoje

  Aptilus išorinio uosto statybų planams, kaip tik praėjusią savaitę Palangos savivaldybėje lankėsi ir su kurorto meru Šarūnu Vaitkumi susitiko nepaprastasis ir įgaliotasis Kinijos Liaudies Respublikos ambasadorius Lietuvoje Shen Zhifei.

  Pirmą kartą Palangoje besilankančio Kinijos ambasadoriaus oficialus tikslas – aptarti galimas bendradarbiavimo sritis.

  Ambasadoriui buvo pristatyta ne tik Palangos kurorto infrastruktūra, bet ir potenciali investicinė erdvė – maždaug 36 ha teritorija šalia oro uosto.

  Šios teritorijos detalusis planas šiuo metu yra rengiamas, o šią procedūrą baigus bus ieškoma galimų investuotojų.

  Š.Vaitkus atkreipė dėmesį, jog teritorija yra labai patogioje bei gražioje vietoje, ir ateityje miestas norėtų matyti turistinį objektą, pavyzdžiui, pramogų kompleksą arba geoterminius baseinus.

  Kinijos ambasadorius teigė pristatysiąs Palangą ir jos siūlomas investavimo galimybes besidomintiesiems.

  Komentuoti:


 • Sklansky
  replied
  Palangos meras viename interviu pries keleta savaiciu minejo, jog Marriott statybvieteje ‘dirba gausios statybininku pajegos’. Penktadieni darbo metu matesi atvezta viena poliakase ir nei vieno darbininko. Dziugu tik, kad kazkas pradejo judeti tuo klausimu. Palangai tokio viesbucio butinai reikia.

  Komentuoti:


 • Creatium
  replied
  Na, jeigu išbetonuos vieną krantinę, kitą krantinę. Dalimis. Tai jau šis tas. Naudotis labai dėl užnešimo negalės, bet bent jau bus aplinka tvarkinga. Tai šitoje vietoje galima veikti. Kitas dalykas yra tie molai, ten rimčiau.

  Komentuoti:


 • Sula
  replied
  Kelintą kartą lips ant to paties grėblio?

  Už tokias sumas ten nieko doro neįmanoma padaryti. Juolab kažką fantastinio kaip šiame renderiuke.

  Komentuoti:


 • R.D.
  replied
  Šventosios uosto laukia svarbūs pokyčiai – netrukus jo nebepažinsite
  https://www.lrytas.lt/verslas/rinkos...site-11127236/

  Šventosios uostas pradės keistis jau šį rudenį – Palangos savivaldybei pagaliau skirtas finansavimas čia numatomai žvejybos infrastruktūros plėtrai. Pagal planus šis uostas turėtų virsti visos Baltijos jūros priekrantės žvejų centru net ir dar nenutiesus molų į jūrą. Praėjusią savaitę Lietuvos žuvininkystės sektoriaus projektų atrankos komitetas žvejybos infrastruktūros plėtrai Šventosios jūrų uoste nusprendė skirti 1,7 mln. eurų paramą. Prie skiriamo finansavimo dar apie 100 tūkst. eurų prisidės šį projektą įgyvendinanti Palangos savivaldybė.
  Click image for larger version

Name:	ventoji.jpg
Views:	1
Size:	277,0 kB
ID:	1736252

  Komentuoti:


 • R.D.
  replied
  Palangoje kyla ambicingas NT projektas: kvartalo gyventojams – privatus paplūdimys ir baseinas kieme
  https://www.15min.lt/verslas/naujien...me-973-1166626
  Vaivorykštės gatvėje – statybų įkarštis, čia pradėjo kilti naujos statybos namai, kuriuose jau kitą vasarą įsikurs dešimtys naujakurių.
  „Kauno būstų“ vystomo projekto „Mano jūra“ statybų darbai jau prasidėjo ir tęsis iki 2020-ųjų pradžios. Nors jau planuojamas ir antras etapas – 2021 metų vasarą netoli Kunigiškių esančioje teritorijoje iškils dar 20 namų. Projekte numatyta statyti funkcionaliai suplanuotus A+ energetinės klasės, 32–114 kv. metrų butus, kotedžus, privačius namus. Nauji gyventojai savo svajonių būstą galės išsirinkti pagal savo poreikius – pasirinkę būstą pirmame aukšte džiaugsis terasa ir nuosavu kiemeliu, gyvendami antrame aukšte turės erdvų balkoną ir vakarais iš arčiau matysite žvaigždes.
  Click image for larger version

Name:	2.jpg
Views:	1
Size:	238,3 kB
ID:	1731925
  Click image for larger version

Name:	1.jpg
Views:	1
Size:	241,5 kB
ID:	1731926
  Click image for larger version

Name:	3.jpg
Views:	1
Size:	254,4 kB
ID:	1731927

  Komentuoti:


 • Vilnius
  replied
  O ką stato prie Šventosios IKI? Nes pagal objekto pasą nesupratau, kažkokio tai viešojo pastato rekonstrukcija

  Komentuoti:


 • R.D.
  replied
  Kiek teko būti Palangoje, tai susidariau nuomonę, kad baisiausi yra tie, kur važinėja tai elektriniais (nežinau kaip vadinasi) dalykais, nes jais naudojasi ne turzimo, keliavimo tikslais, o šiaip pasiautėjimo.

  Komentuoti:


 • Lettered
  replied
  Parašė R.D. Rodyti pranešimą
  Denisas Nikitenka, LŽ
  Palangos arterija tapo pėsčiųjų rojumi
  https://www.lzinios.lt/Gimtasis-kras...-rojumi/288005
  Pagal vox populi sprendimas geras.
  Dviratininkams ar paspirtukininkams irgi nesaugu ir jokio malonumo važinėti tokia gatve.

  Komentuoti:


 • R.D.
  replied
  Denisas Nikitenka, LŽ
  Palangos arterija tapo pėsčiųjų rojumi
  https://www.lzinios.lt/Gimtasis-kras...-rojumi/288005

  Nuo birželio 1-osios Palangos pagrindinėje pėsčiųjų Jono Basanavičiaus gatvėje uždraudus elektrinių paspirtukų, velomobilių ir dviračių eismą, poilsiautojai neatsidžiaugia tokiu kurorto valdžios sprendimu.
  Pagal vox populi sprendimas geras.

  Komentuoti:


 • Gator
  replied
  Tai matomai dėl papildomo 5 aukšto su 12 kambarių daroma, tai tuo pačiu ir atnaujina visą.

  Komentuoti:


 • Creatium
  replied
  Šį kartą esu už tai, kad nebūtų nieko (ką siūloma) daroma.

  Komentuoti:


 • Vilnius
  replied
  Esu gyvenęs šiame viešbutyje, tai tikrai geras. Viduje labai gerai įrengti kambariai, o iš išorės geras 90's modernas. Pagal vizulkę tai bus paprasta dežutė.

  Komentuoti:

Working...
X