Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Molėtuose

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Projektai Molėtuose

  Pagaliau galima sakyti, jog ir Molėtuose pajudėjo nauja statyba. Miesto oakrašty, šalia kelio Vilnius-Utena dygsta naujas prekybos centras. Tai neeilinis projektas miestely, turint omeny, jog naujos, bent kiek didesnio už individualų gyvenamąjį namą masto statybos čia nevyko jau daug metų. Be to, ir pc vieta labai patogi: prie pat betonkelio, o toje pusėje gausu poilsiaviečių, tad ir turistams patogiau bus.

  Pirmiausia stendo nuotrauka:  O čia iš arčiau, kaip turėtų atrodyti pastatas:


  Kažkuriame vitinio laikraščio numeryje buvo rašyta, jog tai bus gražiausias prekybos centras regione, nes statomas pagal nestandartini projekta. Kuo viskas baigsis - pamatysim pavasarį.

  Štai taip statybvietė atrodė liepos mėnesį:  O taip dabar:  Tikiuosi ši informacija bus kma nors naudinga

  Beje, šiuo metu yra vykdoma ir etnokosmologijos muziejaus rekonstrukcija, po kurios kompleksas įgaus visiškai kitokia, ateivišką išvaizdą. Deja, šio projekto vaizdų parūpinti kolkas negaliu.

  #2
  Dėkui už info.

  Comment


   #3
   Molėtuose norima rekonstruoti Savivaldybės aikštę ir joje pastatyti paminklą laisvės kovotojams. Šiuo metu vyksta apklausa savivaldybės internetiniame puslapyje. http://moletai.lt/index.php?145657749   Comment


    #4
    Šiandien buvo pasirašyta projekto "Siesarties upės baseino dalies, esančios Molėtų mieste, išvalymas, gamtosauginis sutvarkymas (Pastovio, Pastovėlio ir Promislavo ežerai)" finansavimo ir administravimo sutartis. Na tai ne infrastruktūrinis ar statybinis projektas, bet vis tiek didelės apimties aplinkos gerinimo Molėtų mieste projektas, kurio vertė per 1,7 mln Lt. Darbai turėtų prasidėti jau šį mėnesį.

    Comment


     #5
     Molėtų miesto paplūdimio rekonstrukcija

     Molėtų rajono savivaldybės adminsitracija baigia įgyvendinti projektą "Aktyvaus gamtą tausojančio turizmo infrastruktūros plėtra Molėtų mieste" I etapą, kurio metu buvo sutvarkyta miesto paplūdimio teritorija ir jo infrastruktūra. Šiuo metu vyuksta biurokratinės užbaigimo procedūros. Visi darbai kainavo per 900 tūkst. Lt ES fondų ir savivaldybės biudžeto lėšų.

     Naujai pastatytas lieptas


     Krepšinio aikštelė


     Tinklinio aikštelė


     Pėsčiųjų takai


     Lieptai baidarėms ir valtims


     Comment


      #6
      Pastatytas visai naujas daugiau kaip 60 m ilgio pėsčiųjų tiltas per Pastovio ežerą
      Pagrindinis paplūdimys nuo naujo tilto


      Iš arčiau


      mažasis pliažiukas
      Pesčiųjų tiltas


      Poilsio aikštelė (ateity jų bus gerokai daugiau)

      Comment


       #7
       smagu matyti, jog Molėtai kas met vis gražeėsni. Nors man asmeniškai gražiausias Molėtų dalykas yra "norfa", kad kaip tai skambėtų apsurdiškai, tai jaukiausią parduotuvė kurioje buvau, ir tas važiuojantis takas į požemoinį aukštą, bet "oftopic". Šiaip reiktų renovuot pora namų ir miestas taps, vos ne kurortu.
       Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

       Comment


        #8


        Vaikų žaidimams


        Nauja 20 vt. automobilių stovėjimo aikštelė


        pritaikyta ir vandens transporto priemonėms atsivežti ir išsikelti


        Jau parengtas II etapo techninis proejktas, rudenį bus teikiama nauja paraiška jam įgyvendinti. Todėl jau kitais metais bus tiesiama daugiau kaip pusantro kilometro pėsčiųjų takų Pastovio ežero pakrantėmis link vasaros estrados ir Inturkės gatvės su visa infrastruktūra.

        Comment


         #9
         900 tūkst. llitų - , vieno dalyko aš niekaip nesuprantu, kai už tokią sumą buvo padaryta tiek nemažai, o pvz. jeigu kokiame mieste kaip Vilnius, tiek pat darbų, kiek čia, garantuotai kainuotų bent pora milijonų.
         DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

         Comment


          #10
          Sukurta atskira tema

          Sukurta tema projektams Molėtuose

          Comment


           #11
           Gegužės 15 d. Molėtų savivaldybė pasirašė sutartį su Molėtų baseino statybos konkursą laimėjusia UAB „Eikos statyba“. Savivaldybės vardu sutartį pasirašė Administracijos direktorius Sigitas Žvinys, bendrovės vardu – jos vadovas Almantas Čebanauskas, su vieno didžiausių pastarųjų metų objektų Molėtuose statytoju bendravo rajono meras Saulius Jauneika. Pagal sutartį bendrovė šiais metais turi pradėti ir per 3 metus atlikti baseino statybos I etapo darbus.

           Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/miestai/utena/p....d?id=84296903


           Aviate, navigate, communicate

           Comment

           Working...
           X