Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lidl plėtra Lietuvoje

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

 • Linkoping.SE
  replied
  Parašė Gator Rodyti pranešimą

  Pirma tai sunku patikėti, kad naktį maximoje daugiau nei dieną lankytojų, nes atsimenta pramonės maximą tai naktį būdavo minimum 100 kartų mažiau.
  Aišku pramonės maxima svarbesnė nei jonavos, plius ten arti centro, tad patogiau naktinei prekybai, bet vis tiek neįtikėtinai skamba.

  Antra - kaip lidl gali trukdyti naktinei maximos prekyba jei lidl dirbs įprastu laiku?
  Android'uose per Google maps gali pažiūrėti vietos lankomumą šiuo momentu bei lankomumo statistiką skirtingomis dienomis. Jonavos g. Maximoj tikrai daugiausia apsipirkinėjama naktį.
  Attached Files

  Komentuoti:


 • Gator
  replied
  Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
  Tikiuosi, dėl to šalia esanti Maxima nenustos dirbti visą parą. Google žemėlapių statistika rodo, kad ta Maxima daugiausiai pirkėjų sulaukia būtent naktį.
  Pirma tai sunku patikėti, kad naktį maximoje daugiau nei dieną lankytojų, nes atsimenta pramonės maximą tai naktį būdavo minimum 100 kartų mažiau.
  Aišku pramonės maxima svarbesnė nei jonavos, plius ten arti centro, tad patogiau naktinei prekybai, bet vis tiek neįtikėtinai skamba.

  Antra - kaip lidl gali trukdyti naktinei maximos prekyba jei lidl dirbs įprastu laiku?

  Komentuoti:


 • manometras
  replied
  Tikiuosi, kad ten bus normaliai pirkėjų Jonavos g., nes kitaip būtų veltui statyta. Tradiciškai konkuruos su Maxima, bet ten Senamiesčio, Vilijampolės ir tranzito iš centro į miegamuosius daugiabučių rajonus zona.

  Komentuoti:


 • Kitas Džiugas
  replied
  Tikiuosi, dėl to šalia esanti Maxima nenustos dirbti visą parą. Google žemėlapių statistika rodo, kad ta Maxima daugiausiai pirkėjų sulaukia būtent naktį.

  Komentuoti:


 • senasnamas
  replied
  Turint galvoje, kad Kauno centre Lidlų nėra ir arti esantis žiedas judri vieta, tai pirkėjų netruks . Išvis anapus Neries yra vos vienas Lidl. Gerokai per mažai.

  Komentuoti:


 • Linkoping.SE
  replied
  Lidl prie Kauno pilies (Jonavos g.) bus atodarytas iki Kalėdų. Atidarymo datos dar nežinau bet jau pradėjo vežti prekes.

  Pati vieta man ten keista, manau bus mažiausiai lankomas miesto Lidl.

  Komentuoti:


 • senasnamas
  replied
  Oho, įvykiai supurtė verslo pasaulį. Panašu, kad štai kas labiausiai purtosi

  "Maxima grupė" sumažėjimą lėmė prastesni rezultatai Lietuvoje ir Estijoje. Sumažėjusius rezultatus Lietuvoje lėmė didesnės nuolaidos pramoninėms prekėms ir lietuviškai produkcijai (kampanija „Lietuva, ačiū!“), kurių bendra įtaka siekė apie 5 mln. eurų.
  https://www.alfa.lt/straipsnis/50402...-pelnas-mazejo

  Komentuoti:


 • Audrys
  replied
  „Lidl“, dėl to pirkėjams kituose tinkluose teks mokėti daugiau

  Praėjusią savaitę Lietuvos verslo pasaulį supurtė įvykiai, į kuriuos toli gražu ne visi atkreipė dėmesį, nes jie tiesiog paskendo informacijos liūne.

  Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/ringas/lit....d?id=82891213

  Komentuoti:


 • Obi-Wan Kenobi
  replied
  Kai kam Lidlas pradeda stipriai gadint gyvenimą. Kai nesugebi konkuruot, griebiamasi paskutinio argumento - patriotizmo.
  Demagogija. Ta pati Maxima laivais plukdo praktiškai visą pram prekių asortimentą iš Kinijos.

  Komentuoti:


 • Lettered
  replied
  Šiaip Lidl'e tikrai pakankamai daug lietuviškų maisto produktų, čia dar klausimas, kuriame tinkle procentaliai daugiau, ar Maximoje, ar Lidle.

  Komentuoti:


 • dts
  replied
  Nupirktas pigus straipsnelis, kuris padarys LIDL'ui gerą reklamą

  Komentuoti:


 • Gator
  replied
  Be to abejoju ar tikrai ta pati kaina, nes lidlas reklamuoja LT gamybos prekes ir jomis pritraukia klientus, tad jei už tas pačias kainas gautų lietuvišką, jas ir imtų.

  Į kainą įeina ir tokie dalykai kaip pirkimas iš vieno tiekėjo kažkokio produkto, kas daug patogiau nei pirkti visur iš vieno, o būtent Lietuvoje paskitą gamintoją užsakinėt.

  Komentuoti:


 • senasnamas
  replied
  Maniau, kad Lidlas perdirbėjams taiko kokius nors neteisėtus reikalavimus, o čia tik paveršklenimai, kad neperka pakankamai vietinės produkcijos. Kokią nori, tokią ir perka - Lietuvos perdirbėjų pajamos ir gerovė nėra Lidlo interesas. Susidaro vaizdas, kad užuot investavę į efektyvumo ir kokybės didinimą, mėgsta paspekuliuoti lietuviško produkto sąvoka ir sužaisti pirkėjų emocijom.

  Komentuoti:


 • Sula
  replied
  Nesuprantu, kodėl prekybininkai privalo pardavinėti lietuviška produkcija. Taip, gal tai nelabai patriotiška ir nepadeda šalies gamintojų ekonomikai. Bet šalyje kol kas liberalus kapitalizmas.

  Komentuoti:


 • Audrys
  replied
  Perdirbėjų pagalbos šauksmas: gelbėkite mus nuo „Lidl“

  Trys Lietuvos grūdų, mėsos ir paukštienos gamintojus ir perdirbėjus vienijančios asociacijos oficialiai kreipėsi į Vyriausybę ir Seimą prašydami apginti jų interesus kovoje su „Lidl“ prekybos tinklu.

  Šio kreipimosi nepasirašė „Pieno centras“ – beveik visus didžiuosius pieno perdirbėjus vienijanti organizacija. Dokumente rašoma: „Tinklai turi praktiškai vienodas sąlygas rinktis prekę lietuvišką ir gerieji mažmeninės prekybos lietuviškos kilmės maisto produktais pavyzdžiai turėtų būti sektini visiems prekybos tinklams ir būtent todėl, kad Lietuvoje yra gamybos galimybės, yra vartotojų norai ir prioritetai, ir visai neaišku, kodėl daliai prekybininkų neišeina tiekti daugiau lietuviškų produktų ir jie pakeičiami analogiška importine produkcijas? Kalbame ne apie išskirtinius produktus, o masinio vartojimo, kurių kainos yra tokio pačio lygio, kaip ir analogiškos kokybės produktų ir tai nepriklauso nuo kilmės.

  Reiškia, Lietuvos pirkėjas kainoje neišlošia ir kainos dėl įvežamų produktų lentynose praktiškai nesumažėja, o žala Lietuvos ekonomikai bendrai didėja, nes mažėjant gamybai bei perdirbimui Lietuvoje, prarandama labai ženkli pridėtinė vertė, neįdarbinami žmonės, nemokami atlyginimai, nemokama visa eilė mokesčių.

  Produkto kilmės vieta nėra tik šiaip neutrali informacija etiketėje, ji neša savyje ekonominę naudą arba nuostolį šaliai.“

  Šis kreipimasis taikomas „Lidl“ tinklui ir tuo pačiu giriama „Maxima LT“ politika.

  Prašo paramos

  „Į susitikimą Žemės ūkio ministerijoje buvo pakviesti tiek „Lidl“, tiek prekybininkų asociacija, tačiau nė vienas iš jų neatėjo. Manome, kad šis klausimas yra valstybės lygmens. Norime palaikymo. Pavyzdžiui, atnaujinti ženklo, kuris žymi Lietuvoje pagamintą produkciją, kūrimą ir kad jis turėtų visą lydinčiąją ir palaikomąją sistemą“, – ko siekia aiškina Egidijus Mackevičius, Lietuvos mėsos perdirbėjų asociacijos direktorius.

  Jis sako, kad parama tokiam ženklui galėtų būti ir tai, kad nuostata dėl lietuviškų produktų pirkimo atsirastų viešųjų pirkimų sąlygose – perkant maistą kariuomenei, mokykloms. Verslas ženklą naudos kai atsiras pridėtinė vertė.

  „Turime 3 ar 4 ženklus, bet nė vienas iš jų neveikia“, – konstatuoja E. Mackevičius. Kitas dalykas, apie kurį buvo mėginta diskutuoti, tai „Lidl“ poveikis perdirbėjams. E. Mackevičius sako, kad šis tinklas orientuojasi į pigesnį mėsos produktų segmentą.

  „Turėtų duomenis surinkti Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, galbūt kitos institucijos, kad būtų įvertinta tikras tinklo lietuviškumas. Tai vadinamos minkštosios priemonės, nes valstybė negali imtis jokio griežtesnio reguliavimo. Jie ką nori, tą daro, o mes turime rasti būdus pasiekti, kad pirkėjas rinktųsi mūsų produktus. Mūsų gamintojams tinklas kol kad nėra parankus“, – dėsto E. Mackevičius ir neslepia, kad norėtų didesnio valstybės palaikymo, kad importinės prekės būtų tik išskirtinės prekės, o ne identiški mūsų gamintojų produktai.

  Neatitinka reikalavimų

  Valdas Lopeta, prekybos tinklo komunikacijos vadovas, sako, kad griežtai laikosi konkurencijos teisės reikalavimų, ES nuostatų. „Mūsų saugos ir kokybės reikalavimai dažnai yra aukštesni už rinkos standartus, juos vienodai taikome visiems savo tiekėjams, nepriklausomai nuo produkcijos kilmės šalies.

  Daliai Lietuvos tiekėjų teko papildomai investuoti, kad jų gaminama produkcija atitiktų mūsų keliamus reikalavimus ir atsidurtų mūsų lentynose. Džiaugiamės, kad per trejus veiklos metus partnerysčių su Lietuvos tiekėjais ir gamintojais skaičius nuosekliai augo ir tebeauga toliau.
  Jau turime nemažai sėkmės istorijų, kai su mumis pradėjusiems dirbti gamintojams ir tiekėjams atsivėrė ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkos“, – aiškina V. Lopeta.

  Jis pateikia ir pavyzdžius. „Varėnos pienelio“ produkcijos eksportas, pradėjus bendradarbiauti su „Lidl“, išaugo beveik tris kartus.

  „Reklaminėje kampanijoje būtent tai ir akcentuojama: atsakingas požiūris į produkcijos kokybę ir saugą yra svarbiausias raktas, siekiant sėkmingos partnerystės su „Lidl“. Pačiose parduotuvėse rasti lietuvių gamintojų produkciją yra nesudėtinga, nes daugelis produktų žymimas specialiu „Pagaminta Lietuvoje“ ženklu.

  Asortimente nuolat siūloma ir pačių Lietuvos gamintojų, ūkininkų prekių ženklais pažymėta produkcija. Lietuvių gamintojų teikiamos produkcijos santykis, palyginus su iš kitų šalių atvežama produkcija, nuolat kinta, nes kas savaitę peržiūrime ir pildome asortimentą“, – tikina V. Lopeta.

  Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/agro/agroverslo....d?id=82813887

  Komentuoti:


 • senasnamas
  replied
  Oho. Nuo tos vietos yra net trys Lidl parduotuvės 1-1,5 km atstumu

  Komentuoti:


 • Ignas D
  replied
  Lyg ir dar nebuvo minėta šioje temoje. Kvepia nauju Lidl'u Vilniuje, Ukmergės g. 256 (ex SBA/Berry baldų pastate).

  Šaltinis: darbo skelbimas

  Komentuoti:


 • senasnamas
  replied
  Prekybos gigantas LIDL domisi plėtra Jurbarke

  Tik 10 tūkst. gyventojų turintis miestas.
  https://www.mlaikas.lt/naujiena/vers...ovghhYRQZYkp7Y

  Komentuoti:


 • doncius
  replied
  Parašė JuliusVNO Rodyti pranešimą

  Kažkas seniai lygtai pamenu buvo paskaičiavęs, jog apytiksliai turėtų būti vienas Lidlas/ 20k-30k gyventojų ar kažkas tokio. Pagal tokią logiką Klaipėdoj galėtų atsirasti dar kokios 3 grubiai parduotuvės, viena jau kažkas rašė bus Liepojos gatvėj ir dar pamenu buvo planai Šiaurės prospekte, bet ten panašu užstrigo ir nieko nebus greitu metu. Apskritai Klaipėdos miesto ,,forma" tokia įdomi, kad miestas ištįsęs labai, taigi gaunas jog pietiniam rajone kur daug daugiabučių ir jau yra dvi parduotuvės, tarytum palei gyventojų tankumą žiūrint būtų galima pastatyti trečią parduotuvę, bet tada ji būtų per arti kitų dviejų. Kita parduotuvė galėtų būti maždaug tame rajone tarp stoties ir studlendo kažkur, nes ten būtų paklausos. Dar vienas toks įdomus variantas - pastatyti Lidl ant Palangos plento ties įvažiavimų į Liepų gatvę maždaug, nes ten būtų pravažiuojantis srautas, bet taip pat ir šalia tie augantys privačių namų rajonai Ginduliai ir Mazūriškiai.

  Gargžduose yra pasiūlytas tas planas dėl stoties teritorijos pertvarkymo, bet manau artimoj perspektyvoj nieko ten nesusitars.
  Naujas, ketvirtas Lidlas Klaipėdoje planuojamas šiaurinėje miesto dalyje Liepojos g. 3.

  Plačiau https://www.atviraklaipeda.lt/2019/1...pe8WAQ3D_WYBAw

  Komentuoti:


 • Panevezietis
  replied
  "Lidl" pradeda smarkiau plėstis Latvijoje, tai klausimas ar nesumažės plėtros tempai Lietuvoje.

  "Logistikos centrą Rygoje pernai spalį praėjusi statyti „Lild“ skelbė planuojantis pirmąsias parduotuves Latvijoje atidaryti 2020 metais – iškart ne mažiau kaip 10 parduotuvių įvairiuose šalies miestuose."

  Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujien...1194228?copied

  Komentuoti:

Working...
X