Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Neringoje

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

 • bato_usai
  replied
  Naujas apartamentų projektas Nidoje – pagal ypatingus aplinkosaugos reikalavimus
  https://urbonamai.lt/galerija/
  UAB „Agostėja“ jau rudenį užbaigs išskirtinio projekto – „Urbo namų“ apartamentų statybą Nidoje. Poilsio būstų projekto vystymas nuo projekto pristatymo užtruko daugiau nei dešimt metų, tačiau pilnai atliepia šio trapaus gamtos kampelio aplinkosauginius bei kultūrinius ypatumus.

  Projektą sudaro 40 būstų nuo 40 iki 87 kv. m., pats pastatas yra organiškai įkomponuotas į išskirtinį Nidos kraštovaizdį, aprūpintas išmaniais ir ekologiškais gerbūvio sprendimais, įdiegtos elektromobilių įkrovimo stotelės. Projektas atitinka A klasės energetinio efektyvumo reikalavimus, o tai yra reta Nidos pastatų savybė dėl to, kad namai čia dažniausiai renovuojami. Ekologiškas ir ekonomiškas geoterminis šildymas su šaldymo galimybe leis sumažinti būsto išlaikymo išlaidas, ir nuotoliniu būdu reguliuoti vidinį mikroklimatą, nesant būste.

  „Apskritai, NT projekto vystymas Nidoje yra sudėtingas procesas ne tik dėl griežtų statybų reikalavimų, bet taip pat reikia išmaniai suplanuoti medžiagų tiekimą į „salą“, užtikrinti tinkamas statybininkų darbo sąlygas ar atsižvelgti į išskirtines nerijos gamtines sąlygas – drėgną bei druskingą orą, ženkliai stipresnius vyraujančius vėjus ir pan. Todėl pastato inžinerinės sistemos yra sustiprintos, o hidroizoliacijai skiriamas papildomas dėmesys“ – statybų ypatumus Nidoje komentuoja „Agostėja“ direktorė Eglė Jarmokaitė.
  Click image for larger version Name:	DJI_0621-HDR-web-1.jpg Views:	0 Size:	491.1 KB ID:	1884818
  Click image for larger version Name:	DJI_0588-HDR-web-1.jpg Views:	0 Size:	562.0 KB ID:	1884817
  Daug nuotraukų ir statybos eigos galerijoje, nežinau ar reikėtų čia viską sukelti?
  Paskutinis taisė bato_usai; Vakar, 07:43.

  Komentuoti:


 • bato_usai
  replied
  STT: kai kurie asmenys gali nepagrįstai būti atleisti nuo mokesčio už įvažiavimą į Neringą
  „STT korupcijos prevencijos specialistai kaip kritinę antikorupcinę pastabą nurodo tai, kad administracijos direktoriui ar jo pavaduotojui suteikta pernelyg plati diskrecija atskirais atvejais suteikti teisę asmenims vieną kartą arba tam tikrą neapibrėžtą laikotarpį nemokėti vietinės rinkliavos, tačiau nėra detalizuoti tokio sprendimo priėmimui būtini kriterijai ir asmens prašymo pagrįstumo vertinimo aspektai“, – rašoma pranešime.

  Anot jos, sudarytos nevienodos sąlygos tiekti prekes Neringos gyventojams ir įmonėms – vieni ūkio subjektai atleidžiami nuo vietinės rinkliavos, kiti – tik nuo jos dalies.

  STT pasiūlė Neringos savivaldybei tikslinti Lengvatų tvarkos ir Transporto registravimo aprašo nuostatas, pašalinant galimas korupcines rizikas. Neringos savivaldybė per du mėnesius turėtų informuoti STT, kaip atsižvelgta ar planuojama atsižvelgti į pateiktus siūlymus.

  Komentuoti:


 • bato_usai
  replied
  Teismas penktadienį paskelbė sprendimą ne vienerius metus besitęsiančioje byloje dėl statybos padarinių pašalinimo Neringos savivaldybėje. Paskelbta, jog pastatai gali stovėti, pranešė Klaipėdos miesto apylinkės teismas.

  Komentuoti:


 • bato_usai
  replied
  Šlovės alėja Nidoje kelsis į pamarį
  Pasirodo, Neringos savivaldybė sąmoningai neskubėjo tvarkyti Šlovės alėjos, nes buvo laukiama, kol startuos didžiulis projektas – Nidos centrinės dalies rekonstrukcija. Ji kaip tik vyksta šiuo metu, todėl, klojant naujas trinkeles, ir buvo išardyta alėja su delnų įspaudais. Šie į aikštę nebegrįš, kelsis į naują vietą ir vadinsis Šlovės taku.

  „Nutarėme, kad Šlovės takas puikiai įsilies į Bardų skverelio aplinką, kur stovi maestro V.Kernagio skulptūra. Tik tai bus nebe tiesi alėja, o lanku besidriekianti promenada. Ji turėtų atrodyti daug gražiau nei buvusioji: preliminariai nuspręsta naudoti pagal specialų užsdakymą pagamintas 50x50 cm dydžio raudonos spalvos betono plyteles, kurių bus apie 560 vienetų. Jų kraštai – su bronziniais apvadais. Tako pradžioje ir pabaigoje bus informacinės lentelės, paaiškinančios jo idėją. Eidami nuo centrinės Nidos dalies žmonės galės sukti link Šlovės tako, kuris pasibaigs ties pamario promenada“, – „Vakarų ekspresui“ sakė Neringos miesto savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Šakalys.

  Jis tikino, kad konkurso tako įrengimo darbams atlikti skelbti nebus skubama, o patys darbai prasidės anksčiausiai rudenį, mat pirmiausiai norima sutvarkyti karo zoną dabar primenančią centrinę kurortinio miestelio dalį.

  Šlovės alėjoje buvo įamžinti V.Kernagis Benas, Veronika Povilionienė, Česlovas Gabalis, Rosita Čivilytė, Stasys Povilaitis, Ovidijus Vyšniauskas, Gytis Paškevičius, A.Mamontovas, grupė „Studija“, Marijus Mikutavičius ir renginio [Nidos muzikos festivalio] „tėvas“ Arūnas Valinskas.

  Greta 11-os vardinių plokščių bus įrengtos ir 5 naujos, kurių prieš tai nebuvo: padaryti Nijolės Tallat-Kelpšaitės, Nijolės Ščiukaitės, Viktoro Malinausko, Simono Donskovo ir Kosto Smorigino delnų liejiniai.

  Komentuoti:


 • bato_usai
  replied
  „Nidos seklyčia“ sulyginta su žeme, bet šeimininkai atsikvėpti dar neskuba: „Laukiame, ką statybos inspekcija pasakys“

  Click image for larger version

Name:	nidos-seklycios-pramogu-komplekse-baigti-griovimo-darbai-6081426d041f9.jpg
Views:	136
Size:	208,0 kB
ID:	1884803

  Komentuoti:


 • bato_usai
  replied
  Rekordinis sandoris pajūrio nekilnojamojo turto rinkoje: už 6 mln. eurų parduotas viešbutis „Nidos banga“
  Viešbutį „Nidos banga“ už daugiau nei 6 mln. eurų įsigijo nekilnojamojo turto vystytojai „Reefo“. Viešbučio pastatų komplekse jau pradėti atnaujinimo darbai, poilsiautojus ketinama priimti dar šios vasaros pradžioje.

  Viešbutį „Nidos banga“ sudaro keturi pastatai, iš viso daugiau nei 4400 kv.m ir beveik 100 kambarių, kurių dauguma – su vaizdu į Kuršių marias. Dar šią vasarą viešbutyje ketinama atidaryti ir daugiau nei 500 kv. m restoraną su didele terasa ant stogo. Viešbutis veiklą pradės nuo 2021 m. birželio 1 dienos.
  „Reefo“ žada perimti „Nidos bangos“ darbuotojus
  Naujasis viešbučio vadovas Eimantas Daukša sako, kad iki šiol „Reefo“ įdarbino šešis „Nidos bangos“ darbuotojus, taip pat kalbasi su likusiais.

  „Vasaros pradžioje, kuomet pradėsime viešbučio veiklą, ketiname turėti 14 darbuotojų“, – BNS komentavo E. Daukša.

  Komentuoti:


 • bato_usai
  replied
  Neringa tvarkosi: vietoj tarybinių griuvėsių iškils naujas, unikalus jaunimo namų kompleksas
  Neringos savivaldybėje, Juodkrantėje, netoliese Raganų kalno, duris atvers naujas ir unikalus jaunimo namų kompleksas – bendradarbystės (co-working) ir bendragyvenimo (co-living) erdvė. Raganų kalno medinių skulptūrų ekspozicija Juodkrantėje – vienas labiausiai lankomų turistinių objektų Neringoje, šalia kurio jau netrukus jaunimas iš visos Lietuvos ir svečiai iš užsienio galės įsikurti savo modernią, laikiną darbo ir poilsio vietą bei mėgautis Kuršių nerijos gamta.

  Naująjį kompleksą sudarys trys skirtingų funkcijų pastatai, kurių bendras plotas apie 490 kv. metrų. Dvejuose pastatuose bus įrengti 24 atskiri poilsio kambariai, vienu metu iš viso patogiai galės gyventi iki 30 žmonių. Trečiajame pastate bus įrengtos komfortiškos erdvės mokymuisi, darbui, įvairiems pristatymams, nedideliems seminarams. Šis bendruomeninis namas bus skirtas ne tik komplekso gyventojams, tačiau ir kitiems Juodkrantės gyventojams ir svečiams – jame veiks kavinė, kurioje pailsėti ir įsigyti gaiviųjų gėrimų galės ne tik čia gyvenantis jaunimas, tačiau ir Raganų kalno taku keliaujantys turistai.
  Click image for larger version

Name:	xner.jpg?h=d1cb525d&itok=otzBrNOD.jpg
Views:	191
Size:	144,6 kB
ID:	1884734
  Click image for larger version

Name:	vizualizacija2bendradarbytesirbendragyvenimokompleksasjuodkranteje.jpg
Views:	191
Size:	480,2 kB
ID:	1884735

  Komentuoti:


 • Lettered
  replied
  Parašė Xmaster Rodyti pranešimą

  Ačiū už atnaujinimą.
  Čia šio sezono darbai, ar planuoja iki vasaros pabaigti?
  Be šansų, nes čia kapitalinis remontas, visos komunikacijos išraustos ir giliai, taip pat ir visa teritorija aplink maximą tvarko, automobiliai visur aplink nukreipiami vidiniais kiemais ir pėsčiųjų takais, toks truputį chaosas, geriau šioje vietoje aplink Taikos g. šį sezoną vengti lankytis.

  Komentuoti:


 • Xmaster
  replied
  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
  Rekonstruojama pagrindinė Nidos gatvė (Taikos).

  ...
  Ačiū už atnaujinimą.
  Čia šio sezono darbai, ar planuoja iki vasaros pabaigti?

  Komentuoti:


 • Lettered
  replied
  Rekonstruojama pagrindinė Nidos gatvė (Taikos).

  Click image for larger version

Name:	IMG_20210417_161256.jpg
Views:	357
Size:	1,71 MB
ID:	1879055 Click image for larger version

Name:	IMG_20210417_161149_1.jpg
Views:	357
Size:	2,41 MB
ID:	1879056 Click image for larger version

Name:	IMG_20210417_161156.jpg
Views:	354
Size:	1,46 MB
ID:	1879057 Click image for larger version

Name:	IMG_20210417_161153.jpg
Views:	355
Size:	1,83 MB
ID:	1879058

  Komentuoti:


 • bato_usai
  replied
  Juodkrantėje pradėta gelbėjimo stoties rekonstrukcija

  Jau šių metų pradžioje buvo pradėti pirmieji Juodkrantės gelbėjimo stoties rekonstrukcijos darbai. Sutartyje su rangovu, kurią praėjusių metų gruodžio 22 d. sudarė UAB „Neringos komunalininkas“ su UAB „Svalex“, numatyta kapitalinė pastato pertvarka, nes jis nebeatitiko saugumo reikalavimų, dėl savo amžiaus turėjo daug trūkumų, kuriuos buvo būtina eliminuoti - pro stogą tekėjo vanduo, buvo sutrūniję laikančiosios konstrukcijos, nebuvo vandens ir nuotekų sistemų. Be to, jau ir estetiškai pastatas nepuošė kurorto, nes buvo nerenovuotas nuo pastatymo, t. y. 1989-ųjų metų.

  „Juodkrantės gelbėjimo stoties kapitalinis remontas iš tiesų buvo laukiamas ir jau kuris laikas planuojamas, tad džiugu, kad į pajūrio kraštovaizdį įsilies estetiškas, tvarkingas pastatas, kuriame, be abejo, bus geresnės sąlygos gelbėtojų darbui, vasaros laikotarpiu čia įsikuriantiems verslams bei didesnis komfortas pajūrio lankytojams“, - kalbėjo UAB „Neringos komunalininkas“ l.e.p. direktorius Andrius Meiženis.

  Juodkrantės gelbėjimo stoties kapitalinio remonto projekte numatyta ir keletas naujovių. Bus sumontuoti didesni langai – tai turėtų pagerinti gelbėtojų matomumo sąlygas, o vietos gyventojus bei svečius džiugins ant gelbėjimo stoties stogo įrengta nauja apžvalgos aikštelė, nuo kurios atsivers įspūdinga Baltijos jūros panorama. Tikėtina, kad ši vieta bus populiari ir tarp Neringoje planuojančiųjų vestuves.

  Numatoma sutarties trukmė - 9 mėnesiai. Jau atlikti paruošiamieji darbai, iki gegužės mėnesio bus įrengiami lauko vandentiekio ir nuotekų tinklai, atliekami konstruktyviniai darbai. Vėliau seks vidaus apdailos, vidaus vandentiekio ir nuotekų tinklų įrengimo, šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo darbai, bus įrengiami elektroniniai ryšiai, apsauginė bei gaisrinė signalizacija. Pabaigti rekonstrukciją ir sutvarkyti gerbūvį planuojama iki š. m. rugsėjo mėnesio pabaigos. Remonto darbai finansuojami iš UAB „Neringos komunalininkas“ biudžeto.

  Vizualizacija - projekto autorius architektas Andrius Jašinas.
  Click image for larger version

Name:	v_vizualizacija-gelbejimo-stotis-14104.png
Views:	555
Size:	416,2 kB
ID:	1877087

  Komentuoti:


 • Gator
  replied
  Parašė Kristisz Rodyti pranešimą

  Ne tai kad servisas prastas, o padėtis rinkoje leidžia konservatyviau vertinti rizikas. O rizikos Nidoje didelės:
  Tai skolintų pinigus tik po to kai jau leidimai statybos gauti, ne prie ko čia praeities rūpesčiai.

  Komentuoti:


 • Kristisz
  replied
  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
  Neatsirado, nes bankai užraukė krenelius dar iki pandemijos, todėl net tokiems vystytojams kaip Eika teko obligacijas leisti. Viskas dėl per mažos konkurencijos ir prasto serviso bankiniame sektoriuje.
  Ne tai kad servisas prastas, o padėtis rinkoje leidžia konservatyviau vertinti rizikas. O rizikos Nidoje didelės:

  Reikiamų leidimų derinimas su Kultūros paveldo departamentu (KPD) prie Kultūros ministerijos, Valstybės saugomų teritorijų tarnyba (VSTT) prie Aplinkos ministerijos užtruko dešimtmetį.

  Komentuoti:


 • Lettered
  replied
  Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
  Nidoje reikia vieno, gero - truputėlį didesnio viešbučio, o ne plėsti statybas. Nežinau, kodėl Radissonas, taip ir neatsirado, bet spėčiau, jog tam įtakos galėjo turėti asmenys, suinteresuoti apartamentų nuoma.[/IMG]
  Neatsirado, nes bankai užraukė krenelius dar iki pandemijos, todėl net tokiems vystytojams kaip Eika teko obligacijas leisti. Viskas dėl per mažos konkurencijos ir prasto serviso bankiniame sektoriuje.
  Projektas aišku nėra visiškai miręs, nemažai "popierių" jau buvo sutvarkyta, padaryti grunto tyrimai, pradėtas rengti techninis projektas, tai dabar jie ieško kitų finansavimo šaltinių ir jei pavyks iš kažkur kitur apart bankų gauti finansavimą, projektas bus įgyvendintas. Vis tik didžiulė teritorija pačiame Nidos centre, dabar krantinė yra užtverta ir nepraeinama, todėl dar ir iš pačios savivaldybės yra spaudimas greičiau viską sutvarkyti.

  Neringos meras: bankai nefinansuoja „Radisson Blu“ viešbučio Nidoje

  Bankų skolinimo NT saulėlydis: portfeliai pripildyti, o alternatyvų maža

  Komentuoti:


 • Ciurlionis
  replied
  Nidoje reikia vieno, gero - truputėlį didesnio viešbučio, o ne plėsti statybas. Nežinau, kodėl Radissonas, taip ir neatsirado, bet spėčiau, jog tam įtakos galėjo turėti asmenys, suinteresuoti apartamentų nuoma.

  Komentuoti:


 • bato_usai
  replied
  Kuršių nerijoje lankytojams atsivers sutvarkyta Parnidžio kopa
  Kovo 17 d. Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija pasirašė rangos darbų sutartį dėl Parnidžio kopos sutvarkymo ir pritaikymo lankytojams. Be ES finansavimo šio projekto įgyvendinimui lėšas skiria ir Neringos savivaldybė.

  Kaip praneša parko direkcija, takas į Parnidžio kopą yra vienas gražiausių ir lankomiausių, todėl statybos darbai turi būti atliekami labai atsakingai ir jautriai. Siekiant kad naujoji infrastruktūra (laiptai, regyklos, takai) kuo ilgiau tarnautų, jų statybai bus naudojam maumedžio mediena.

  Miško takas nuo sporto mokyklos iki Tylos slėnio bus pradėtas tvarkyti balandžio mėnesį ir užbaigtas iki vasaros sezono pradžios. Vėliau bus įrenginėjami naujieji laiptai. Turistai iki Parnidžio viršūnės kol kas turės lipti senaisiais laiptais.

  Komentuoti:


 • enigma
  replied
  Niekaip nesuprantu, kodėl dingo čerpės? Bent jau raudona skarda blogiausiu atveju...

  O dabar... Nykus rudas š---s....

  Komentuoti:


 • Lettered
  replied
  Daugiau vizualizacijų:

  https://www.mariuvetrunges.lt/

  Komentuoti:


 • Lettered
  replied
  Parašė mag Rodyti pranešimą
  Aš ne apie tai visai. Jau kai vyksta teismo procesas ir teismas turi priimt sprendimą kažkokį, gali būt samdomi ekspertai, kurie atlieka ekspertizę ir pateikia išvadas. Na ir teismas gali remtis tokiomis ekspertizėmis, nes savaime suprantama teisėjai negali būt visų sričių žinovais. TIkrai negarantuoju, bet šiuo atvėju manau panašiai gali būt.
  Tai vat, čia ir klausimas, kodėl tas teismas apskritai prasidėjo ir kodėl būtent šitam pastatui praėjus n metų po statybų leidimų išdavimo prasidėjo kažkokios "ekspertizės", tiksliau kažkieno subjektyvios nuomonės, neva pastatas darko kraštovaizdį ir nedera su kuršių nerijos architektūra, nors akivaizdu, kad yra krūva modernių pastatų ar sovietinių monstrų, kurie "darko" dar labiau, bet niekam nekliūna. Su tokiais "teismais" tikrai nekokį įvaizdį kuriam prieš investuotojus ir nieko keisto, kad Nidos centre jau n metų stovi tie apleisti sandėliai, nes suinteresuotos grupės blokuoja bet kokias statybas ten.

  Komentuoti:


 • mag
  replied
  Parašė Lettered Rodyti pranešimą

  Savininkas gavo statybos leidimą ir pagal jį pasistatė, čia valstybė užsiima kažkokia korupcija ir manipuliavimu, kai viena ranka duoda leidimą, o kita liepia patiems nusigriauti, nes kokiems nors konkurentams užkliuvo pastatai. Kažkodėl visokie sandėliai ar modernūs pastatai tiems "ekspertams" neužkliūna.
  Aš ne apie tai visai. Jau kai vyksta teismo procesas ir teismas turi priimt sprendimą kažkokį, gali būt samdomi ekspertai, kurie atlieka ekspertizę ir pateikia išvadas. Na ir teismas gali remtis tokiomis ekspertizėmis, nes savaime suprantama teisėjai negali būt visų sričių žinovais. TIkrai negarantuoju, bet šiuo atvėju manau panašiai gali būt.

  Komentuoti:

Working...
X