Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Neringoje

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

 • Gator
  replied
  Parašė andyour Rodyti pranešimą
  /\ dviem mėnesiams gali atvažiuoti tik kibinų autobusiukas, bet tik ne normalus restoranas.
  Atvirkčiai - 3 mėnesių kurortas, nes nėra tų gerų paslaugų, o ne nėra paslaugų, nes 3 mėnesių kurortas. Būtent paslaugos ir sukurtų daugiau mėnesių.

  Komentuoti:


 • andyour
  replied
  /\ dviem mėnesiams gali atvažiuoti tik kibinų autobusiukas, bet tik ne normalus restoranas.

  Nežinau kas čia per reitingai http://30geriausiurestoranu.lt/restoranai/nerija , bet šis Nidoje restoranas užima 24 vietą
  Paskutinis taisė andyour; 2016.07.13, 19:00.

  Komentuoti:


 • Lettered
  replied
  Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
  Patikslinsiu-dviejų
  Neringos kurorto kokybė tame, jog nėra marozų.
  Bet servisas apgailėtinas, ypač įvertinus kainas, todėl šaltuoju metų laiku kurortas visiškai tuščias, kai kokie Druskininkai visada pilni.

  Komentuoti:


 • Garbanius
  replied
  Parašė andyour Rodyti pranešimą
  /\

  Nida yra geriausiu atveju kelių mėnesių kurortas. Gerų restoranų ten tikėtis neverta.
  Patikslinsiu-dviejų

  Komentuoti:


 • andyour
  replied
  /\

  Nida yra geriausiu atveju kelių mėnesių kurortas. Gerų restoranų ten tikėtis neverta.

  Komentuoti:


 • vlk
  replied
  Tai ka Nidau dave gamta - OK. Taciau kokybisku paslaugu Nidoje nelabai surasi. Kainos dideles, o paslaugos labai jau vidutines. Tai liecia restoranus, kavines, viesbucius ir privatu sektoriu.

  Komentuoti:


 • Garbanius
  replied
  Sakyčiau netgi per pigus įvažiavimas, žmonių tikrai labai daug, nors ir apgyvendinimo bei restoranų kainos tikrai nemažos. Tas pats Vilniuje su parkavimu: netgi mėlynoj zonoj Vokiečių g. sunku rast kur mašiną palikt vakare.

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  Poilsiautojai Nidoje: "Renkuosi kokybę, už kurią ir moku"

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  Rinkliavai padidėjus, poilsiautojų Neringoje nemažėja

  Komentuoti:


 • nomad
  replied
  /\ Kvadratas po 4K+. Good luck with that

  Komentuoti:


 • Gator
  replied
  „Pamario slėnis“ – naujas apartamentų ir gyvenamųjų namų kvartalas Nidoje

  Plačiau: http://vz.lt/sektoriai/nekilnojamasi...#ixzz4DiuMbI6F

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  Nida išsinuomojo Šventosios pontonus

  Į redakciją vakar skambinę sunerimę žmonės pranešė, kad Šventojoje išmontuojami vadinamieji Eugenijaus Gentvilo pontonai. Pasirodo, juos visus Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija išnuomojo UAB "Neringos komunalininkas".

  Uosto direkcijos Ekonomikos ir finansų direktoriaus-vyriausiojo finansininko Martyno Armonaičio teigimu, plaukiojančiosios prieplaukos, arba pontonai, nuo pat nesėkmingo Šventosios uostelio atidarymo 2011-ųjų birželį pagal savo paskirtį taip ir nebuvo panaudoti. Po 15 dienų uostelis buvo uždarytas, nes įplauka buvo užnešta smėliu. Tuo metu Uosto direkcijai vadovavo E. Gentvilas, todėl tuos pontonus žmonės ir vadina Gentvilo prieplaukomis.

  Uosto direkcija už juos penkerius metus negavo nė cento, o prižiūrėti juos reikėjo. Todėl šių metų pradžioje buvo nuspręsta juos išnuomoti. Gegužę buvo paskelbtas konkursas, kuriame dalyvavo tik UAB "Neringos komunalininkas". Tad šiai bendrovei tik šiam sezonui ir buvo išnuomoti visi pontonai.

  Pasak M. Armonaičio, nuomos kaina buvo nustatyta pagal Vyriausybės patvirtintą tvarką. "Neringos komunalininkas" pasiūlė šią minimalią kainą - apie 5 tūkst. eurų per mėnesį. Sutartį Uosto direkcija su "Neringos komunalininku" pasirašė gegužę, ji pradėjo galioti nuo birželio 1-osios, tačiau tik šią savaitę buvo pradėti prieplaukų išmontavimo ir gabenimo į Nidos uostelį darbai.

  M. Armonaičio teigimu, sezonui pasibaigus vėl bus skelbiamas naujas pontonų nuomos konkursas. Jeigu su "Neringos komunalininku" nebebus sudaryta nauja sutartis, jis turės grąžinti pontonus į Šventąją arba nugabenti į kitą vietą ne mažesniu atstumu negu nuo Šventosios iki Nidos.

  Neringos savivaldybės atstovė spaudai Sandra Vaišvilaitė informavo, kad laimėjus Uosto direkcijos konkursą buvo paskelbtas konkursas pontonų montavimo darbams atlikti. Jį laimėjo bendrovė "Šilutės polderiai". Kitą savaitę išsinuomoti pontonai turi būti pradėti montuoti Nidos uostelyje.

  Pasak S. Vaišvilaitės, nuomoti pontonus nuspręsta todėl, kad Nidos uostelyje vasarą jau sunkiai telpa atplaukiančios jachtos. Iki šiol jis galėjo priimti 50-60 laivų, o panaudojus išsinuomotus pontonus vietos atsiras iki 120 laivų.

  Be to, ankstyvą pavasarį Nidos uostelyje buvo atlikti projektinio gylio atkūrimo darbai. Du mėnesius dirbo žemsiurbė ir gylis dabar siekia 3 metrus.

  Komentuoti:


 • Eimantas
  replied
  Pirmasis reprezentacinis Preilos pastatas atgis rudenį

  http://www.ve.lt/naujienos/lietuva/v...udeni-1471833/

  Komentuoti:


 • Globalus
  replied
  Ko tas Jasaitis nori nėra aišku. Parazitas lieka parazitu

  Komentuoti:


 • Fulgur
  replied
  Rimtas meras:
  „Dažniausiai jie pasivaikšto, pasifotografuoja tarp autobusų (nes jų būna pilna visur. Kai kada net užgožia mūsų taip saugomus autentiškus namukus), nueina į tualetą, gal nusiperka kokį suvenyrą ir išvažiuoja. Todėl daugiausia, ką uždirbame – 45 eurai, sumokami autobusui įvažiavus į Kuršių neriją“, – kalbėjo Neringos savivaldybės vadovas.
  „Jei galvojate, kad mes nenorime turistų, klystate. Tačiau parkavimo problema didžiulė. Apie tai ne kartą esu kalbėjęs. Šiuo metu mes tikrai neturime normalios galimybės priimti tokius kiekius turistų“, – sakė Neringos savivaldybės meras D.Jasaitis.
  „Trečiadienį į Kuršių neriją įvažiavo 63 dideli (50 vietų) autobusai ir dar keletas mažesnių. Jais atvyko daugiau nei 2 tūkst. turistų. Visos Nidos dydis – kaip Palangos autobusų stoties. Nidos autobusų stotyje gali tilpti tik 2 autobusai. Prie rezervato įrengta viena parkavimo vieta. Prie Saulės laikrodžio ne ką daugiau. Apskritai Nidoje vienu metu gali tilpti vos 10 autobusų. Jūs patys suprantate, kokia situacija...“, – nerinkdamas žodžių kalbėjo Neringos savivaldybės vadovas.
  Nėra turistų blogai, yra - dar blogiau. Aš galvoju, daliai savivaldybių užtektų tik tiek:
  • leisti sudarbinti vadovybės giminaičius į ne per sunkius darbus;
  • skirti dotacijas iš centro šaligatviams pataisyti, viešiems pastatams renovuoti;
  • leisti užsidirbti per "ekologijos mokestis", "parkavimas" patiems, dalį legaliai, dalį kažkaip;
  • ir nesiųsti jokių turistų, jokių investuotojų, nes kelia klausimus, reikia rūpintis, stengtis, tai jiems parkavimo vietų nėra, tai prezentaciją reikia rodyti anglų kalba, tai būti darbe po pietų.

  Komentuoti:


 • Garbanius
  replied
  Taip, bet pats aplinkos tvarkingumas daro įspudį. Buvau praeitą savaitgali, tai bent 3-4 rekonstruojamus pastatus mačiau, tad anksčiau ar vėliau apleistų vaiduoklių neliks.

  Komentuoti:


 • Lettered
  replied
  Skundžiasi, kad mažai žmonių ne savaitgalių metu (net nekalbant apie ne vasarą), bet plėtra irgi draudžiama, norima išlaikyti kažkokį rezervatą, kuris net nėra unikalus, ypač kalbant apie apleistus statinius ir visokius šabakštynus. Žodžiu UNESCO brand'o turėjimas labai brangus malonumas.

  Komentuoti:


 • Fulgur
  replied
  Planuojama, kad jau nuo birželio 1-osios Naglių gamtiniame rezervate pradės dirbti ir kopų sargai, o pažintinis takas bus apmokestintas dviem eurais suaugusiam.
  Dar viena nesąmonė. Moki kelte, moki Alksnynėje, moki prie tako.
  Finale daug pinigų nueina trims kasoms išlaikyti (algos+inkasavimas+buhalterija+būdelė+kortelių terminalai+internetas), užuot vieną padarius.

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  Verslininkai: tik drąsiausieji pradeda verslą Nidoje

  Šiais laikais, kai maisto kainos kyla, o klientų mažėja, pradėti verslą – labai drąsu, įsitikinę Nidos verslininkai. Tačiau kasmet Neringoje duris atveria po keletą naujų kavinių ar restoranų. Pradedantieji sako nebijantys konkurencijos ir klientus žada vilioti išskirtine virtuve.

  Nauja terasa pačiame Nidos centre atidaryta savaitgalį. Tai yra dviejų seserų verslas. Išsinuomojusios kažkada buvusio garsaus Nidos restorano patalpas, jos įkūrė naują pamario restoraną. Maitinimo rinkoje merginos – naujokės, tačiau konkurencijos sako nebijančios.

  „Konkurencija yra begalinė, ypač vasaros sezono metu, kadangi labai daug atsidaro naujų kavinių ir beveik visos atsidaro vasaros sezonui. Visos nori nustebinti poilsiautojus savo išskirtine išskirtine virtuve“, – pasakoja restorano „Varna.Terasa“ savininkė Indrė Navarackienė.

  Patiekalų kainos čia panašios, kaip ir kitose kurorto kavinėse. Bet vilioti žada išskirtiniais pačių pagamintais patiekalais bei šviežia žuvimi.

  Investicijos į naująjį restoraną – keliasdešimt tūkstančių eurų, o pradės atsipirkti jos, planuojama, po metų.

  „Kasdien turėtumėme sulaukti nuo 100 iki 200, bet čia yra nuo ryto, kada atsidarom, iki vakaro, kada keičiasi staliukai, sakykim, vienas po kito“, – sako restorano „Varna.Terasa“ savininkė Inga Janovskė ir tikisi tiek lankytojų sulaukti po Joninių.

  Daugiau kaip dviejų dešimtmečių patirtį turintis Nidos verslininkas sako, kad šiais laikais pradėti verslą – labai drąsu. Rinkoje dalyvių yra daug, o privilioti klientą – labai sunku.

  „Baisiausias dalykas yra sezoniškumas ir dar oras. Penktadienis, šeštadienis, o sekmadienį visi išvažiuoja. Ir įsivaizduojate, visa savaitė tokia. Jeigu kas užeina, tai labai gerai“, – sako UAB „Nidos banga“ akcininkas Antanas Noreika.

  A. Noreikos teigimu, net ir turint visą būtiną restorano inventorių ir sumokėjus visus mokesčius bei atlyginimus, nuo uždirbto euro lieka tik septyni centai pelno. Jie šiame restorane skiriami atsinaujinti.

  Komentuoti:


 • nomad
  replied
  /\ Paskutinis sakinys geras whishful thinking pavyzdys. Palanga statosi Marriota, o Nida svajoja apie turistus keldama įvažiavimo mokestį ...

  Komentuoti:

Working...
X