Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Neringoje

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

 • Fulgur
  replied
  "norėtume pažymėti, jog teisinėje valstybėje teismų sprendimai turi būti vykdomi. Taikos sutartys teisės aktuose numatytais atvejais yra įmanomos, tačiau dėl jų turi derėtis bylos šalys“, – teigė Vyriausybės kanclerė Minda Dargužaitė.
  Korupcijos įteisinimu kvepia. Viena bylos šalis labai suinteresuota, o kita matai privalo derėtis. Tegyvuoja 1. Statau kiaulės akimis. 2. Taikos sutarties būdu pasidarau baigtumą ir leidimą eksploatuoti.

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  Vyriausybės kanclerė: taikos sutartys dėl griaunamų statinių – bylos šalių reikalas

  Komentuoti:


 • nomad
  replied
  /\ Geras straipsnis apie tai, kaip neefektyviai ir netvariai įsisavinama ES parama. Iš kitos pusės, reiktų tokius dalykus rašyti ir analizuoti ne po fakto, o svarstant tokių projektų idėjas, kadangi visin tie procesai turi vykti viešai ur skaidriai.

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  Įrenginiai - laivams, kurių žvejai neturi

  Vienas didžiausių pastaraisiais metais įgyvendintų projektų Neringoje - pastatyti inžineriniai statiniai, skirti žvejybos laivams nuleisti į Baltijos jūrą ar iš jos ištraukti, kainavę daugiau kaip 3 mln. eurų. Nidos žvejai sako, kad jais kol kas naudotis negali, nes jų valtys per mažos, o Juodkrantės viskas yra "po spyna". Naudos kol kas tik tiek, kad dabar kur kas lengviau privažiuoti prie jūros ir nebereikia valčių tempti per kopas.

  Valdžios atstovai tikina, kad viskas padaryta gerai. Be to, tas žvejybos iškrovos vietas pamėgo poilsiautojai ir turistai.


  Geriau burliokai?


  Šiauriniame paplūdimyje, priešais pirmąjį įvažiavimą į Nidą, pastatytas įrenginys kainavo 1,675 mln. eurų. Juodkrantėje, Žaliajame kelyje, už kapinių, - 1,676 mln. eurų. Išlaidas padengė parama iš Europos Žuvininkystės fondo bei valstybės biudžeto lėšos.

  Obejektų atidarymo renginio metu buvo kalbama apie tai, kad žvejams bus sudarytos sąlygos kokybiškai vykdyti veiklą, pagerintos jų darbo sąlygos, sudarytos prielaidos žvejybos verslo plėtrai ir konkurencingumui didinti ir kad šie objektai padės žvejams dirbti civilizuotomis sąlygomis. Jiems esą nebereikės patiems valčių traukti iš šaltos jūros, tikėtasi ne tik ekonominės naudos, bet ir teigiamo poveikio žvejų sveikatai. Džiūgauta, kad toks objektas atsirado ir Juodkrantėje.

  "Lapkričio 3 dieną Juodkrantėje ant Baltijos kranto pastebėjau štabelius skaldytų akmenų, per gervės nasrus iki pat jūros tįsojo nerūdijančio plieno lynas, apipustytas smėliu, o jūroje plūduriavo buja. Smėlyje braidė varnos, aplink - jokio darbo požymio. Pasirodo, šis mokslo, technikos ir inovacijų šedevras pusmetį ramiai rymo pajūryje net nepradėjęs darbų. Susidarė įspūdis, kad dėl šių investicijų nesuka galvos nei aukščiausieji, nei žemesnieji pareigūnai. Jeigu šie du objektai nuo pastatymo dienos dar neištraukė nė vieno laivo iš Baltijos bangų ir nebuvo iškrautas nė vienas kilogramas žuvų, gal ekonomiškiau būtų buvę jiems išleistus pinigus padėti į banką ir už palūkanas samdyti burliokus", - rašoma redakcijai adresuotame laiške.

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  Neringos savivaldybė sieks Urbo kalno pokyčių

  Neringos savivaldybė puoselėja planus sutvarkyti Nidoje esantį Urbo kalną ir į kraštovaizdžio formavimo procesus kviečia įsitraukti visuomenę. Ketvirtadienį Neringos savivaldybėje bus pristatytas visuomenės dalyvavimas kraštovaizdžio formavimo programoje ir galima teikti siūlymus Urbo kalno teritorijos su prieigomis sutvarkymui. Viešajame svarstyme dalyvaus istorikė doc. dr. Nijolė Strakauskaitė.

  Urbo kalnas yra viena iš pirmųjų vietinių gyventojų apželdintų kopų Kuršių nerijoje. Bene ryškiausias šio gamtos paminklo simbolis - Nidos švyturys. Tai antrasis švyturys šiame kalne. Pirmasis aštuoniabriaunis susprogdintas Antrojo pasaulinio karo metu. Iki šių dienų yra išlikęs senąjį švyturį ir jo prižiūrėtojo namelį jungęs akmenimis grįstas takas.

  Urbo kalnas pasižymi savo išskirtine reljefo forma, čia yra daug žmonių pramintų miško takelių, o pakloti kietos dangos takai jungia Nidos gyvenvietę su regioniniu keliu ir veda į Nidos paplūdimius.

  Urbo kalno tvarkybos darbais būtų sprendžiamos esamos problemos - atnaujinama ir vystoma takų infrastruktūra, apšvietimas. Pašalinus menkaverčius medžius ir krūmus, pasenusius kalnapušynus norima įrengti apžvalgos aikšteles Nidos panoramoms apžvelgti. Norima tvarkyti ir mažąją architektūrą - atnaujinti suoliukus, šiukšliadėžes, informacinius stendus. Puoselėjami planai pagal galimybes atkuri istorinius želdinius, nustatyti ir pažymėti senojo švyturio vietą bei įprasminti senąjį, akmenimis grįsta taką. Atliktus tvarkybos darbus teritorija būtų pritaikyta pažintiniam poilsiui.

  Neringos savivaldybės administracijos specialistų nuomone, planuoti teritoriją reikia taip, kad būtų išsiryškintas teritorijos kraštovaizdžio savitumas, nebūtų pažeidžiamas jo ekologinis stabilumas. Projektuojant reikia siekti gamtos ir kultūros vertybių išsaugojimo tikslų, istorinių faktų atskleidimo, todėl reikalingas įvairių sričių specialistų ir kurorto bendruomenės bendradarbiavimas.

  Urbo kalno ir gretimos aplinkos teritorijos sutvarkymo darbams atlikti bus siekiama gauti Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramą.

  Komentuoti:


 • digital
  replied
  Kad nebus ten viešbučio kaip supratau. Bendruomenės namas.

  Komentuoti:


 • nomad
  replied
  /\ Prirašyta daug mitologinių nesąmonių apie praeitį, bandant mistifikuoti paprastą žvejo trobą (sorry, "villą"), bet taip ir neparašyta koks ten bus "viešbutis", patogumai ir paslaugos. Eilinis pagoniškas seiliojimasis apie nebūtį, užmirštant šiandienos ir gyvų žmonių poreikius

  Komentuoti:


 • Eimantas
  replied
  Atgimė seniausias Preilos viešbutis

  http://www.ve.lt/naujienos/lietuva/v...butis-1503745/

  Komentuoti:


 • nomad
  replied
  Dar vizualizacijų:

  Paskutinis taisė nomad; 2016.10.20, 22:57.

  Komentuoti:


 • nomad
  replied
  Dar naujienų apie Radissoną.

  Apie 9 tūkst. kv. m ploto viešbutyje ketinama įrengti 90-100 kambarių. Investicijos į šį projektą sieks apie 20 mln. eurų
  Paskutinis taisė nomad; 2016.10.20, 22:57.

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  Neringoje – aukščiausias verslo laisvės indeksas

  Komentuoti:


 • pliumbum
  replied
  Kažkur skaičiau (nepamenu kur), kad berods bus pasažas tarp konferencijų centro ir viešbučio, kur bus parduotuvės.

  Komentuoti:


 • nomad
  replied
  Nerealios naujienos - gandai del Žuvininkystės Ūkio griovimo pagaliau pasitvirtino. Tik keista kad Radisson Blue save vadins "5 žvaigždžių" viešbučiu. Reikia tikėtis, kad tai tikrai bus Radisson Blue +.

  Kitas idomus dalykas, turint omenyje visos tos teritorijos dydį (ji tęsiasi iki pat Stoties iš kitos pusės nuo Marių) - atrodo, kad Radisson Blue užims tik dalį tos teritorijos. Įdomu, ką Nida Marina darys su likusiais pilotais? Tai būtų nereali vieta restoranams ir komercijai, o taip pat ir gyvenamajam būstui.

  P.S. Tos vizualizacijos jau dveju metu senumo. Neaisku kaip arti realybes ...
  Paskutinis taisė nomad; 2016.10.06, 02:59.

  Komentuoti:


 • Monteq
  replied
  Nice
  Radisson Blu, the iconic hotel brand driven by innovation and design, is delighted to announce the signing of the Radisson Blu Hotel & Spa Nida Marina, Lithuania, strengthening its footprint in the Baltics. Radisson Blu already operates two hotels in Vilnius and one in Klaipeda.
  The newly built resort hotel will be on the Curonian Spit – a 98km long curved sandy peninsula that separates the Curonian Lagoon from the Baltic Sea that was made a UNESCO World Heritage site in 2010. Located on the waterfront of the Nida marina, the hotel will overlook the Curonian Lagoon in the center of the Curonian Spit.
  Elie Younes, Executive Vice President & Chief Development Officer of Carlson Rezidor said: “The Radisson Blu Hotel & Spa, Nida Marina will be Carlson Rezidor’s 5th hotel in Lithuania and the first five-star hotel on the Curonian Spit. We are incredibly proud to continue building on our leading position in the region with such a spectacular resort located on a UNESCO World Heritage site. We feel privileged to bring our award-winning, world class hospitality to a new destination, and to partner with UAB Marina Nida on this exciting new project.”
  The Radisson Blu Hotel at Nida Marina will open its doors in 2019 with 93 rooms, a bar lounge situated in the lobby and a restaurant and terrace offering stunning views of the Curonian Lagoon. Guests will be able to enjoy extensive leisure & spa facilities, including an 18m indoor swimming-pool and a selection of high-end shops. The resort will also be quipped with meeting and event spaces to cater for Meetings, Incentives, Conferences and Exhibitions. Other exclusive leisure facilities are also planned to be added, including boat mooring bays.
  A spokesperson for UAB Marina Nida, owners of the new hotel said: “We are very proud and confident to partner with Carlson Rezidor Hotel Group as they have a strong experience in operating upper upscale and successful hotels in Lithuania and the Baltics region. Launching the first five-star hotel with a top international hotel management company will help raise the profile of tourism on the Curonian Spit. We are delighted to unveil to local and international guests the best and most beautiful sights and sounds of Lithuania.”

  http://www.rezidor.com/phoenix.zhtml...ase&ID=2209364

  Komentuoti:


 • Fulgur
  replied
  Silpni siūlymai.

  Atvažiuoji penktadienį vakare savaitei. Tai ne prie jūros turi eiti, o bėgte į muziejų lėkti nesvarbu koks oras. Nes pro Alksnynę galima tik tris dienas, bet va pirmadienį nedirba delfinariumas

  http://juru.muziejus.lt/inside.php?id=infolaikas

  Kelių mokestis daug kur galioja 10 dienų. O čia užuot normaliai padarę, niekais užsiima. Jeigu atvykus, kaip minėta pavyzdyje savaitei nuo penktadienio, blogas oras išpuola antradienį ir ketvirtadienį, tai niekur nepasivažinėsi.

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  Mokestis už įvažiavimą į Neringą galios kelias dienas?

  Neringos savivaldybės tarybos komitetai svarsto sprendimo projektą, kuriuo siūloma nustatyti, kad lengviesiems automobiliams taikomas vietinės rinkliavos mokestis už įvažiavimą į Neringą galiotų kelias dienas.

  Atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Seimo nario Arvydo Mockaus pateiktą siūlymą, Neringos savivaldybės tarybos komitetams pristatomas projektas, kuriuo siūloma vasaros metu, nuo birželio 20-osios iki rugpjūčio 20-osios, sumokėjusiems vietinę rinkliavą už leidimą įvažiuoti lengvuoju automobiliu į Neringą suteikti galimybę vieną kartą trijų parų bėgyje išvažiuojant iš Neringos sugrįžti nemokamai.

  Šiuo metu galioja dvi Neringos savivaldybės tarybos patvirtintos vietinės rinkliavos už įvažiavimą į Neringą mechaninėmis transporto priemonėmis rūšys – vienkartinė, suteikianti asmeniui teisę įvažiuoti vieną kartą bei lengviesiems automobiliams taikoma rinkliava metams. Ilsėtis į kurortą atvykstantiems asmenims dažniausiai taikomas vienkartinis vietinės rinkliavos mokestis.

  „Dažnai tenka bendrauti su kurorto svečiais ir ne kartą teko girdėti atsiliepimų iš žmonių, kurie Neringoje apsistoja kelioms ir daugiau dienų, kad tokia tvarka apriboja jų laisvalaikio galimybes, o noras apsilankyti, pavyzdžiui, Lietuvos jūrų muziejuje pabrangsta kelis kartus “, – kreipdamasis į Neringos savivaldybės merą Darių Jasaitį kalbėjo A. Mockus, kuris yra ir Neringos miesto bičiulių parlamentinės grupės pirmininkas.

  Neringos savivaldybės mero D. Jasaičio teigimu, tarybai pritarus šiam pakeitimui, lengvaisiais automobiliai atvykę į Neringą turėtų galimybę apžiūrėti lankytinus objektus už Neringos savivaldybės ribų ir vėl sugrįžti nemokėdami rinkliavos. Lengviesiems automobiliams taikomą vietinę rinkliavą sumokėję asmenys sugrįžti į Neringą nemokamai galėtų vieną kartą trijų parų bėgyje. Toks įvažiavimo tvarkos pakeitimas ypatingai būtų aktualus esant prastoms oro sąlygoms.

  Minėto sprendimo projektu taip pat siūloma nuo vietinės rinkliavos atleisti atitinkamais valstybiniais registracijos numeriais pažymėtus istorinius automobilius bei judėjimo negalią turinčius ir vairuojančius tik jiems specialiai pritaikytas transporto priemones asmenis.

  Komentuoti:


 • lukass
  replied
  Nidą papuošė reto grožio statinys ekstremalams – užlipti išdrįs ne visi

  Komentuoti:


 • Gator
  replied
  Parašė taspac Rodyti pranešimą
  Yra geru restoranu Nidoje, gal ne aptarnavimu, bet bent virtuve. Nes zinau ne viena Top LT sefa, kuris butent tik vasarai keliasi i Nida. Viena is pvz Uoksas, vienas top LT restoranu is Kauno, kuris atsidaro vasarai ir Nidoje. Yra ir kitu pavyzdziu.
  Tas žinoma, kalba žmonės, kad ne vasaros sezono metu jų nebelieka.

  Komentuoti:


 • taspac
  replied
  Yra geru restoranu Nidoje, gal ne aptarnavimu, bet bent virtuve. Nes zinau ne viena Top LT sefa, kuris butent tik vasarai keliasi i Nida. Viena is pvz Uoksas, vienas top LT restoranu is Kauno, kuris atsidaro vasarai ir Nidoje. Yra ir kitu pavyzdziu.

  Komentuoti:


 • andyour
  replied
  /\ reikia SPA ir gal dar ko.

  Komentuoti:

Working...
X