Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Neringoje

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

 • RoNNeR
  replied
  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
  Tikrai ne savivaldybė saugo tą apleistą uostą ar sandėlius, čia akmuo turėtų kristi Seimui ir ministerijoms, kurios patvirtina tuos kvailus planus praktiškai neleisdami nieko legaliai statyti arba stipriai prailgindami terminus.
  Nors kai pakalbi su paprastais net išsilavinusiais ir gerai uždirbančiais žmonėmis, tai daugumai irgi gerai kaip yra dabar ir yra prieš bet kokias statybas Neringoje, tad gal nekeista, kad ir atitinkami įstatymai egzistuoja, kai vyraujas toks konservatūvus visuomenės požiūris.
  Didelė dalis žmonių nori, kad Neringa būtų lyg ramus užkampis poilsiui, bet ten nevažiuoja, nes brangu ir nėr ką veikt. Taip ir gaunasi užburtas ratas. Realiai, man Neringa taip pat kelia asociacijas su ramiu poilsiu, tačiau aš negaliu savo šeimai leist ilsėtis Neringoje - mums tai per brangu.
  Kas liečia statybas, jos ten tikrai turėtų vykti, bet turi būti ir kontroliuojamos. Deja, pas mus įprasta: arba, arba.

  Komentuoti:


 • Lettered
  replied
  Parašė nomad Rodyti pranešimą
  Dar vienas straipsnis apie Nidos merdėjimą dėl pernelyg uolaus "saugojimo" ir konservavimo. Absoliučiai neaišku kodėl Neringos savivaldybė nekvestionuoja tų visų vienas kitam prieštaraujančių reguliavimo įrankių teismuose.

  Sovietinis per didelio reguliavimo sindromas + lietuviškas rūtų darželio nekaltybės saugojimas =

  Atvaizdas


  Atvaizdas
  Tikrai ne savivaldybė saugo tą apleistą uostą ar sandėlius, čia akmuo turėtų kristi Seimui ir ministerijoms, kurios patvirtina tuos kvailus planus praktiškai neleisdami nieko legaliai statyti arba stipriai prailgindami terminus.
  Nors kai pakalbi su paprastais net išsilavinusiais ir gerai uždirbančiais žmonėmis, tai daugumai irgi gerai kaip yra dabar ir yra prieš bet kokias statybas Neringoje, tad gal nekeista, kad ir atitinkami įstatymai egzistuoja, kai vyrauja toks konservatyvus visuomenės požiūris.
  Paskutinis taisė Lettered; 2017.02.02, 11:30.

  Komentuoti:


 • LBP
  replied
  Šiaip jau visokių kazino ir spa pristatyti yra lengviausia. Klausimas, ar Kuršių nerijos atveju tokie sprendimai būtų teisingi.
  O šiaip pritariu - tiesiog trūksta elementarios tvarkos, kurią palaikyti visokie spec. planai netrukdo.

  Komentuoti:


 • RoNNeR
  replied
  Na su statybom gal ten ir sudėtinga, ir meras nepajėgia (klausimas, kodėl?) išspręsti tų bėdų, bet šį bei tą aptvarkyti, padailinti tikrai būtų galima, nes Neringa labai sensta.
  Branginti, riboti jie ten visi greiti, bet kažką daryti tai visi nebegali.

  Komentuoti:


 • nomad
  replied
  Dar vienas straipsnis apie Nidos merdėjimą dėl pernelyg uolaus "saugojimo" ir konservavimo. Absoliučiai neaišku kodėl Neringos savivaldybė nekvestionuoja tų visų vienas kitam prieštaraujančių reguliavimo įrankių teismuose.

  Sovietinis per didelio reguliavimo sindromas + lietuviškas rūtų darželio nekaltybės saugojimas =  Paskutinis taisė nomad; 2017.02.02, 09:03.

  Komentuoti:


 • nomad
  replied
  Planai dėl Nidos uosto rekonstrukcijos

  Prieš dvejus metus Nidoje ant Kuršių marių kranto esantį jachtų prieplaukos pastatą įsigiję verslininkai planuoja jį kapitaliai suremontuoti, o viduje įrengti ištisus metus veikiančią kavinę ir ilgai laukiamą, itin reikalingą laivybai su Kaliningrado sritimi muitinės ir pasienio postą. Jei pavyks sėkmingai atlikti biurokratines procedūras, statybos turėtų prasidėti jau šių metų rudenį. Atnaujintas pastatas duris atvertų kitų metų vasaros pradžioje.

  Komentuoti:


 • Fulgur
  replied
  "norėtume pažymėti, jog teisinėje valstybėje teismų sprendimai turi būti vykdomi. Taikos sutartys teisės aktuose numatytais atvejais yra įmanomos, tačiau dėl jų turi derėtis bylos šalys“, – teigė Vyriausybės kanclerė Minda Dargužaitė.
  Korupcijos įteisinimu kvepia. Viena bylos šalis labai suinteresuota, o kita matai privalo derėtis. Tegyvuoja 1. Statau kiaulės akimis. 2. Taikos sutarties būdu pasidarau baigtumą ir leidimą eksploatuoti.

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  Vyriausybės kanclerė: taikos sutartys dėl griaunamų statinių – bylos šalių reikalas

  Komentuoti:


 • nomad
  replied
  /\ Geras straipsnis apie tai, kaip neefektyviai ir netvariai įsisavinama ES parama. Iš kitos pusės, reiktų tokius dalykus rašyti ir analizuoti ne po fakto, o svarstant tokių projektų idėjas, kadangi visin tie procesai turi vykti viešai ur skaidriai.

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  Įrenginiai - laivams, kurių žvejai neturi

  Vienas didžiausių pastaraisiais metais įgyvendintų projektų Neringoje - pastatyti inžineriniai statiniai, skirti žvejybos laivams nuleisti į Baltijos jūrą ar iš jos ištraukti, kainavę daugiau kaip 3 mln. eurų. Nidos žvejai sako, kad jais kol kas naudotis negali, nes jų valtys per mažos, o Juodkrantės viskas yra "po spyna". Naudos kol kas tik tiek, kad dabar kur kas lengviau privažiuoti prie jūros ir nebereikia valčių tempti per kopas.

  Valdžios atstovai tikina, kad viskas padaryta gerai. Be to, tas žvejybos iškrovos vietas pamėgo poilsiautojai ir turistai.


  Geriau burliokai?


  Šiauriniame paplūdimyje, priešais pirmąjį įvažiavimą į Nidą, pastatytas įrenginys kainavo 1,675 mln. eurų. Juodkrantėje, Žaliajame kelyje, už kapinių, - 1,676 mln. eurų. Išlaidas padengė parama iš Europos Žuvininkystės fondo bei valstybės biudžeto lėšos.

  Obejektų atidarymo renginio metu buvo kalbama apie tai, kad žvejams bus sudarytos sąlygos kokybiškai vykdyti veiklą, pagerintos jų darbo sąlygos, sudarytos prielaidos žvejybos verslo plėtrai ir konkurencingumui didinti ir kad šie objektai padės žvejams dirbti civilizuotomis sąlygomis. Jiems esą nebereikės patiems valčių traukti iš šaltos jūros, tikėtasi ne tik ekonominės naudos, bet ir teigiamo poveikio žvejų sveikatai. Džiūgauta, kad toks objektas atsirado ir Juodkrantėje.

  "Lapkričio 3 dieną Juodkrantėje ant Baltijos kranto pastebėjau štabelius skaldytų akmenų, per gervės nasrus iki pat jūros tįsojo nerūdijančio plieno lynas, apipustytas smėliu, o jūroje plūduriavo buja. Smėlyje braidė varnos, aplink - jokio darbo požymio. Pasirodo, šis mokslo, technikos ir inovacijų šedevras pusmetį ramiai rymo pajūryje net nepradėjęs darbų. Susidarė įspūdis, kad dėl šių investicijų nesuka galvos nei aukščiausieji, nei žemesnieji pareigūnai. Jeigu šie du objektai nuo pastatymo dienos dar neištraukė nė vieno laivo iš Baltijos bangų ir nebuvo iškrautas nė vienas kilogramas žuvų, gal ekonomiškiau būtų buvę jiems išleistus pinigus padėti į banką ir už palūkanas samdyti burliokus", - rašoma redakcijai adresuotame laiške.

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  Neringos savivaldybė sieks Urbo kalno pokyčių

  Neringos savivaldybė puoselėja planus sutvarkyti Nidoje esantį Urbo kalną ir į kraštovaizdžio formavimo procesus kviečia įsitraukti visuomenę. Ketvirtadienį Neringos savivaldybėje bus pristatytas visuomenės dalyvavimas kraštovaizdžio formavimo programoje ir galima teikti siūlymus Urbo kalno teritorijos su prieigomis sutvarkymui. Viešajame svarstyme dalyvaus istorikė doc. dr. Nijolė Strakauskaitė.

  Urbo kalnas yra viena iš pirmųjų vietinių gyventojų apželdintų kopų Kuršių nerijoje. Bene ryškiausias šio gamtos paminklo simbolis - Nidos švyturys. Tai antrasis švyturys šiame kalne. Pirmasis aštuoniabriaunis susprogdintas Antrojo pasaulinio karo metu. Iki šių dienų yra išlikęs senąjį švyturį ir jo prižiūrėtojo namelį jungęs akmenimis grįstas takas.

  Urbo kalnas pasižymi savo išskirtine reljefo forma, čia yra daug žmonių pramintų miško takelių, o pakloti kietos dangos takai jungia Nidos gyvenvietę su regioniniu keliu ir veda į Nidos paplūdimius.

  Urbo kalno tvarkybos darbais būtų sprendžiamos esamos problemos - atnaujinama ir vystoma takų infrastruktūra, apšvietimas. Pašalinus menkaverčius medžius ir krūmus, pasenusius kalnapušynus norima įrengti apžvalgos aikšteles Nidos panoramoms apžvelgti. Norima tvarkyti ir mažąją architektūrą - atnaujinti suoliukus, šiukšliadėžes, informacinius stendus. Puoselėjami planai pagal galimybes atkuri istorinius želdinius, nustatyti ir pažymėti senojo švyturio vietą bei įprasminti senąjį, akmenimis grįsta taką. Atliktus tvarkybos darbus teritorija būtų pritaikyta pažintiniam poilsiui.

  Neringos savivaldybės administracijos specialistų nuomone, planuoti teritoriją reikia taip, kad būtų išsiryškintas teritorijos kraštovaizdžio savitumas, nebūtų pažeidžiamas jo ekologinis stabilumas. Projektuojant reikia siekti gamtos ir kultūros vertybių išsaugojimo tikslų, istorinių faktų atskleidimo, todėl reikalingas įvairių sričių specialistų ir kurorto bendruomenės bendradarbiavimas.

  Urbo kalno ir gretimos aplinkos teritorijos sutvarkymo darbams atlikti bus siekiama gauti Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramą.

  Komentuoti:


 • digital
  replied
  Kad nebus ten viešbučio kaip supratau. Bendruomenės namas.

  Komentuoti:


 • nomad
  replied
  /\ Prirašyta daug mitologinių nesąmonių apie praeitį, bandant mistifikuoti paprastą žvejo trobą (sorry, "villą"), bet taip ir neparašyta koks ten bus "viešbutis", patogumai ir paslaugos. Eilinis pagoniškas seiliojimasis apie nebūtį, užmirštant šiandienos ir gyvų žmonių poreikius

  Komentuoti:


 • Eimantas
  replied
  Atgimė seniausias Preilos viešbutis

  http://www.ve.lt/naujienos/lietuva/v...butis-1503745/

  Komentuoti:


 • nomad
  replied
  Dar vizualizacijų:

  Paskutinis taisė nomad; 2016.10.20, 21:57.

  Komentuoti:


 • nomad
  replied
  Dar naujienų apie Radissoną.

  Apie 9 tūkst. kv. m ploto viešbutyje ketinama įrengti 90-100 kambarių. Investicijos į šį projektą sieks apie 20 mln. eurų
  Paskutinis taisė nomad; 2016.10.20, 21:57.

  Komentuoti:


 • Tylus
  replied
  Neringoje – aukščiausias verslo laisvės indeksas

  Komentuoti:


 • pliumbum
  replied
  Kažkur skaičiau (nepamenu kur), kad berods bus pasažas tarp konferencijų centro ir viešbučio, kur bus parduotuvės.

  Komentuoti:


 • nomad
  replied
  Nerealios naujienos - gandai del Žuvininkystės Ūkio griovimo pagaliau pasitvirtino. Tik keista kad Radisson Blue save vadins "5 žvaigždžių" viešbučiu. Reikia tikėtis, kad tai tikrai bus Radisson Blue +.

  Kitas idomus dalykas, turint omenyje visos tos teritorijos dydį (ji tęsiasi iki pat Stoties iš kitos pusės nuo Marių) - atrodo, kad Radisson Blue užims tik dalį tos teritorijos. Įdomu, ką Nida Marina darys su likusiais pilotais? Tai būtų nereali vieta restoranams ir komercijai, o taip pat ir gyvenamajam būstui.

  P.S. Tos vizualizacijos jau dveju metu senumo. Neaisku kaip arti realybes ...
  Paskutinis taisė nomad; 2016.10.06, 01:59.

  Komentuoti:


 • Monteq
  replied
  Nice
  Radisson Blu, the iconic hotel brand driven by innovation and design, is delighted to announce the signing of the Radisson Blu Hotel & Spa Nida Marina, Lithuania, strengthening its footprint in the Baltics. Radisson Blu already operates two hotels in Vilnius and one in Klaipeda.
  The newly built resort hotel will be on the Curonian Spit – a 98km long curved sandy peninsula that separates the Curonian Lagoon from the Baltic Sea that was made a UNESCO World Heritage site in 2010. Located on the waterfront of the Nida marina, the hotel will overlook the Curonian Lagoon in the center of the Curonian Spit.
  Elie Younes, Executive Vice President & Chief Development Officer of Carlson Rezidor said: “The Radisson Blu Hotel & Spa, Nida Marina will be Carlson Rezidor’s 5th hotel in Lithuania and the first five-star hotel on the Curonian Spit. We are incredibly proud to continue building on our leading position in the region with such a spectacular resort located on a UNESCO World Heritage site. We feel privileged to bring our award-winning, world class hospitality to a new destination, and to partner with UAB Marina Nida on this exciting new project.”
  The Radisson Blu Hotel at Nida Marina will open its doors in 2019 with 93 rooms, a bar lounge situated in the lobby and a restaurant and terrace offering stunning views of the Curonian Lagoon. Guests will be able to enjoy extensive leisure & spa facilities, including an 18m indoor swimming-pool and a selection of high-end shops. The resort will also be quipped with meeting and event spaces to cater for Meetings, Incentives, Conferences and Exhibitions. Other exclusive leisure facilities are also planned to be added, including boat mooring bays.
  A spokesperson for UAB Marina Nida, owners of the new hotel said: “We are very proud and confident to partner with Carlson Rezidor Hotel Group as they have a strong experience in operating upper upscale and successful hotels in Lithuania and the Baltics region. Launching the first five-star hotel with a top international hotel management company will help raise the profile of tourism on the Curonian Spit. We are delighted to unveil to local and international guests the best and most beautiful sights and sounds of Lithuania.”

  http://www.rezidor.com/phoenix.zhtml...ase&ID=2209364

  Komentuoti:

Working...
X