Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Spaudos kavinė

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

 • Domas
  replied
  Čia pasilieka kelią "jei labai labai reiktų"

  Komentuoti:


 • taimis
  replied
  Miesto Tarybai nustačius aiškius teritorinius prioritetus, galimybė statyti aukštesnius nei 35 metrų pastatus išliks ir kitose miesto vietose, tačiau planuojamiems statiniams bus keliami itin griežti reikalavimai.
  Dabar perskaiciau ta straipsni is vilnius.lt tai geriau skamba sita mintis .

  Komentuoti:


 • taimis
  replied
  Parašė Mantaz
  Vilniaus universiteto teritorijoje kuriamas „Saulėtekio slėnio“ žinių ekonomikos branduolys
  http://www.vilnius.lt/new/vadovybe.p...t1=456&id=4967

  Puiku, nes tas Sauletekio Slenis jau ne vienam filmuke apie Vilniu buvo ir kaip jie ji ten puoseles. Malonu girdet kad dabar kazkas vyksta.


  Parašė Sula
  Vilniuje dangoraižius bus galima statyti tik Šnipiškėse ir prie Spaudos rūmų

  http://www.delfi.lt/news/economy/bus...php?id=9999456

  Na nezinau, skaiciau ir galvojau kad tegu taip ir buna, grazu kai vienoje vietoje daug dangoraiziu, kaip pavyzdziui Paryziuje, bet kaip riejau prie vietos kur raso kad daugiau nei 13 aukstu niekur nebebus galima stratyti, tai truputi siurpu. Nes vadinti 13a.+ jau dangoraizi tai net Lietuvos standartais nekas .

  As nieko pries kad tikrai ausktus pastatus statytu Snipiskese ar uz Spaudos Rumu, graziai miestas atrodytu, bet kad vidutinio aukstumo pastatu niekur nebebus galima tai jau cia...


  Tikrai nesuprantu kodel pavyzdziau naujuose rajonuose nenori jie siek tiek aukstesniu namu, paprasciau butu tiesiog grieztesniems buti apie kur leidzia ie kur ne tuos 'dangoraiius' statyti.


  Tikiuosi kad yra gera puse sitam reikelui kurios as dabar nematau.

  Komentuoti:


 • Domas
  replied
  Štai plačiau:
  http://www.vilnius.lt/new/vadovybe.p...t1=456&id=4978

  Komentuoti:


 • Domas
  replied
  Tai Helios liks vienas?..

  Komentuoti:


 • Sula
  replied
  Vilniuje dangoraižius bus galima statyti tik Šnipiškėse ir prie Spaudos rūmų

  http://www.delfi.lt/news/economy/bus...php?id=9999456

  Komentuoti:


 • Mantas
  replied
  Vilniaus universiteto teritorijoje kuriamas „Saulėtekio slėnio“ žinių ekonomikos branduolys
  http://www.vilnius.lt/new/vadovybe.p...t1=456&id=4967

  Komentuoti:


 • Edd
  replied
  Labai geros naujienos
  Vilniuje bus valomi grafitai
  http://whatson.delfi.lt/news/city_be...php?id=9886285

  Komentuoti:


 • taimis
  replied
  Labai normalus, kad tik daugiau taip , aciu Edd uz foto.

  Komentuoti:


 • Edd
  replied
  Normalus fontanas, kokių stebuklų tikiesi? Juk jį, kaip ir skverą įrengė privatūs investuotojai, o ne savivaldybė.

  Komentuoti:


 • sanomiz
  replied
  "Įspūdingas"? Neapsiverčia liežuvis jį ir normaliu fontanu vadinti. Belieka tikėtis, jog Vilniaus Rotušės fontanas bus kažkas panašaus į fontaną.

  Komentuoti:


 • Edd
  replied


  Daugiau nuotraukų:
  http://www.vilnius.lt/new/vadovybe.p...2&sub_cat1=636

  Komentuoti:


 • taimis
  replied
  Butu idomu pamatyti ta skvera......

  Komentuoti:


 • Edd
  replied
  http://www.vilnius.lt/new/vadovybe.p...t1=456&id=4943
  Naujai įrengtame skvere – įspūdingas fontanas


  Šiandien Vilniuje atidarytas naujas skveras, kurio pagrindinis akcentas – fontanas „Orkestras“. Naujasis skveras įrengtas Žirmūnų gatvėje, prieš parduotuvę „Thomas Philipps“. Skverą įrengė įmonė „Ogmios centras“ ir perdavė Vilniaus miesto savivaldybės žinion. Taip įmonė, kuri ketina iš naujų skverų ir visuomeninių žaliųjų teritorijų įrengimui skirti apie 3 milijonus litų, prisidėjo prie miesto Savivaldybės programos „Žalias miestas“.
  „Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad privačios įmonės supranta, kad būtina rūpintis savo aplinka. Tikimės, kad programa „Žalias miestas“ sudomins vis daugiau partnerių ir taip mieste atsiras dar ne viena šauni poilsio oazė“,- sakė sostinės vadovas Artūras Zuokas.
  Skverui pavadinimą davė jo pagrindinis akcentas – fontanas, sukurtas dizainerės Dalios Stasevičienės, savo išvaizda primenantis išsirikiavusį pučiamųjų orkestrą. Skvero „Orkestras“ idėja daugialypė: apželdinant skverą norėta suteikti gyvybingumo miesto daliai, kurioje daug metalo, cemento, stiklo konstrukcijų. Taip pat tikimasi, kad skveras taps mėgstama susitikimų, atokvėpio vieta.

  Komentuoti:


 • HAMMER
  replied
  “15min” vasarą bus leidžiamas tik Palangoje

  www.DELFI.lt
  Nemokamas dienraštis “15min” meta visas jėgas į Palangą. Dėl šios priežasties nuo liepos 1 iki rugpjūčio 15 dienos dienraštis nebus leidžiamas Vilniuje ir Kaune, sakoma pranešime spaudai.

  “Vasaros sezono metu daugelis žmonių išvyksta atostogauti į Lietuvos pajūrį, todėl mes su karštomis naujienomis skubame jiems iš paskos. Dėl šios priežasties paliekame ištuštėjusius Vilnių ir Kauną”, - teigia Tomas Balžekas, “15min” generalinis direktorius.

  Palangai skirtame “15min” leidinyje skaitytojai suras daug pramoginių temų, interaktyvių žaidimų, sužinos gandų apie į pajūrį atvykusias įžymybes, suras koncertų ir renginių repertuarus.

  Nemokamas dienraštis “15min” platinamas paplūdimyje, kavinėse, klubuose ir Palangos Basanavičiaus gatvėje.

  Palangoje dienraštis “15min” bus leidžiamas vasaros mėnesiais, keturis kartus per savaitę.

  Komentuoti:


 • ArTuRAs
  replied
  Klaipėda - LTV eteryje
  www.klaipeda.daily.lt
  JOLANTA JUŠKEVIČIENĖ

  Klaipėda rengiasi užkariauti Lietuvos televizijos ir radijo eterį.

  Uostamiestis ir klaipėdiečiai visą vasarą šmėžuos Lietuvos televizijos kuriamuose siužetuose. LRT interneto tinklalapyje nuolatos bus galima stebėti, kas dedasi Teatro aikštėje. Čia nuolatos filmuos dvi kameros.

  Būtent per LTV pirmiausiai pasirodys ir vaizdo klipas, kuriame keturi Klaipėdos ambasadoriai pristatys šaliai mūsų miestą.

  Pasirašys sutartį

  Šiandien uostamiesčio meras Rimantas Taraškevičius pasirašys bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos televizijos ir radijo generaliniu direktoriumi Kęstučiu Petrauskiu.

  Klaipėdos savivaldybės Gyventojų informavimo tarnybos vedėja Jolanta Braukylienė sakė, kad sutartyje numatoma, jog LRT informuos apie vasarą uostamiestyje vyksiančius renginius, juos pristatys televizijos laidose bei transliuos pasirinktus renginius per televiziją.

  LRT taip pat sukurs internetinę subsvetainę, skirtą Klaipėdai. Joje kasdien bus galima matyti, kas vyksta Teatro aikštėje.

  Šioje vietoje nacionalinis transliuotojas įrengs dvi vaizdo kameras, kurios nuolatos dirbs. Toks projektas pernai jau buvo įgyvendintas Neringoje.

  Miestui nekainuos

  Visa tai uostamiesčiui nieko nekainuos. J.Braukylienė tikino, kad sutartyje Klaipėdos savivaldybė įsipareigoja televizijai suteikti teisę transliuoti jos organizuojamus renginius ir juose reklamuoti LRT atributiką.

  Klaipėdiečiai patys turės pildyti ir atnaujinti informaciją sukurtoje televizijos subsvetainėje.

  Ši uostamiesčio kultūrinį gyvenimą populiarinanti sutartis šiandien bus pasirašyta po laidos „Labas rytas“, kurioje 7.10 val. meras R.Taraškevičius pristatys Klaipėdą ir jos vasaros sezono renginius, tarp kurių - daugiausiai šalies gyventojų į Klaipėdą suviliojanti Jūros šventė.

  Merą į Vilnių išlydėjusi, tačiau už televizijos kadro liksianti J.Braukylienė sakė, jog miesto vadovas nežino, kokių klausimų sulauks laidoje, tačiau yra pasiruošęs papasakoti ne tik apie miesto renginius, bet ir apie ne tik į plotį, bet ir į aukštį išaugusią Klaipėdą bei išdėstyti ambicingus jos planus.

  Meras tikisi, jog televizijoje jam pavyks pareklamuoti gairelę su uostamiesčio logotipu, kitaip dar vadinamu prekės ženklu, ir su šūkiu „Klaipėda laisvu stiliumi“.

  Klipe - žinomi žmonės

  J.Braukylienė sakė, kad susitikimas su LRT vadovais Klaipėdai labai svarbus ir dėl miestą reprezentuojančio vaizdo klipo.

  Neseniai sukurtas ir televizijai paruoštas uostamiesčio įvaizdžio pristatymo vaizdo klipas, kuriame keturi miesto ambasadoriais vadinami žymūs klaipėdiečiai patraukliai ir atraktyviai kalba apie mūsų miestą.

  Miesto ambasadoriais pasirinkti filosofas profesorius Leonidas Donskis, Lietuvos jūrų muziejaus direktorė Metų klaipėdietė Olga Žalienė, jūrų kapitonas Ričardas Lučka ir sunkiaatletis Ramūnas Vyšniauskas.

  Jau artimiausiu metu ši socialinė miesto reklama turėtų pasirodyti televizijos eteryje.

  Komentuoti:


 • Mantas
  replied
  Į “Lietuvos ryto” spaustuvę investuota 57 mln. Lt
  http://www.delfi.lt/news/economy/bus...php?id=9785197

  Komentuoti:


 • DeSadas
  replied
  Šių metų sostinės Savivaldybės investicinei programai – dar 17,5 mln. eurų


  Vilniaus miesto savivaldybė pasirašė kreditavimo sutartį su AB SEB Vilniaus banku, kuris suteiks sostinei 17,5 mln. eurų paskolą. 10 metų trukmės paskolą Vilniaus miesto savivaldybė nusprendė paimti iš dalies finansuoti 2006 metų investicijų programai.
  Skolintos lėšos daugiausiai bus naudojamos miesto transporto infrastruktūros objektų plėtrai, Senamiesčio atgaivinimui ir turto įsigyjimui Savivaldybės reikmėms. Vilniaus miesto savivaldybės investicijų programa taip pat finansuojama iš Savivaldybės biudžeto, Privatizavimo fondo, Kelių priežiūros ir plėtros programos, Valstybės biudžeto ir Europos Sąjungos lėšų.
  Šiais metais pasiskolintos lėšos sudarys apie 22 proc. visų beveik 326 mln. litų investicinės programos finansinių išteklių.
  Paskolai gauti buvo paskelbtas atviras konkursas, kurį ir laimėjo AB SEB Vilniaus bankas pasiūlęs Savivaldybei palankiausias kreditavimo sąlygas, palyginus su kitais konkurse dalyvavusiais komerciniais Lietuvos ir užsienio bankais.


  rinkimai arteja

  Komentuoti:


 • vap
  replied
  Projektas tikrai gerai atrodo ir jei ją atstatytų/pastatytų (kitoje vietoje) tikrai puiku būtų

  Komentuoti:


 • Svecias
  replied
  Na kiek aš girdėjau (tiesa kalbų lygyje), tai ji jau buvo pastatyta apie 50 proc, ir kur yra nufotkinti buvę statybininkų rūmai su tuo dangoraižiuku ir yra pati nebaigta bažnyčia. Dangoraižiukas - nebaigta varpinė, o prie jo priglausta neaiški salė ir yra buvusios bažnyčios siena.

  Komentuoti:

Working...
X