Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Q: Info apie Vilniu.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Q: Info apie Vilniu.

    Siaip man idomu pasidare, kokias vietas siulytumet aplankyti Vilniaus sveciams, ka Jus vadinate Vilniuje fotogeniskomis vietomis, ka galbut galima surasti Vilniuje ko nezino miesto svecias?
    Aisku Gedimino pilis ir Europos centro vietos kas be ko gerai zinomos.
    Mane domina ne tik pats Vilniaus miestas, bet ir salia miesto grazios vietos.

    #2
    Parašė John
    Kazin ar galima ka nors naujo israsti, visos vietos daugmaz visiems gerai zinomos
    Paciame Vilniuje galima svecius nuvesti i Uzupi (i Tores Terasa, is kur atsiveria senamiescio vaizdas, geriausia vieta Vilniuje pasedeti ir pasimegauti alumi ar vynu esant siltam orui vasara). Galima svecius nusivesti ir i Lietuvos viesbucio SkyBar'a, is kur puikiai matosi bene visas miestas.
    Aisku butina nuvaziuoti i Trakus ir pagerti alaus bei pavalgyti kokiam nors restorane prie ezero palydint saule

    John supainiojo vietas, kur geriausia fotografuoti, su tomis kur geriausia alu gerti
    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

    Comment


      #3
      Galima užsukt į Verkių parką, bei Verkių dvaro teritoriją (čia netoli Santariškių), be to progai pasitaikius ir pro Šnipiškes pralėkt
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #4
        Parašė John
        Kazin ar galima ka nors naujo israsti, visos vietos daugmaz visiems gerai zinomos
        Paciame Vilniuje galima svecius nuvesti i Uzupi (i Tores Terasa, is kur atsiveria senamiescio vaizdas, geriausia vieta Vilniuje pasedeti ir pasimegauti alumi ar vynu esant siltam orui vasara). Galima svecius nusivesti ir i Lietuvos viesbucio SkyBar'a, is kur puikiai matosi bene visas miestas.
        Aisku butina nuvaziuoti i Trakus ir pagerti alaus bei pavalgyti kokiam nors restorane prie ezero palydint saule
        Aciu
        Esu girdejas apie Uzupi, ten lyg kriokliu yra? Kur tiksliau si vieta randasi?

        Comment


          #5
          Parašė 99
          John supainiojo vietas, kur geriausia fotografuoti, su tomis kur geriausia alu gerti
          bet alus irgi nera blogai

          Comment


            #6
            Parašė Mantaz
            Galima užsukt į Verkių parką, bei Verkių dvaro teritoriją (čia netoli Santariškių), be to progai pasitaikius ir pro Šnipiškes pralėkt
            Aciu
            Bet kaip gaila, man rajonu pavadinimai silpnai kazka sako, jei rimtai.
            Nu gal per www.maps.lt ir pavyks susirasti

            Comment


              #7
              Parašė John
              Nieko as nesupainiojau
              Tores, Skybar'as ir Trakai yra puikios vietos fotografuoti (cia rimtai)
              kai saka, geriausia, kai gali suderinti kelis malonumus:
              paveiksluoti nuostabius vaizdus ir mėgautis geru, širdžiai mielu gėrimu
              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

              Comment


                #8
                Parašė John
                Tores, Skybar'as ir Trakai yra puikios vietos fotografuoti (cia rimtai)
                Kad Trakuose yra graziu vietu ir be pilies, tikrai neabejuoju

                Comment


                  #9
                  Į Belmontą reik užsukt (Olandų žiedas, siauriausias keliukas), bet spėju ten žiemą ne kas vyksta
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #10
                    Uzupis - tai senamiescio dalis, uz mazos upes - Vilneles. Belmontas aisku veikia ir ziema: www.belmontas.lt Cia yra kelios nuotraukos (kartu ir verkiu parko): http://skyscrapercity.com/showthread.php?t=165683&page=13&pp=20

                    Snipiskes aisku butinai reikia aplankyti.

                    Comment


                      #11
                      auskariuk, aplankyk ir naujamiesti bei siaip aplink Gedimino pr. esancias ir tolimesnes gatves, kaip Jogailos, Vilniaus, tolimesne Basanaviciaus g., etc etc bei dar daug kitu rajone esanciu gatviu - ten pilna labai graziu pastatu

                      beje, atsargiai su tom Snipiskem

                      Comment


                        #12
                        aciu uz info

                        Beja kas ten su tom Snipiskem?

                        Comment


                          #13
                          snipiskes - Vilniaus reprezantacinis rajonas, tad atsargiai kad befotografuojant galva neapsisuktu, nepaslystum, nebumbtelmei galva i kazkokia kieta laida, ir neiskritu visi daiktai is kiseniu


                          Prie ruso man buvo geriau

                          Comment


                            #14
                            Parašė alonso
                            snipiskes - Vilniaus reprezantacinis rajonas, tad atsargiai kad befotografuojant galva neapsisuktu, nepaslystum, nebumbtelmei galva i kazkokia kieta laida, ir neiskritu visi daiktai is kiseniu

                            aaaaaaa aisku

                            Comment

                            Working...
                            X