Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip liūdna

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Yra tiesos. Bet kuo tai susiję su šiuo klipu kur juokiamasi iš šito cirkelio globalistų suvažiavime?
    Gal tiesiog, kad tu palaikai WEF ir nepatiko, kad pasišaipė?
    Kas ten konkrečiai cirkas? Kas konkrečiai su WEF negerai?
    Aš apie WEF per mažai žinau, ir neesu dalyvavęs. Nežinau.
    Įtariu kad tu irgi nežinai, bet turi tvirtą nuomonę.

    "Lying by omission", ką daro Fox News, yra skirtas nuomonės formavimui.
    Mano supratimu, Fox News yra viena efektyviausių nuomonės formavimo (ir propagandos) organizacijų visoje JAV.

    Comment


      Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

      Nu va, pasirodo pats net nežinai ką įkėliai.
      Nežinau konteksto dėl ko vyko tas cirkelis su apkosėjimais, bet žinau, kad tai buvo cirkelis.

      Comment


        Parašė Taj Mahal Rodyti pranešimą

        Kas ten konkrečiai cirkas? Kas konkrečiai su WEF negerai?
        Aš apie WEF per mažai žinau, ir neesu dalyvavęs. Nežinau.
        Įtariu kad tu irgi nežinai, bet turi tvirtą nuomonę.

        "Lying by omission", ką daro Fox News, yra skirtas nuomonės formavimui.
        Mano supratimu, Fox News yra viena efektyviausių nuomonės formavimo (ir propagandos) organizacijų visoje JAV.
        Cirkas - tai kas parodyta klipe, šamanės kažkokios freak show su covid apkosėjimais.
        Dėl patie Wef - aš paspekuliavau kodėl tave taip sutrigerino mano pasijuokimas iš šito freak show ir pasvarsčiau, kad galbūt dėl to, kadesi wef fanas.
        Nes kitaip sunku suprasti kad kqžkas galėtų pasipiktinti užstūmiimu ant to šamanės šokio.

        Comment


          Parašė Gator Rodyti pranešimą
          Cirkas - tai kas parodyta klipe, šamanės kažkokios freak show su covid apkosėjimais.
          Dėl patie Wef - aš paspekuliavau kodėl tave taip sutrigerino mano pasijuokimas iš šito freak show ir pasvarsčiau, kad galbūt dėl to, kadesi wef fanas.
          Nes kitaip sunku suprasti kad kqžkas galėtų pasipiktinti užstūmiimu ant to šamanės šokio.
          Nesukvailėk iki tokio lygio kad perteikinėji savo feed kitiems, nežinodamas kas ten yra. Sankausko komentaras ankstesniam puslapyje yra labai žiaurus ir reikėtų kokiais penkiais lygiais pašvelninti, bet tiesos yra.

          Ta moteriškė iš Yaminawá genties padarė kažkokį tradicinį genties ritualą. Aš kontekto irgi nežinau, bet čia smulkmena iš kurios bandai padaryti kažką, ir pats nelabai žinai ką.

          Comment


            Kažkaip nesusikalbėsim atrodo. Kad ten iš kažkokios genties ir kažkoks genties ritualas tai ir taip aišku buvo nuo pat pradžių

            Comment


              Parašė Gator Rodyti pranešimą

              Nežinau konteksto dėl ko vyko tas cirkelis su apkosėjimais, bet žinau, kad tai buvo cirkelis.
              Na tai papasakok kokiu tikslu jie ją pasikvietė, nes tas "kultas" be abejo turėjo kažkokių kultiškų tikslų?

              Comment


                Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

                Na tai papasakok kokiu tikslu jie ją pasikvietė, nes tas "kultas" be abejo turėjo kažkokių kultiškų tikslų?
                Yra kelios knygos to kulto vado su pagarsėjusiom citatom

                Comment


                  Pamatė video feede, įvyko neuronų aktyvacija ir įrašas buvo perkopijuotas į forumą. O tada prasidėjo vartymaisi, kad čia WEF palaikytojai gina

                  Comment


                    svetima geda tokias bezabrazijas skaityti... jauni bachurai, o smegenyse bulviu kose, come on

                    Comment


                      Kai LT ūkininkai siuntė šeimų sąjūdį, Vėgėlę... ten kur ruZZ laivai, Briuselyje va tokie vaizdeliai:

                      Comment

                      Working...
                      X