Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

iš-į-tamsą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    iš-į-tamsą

    16
    10
    18,75%
    3
    9
    25,00%
    4
    8
    18,75%
    3
    7
    31,25%
    5
    6
    0,00%
    0
    5
    0,00%
    0
    4
    6,25%
    1
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0

    #2
    Tamsi nuotrauka, kurioj nieko nematau.
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      #3
      O aš matau...

      Comment


        #4
        ir aš matau
        Reikia fotografo?

        Comment


          #5
          Ir ką gi jūs matote? Aš irgi matau tą geležinkelį, bet juk tai sintetinis vaizdas - iš tamsos išniręs šviesesnis vaizdas - gryniausia sintetika - jokios kompozicijos, jokio grožio, jokios minties. Todėl ir sakau, kad nieko nematau
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            #6
            Parašė amiko Rodyti pranešimą
            Ir ką gi jūs matote? Aš irgi matau tą geležinkelį, bet juk tai sintetinis vaizdas - iš tamsos išniręs šviesesnis vaizdas - gryniausia sintetika - jokios kompozicijos, jokio grožio, jokios minties. Todėl ir sakau, kad nieko nematau
            Dziaugiuosi del tavo auksto lygio, nes tu matai zymiai daugiau nei visi kiti

            Comment


              #7
              reikėjo pasukti kampu, atrodytų įdomiau ir dinamiškiau, be to nusipjautų tas dešinysis tuščias ir juodas kampas.
              Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

              Comment


                #8
                matau nesudėtingą bet ir neblogą minimalistinę kompoziciją.
                gal reikėjo dar dešinėj tą šviesesnę juostą ištraukt.
                Reikia fotografo?

                Comment


                  #9
                  Pritariu [sp] viskuo ir visiškai, nuotrauka verta konkurso. O dešinyjį kraštą vertėjo nupjauti, maždaug 1/5 nuotraukos.
                  P.S.: Peržiūrint nuotrauką rekomenduoju klausytis TALKING HEADS "Road to nowhere"
                  I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                  Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                  Comment


                    #10
                    Tiesiog gera nuotrauka.
                    ______________
                    The Division Bell

                    Comment

                    Working...
                    X