Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Seimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Seimas

    Nagi, ką manote apie šį pastatą?

    Pastatyta: 1980
    Stilius: funkcionalizmas
    Paskritis: parlamento pastatas



    24
    10
    4,17%
    1
    9
    4,17%
    1
    8
    16,67%
    4
    7
    29,17%
    7
    6
    16,67%
    4
    5
    12,50%
    3
    4
    8,33%
    2
    3
    8,33%
    2
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    nesa i upgreidinta comie... B-)

    Bet vistiek jis ciotkas

    Mantaz: Jei kažko neprirašei, pranešimą taisyk, o ne naują rašyk

    Comment


      #3
      Na, tiesa sakant, jei sio pastato nebutu toje vietoje, to labai nepastebeciau. Jo blogu nepavadinciau, taciau unikaliu taip pat.
      O kadangi Operos Ir Baleto teatra vertinau 9, sitam daugiau 7 negaleciau skirti

      Comment


        #4
        Sio pastato verte gal ir didele (unikalus sovietu architekturos pavizdys), bet jo panaudojimas visiskai neatitinka jo architekturos! Pamates toki pastata sakyciau, kad ten koks eilinis viesbutukas ar baseinas, o ne Europos Sajungos salies parlamentas! Duodu 5.
        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

        Comment


          #5
          Pastatas baisus. Zinoma tada Nasvyciai matyt dare ka galejo, bet dabartiniu poziuriu jis nei reprezentacinis, nei funkcionalus. Tik melzeju Verchovnam sovietui ir tinkamas.

          Zinoma, jo gynyba paskelbus nepriklausomybe truputi kilstelejo jo istorine reiksme, bet aisku, kad kazkas jame tures buti keiciama. Is dalies pakeitimai buvo padaryti sujungus VS pastata su buv. Rysiu ministerijos ir Profsojuzu rumeliais, bet tai tik issprende kabinetu klausima.

          Girdejau, kad buvo svarstoma naujos, stiklines, posedziu sales is neries puses statyba, bet daugiau apie tai jau nebekalbama.

          Apskritai manyciau reiketu ta pastata gerai nufotografuoti, nugriauti ir statyti nauja, parlamentui tinkama. Tas pats, beje, galioja ir buv CK LKP namui, dabar Vyriausybes bustinei. Tokie pastatai turetu buti naikinami.

          Manau, kad Vyriausybe reikia perkelti i Valdovu rumelius (AMB tai patiktu), o gal ten tilptu ir Seimas?

          Comment


            #6
            6 nes nesamone ;] ir gidrejau kad ta ruda medziaga gan neblogai dega Turbut architektas numate kad atsiras norinciu padegt, tai per daug ir netrukde....

            Comment


              #7
              no comment )
              http://http//www.greatbuildings.com/...id_1866257.gbi
              Paskutinis taisė Romas; 2011.12.25, 17:16. Priežastis: Dingo url

              Comment


                #8
                na pusė velnio tas pastatas... Tokio amžiaus jis neblogai atrodo.. pastatas keliais metais vyresnis nei aš... ar rustumet 25 metu pastatų taip neblogai atrodančių... skiriu 9

                Comment


                  #9
                  Parašė b_i_k
                  no comment
                  http://www.greatbuildings.com/cgi-bin/gbi.cgi/Boston_City_Hall.html/cid_1866257.gbi
                  Sitas pastatas Bostone man kaskodel sovietiniu tualetu kompleksa primena

                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                  --------------------------------------------------

                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                  Comment


                    #10
                    labai teisingas, visom prasmem svarbus pastatas. Ir labai simpatiskas. mano manymu jis zymiai geriau atrodo uz salia esanti seimo viesbuti.

                    Comment


                      #11
                      seimo viešbutis... gal geriau seimo baraku vadint... arba seimo viešnamiu...

                      Comment


                        #12
                        Parašė filthy
                        labai teisingas, visom prasmem svarbus pastatas. Ir labai simpatiskas. mano manymu jis zymiai geriau atrodo uz salia esanti seimo viesbuti.
                        Hm, apie kurį pastatą šneki? Jei tas arčiau Vilniaus Vartų, tai ten ne viešbutis, o parlamentarų kabinetai. Viešbutis yra pačiam Gedimino pr, kitoj gatvės pusėj
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #13
                          taip, apie viesbuti ir kalbu nors ir nelabai tinkamas palyginimas turbut

                          Comment


                            #14
                            Sitas pastatas Bostone man kaskodel sovietiniu tualetu kompleksa primena Z

                            o man jis primena musu mielaji seimo pastateli. ir nieko cia keista tikriausiai...nukopijuotu pastatu lietuvoje daugybe...

                            Comment

                            Working...
                            X