Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šunų priežiūra mieste

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šunų priežiūra mieste

    man niekaip nedaeina, kaip zmones gali guleti papludimiuose ant sunu apshiktos zemes ?

    Nu ten nuo sudu nera kur kojos pastatyti. Geriausia prie kazkokio ignalinos- svencioniu nuosalaus ezerelio . Bet ir ten zmones prishika

    #2
    Jo, sunu *** tai didziule problema, ypac rajonose kur didelis tankumas (pvz pasilaiciai, justiniskes). Sniegu nutirpus ypac isryskejo - tie margumynai kas 2 metrai ant kiekvienos pieveles...
    Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

    Comment


      #3
      Parašė keen Rodyti pranešimą
      Jo, sunu *** tai didziule problema, ypac rajonose kur didelis tankumas (pvz pasilaiciai, justiniskes). Sniegu nutirpus ypac isryskejo - tie margumynai kas 2 metrai ant kiekvienos pieveles...
      ketvirtis suduko i kvadratini metra? maciau pasilaiciuose ir labiau uzterstu vietu. kaime zmones gyvulius tvarte laiko, o miestieciai namuose - kaimas situo atzvilgiu civilizuotesnis
      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

      Comment


        #4
        Parašė dariuks Rodyti pranešimą
        ketvirtis suduko i kvadratini metra? maciau pasilaiciuose ir labiau uzterstu vietu. kaime zmones gyvulius tvarte laiko, o miestieciai namuose - kaimas situo atzvilgiu civilizuotesnis
        tvartas yra galvose pirmiausiai...
        aš tai kai vedžioju šunį, tai stebina, kad žmonės visur išsirenginėja palei upės kaip iškrypėliai, lyg visa pakrantė būtų jų paplūdimiai
        Ir dar piktinasi, kad kažkas su šuniu praeina, nors man asmeniškai matyt jų bjaurius nuogus kūnus irgi nemalonu. Yra vietos nustatytos savo celiulitams demonstruoti, tegu eina tenai

        Comment


          #5
          Parašė dariuks Rodyti pranešimą
          kaime zmones gyvulius tvarte laiko, o miestieciai namuose - kaimas situo atzvilgiu civilizuotesnis
          Ar nežinai, jog anot statistikos (nebepamenu, kur radau), Lietuvos miestuose 80% moterų moka pamelžti karvę, ir 85% vyrų moka dalgiu šienauti žolę???
          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

          Comment


            #6
            Nuo kada šunis kaime laiko tvartuose? Gal tvartuose laiko kiaules, karves ir pan., bet kad šunis laikytų, neteko matyti. Kad miestiečiai laiko naminius gyvūnus, nieko blogo nematau, tačiau jei laikai, tai ir surink visus š.
            O kad žmonės prie upės išsirenginėja, nieko blogo nematau, užsienyje visuose parkuose panašiai, bent jau kiek teko matyti. O jei nesurenki savo šuns š, asmeniškai irgi būčiau nepatenkintas, kad jį vedžioji.
            Berlynas:

            Comment


              #7
              Aš visada stengiuosi surinkti savo šuns š.., tačiau kartais to nedarau. Bet tam yra objektyvios priežastys, dažniausiai šios (prioriteto tvarka): 1. Aukšta žolė, viksvos, krūmynai, iš kurių rinkti ir sunku ir ko gero ne taip labai ir reikia; 2. Susirinkus nėra kur dėt; 3. Neturiu maišelio.
              Taigi, savo šuns "dovanėles" susirinkčiau visuomet jei: a) visur, kur aš vedžioju šunį, būtų gražiai nukirpta ir trumpa žolė; b) šunų vedžiojimo vietose būtų daug šiukšliadėžių; c) prie tų šiukšliadėžių būtų galima rasti maišelių, skirtų specialiai tam reikalui.

              Dabar dažniausiai savo šunėką vedžioju prie namų parkelyje prie Rinktinės/Šeimyniškių g. ir kartais netgi specialiai vedu ant smėlio dėžės vien tam, kad galėčiau lengvai viską surinkti ir išmesti. Tuo tarpu kai šuo ką nors padaro į aukštą žolę, ypač vakarop, tikrai gana sudėtinga lįsti, žiūrėti ir ieškoti ką ten reikia surinkt

              P.S. nelabai čia į temą, ar ne?

              Comment


                #8
                Turėtų būti Vilniuje "net" 100 specializuotų reikaliukų pridavimo vietų

                Comment


                  #9
                  Parašė rat Rodyti pranešimą
                  Turėtų būti Vilniuje "net" 100 specializuotų reikaliukų pridavimo vietų
                  Ta prasme? Atseit kažkur yra įrengta 100 specialių šiukšliadėžių? Aš šiaip, asmeniškai, nesu matęs nei vienos..

                  Comment


                    #10
                    Aš esu matęs vieną. Tik dabar nepasakysiu kurioje vietoje. Bet 100, tai juokingai mažai. Viename rajone daugiau turėtų būti.
                    P.

                    Comment


                      #11
                      Čekijoje visuose meistuose yra įrengti stovai su vienkartiniais maišeliais ir popierinėm lopetom geriausio draugo kakui surinkti.. Lietuva kažkaip atsilikusi. Anei parkų, tik šunų šūdai :/
                      http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

                      Comment


                        #12
                        Parašė music Rodyti pranešimą
                        Lietuva kažkaip atsilikusi. Anei parkų, tik šunų šūdai :/
                        Daugelio lietuvių mentalitetas dar nedaaugo iki to lygio, kad visą tai reikia surinkti
                        You might surprise yourself.

                        Miestai.net FB

                        Comment


                          #13
                          Parašė spirit Rodyti pranešimą
                          Daugelio lietuvių mentalitetas dar nedaaugo iki to lygio, kad visą tai reikia surinkti
                          Nesuprantu kam išvis laikyti miesto bute šunį arba katę, jeigu gyvūnėlio savininkui šlykštu surinkti tai, kas lieka šiam suvirškinus. Juk galima laikyti papūgėles, roplius, kad ir vorus — šie bent jau vejos neteršia. Kažkoks kaimo mentalitetas — įsigysiu šunį tam, kad šis saugotų mano turtą, o jau tas šuo vėliau pats savimi pasirūpins. Tokiems siūlau kartu su šunim dar ir karvę į balkoną įsigyti, bus labai patogu — šuo saugos karvę, o karvę duos pieno, gal net ir teliuką atsives, bus su kuo pažaisti kiemo vaikams
                          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                          Comment


                            #14
                            Parašė spirit Rodyti pranešimą
                            Daugelio lietuvių mentalitetas dar nedaaugo iki to lygio, kad visą tai reikia surinkti
                            Bet iš tiesų, per keletą pastarųjų metų agitacija davė šiokių tokių vaisių. Nepaisant to, kad pats pradėjau rinkti, pastebiu, kad kelios šiukšliadėžės, esančios mano šuns vedžiojimo vietoje, kasdien būna apypilnės maišelių su kakučiais Kitaip tariant - ne aš vienas pradėjau rinkti. Prieš porą metų taip tikrai nebūdavo.
                            Beje, pastebėjau, kad naujesniuose mikrorajonuose (pvz., Šiaurės miestelyje) dėl šio reikalo ima veikti savireguliacija - gyventojai patys vieni kitus agituoja, skatina arba baudžia (ne vienam name teko pastebėti skelbimus laiptinėse, kurie tikrai nėra savivaldybės spausdinti, raginančius susirinkti šunų kakučius).

                            Po truputį gal persilaušim.

                            Comment


                              #15
                              Puiki priežastis nelaikyti šuns, ypač gerai turėtų veikti su vaikais

                              Comment


                                #16
                                Parašė music Rodyti pranešimą
                                Čekijoje visuose meistuose yra įrengti stovai su vienkartiniais maišeliais ir popierinėm lopetom geriausio draugo kakui surinkti.. Lietuva kažkaip atsilikusi. Anei parkų, tik šunų šūdai :/
                                Jo, Prahoje tikrai šiuo klausimu yra pažanga. Bet ir požiūris į gyvūnus kitoks, pastebėjau...
                                Šiaip, pritariu Valiukui, turi miestas investuot pirmiausiai, rodyti pavyzdį, sutvarkyti parkus, pakrantes, o tada ir iš žmonių galima reikalauti griežčiau.
                                Nes dabar prie Neries labiau žmonių apdergta, o ne šunų. Pradėčiau nuo reikalavimo visokiom padugnėm pirmiausiai surinkinėti savo š...
                                Mano šuo visada atlieka savo reikalus kur nors giliai pasislėpus (kaip Valiukas ir sakė - krūmai, aukštos žolės), jei ne - aš surenku. Bet kiek jau kartų man teko vesti šunį pas veterinarą dėl pjautų žaizdų nuo visokių budulių sudaužytų butelių, kiek kartų teko plauti kailį nuo išpiltų prie upės tepalų ar benamių palikto brūdo... Tai dar klausimas, kas labiau teršia...

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                  O kad žmonės prie upės išsirenginėja, nieko blogo nematau, užsienyje visuose parkuose panašiai, bent jau kiek teko matyti.
                                  Prie ko čia parkai?
                                  Aš Verkių ar Vingio parke šuns nevedžioju... Kalba eina apie apleistas pakrantes.

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                    Bet kiek jau kartų man teko vesti šunį pas veterinarą dėl pjautų žaizdų nuo visokių budulių sudaužytų butelių
                                    Oj, priminei.. mes pernai saviškės taip vos nepraradom. Naktį paleidau kieme, bėgo ir užšoko ant nudaužto butelio. Persipjovė 4 sausgysles priekinės kojos. Kol vidury nakties radom budintį veterinarą, galintį operuoti, prarado labai daug kraujo. Veterinaras davė 50/50 kai atvežėm, tačiau ačiū Dievui operacija pavyko, narkozę šuo irgi atlaikė, viskas baigėsi gerai.

                                    Bet butelius daužantiem buduliam, ko gero, visą gyvenimą neatleisiu

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                      Daugelio lietuvių mentalitetas dar nedaaugo iki to lygio, kad visą tai reikia surinkti
                                      Toliau žeminam save... Tai tikrai į naudą.

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                        Daugelio lietuvių mentalitetas dar nedaaugo iki to lygio, kad visą tai reikia surinkti
                                        O tuo tarpu Prancūzų mentalitetas daaugo, kad Paryžiui visi šunys Š|k@ kur papuola, kad net praeit neįmanoma, nu nepradėkim, gerai
                                        Kairiarankių klubas - Left.lt

                                        Comment

                                        Working...
                                        X