Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Filmo „Klaipėda šiandien ir rytoj“ apžvalga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Filmo „Klaipėda šiandien ir rytoj“ apžvalga

    Praėjus keliems mėnesiams po Klaipėdos 750 metų jubiliejaus pasirodė filmas KLAIPĖDA ŠIANDIEN IR RYTOJ. Padariau ekrano nuotraukėlių susipažinti su filmu tiems, kas jo neturėjo galimybės pamatyti.


    Taip turėtų atrodyti Klaipedos pilis



    Vienas iš statinių, labai jau mistiškas , šalia Piliavietės


    Pilies gatvė taps estakada


    Kompleksas su įvairios paskirties statiniais prie upės šalia Jono kalnelio. Centre pramogų ir apžvalgos bokštas!




    Nuostabus novatoriškas statinys Baltijos-Taikos pr sankryžoje


    Manau, kad tai įspūdingiausias Klaipėdos projektas . Skamba taip: Dirbtinė rekreacijos sala Baltijos jūroje. Su vėjo jegaine, kavinėmis, pramogų centrais ir net viešbučiais (H raidė paveiksle) Projektas pakankamai realus, nes prieš keletą mėnesių buvo įtrauktas į miesto planą. Sėkmės užvaldant Baltiją!







    Salos tęsinys Akvaparko kompleksas. Tai tikrai ne statomas dabar parkas prie Liepojos plento. Paveiksle pavaizduotas bus didesnis ir reikalaujantis daugiau investicijų. Sildys požeminis vanduo kaip Islandijoje


    Dabartinio pramogų parko Klaipėdos parke atnaujinimas


    Pietinės Klaipėdos sporto kompleksas


    Amsterdamo kotedžų kvartalas tarp Miesto ligoninės ir miesto prie Danės


    Greitasųjų traukinių projektai: Kaliningradas-Klaipeda-Maskva, Nida-Klaipeda-Šventoji, taip pat tramvajus mieste


    Giliavandenis uostas Baltijoje. Pareikalautų milžiniškų investicijų, įgyvendinimas priklausys nuo Vyriausybės malonės
    Lietuva jau . Bet dar .

    #2
    Joa, daug projektu :
    Klaipedos pilis po biski tvarkoma, bet reikia tikrai zymiai didesniu pinigu, kad ja atstatyt. Gal galetu is kokiu ES fondu gaut ar kur nzn, bet gal pajudes kai prasides KLR perestroika .
    Tas mistiskas statinis tai keleiviu terminalas. Kaip jis atrodys ir koks bus man atrodo irgi priklausys nuo Lubio .
    Pilies gatve man atrodo nebebus estakada, vot kas bus:

    Cia ir visas Jono kalnelis su viskuom kas ten turetu atsirast.
    Tie parodu rumai tai man atrodo cia tik siaip del idomumo, o jei bus statomi nauji tai tikrai ne cia, nes cia ploto isviso nera, nebent aukstais, kas man atrodo kaip fantazijos
    Del dirbtines salos tai jauciu, kad jai labai jau daug slamanciu reiketu ir nemanau, kad labai lengvai atsiras investuotoju kurie rizikuotu taip. Bet jei butu igyvendintas tai joa
    Dabartinis pramogu parkas jau seniai galejo but atnaujintas jei ne musu biurokratai...
    Amsterdamo kvartale statybos jau vyksta man atrodo, o gal ir apsirinku.
    Del naujo uosto tai iki jo mums dar toli man taip atrodo. Ir taip dabartinis uostas isnudojamas tik pusiau.
    Baigesi mano nuomone ilga
    Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

    Comment


      #3
      "Nuostabus novatoriškas statinys Baltijos-Taikos pr sankryžoje " cia kur ta planuoja statyti vietoj ziedo, tai anksciau masinos leke i ziedo dobe, dabar varys i parodu rumus isus rumus isdauzys...
      %)

      Comment


        #4
        Siaip asmeniskai man labai ispudingai atrodo ta piramide prie jono kalnelio O tie parodu rumai tikrai butu neblogas statinys, bet reiketu aplink juos siena pastatyti
        "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

        Comment


          #5
          Ten ne siena, o bunkeri reik padaryti
          %)

          Comment


            #6
            Shaunu,kad Klaipedoje atsirado tiek inovatorishku projektu...Ypach faina piramide
            ________________________
            Go Klaipeda

            Comment


              #7
              lux o is kur pati filmuka atsipust

              Comment


                #8
                labai grazu

                labai grazus yra klaipedos projektai,manau ateiti klaipeda bus vienas is perspektyviausiu lt gal ir baltijos saliu miestu.

                Comment


                  #9

                  manau, kad jau siandien jis yra vienas perspektyviausiu miestu LT

                  Comment


                    #10

                    ne tik LT, bet ir baltijos saliu
                    Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                    Comment


                      #11
                      gerai, biski pasvaikim taip primeskim kad jau yra kokie 2010 metai Ir klaipedos skyline'a sudaro:

                      5 - +30 ( pora gandraliskes dangoraiziu, pora saturno grazuoliu bei vienas elektro marktas )
                      7 - +20 ( penki gandraliskiu, B1, bei K pastatas )
                      4 - +15 ( dabartinis riporto, vites du, mazvydo 18-aukstis )

                      O dabar klausymas, kaip Klaipeda atrodytu is Smiltynes,a?

                      Comment


                        #12
                        Parašė Rokas
                        gerai, biski pasvaikim taip primeskim kad jau yra kokie 2010 metai Ir klaipedos skyline'a sudaro:

                        5 - +30 ( pora gandraliskes dangoraiziu, pora saturno grazuoliu bei vienas elektro marktas )
                        7 - +20 ( penki gandraliskiu, B1, bei K pastatas )
                        4 - +15 ( dabartinis riporto, vites du, mazvydo 18-aukstis )

                        O dabar klausymas, kaip Klaipeda atrodytu is Smiltynes,a?
                        Atrodys slyksciai, tie falai sudarkys visa Klaipeda.

                        Comment


                          #13
                          nezinau, del ko zmones galvoja, jog miestas gali vadintis miestu - tik su dangoraiziais?


                          Prie ruso man buvo geriau

                          Comment


                            #14

                            esi buves smiltynej? esi plaukes klaipedos uostu su dideliu keltu?

                            Comment


                              #15
                              Parašė alonso
                              nezinau, del ko zmones galvoja, jog miestas gali vadintis miestu - tik su dangoraiziais?
                              o kas taip galvoja,a?

                              Comment


                                #16
                                Parašė Rokas

                                esi buves smiltynej? esi plaukes klaipedos uostu su dideliu keltu?
                                Jei tu cia man - tai esu buves ir plaukes su keltu ir ne viena karta, beje as juokavau del tu darkanciu falu.

                                Comment


                                  #17

                                  tu taip kita kart nejuokauk, gerai? bo jau buvau persigandes

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė Rokas

                                    tu taip kita kart nejuokauk, gerai? bo jau buvau persigandes
                                    Ok. Jei John butu parases taip kaip as, tai visi is karto suprastu, kad jis juokauja.

                                    Comment


                                      #19
                                      edd, tuoj tau bana uzdesiu uz necenzuriniu zodziu vartojima

                                      @Rokas
                                      pastebejau, jog cia aplamai, tiek pas klaipediecius, tiek pas kauniecius, tiek pas vilniecius vyrauja nuomone, jog tik dangoraiziai padaro miesta miestu is didziosios M,,


                                      Prie ruso man buvo geriau

                                      Comment


                                        #20

                                        pvz. del manes. mieste galetu auksciausias pastatas but tik 9 aukstu. man asmeniskai didziausia ispudi palieka, kaip yra sutvarkyti keliai, apsvietimas, aplinka, pastatai, koks viesasis transportas ir t.t. ir tik po to dangoraiziai

                                        Comment

                                        Working...
                                        X