Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vandens pramogų parkas Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Vandens pramogų parkas Vilniuje



    siek tiek pradiai gal bus ydomu nrs nzn cia jus jau patyre daud

    water park http://www.internationalwaterpark.com/current-projets.php

    #2
    O, čia tas naujasis Vilniaus vandens parkas. Visgi tikėjausi, kažko gražesnio
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      jy pradeda statyti pavasary prie siemens arenos rubicon

      Comment


        #4
        Išskyriau į naują temą, nes Spaudos kavinėj šitam nelabai vieta

        Šiaip geros naujienos, dėkui
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          ner uz ka malonu rasti bendraminciu

          Comment


            #6
            Joooo.. Ta zarnu kompozicija atrodo unikaliai. hehe.
            Bet.. na nzn, as tikejaus, kad is komplekso isores butu suprantama ir jo paskirtis. Taciau tai vel patis pigiausias sprendimas-sija ant kolonos, plyta ant plytos. Galu gale, kada dėžizmui galas ateis?
            Na, tokia mano subjektyvi nuomone......

            Comment


              #7
              Parašė ANDRIUS
              Galu gale, kada dėžizmui galas ateis?
              Na, tokia mano subjektyvi nuomone......
              Juk Rubikonas darbo imasi, o šio stilių jau pastebėjome Matyt semiasi patirties... kitavertus ir Vyrokas semiasi
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #8
                Jo tas vyroko pastatas tai...
                ir dar butu kainos nerealios

                Comment


                  #9
                  Rubicon taupo architekturas saskaita.....:\'

                  Comment


                    #10
                    Nu is isores gal ir nekoks, bet tomis zarnomis bus smagu nuciuozti
                    "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                    Comment


                      #11
                      Man visai patinka dizainas
                      B-) tikrai liuks pramoga bus...
                      Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                      Comment


                        #12
                        linksmi tie zharnokai spalvoti bet nuo ju i desine tai tragiskas vaizdzialis

                        Comment


                          #13
                          Tu pastatu gan grieztas dizainas tai man tikrai siaip sau, turint omeny, kad tai bus siaip ar taip daugmaz *pramogu* parkas. Na bet ziuresim, gal dar daug kas keisis...

                          Nors as asmeniskai visiskai *nevirskinu* tokiu masiniu seimynu susiburimu vietu su vaikuciais ir visais klyksmais ir kaprizais ir tt - gyvenime ten neiciau... Vien jau pagalvojus bloga pasidaro

                          Comment


                            #14
                            Bet pastatao renderis tik is vienos puse, gal kitu kampu paziurejus jis atrodys grazesnis?Ir dar vilnieciu norejau paklausti gal ten koki sporto kompleksa dideli zada pastatyti?Nes ir siemens arena, vandens parkas, dar futbolo aikstes tetruksta
                            "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                            Comment


                              #15
                              @Montezauras_klp: Paspausk ant nuorodos, kuria idejo dubajus - ten yra renderingu is kitu pusiu. Cia yra daugiau informacijos apie visa pramogu parka (kurio dalimis yra siemens arena ir vandens parkas): http://www.vilnius.lt/parkas/parkas2_files/frame.htm

                              Comment


                                #16
                                Latvijos akvaparks jurmaloje , labai panasaus dizaino galima sakyt , ar cia man tik taip atrodo


                                http://www.akvaparks.lv/lt/news/


                                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                --------------------------------------------------

                                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                Comment


                                  #17
                                  Per radiją ką tik pranešė, jog Vilniaus taryba leido Rubikonui šalia Siemens arenos statyti gyvenamuosius namus vietoj vandens pramogų parko

                                  Visu tuo jau susidomėjo specialiosios tarnybos

                                  Na ir **** tas rubikonas, o Zuoku tai visai nusivyliau
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #18
                                    ne visai vietoj vandens parko bet sake kazkaip jis bus tik mazesnis... aiksu taip ir turetu but nes rubiconui daug labiau apsimoka statyt namus kuriuos pardave is karto gaus pinigus nei vandens parka...

                                    Comment


                                      #19
                                      Jooooooo

                                      Tokiu atveju galima teigti, jog su Akropoliu irgi bus "taip, kaip reikia"...

                                      Comment


                                        #20
                                        Per Panorama girdejau kad vandens parka statys ligtais siauliuose , nes labiau apsimoka !!!!!

                                        Comment

                                        Working...
                                        X