Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

RS. Belgradas / Београд / Beograd

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    RS. Belgradas / Београд / Beograd

    Kadangi i futboliuką (Serbija-Lietuva) atvykome diena anksčiau, tai pavyko pafotkint šiek tiek miesto.

    Atminimui paliktas Nato bombarduotas pastatas:





    Seniausia miesto dalis, Dunojaus ir Savos santakoje esantis Kalemegdano fortas ir vaizdai nuo jo





    Kaip Belgradas buvo vadinamas anksčiau ir įvairiom kalbom



















    Kadangi teritorija nemaža, pilna visokių uzkauborių ir atrakcijų. Karinės technikos ekspozicija:









    Partizano krepšinio mokykla (čia vis dar tas pats fortas)



    Sutemo:



    Ispudingo Serbijos foto albumo pristatymas, galima pavartyt ir 250 litu isigyt



    Monetu ar tai medaliu paveiksliukai:










    Cia anksciau buvo forto apsauginis kanalas ar pan.




    velu jau, pratesiu ryt poryt...
    Paskutinis taisė zanaz; 2008.10.24, 15:50.
    You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

    #2
    ta pilis pradžioj kažkokių panašumų su Kauno pilim turi

    Comment


      #3
      Centrinė Respublikos aikštė















      Kaštonų kepėjas tarpuvartėj





      Tramvajaus



      Apsaugos netrūko, šiaip Belgradas man manymu vienas saugiausių miestų Europoj kuriuose teko būti








      Kai apšilę parkely susiruošėm link stadiono, prisistatė pareigūnai, sustatė vorele, palydėjo iki stoteles ir įsodino į troleibusą









      Tai tiek is paties Belgrado, nežinau ar dar rasiu idomiu kadru. Kruva fotkiu iš kelionės, stadiono ir pan sudėjau į http://foto.delfi.lt/album/9403/?view=compact
      You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

      Comment


        #4
        Ačiū už nuotraukas, miestas atrodo gražiai ir tvarkingai, man patiko kaip sutvarkytos pilys, aišku, nenorėčiau teniso kortų kauno pilies grioviuose. Tik man neaišku, kam reikia palikti subomborduotą pastatą: vietinių ir atvykialių nepasitenkinimui NATO kelti? Labai keistas sprendimas šaliai siekiančiai įsilieti į vakarų organizacijas.

        Comment


          #5
          Šaunu, tiek puikių prisiminimų kelia iš mano vizito Belgrade, tikrai puikus miestas, man tas paliktas pastatas tai patinka ir nemanau, kad jį reikia atstatyti, jis puikiai iliustruoja Belgrado istoriją, beje serbai jau tokie yra, turi stuburą ir kaip nori taip daro, tad ir siekdami narystės NATO savo sumanymų nekeis.

          Comment


            #6
            Fainos nuotraukos, miestas gražiai atrodo, kažkodėl tikėjausi pamatyti betvarkę (iš anksto susidarytas Balkanų šalių įvaizdis), bet sostinė tikrai puiki, aplankyčiau su mielu noru. Beje o kaip ten su nusikalstamumu? Balkanai juo tikrai garsėja.
            Paskutinis taisė Tomizmas; 2018.05.25, 23:43.
            Snowflakes will attack U <3

            Comment


              #7
              Gal serbams NATO bombarduotas pastatas yra kasdienybė, bet man ar kokiam kitam turistui tai - originali egzotika.

              Comment


                #8
                Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                Beje o kaip ten su nusikalstamumu? Balkanai juo tikrai garsėja.
                Taip galvojau apie Belgrada prieš 3 metus, kol neapsilankiau pirmą kartą, man pasirodė saugiausias Europos miestas, kuriame teko lankytis, šiemet lygiai taip pat. Apie Rumunija buvau dar blogesnės nuomonės, kol vėlgi šiemet neapsilankiau.
                You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                Comment


                  #9
                  Keletas vaizdelių iš Final 4 Belgrade

                  Panoramos nuo Kalemagdano forto





                  Vyriausybė ir baneriai apie Kosovą



                  NATO subombarduota armijos štabas. Anot taksisto, vienintelis paliktas neatstatytas pastatas, atminčiai



                  Šiaip parkelis prie merijos



                  Naujas, ankti šviečiantis fontanas



                  Milicijos muziejus



                  Pėsčiųjų gatvė, Fener visur



                  Netoliese Arenos, tas namas... berods dėjau foto ir prieš 10 metų.



                  Tarp krepšinio - futbolas. Paskutinis Serbijos lygos turas, Cervena Zvezda atsiėmė taurę



                  Pergalės autobusas po mačo:




                  Deja padauginta fajeriu ir pergalės autobusas ne už ilgo netyčia užsidegė. https://www.thesun.co.uk/sport/footb...ictory-parade/

                  You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                  Comment


                    #10
                    Gražu. Miestas, kurį tikrai būtų labai įdomu aplankyti.

                    Prieš 10 metų čia šioje temoje buvo diskusija dėl subombarduoto pastato reikalingumo Taip, jis reikalingas. Tai yra šalies istorija, ir ją reikia priimti tokią, kokia ji buvo. Beje, Serbija veda derybas su ES, bet planų stoti į NATO neturi.

                    Snowflakes will attack U <3

                    Comment

                    Working...
                    X