Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

TR. Didmiesčio atostogos Turkijoje (Antalija)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    TR. Didmiesčio atostogos Turkijoje (Antalija)

    Turkija yra iki skausmo dugeliui Lietuvos gyventoju pazistama salis, nes ji butent karaliauja Lietuvos turizmo padangeje – daugiausiai turistu is Lietuvos renkasi butent sia sali atostogom. Del sios ir panasiu priezasciu, manau, kad neverta ilgai tauksti apie Turkjos istorija. Tikiu, kad daugumai mano fotokameros uzfiksuoti vaizdai bus nenaujiena, bet atsiras ir tokiu, kuriems dar neteko pabuvoti Turkojos kurortuose. Daug nekalbejes, dedu pirmasias nuotraukos is Antalijos regione esancio Phaselis miestelio, kurios buvo padarytos pries geras 2 savaites, mano 8 dienu viesnages Antalijoje metu. Phaselis yra vienas is tu miestu, kurie skaiciuoja savo metus jau daugiau nei du tukstantmecius. Stai ir nuotraukos…

    Cia kas liko is senovines pirties


    Vos tik pasiparkinau masina, mane pasitiko tokie vaizdai


    Pasiaikciojimas senomis gatvemis


    Galima ir palandzioti o kazkieno namus


    Keltas foto be komentaru




    MIesto griuvesiai is virsaus


    Ir kaip senovinis miestas be...


    Kolonos detale


    Einame gatve link juros


    Is sonu matome stai tokius vaizdus




    Stai ir Vidurzemio jura



    #2
    Pati zaviausia ir idomiausia gide, nuotraukos is to pacio miestelio











    Kurortinio miesto Kemero pakrante



    Jachktu netruksta


    Nors Antalijos regione yra apie 300 sauletu dienu per metus, bet palmes nera cia naturaliai uzaugintos - jos buvo atveztos is Egipto


    Vakarejant




    Comment


      #3
      Kitos dienos ryta isvaziavau i apsipirkimo eskursija Antalijoje
      Stai ir pats miestas visu groziu


      Pagrindinis miesto papludimys








      Antalijos senamiestis is virsaus ir miesto pasididziavimas - mecete


      Senamiescio stogai










      Mecete is arciau


      Senamiescio gatvese pilna turistu


      Cia tave uz ranku tempia krautuveliu savininkai


      Paskutinis taisė Didmiestis; 2008.06.20, 05:44.

      Comment


        #4
        Toliau vaikstom po Antalijos senamiesti






























        Comment


          #5
          Neskubedami einame iki pakrantes


          O stai ir ji


          Zinoma, jachktu ir cia netruksta




















          Paskutini karta pazvelgiam i senamiescio stogus


          Ir keliaujamke toliau...

          Comment


            #6
            Smagumas - aš kaip koks nelietuvis taip ten ir nebuvau niekad. Reik taisyt situaciją.
            Kaip po dykumą blaškiausi

            Comment


              #7
              Šis fotoreportažas po truputį keičia mano nuomonę apie Turikiją Nes anksčiau galvoje patogiai įsitaisęs sėdėjo įvaizdis su masėmis žmonių, daug alkoholio, dulkių, šiukšlių bei rusų kalbos Žiūriu, klaidingą nuomonę susidaręs buvau. Bet kokiu atveju, visi tokie "šilti kraštai" mano planuose nukelti į pensiją, o kol kas labiau vilioja pažintinės kelionės po vakarų Europą.

              Comment


                #8
                http://img399.imageshack.us/img399/6203/13wb0.jpg nuveskit mane kazkas i sita vieta matau potenciala puikiam kadrui...
                Neišmeskite spalvų

                Comment


                  #9
                  Parašė Didmiestis Rodyti pranešimą
                  Pati zaviausia ir idomiausia gide, nuotraukos is to pacio miestelio
                  Cia ta gide tau pozavo, ar pats toki kadra pagavai?

                  Comment


                    #10
                    Parašė John
                    Aciu uz vaizdelius, Didmiesti
                    Mano mama ne karta buvo Antalijoje, taciau normaliu nuotrauku is ten taip ir nemaciau...
                    Nera uz ka! Labai prasom.

                    Parašė vytauc Rodyti pranešimą
                    Smagumas - aš kaip koks nelietuvis taip ten ir nebuvau niekad. Reik taisyt situaciją.
                    Tikrai ten verta nuvykti. Taisyk, Vytauc, situacija!!!

                    Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                    Šis fotoreportažas po truputį keičia mano nuomonę apie Turikiją Nes anksčiau galvoje patogiai įsitaisęs sėdėjo įvaizdis su masėmis žmonių, daug alkoholio, dulkių, šiukšlių bei rusų kalbos Žiūriu, klaidingą nuomonę susidaręs buvau. Bet kokiu atveju, visi tokie "šilti kraštai" mano planuose nukelti į pensiją, o kol kas labiau vilioja pažintinės kelionės po vakarų Europą.
                    Rusu ten tikrai netruksta, bet dulkiu ir siuksliu nera daugiau negu kur kitur, bet benamiu sunu tai tikrai yra daugiau nei reikia. Turiu prisipazinti, kad as apie Turkija buvau blogesnes nuomones. Negaliu sneketi uz visa sali, bet tuose vietose, kur as buvau, Turkija su visais turkais man kazkuom primine Europa. Jeigu ne mecetes, tai nebuciau pasakes, kad musulmoniskame kraste buvau. Turkija tikrai pakilo mano akyse ir as mielai dar ten sugrisciau!

                    Parašė dts Rodyti pranešimą
                    http://img399.imageshack.us/img399/6203/13wb0.jpg nuveskit mane kazkas i sita vieta matau potenciala puikiam kadrui...
                    Jeigu seksi mano reportaza tai dar geresniu vietu pastebesi.

                    Parašė mindakas Rodyti pranešimą
                    Cia ta gide tau pozavo, ar pats toki kadra pagavai?
                    Turbut ir taip ir taip buvo.

                    Comment


                      #11
                      Is senamiescio mes patraukeme po parduotuves, bet pries tai dar sustojome prie didziulio krioklio, kuris pasakyskai atrodo is lektuvo.

                      Stai ir krioklys






                      Prabangi juvelyriniu dirbiniu parduotuve, kuri man primine muzieju


                      Beeinant i vidu


                      Comment


                        #12
                        Mes jau viduje


                        Parduotuves paziba - is balto aukso ir deimantu pagamintas pistoletas


                        Sitoje parduotuveje, kaip ir visoje Turkijoje, galima deretis del kainos


                        Aukso ir deimantu blizguciai, kainuojantis simtus tuktstanciu...






                        Parduotuve dvelkia prabanga


                        Kadangi tai buvo daugiau moteru parduotuve, as labai greitai is ten isejau- iskarto, vos tik suzinojau, jog kavine greta. Sioje nuotraukoje atsispindi nepaprsta turku meile vaikams


                        Is vienos parduotuves vaziavome i kita, dar viena moteru kalejima- odos ir kailiu salona!
                        Ten mus pasitiko parduotuves manikenes, kuriuos demonstravo, kaip stilingai mes galime atrodyti










                        Sitoje parduotuveje taipogi neuzsibuvau, nes pirkti nieko nesiruosiau

                        Comment


                          #13
                          Sekancios nuotraukos yra prastos kokybes, nes buvo darytos is vaziuojancio autobuso. Miegamieji Antalijos rajonai visu savo spalvingumu skiriasi nuo lietuviskuju, bet kazkuom yra ir panasus.





                          Statomas naujas rajonas


                          Keistas Antalijoje reiskinys - lietus.












                          Gaila, kad nebuvo progos pavaiksciuoti po miegamuosius rajonus, nes nuotraukos is vaziuojancio autobuso nelabai parodo ju savotiskumo.

                          Comment


                            #14
                            Viena is geriausiu turistiniu eskursiju, mano nuomone, yra trecias pagal dydi Turkijoje Tahtali kalnas. Nors tai pati brangiausia ir trumpiausia eskursija, bet ten neuzsikobaroti yra nuodeme. Tad daug nesnekejes dedu nuotraukas is 2365 metru aukscio eskursijos

                            Masina buvome uzvesti tik iki 700 metru aukscio, ir likusius metrus teko iveikti funikulieriaus pagalba


                            Kylame apie 15 minuciu ir grozimes turkiska gamta


                            Dar nemazai liko iki virsunes




                            Kas vis dar kyla kyla, kas jau leidziasi...


                            Virsune vis arteja, kur mus pasitiks saltas turkiskas alus




                            Kvapa gniauziantis vaizdeliai




                            Stai mes jau ir virsuje


                            Musu Kemeras is dveju su kapeikom kilometru aukscio








                            Tiesiog grazu...

                            Comment


                              #15
                              Tesiu toliau savo eskursine kelione po kalnus...




                              Lauko kavine


                              Kazkoks turistas


                              Tiesiog pasimegaukim vaizdais








                              Jau laikas nusileisti ant zemes


                              Besileidziant




                              Beje, virsuje galima pamatyti ir kalnu ozkas


                              Nusileide ant zemes, vaziavome pavalgyti. Restoranas buvo pastatytas ant upes, tad bevalgant galejome stebeti plaukiancias pro sali zuvis ir kre kre

                              Cia musu nupezes gidas




                              Stai ir pradejo nesti maista




                              Mums buvo pranesta, kad restorane turime izimybiu- cia pietavo Afganistano presidentas


                              Po pietu galima ir pasivaikscioti


                              Pasirodo ten buvo ne tik restoranas, bet ir zuvu ferma


                              Uz nebrangu mokesti buvo galima ir pazvejoti

                              Comment


                                #16
                                Pavargus nuo eskursiju keliaujame atsipalaiduoti i "Turkish Night". Ten valgome ir geriame iki soties, rukome kalijana ir megaumes 2 valandas trunkanciu sou, kuriame nekarta teko atsidurti ant senos.

                                Pristatomas sou




                                Jaunosios veido parodymo ispirkimas




                                Rusai isivaizduoja, kad jie yra permatomi, arba jiems seip i kitus nusispjauti


                                Tradiciniai sokiai


                                Cigones...




                                Ciganai


                                Sita "pavalgiusi" ruse tai visus juokino ant senos


                                Stai ir pilvo sokejas, kai ji pristatinejo rusiskai snekantis turkas, tai pasake: "on ne gej, no ona ocen kapriznaja"


                                Vyrukas lazda laike tiek ant galvos, tiek ant uodegos




                                Mokina is sales merginas kaip reikia judinti pilva ir ne tik


                                Stai ir vakaro kulminacija, pilvo sokeja. Ji taip kai kurias dalis pajudino, kad net trosku pasidare


                                O mama shiki dam shiki dam...








                                Veliavos iskelimo sokis


                                Didmiesciui taip patiko visas "o mama shiki dam shiki dam" reikalas, kad ten ir sugrizau sekanti vakara. Kas mane nustebino, kad programa nebuvo identiska, net drabuziai buvo kitokie!

                                Pilvo sokeja kita vakara




                                Lietuve laimejo vyno buteli, nes geriausiai pasirode mokanti sokti pilvo soki is sales (praeita vakara butelis iskeliavo Ingai is Rygos)


                                Pilvo sokejes sikarta raudonai apsirenges


                                Paskutinis taisė Didmiestis; 2008.06.24, 12:12.

                                Comment


                                  #17
                                  Nematyčiau reikalo buitinėmis prastos kokybės nuotraukomis pildyti šitą forumą. Kadangi statistinis lietuvis keliauja per metus 1-2 kartus, pabandykit įsivaizduot, kaip atrodytų, jei kiekvienas čia sukeltų visą savo kortelių turinį.
                                  Nors čia – ne fotomėgėjų forumas, bet bendras meninis talpinamų nuotraukų lygis reikalauja atidesnio požiūro ir savikritikos prieš spaudžiant mygtuką "Talpinti".
                                  www.scriptorium.ie

                                  Comment


                                    #18
                                    Na jau, nereikia čia jau būti tokiems piktiems, juk ne visi ten buvo ir ne visi matė. daug nuotraukų, ir visos tikrai puikios Niekada dar Turkijoje nebuvau, bet pasižiūrėjus tikrai kyla didelis noras apsilankyti. Liux
                                    Snowflakes will attack U <3

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė C5 Rodyti pranešimą
                                      Nematyčiau reikalo buitinėmis prastos kokybės nuotraukomis pildyti šitą forumą. Kadangi statistinis lietuvis keliauja per metus 1-2 kartus, pabandykit įsivaizduot, kaip atrodytų, jei kiekvienas čia sukeltų visą savo kortelių turinį.
                                      Nors čia – ne fotomėgėjų forumas, bet bendras meninis talpinamų nuotraukų lygis reikalauja atidesnio požiūro ir savikritikos prieš spaudžiant mygtuką "Talpinti".
                                      Tikrai nesitikejau, kad mano sukurtos temos sukels tokiu priesiskai nusiteikusiu komentaru - mano tikslas tikrai netoks! Nesigiriu nepaprastais fotografijos sugebejimas ir forumo bendraminciai tikrai nesitiki mano temose rasti meno sedevru - tik apzvalgines foto is mano pabuvotu vietoviu. Gal tos nuotraukos is "Turkish Night" ir yra prastesnios kokybes, bet vis tiek nusprendziau jas ideti, nes kas artimu laiku zada keliauti i Antalija, gali susidaryti bendra vaizda ko tiketis is vienos ar kitos eskursojos! Kas liecia kitas nuotraukas, tai nemanau, kad jos yra netinkamos, nes jei taip butu, as sulaukciau pastabu is forumo administratoriu.
                                      Kas liecia statistini lietuvi keliaujanti 1-2 kartus per metus, tai siame forume nera uzsiregistravusi visa Lietuva ir yra tikrai nemazai kolegu kurie visai noriai praziurejo mano nuotraukas (sprendziu is gautu ivarciu)! Nesuprask manes klaidingai ir neuzpyk, bet jeigu tau del tam tikru priezasciu neitinka mano nuotraukos, tiesiog ignorok mano sukurtas temas ateityje ir viskas bus tvarkoje. Sekmes!

                                      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                      Na jau, nereikia čia jau būti tokiems piktiems, juk ne visi ten buvo ir ne visi matė. daug nuotraukų, ir visos tikrai puikios Niekada dar Turkijoje nebuvau, bet pasižiūrėjus tikrai kyla didelis noras apsilankyti. Liux
                                      Aciu uz gera zodi. Turkijoje tikrai yra verta apsilankyti. Net neabejoju, kad ten turetum gera laika! Savom akim ir ausim isitikinau kaip daugelis lietuviu bande prasitesti atostogos, norejo atitolinti isskrydimo data, nes ten tikrai gali gerai pailseti. Antalijos pasiula didesne nei gali pasirodyti: ten ir pramoginiu eskursiju netruksta (zirgu jodinejimas, raftingas...), ir istoriniu apstu, o naktinis gyvenimas ten tikrai verda. Kekvienas gali issirinkti kas jam tinka ir patinka. Butinai nuskrisk, nesigailesi!!!

                                      Comment


                                        #20
                                        Bandome keliauti toliau po Antalijos Regiona. Sekancia diena vykstame i senovini Turkijos miesta Myra. Miestas be galo patiko, bet vaziavimas iki jo dar labiau - geras pora valandu teko grozetis serpentinais.

                                        Autobusui sustojus sekame lietuviska veliava


                                        Is pradziu prieiname nuostabaus grozio kapaviete, kuri isikurusi netradicineje vietoje - uoloje!






                                        Oi kiek musu daug nori prieiti arciau


                                        Laiptai i miesto giluma


                                        Sienos detale


                                        Buvau i viena is tokiu uolu ir as ilindes


                                        Kas auksciau "pakastas" tas kilmingesnis


                                        Mumis jau kviecia keliauti toliau


                                        Aukstokai


                                        Miesto gylumoje randame ampfiteatra, kurio gera akustika teko ir man savu kailiu isbandyti. Keli is musu grupes uzstaugeme "ant kalno murai", gides paprasyti. Uz savo drasa gavome geru dovanu, tad tikrai nera reikalo buti nedrasiu.








                                        Zvelgiant is apacios


                                        Ech, musu fainuole gide ir vel nerimsta. Beje, sitaip besimosikuoti su trispalve nera labai saugu Turkijoje, nes lygiai tokia pacia veliava turi ir kazkokia teroristine grupuote. Todel nekarta buvo priejusi policija pasiaiskinti kas ir kaip.


                                        Miesto griuvesiai




                                        Keista, kad visur galima laipioti

                                        Comment

                                        Working...
                                        X