Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Džigito žirgo mirtis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Džigito žirgo mirtis

    40
    10
    45,00%
    18
    9
    22,50%
    9
    8
    7,50%
    3
    7
    12,50%
    5
    6
    5,00%
    2
    5
    2,50%
    1
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    2,50%
    1
    1
    2,50%
    1
    S_P

    Meninė fotografija
    www.sp-foto.lt

    #2
    kurioj čia vietoj? ir ar tik pats susivarė, ar dar ir žmonių sužeidė erelis?

    Comment


      #3
      Gera reportažinė +
      R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

      Comment


        #4
        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
        kurioj čia vietoj? ir ar tik pats susivarė, ar dar ir žmonių sužeidė erelis?
        Kaip supratau, tai tik stulpa suvarte ir ant stogo nusileido. Kaunas, Neries krantine.
        S_P

        Meninė fotografija
        www.sp-foto.lt

        Comment


          #5
          gerai mano grupiokas sako: kaip už BMW vairo, taip debilas... protingi žmonės, nepirkit bimbalų, yra ir be jų puikių mašinų...

          Comment


            #6
            zinau kad Liutas isizeis del tokio posto, bet as turiu pritarti. Dievazi vienetai normaliu vairuotoju uz bmw vairo. Nesu stereotipu salininkas, bet sitas tai tikrai veikiantis. Jei matai gatvej bmw, tai lauk nesamones. Ir tai itin daznai pasitaiko....

            Parašė daktaras Rodyti pranešimą
            gerai mano grupiokas sako: kaip už BMW vairo, taip debilas... protingi žmonės, nepirkit bimbalų, yra ir be jų puikių mašinų...
            www.tomflagman.com

            Comment


              #7
              mano bendradarbis turi bmw ir jokiu bedu nera... normaliai vazineja taigi...
              Neišmeskite spalvų

              Comment


                #8
                /\ taigi sakau - normalūs, būkit geri, pirkit kitas mašinas, nes patys suprantat... beje, apie liutą ir aš galvojau rašydamas

                Comment


                  #9
                  Belekiant į 100dienį savo akim mačiau kaip virto.. tai po to labai norėjosi išgerti.

                  Comment


                    #10
                    Parašė Taduse Rodyti pranešimą
                    Belekiant į 100dienį savo akim mačiau kaip virto.. tai po to labai norėjosi išgerti.
                    Ir sėsti už vairo?
                    kasalotas.com

                    Comment


                      #11
                      Nea, nervus numalšinti. Į pačią ceremoniją mama vežė

                      Comment


                        #12
                        S-P, ar nesumaišei temų? Čia konkursas. Tokiom nuotraukom yra tema "Avarijos":
                        http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=3417

                        Comment


                          #13
                          Parašė liutass Rodyti pranešimą
                          S-P, ar nesumaišei temų? Čia konkursas. Tokiom nuotraukom yra tema "Avarijos":
                          http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=3417

                          Liūtas būti piktas. Liūtas įsižeisti dėl BMW įžeidimo.
                          Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                          Dordrechtas/Haarlemas
                          Nesebaras/Plovdivas
                          Kiolnas

                          Comment


                            #14
                            Nors ir yra šiokia tokia koreliacija tarp bmw ir pavojaus kelyje, bet reikia apsibrežti dar koks BMW: senas ar naujas... senas= lygu pavojus + plius begalinis noras lenktyniaut, neaišku su kuo ( ypač patinka draginimo seansai prie šviesaforo, vrum vrum ir žek jau lekia................vienas )
                            naujas ( naujesnis ) = kaip kada, mano keli geri pažįstami važineja bmw, tai tiesiog geros komfortabilios mašinos ir tiek, nelaksto, nesukelia pavojingų situacijų, tiesiog maloniai sau važiuoja

                            Čia labiau pavojinga koreliacija galima labiau brežti nesvarbu koks modelis, bet kaip jis apipavidalintas: niaukti liongai, papigiai lietnykai ir kita atributika, šitoj vietoj gali būt bmw, golfas, audinė, seat'as, renuškė, kas tik nori....taigi čia labiau nuo tarpinės tarp vairo ir sedynės priklauso, negu nuo ženkliuko ant masinos grotelių
                            Kairiarankių klubas - Left.lt

                            Comment


                              #15
                              Parašė liutass Rodyti pranešimą
                              S-P, ar nesumaišei temų? Čia konkursas. Tokiom nuotraukom yra tema "Avarijos":
                              http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=3417

                              Tegul sprendzia balsuojantys savo vertinimais.

                              S_P

                              P.S. Manau kiekvienai nuotraukai konkurse surastume didikuota tema
                              S_P

                              Meninė fotografija
                              www.sp-foto.lt

                              Comment


                                #16
                                Teko ir man patirt, varniu sankryzoj, bemwisto sugebejimus. Is vienpusio eismo gatves suko link milikoniu, ir zinoma suko ne "normaliai, o "skersas"tai apssuko sankryzoj ir jo priekiniai zibintai buvo pusmetris nuo mano dureliu. Maza tokia i aki duot.

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                                  Teko ir man patirt, varniu sankryzoj, bemwisto sugebejimus. Is vienpusio eismo gatves suko link milikoniu, ir zinoma suko ne "normaliai, o "skersas"tai apssuko sankryzoj ir jo priekiniai zibintai buvo pusmetris nuo mano dureliu. Maza tokia i aki duot.
                                  Man teko matyti, kaip Vilniuje du vairuotojai kojomis auklejo BMW troke izuliai vaziavusius vaikinus. Prie vienos perejos BMW naglai aplenke visus ir vos nepartrenke pesciuju isvaziave i priesinga eismo juosta. Bet sustojus prie kito sviesoforo is dveju skirtingu masinu islipo du vaikinai, atsidare BMW dureles is vairuotojo ir keleivio pusiu ir padare "koju baliu". Buvo smagu ziureti .

                                  S_P
                                  S_P

                                  Meninė fotografija
                                  www.sp-foto.lt

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė S_P Rodyti pranešimą
                                    Man teko matyti, kaip Vilniuje du vairuotojai kojomis auklejo BMW troke izuliai vaziavusius vaikinus. Prie vienos perejos BMW naglai aplenke visus ir vos nepartrenke pesciuju isvaziave i priesinga eismo juosta. Bet sustojus prie kito sviesoforo is dveju skirtingu masinu islipo du vaikinai, atsidare BMW dureles is vairuotojo ir keleivio pusiu ir padare "koju baliu". Buvo smagu ziureti .
                                    Negražu smurtauti

                                    Comment


                                      #19
                                      banali. aktuali tik paviršutiniškai suprantantiems procesą. neprofesionali. neįdentifikuojama.

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė ilestmort Rodyti pranešimą
                                        banali. aktuali tik paviršutiniškai suprantantiems procesą. neprofesionali. neįdentifikuojama.
                                        Ko jūs norit? Žmogus nufotkino avariją.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X