Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

ES. Pietų Ispanija, Almeria ir jos apylinkės

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    ES. Pietų Ispanija, Almeria ir jos apylinkės

    Sveiki visi,

    vasarą šiek tiek keliavau, aplankiau Ispanijoje gyvenančią sesę, tačiau buvau pamiršęs įspūdžiais pasidalinti ir su jumis
    bet geriau vėliau nei niekada, ar ne

    Taigi buvau pietryčių Ispanijoje, Almeria mieste ir keliavau po jo apylinkes.
    Kuo garsus tas regionas, ypač Lietuvoje, tai savo bekraščiais šiltnamiais, beje ir mano sesuo ten kažkada dirbo, dabar šiltnamiuose lietuvių nedaug - prasigyveno
    Pats miestas didumo kaip Klaipėda, bet be galo greit besiplečiantis. Apskritai pačioje Ispanijoje (bent jau rytinėje pakrantėje) tiek begalės projektų, kad likau nustebęs, kaip ten greit miestai auga. Beje kaip tik neseniai teko skaityti, kad per pastaruosius 14 metų Ispanijoje patiesta apie 40 procentu esamu keliu ir apie išlieta apie 40 procentu betono, t.y. beveik puse visko kas ten pastatyta tai padaryta per 14 m., va tokie tempai beje burbulas ten jau irgi sprogsta
    Šiek tiek nuklydau nuo temos.
    Dėsiu nuotraukas tokia eile, kokia pats viską mačiau

    Miestelis kuriame aš gyvenau, 11 km nuo Almerijos


    Tokiu keliuku važiavome į kalnų vieną kalnų miestelį:


    Vaizdas iš miestelio, gaila tik kad apniukus diena buvo...


    Paplūdimys, deja akmenuotas, kojom nelabai patiko


    Viskas kas žalia laistoma dirbtinai, kitaip būtų tik smėlis


    Vaizdas iš kito paplūdimio, šiek palipus ant kalvos


    Pasisukus 180 laipsnių kampu


    Užtaikiau atvažiuoti į rugpjūčio pabaigą, kada Ispanijoje visą savaitę vyksta fiesta, vaizdai iš jos:


    tiesa sakant taip ir nesužinojau kokia šios šventės kilmė, bet koks skirtumas, svarbu visiems linksma




    Tokiose mini užeigėlėse ragaujamas vynas



    o štai ir jis


    miesto pakrantė vakare

    #2
    rytinis vaizdas pro langą į kalnus


    vaizdas į kalnus važiuojant į Mini hollywood‘ą , kuriame prieš kelis dešimtmečius buvo sukami amerikiečių vesternai.




    dabar viskas paversta turistų lankoma vieta su zoo parku




    visur, be abejo, tvyro amerikietiška dvasia


    tiesiog gamtos vaizdai aplink








    kitą dieną buvom pasidairyti po pakrantes, vaizdai iš jų:




    akylesni tūrėtų tolumoje įžvelgti švyturį, kurio nuotrauka ką tik buvo


    tokie keleliai veda iki dabartinio taško


    pasisukus 180 laipsniu


    važiuojant toliau – šiltnamių jūra

    Comment


      #3
      pabaigai dar šiek tiek vaizdų iš pačio Almerios miesto.

      Anglų prieš šimtą metų pastatyta prieplauka iškasenoms gabenti







      nuotrauka nekokia, bet tik čia tolumoje matyti Almeria pilis, deja ten apsilankyti laiko taip ir neužteko


      žemėlapis kurį sunkoka suprasti


      pagrindinė gatvė, kažkas panašaus kaip laisvės alėja Kaune




      gatvės muzikantas


      toliau – tiesiog centro vaizdai










      miesto rotušė ir jos aikštė










      O čia kelionės tikslas – sesers dukryte kurią lankiau


      tikiuosi jums patiko trumpa ekskursija

      Comment


        #4
        Visada įdomu svetur apsilankyti.
        ______________
        The Division Bell

        Comment


          #5
          Gražūs vaizdai

          Comment


            #6
            Almeria miestas visai jaukus ir siltas, bet gamta ir krastovaizdis aplink tikrai nykus, viskas lyg isdeginta... siaurine ispanija kurkas ispudingesne. Beje grazi dukterecia, aky dideles portretams geros

            Comment


              #7
              man pietinė Ispanija apskritai i afrika "užneša" nes viskas pilka, ir žalumos beveik nėra (neskaitant miestų kur viskas dirbtinai laistoma)

              Comment


                #8
                Beveik Afrika ir yra.
                ______________
                The Division Bell

                Comment


                  #9
                  Parašė veikejas Rodyti pranešimą
                  man pietinė Ispanija apskritai i afrika "užneša" nes viskas pilka, ir žalumos beveik nėra (neskaitant miestų kur viskas dirbtinai laistoma)
                  Oi klysti, Pietus - turbut pati zaliausia Ispanijos dalis (tiesa prie Biskajos ilankos nebuvau, ten irgi sako zalia) - Cadiz, Sevilla, Algeciras. Ir daug laukines gamtos. Nepamirsk, kad dalis Ispanijos yra prie Atlanto vandenyno. Net ir ta pati Granada su Sierra Nevada labai fainos vietos.

                  Comment


                    #10
                    Ačiū, labai įdomios nuotraukos. Man toks kraštovaizdis kaip tik patinka, labai norėtųsi ten apsilankyti

                    Comment


                      #11
                      Parašė sauls Rodyti pranešimą
                      Oi klysti, Pietus - turbut pati zaliausia Ispanijos dalis (tiesa prie Biskajos ilankos nebuvau, ten irgi sako zalia) - Cadiz, Sevilla, Algeciras. Ir daug laukines gamtos. Nepamirsk, kad dalis Ispanijos yra prie Atlanto vandenyno. Net ir ta pati Granada su Sierra Nevada labai fainos vietos.
                      Aš kalbėjau tik apie tą pietinę Ispaniją kurią mačiau
                      tikrai nežinau kaip ten vakarinėje dalyje, nes ten nebuvau.

                      Comment


                        #12
                        Dėkui, Ispanija labai įdomi šalis, deja dar neteko ten lankytis.
                        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                        Comment

                        Working...
                        X