Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

BCC2 statybos eiga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    BCC2 statybos eiga

    Kai viska baigs, verslo trikampis bus pats geriausias verslo pastatu kompleksas Vilniuje. NMC tures pasitempti, kol pasieks toki lygi - tam reikia kokybisku pastatu (ar bent taip atrodanciu). Man patinka, kad verslo trikampyje yra normaliai suderintos spalvos ir viskas atrodo solidziau nei NMC. Nors aisku kol viskas nebaigta prognozuoti negalima, nes gal ir cia viska sugadins.

    #2
    @John: Tikekimes, kad tu teisus. O siaip tai man atrodo, kad verslo trikampyje po BCC2 ir to "mazo" pastato paaukstinimo vistiek dar ka nors statys (anksciau ar veliau). Pavyzdziui, dabar vyksta "Vilniaus vartu" statybos ir bus pratesiamas tunelis, lygiai taip pat tas tunelis turbut gali buti pratestas ir i kita puse, o virs jo statoma kazkas, o ir siaip man atrodo, kad ten dar galima butu surasti vietos (nors gal ir klystu).

    "Victorija atrodo labai gerai"

    Gal kartais turi naujesniu fasado nuotrauku?

    Comment


      #3
      @John: Aciu uz nuotrauka. Atrodo neblogai tik galejo tos stiklo pertvaros tarp aukstu buti plonesnes arba is viso tokios kaip laiptines dalyje.

      Comment


        #4
        Del geriausio fasado visame Vilniuje tai del to nesu isitikines. Man kai kada neblogai atrodo Europos apartamentu fasadas (kai langai balkonu nebuna atidarineti), BCC fasadas, zalio hanerio fasadas (is isvaizdos gerai atrodo, nors sako, kad nekokybiskas ir pan.). Tarp mazesniu pastatu irgi yra neblogu fasadu pvz. Zirmunu verslo centras ir pan.

        Comment


          #5
          Viktorijos bokštas jau matosi miesto panoramoje -
          pvz., nuo Konstitucijos pr. jis, atrodo, beveik prilygsta Draugystės (CP) viešbučiui, nors tas pastatytas ant kalno.
          Kai baigs - žiūrėsim, ar gražiai matysis.

          Comment


            #6
            Victoria atrodo puikiai!!!!!
            You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

            Comment


              #7
              Kol kas ten ypatingo nieko nevyksta, tiesiog aptverta tvora ir pradėta kasinėti stovėjimo aikštelė.


              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #8
                Parašė Mantaz
                Kol kas ten ypatingo nieko nevyksta, tiesiog aptverta tvora ir pradėta kasinėti stovėjimo aikštelė.
                Taigi jau pastatytas 3 aukštų parkingas


                O statyba vyks toms mašinytėms iš čia pasitraukus

                Comment


                  #9
                  Atrodo, kad sie renderingai dar nebuvo cia ideti:







                  Beje, cia irgi ant stogo augs medziai . Siaip man tai patinka, bet Blitz bus nusivyles: .

                  Comment


                    #10
                    Jus man pasakykite kas nors ar viktorijos bokstas jau iki galo sutwarkytas?Nes kiek as i ji beziureciau man jis atrodo nedabaigtas kazkoks
                    "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                    Comment


                      #11
                      Jau pamažu kyla







                      Čia šiaip kadras
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #12
                        Sausio 7 d.




                        Sausio 15 d.

                        Darbai įsibėgėja




                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #13
                          Victoria atrodo labai gerai, o del BCC2 tai tiksliai neatsimenu kada baigs statybas, bet atrodo, kad labai ilgai ji statys.
                          OT: Kalbant apie "ilgas statybas", tai jau siais metais prades rekonstruoti rotuses aikste ir rekonstrukcija gali uztrukti 4 metus , o kainuos viskas apie 18-19mln Lt.

                          Comment


                            #14
                            Parašė Edd
                            Victoria atrodo labai gerai, o del BCC2 tai tiksliai neatsimenu kada baigs statybas, bet atrodo, kad labai ilgai ji statys.
                            OT: Kalbant apie "ilgas statybas", tai jau siais metais prades rekonstruoti rotuses aikste ir rekonstrukcija gali uztrukti 4 metus , o kainuos viskas apie 18-19mln Lt.
                            4 metus? Čia kažkas neįtikimo, net jei tai darys etapais. Iš kur, beje, tokios žinios?

                            O BCC2 per savaitę po aukštą pastato, tad per 3-4 mėn jau visas aukštis turėtų būt
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment


                              #15
                              Citata is bcc.lt puslapio:
                              "Projektas bus įgyvendintas per 18 mėnesių.
                              Statybos pradėtos – 2004 m. rugpjūčio mėn.
                              Planuojama statybų pabaiga - 2006 m. sausio mėn."

                              Tokiam pastatui 18 menesiu tikrai labai daug, o ypatingai jei bandysim lyginti su "Victoria".

                              Del rotuses rekonstrukcijos, tai cia is sios dienos sostineje buvo parasyta.

                              O vilnius.lt parasyta: "Detalų Rotušės aikštės rekonstrukcijos pristatymą žiniasklaidai Vilniaus miesto savivaldybė ketina surengti artimiausiu metu. "

                              Comment


                                #16
                                na kiek as pamenu, tai BCC oficialus atidarymas buvo praejus labai daug laiko po statybu pabaigos, bent jau ishoriniu statybu, ne interjero. del to manau, kad pachio pastato daug ankshchiau sulauksim.

                                O del rotushes aikshtes tai chia labai nesamone 4 metus rekonstruoti, juk ten shalies simbolis, viena pagrindiniu miesto vietu, kurios nereiktu uzhdaryti keturiems metams, nu nebent kokie labai jau special kasinejimai bus vykdomi.

                                Comment


                                  #17
                                  Vakar su draugu buvom poroj panoraminių vietelių, tai čia viena iš nuotraukų (daugiau nieko gero ir nėra)

                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #18
                                    Na, gal ir nieko ta Victoria atrodo... Labiausiai ja vertinu uz panasius elementus, kokie ir Crowne Plaza viesbucio. Bet siap ne viskas joje matosi, ka noreta parodyti.

                                    Comment


                                      #19
                                      Vasario 8 d. Kažko sulėtėjo darbai. Gal dėl šalčio







                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        #20

                                        gal leidimai tvarkomi?

                                        Comment

                                        Working...
                                        X