Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

„Akropolio“ priestatas Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    „Akropolio“ priestatas Vilniuje

    Įdomu kaip bus su tuo 10-12 aukštų priestatu... Kad iki lapkričio jo nepastatys tai jau turėtų būt aišku. Gal išvis atsisakė šios idėjos?

    #2
    Gerai kad akropolis pleciasi ir aisq bendra jo vaizda tikrai pagerintu tas 12 aukstu pastaciukas salia, bet siaip akropolis manau geriausias prekybos molas visoje lietuvoje bent pakolkas

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    Comment


      #3
      Vakar buvau Maciaau ta priestata
      %)

      Comment


        #4
        na o ar bus vaizdas kai priestatas 2 aukshtu siaip nera ispudinga tik plota didina

        Comment


          #5
          Agam..
          Ir man kažkaip atrodo, kad Klaipėdoje Hyper Maximos priestatas bus įspūdingesnis :/
          www.donatas-mazeika.lt

          Comment


            #6
            Kokio jus ispudingumo ieskot prekybos centruose? Net juokinga .

            Nezinau nei vieno "ispudingo" prekybos centro Lietuvoje. Nebent jeigu kalbam apie dydi, tai gal ir bus akropolis ispudingas savo dydziu, bet tik Lietuvos mastais. O siaip tai kazkokia deze ir tiek.

            Na gal prekybos centras "Europa" atrodo neblogai, gal geriausiai Lietuvoje, bet ispudingumo jame irgi nematau .

            Comment


              #7
              Nu aišku, kad tik dėžutės.
              Bet turėjau omenyje, kad Klaipėdos Akropolis, mano nuomone, turėtų atrodyti gan neblogai..

              Dabar dėl Europos. Viskas tikrai gražu: šalia dangoraižiai, stiklinis stogas, pasikėlimo aikštelė, fontanai. Tačiau praktiškai žmonių yra labai mažai. Akropolyje jų kur kas daugiau.. kaži kas lemia tą populiarumą vieta, parduotuvės, kinas ar kas
              www.donatas-mazeika.lt

              Comment


                #8
                @SkeiTeriS: Akropolyje daugiau parduotuviu, yra ir pramogu, gal todel ir populiaresnis. Viskas vienoje vietoje, todel zmonems patogu. Tuo tarpu prekybos centre "Europa" daugiausia tik drabuziai. Ir siaip privaziavimas patogesnis Akropolio.

                Siaip galima kazkoki ispudinga prekybos centra pastatyti, bet kai kazkoki dideli objekta stato, tai paprasciausia yra dezute pastatyti . O ir siaip as kazkodel abejoju, kad prekybos centru statytojai stengtusi kazka ispudingo pastatyti. Nebent kai bus didziule konkurencija ir tada "griebsis uz siaudo", bei galvos apie pastato "isvaizda".

                Comment


                  #9
                  Parašė Edd
                  Kokio jus ispudingumo ieskot prekybos centruose? Net juokinga .

                  Nezinau nei vieno "ispudingo" prekybos centro Lietuvoje. Nebent jeigu kalbam apie dydi, tai gal ir bus akropolis ispudingas savo dydziu, bet tik Lietuvos mastais. O siaip tai kazkokia deze ir tiek.

                  Na gal prekybos centras "Europa" atrodo neblogai, gal geriausiai Lietuvoje, bet ispudingumo jame irgi nematau .
                  Na Europa yra tiesiog geroj vietoj pastatyta, o ir architektas ne pats prasčiausias projektavo

                  O dėl Akropolio dydžio... Maskvoj pats didžiausias prekybos centras irgi apie 100 tūkst. kv.m., taigi... Tai didelis ne tik Lietuvos, bet ir Maskvos mastais (kiek kartų Maskva didesnė už Lietuvą?)

                  Comment


                    #10
                    Parašė John
                    Siandien buvau Akropolyje, pastebejau, kad toje vietoje, kur turetu buti statoma aukstumine dalis, virs pagrindinio 2 aukstu pastato iskilusios betonines kolonos, tai galetu reiksti, kad pradedamas statyti ir ofisu pastatas, kuris bus sujungtas su prekybos centru, nors gali buti, kad statomas tik 3-as aukstas ar siaip kokia tech patalpa virsuje (foto neturiu, bet kita karta padarysiu).
                    Ko gero visgi statomas tas pastatas
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #11

                      Comment


                        #12
                        Turbut ir stato ta ofisu pastata tik man tiek visas akropolis tiek ir sitas ofisu pastatas nepatinka . Uztat Rygoj jauciu kazka daug geresnio pastatys.

                        Comment


                          #13
                          Užtat Kaune, jaučiu, kažką geresnio pastatys
                          www.donatas-mazeika.lt

                          Comment


                            #14
                            Kol kas tai ir Kaune atrodo nieko gero. Iš išorės tai nieko ten nesimatys, viską užstos tas 3 aukštų garažas virš Karaliaus Mindaugo prospekto(jeigu jį leis statyti). Na nieko dar šį rudenį jau tiksliai žinosim kaip viskas atrodys.

                            Comment


                              #15
                              tai aš čia ant bajerio užmečiau ;]
                              o tas garažas, atrodo, jau leistas statyt
                              www.donatas-mazeika.lt

                              Comment


                                #16
                                siandien skaiciau ,kad Akropolio statybos kaune atidedamos nezinomam laikui.Taigi greitu laiku kaune akropolio nebus
                                I don't drive fast,I just fly low

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė ether
                                  siandien skaiciau ,kad Akropolio statybos kaune atidedamos nezinomam laikui.Taigi greitu laiku kaune akropolio nebus
                                  Jo, čia šnd šita diskusija vyksta prie "Kauno projektai"
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė John
                                    Katik buvau Akropolyje, atrodo, kad ofisu priestatas is tikruju statomas. Kas idomiausia, kad jie is pradziu pastate kolonas per 3 aukstus, o veliau tarp ju ibetonuoja perdengimus. Paprastai aukstuminiai pastatai statomi kitaip t.y. isbetonuojamos kolonos, ant ju dedamas perdengimas, toliau vel kolona pakyla per 1 auksta, vel perdengimas etc. Kas dar idomu, kad karkasas atrodo baisiai plonas
                                    aha, labai idomu, tai negi tas ausktuminis pastatas triju aukstu ruosiasi buti ?

                                    Comment


                                      #19
                                      as jau isisgandau thanks o del to karkaso, kad tik nebutu akropolis padaugintas is 14. Is to renderio ten mazai ka galima spresti, o beje kokia to pastato paskirtis - ofisai? Atsilikau biskeli nuo gyvenimo, net nezinau kas vyksta gimtajam mieste?

                                      Comment


                                        #20
                                        Visgi šituo kampu Vilnius tikrai kaip dangoaižių miestas atrodys
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment

                                        Working...
                                        X