Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiauliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts












    Comment


      Lyg nelabai buvo nuotraukų su paskutine Pėsčiųjų bulvaro dalimi. Šiaip tikrinau kokybę ir paliko gana gerą įspūdį. Net ir seniausiai rekonstruota (apie 2005 metus?) bulvaro dalis išsilaikiusi gerai ir, akivaizdu, kad tiek medžiagos, tiek darbų kokybė turėjo būti neblogi. Tai well done Šiauliai dėl šito. Bulvaras atrodo tikrai neblogai, ko, deja, nelabai galiu pasakyti apie ten vaikščiojančią publiką





      Varpo g. Irgi neblogai viskas padaryta


      Aušros al./Varpo g. sankryža


      Prisikėlimo aikštė. Šiaip ten praktiškai dar 3 aikštės be šitos tiesiai ir į kairę. Smarkiai per daug erdvės tokio dydžio mieste


      Išsaugota sovietinė mozaika ant Univermago


      Šiaip Šiauliai atrodo visai neblogai patvarkyti vietomis, tik kažkodėl tebėra labai daug marozų. Net lyginant su Panevėžiu (kuriame buvau neseniai kelis kartus), Šiauliai atrodo kaip marozynas. Įdomu, kodėl taip?

      Comment


        Parašė John Rodyti pranešimą

        Šiauliuose lankausi beveik išimtinai tik savo giminių lankymo tikslais ir normaliai pabandyti naitlaifo vis nepavyksta.
        Sankauskas tavo giminė?

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą

          Va man kažkaip irgi toks įspūdis biškiuką lyg nori susidaryti. Tik nenoriu daryti kategoriškų išvadų iki galo tinkamai nepalyginęs, dėl to vis dar duodu Šiauliams benefit of a doubt. Panevėžyje neseniai buvau su nakvyne savaitgalį ir teko pabūti poroje pubų ir kavinėse. Yra ten vietų (tegu ir nedaug, gal kokios 4-5), kurios nedarytų gėdos Vilniui: geras maistas, geras alus, savo darbe susigaudantys barmenai ir padavėjai, geras aptarnavimas, nu kaip normaliose vietose normaliuose miestuose. Šiauliuose lankausi beveik išimtinai tik savo giminių lankymo tikslais ir normaliai pabandyti naitlaifo vis nepavyksta. Yra pora neblogų restoranų, bet nebandžiau girdyklų, kur realiai pasimato, kas yra kas. Kol kas man susidaro įspūdis, kad Panevėžys toje srityje varo kiečiau, nei Šiauliai. Plius Panevėžy per paskutinius ~3 apsilankymus taip ir nemačiau marozų, kai Šiauliuose marozai yra kiekvieno apsilankymo atributas.
          Į Pegasą galėjai eiti. Ten daugmaž tavo tipo publika.
          If a lion could speak, we could not understand him.

          Comment


            Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

            Į Pegasą galėjai eiti. Ten daugmaž tavo tipo publika.
            O kaip MAXas? Girdėjau ten geras klubas yra.

            Comment


              Parašė Garbanius Rodyti pranešimą

              Sankauskas tavo giminė?
              Sankauskas gyvena Aukštelkėje ar tai Kužiuose. Aš kalbu tik apie Šiaulių miestą.

              Comment


                Parašė John Rodyti pranešimą

                O kaip MAXas? Girdėjau ten geras klubas yra.
                Max'o nebėra, bet vis dar yra Juonė pastogė - ten ir ansambliai tau patinkantys groja, ir maistas tavo mėgstamas - balta mišrainė kaip pas babą, džiuvėsiuose pavolioti ir riebaluose virti šniceliai su bulbių koše ir kopūstų salotomis.
                If a lion could speak, we could not understand him.

                Comment


                  Parašė PoDV Rodyti pranešimą
                  Jeigu vertint Šiauliai vs. Panevėžys.
                  Prisiminiau - panašios diskusijos prieš pusantrų metų jau vyko Pokalbiai apie gyvenimo privalumus bei trūkumus Šiauliuose ir Panevėžyje, pvz.
                  Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                  Šiaulių pliusas - arčiau jūra. Minusas - gyvena sankauskas.
                  https://www.miestai.net/forumas/foru...C4%97%C5%BEyje

                  Comment

                  Working...
                  X