Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Idėjos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Idėjos

    Taigi siūlau temą, kurioje galėtumėme mestelti keletą idėjų, kaip pagyvinti mūsų šiekt tiek snūstelėjųsį forumą Manau esminė to priežastis, kad apie projektus Lietuvoje, kiek jų dabar esama jau išdiskutuota pakankamai. Vat būtent dėl to mums reikia kažko nauja. Taigi siūlykite savo idėjas, iš anksto dėkoju
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    nu daugeliui dabar atostogu uzbaiktuves, gal kaip ruduo issibeges situacija pasikeis

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    Comment


      #3
      Parašė jozikas
      nu daugeliui dabar atostogu uzbaiktuves, gal kaip ruduo issibeges situacija pasikeis
      Sutinku. Tikekimes
      %)

      Comment


        #4
        na gal, bet lankytojų visada būna, tik jie tylūs kažko
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          gal pavyzdziui reiketu miestai ir architektura tema suskaidyti i atitinkamus miestus pvz kedainiu skiltyje vien apie kedainius ir kedainiu rajona ir panasiai manau butu geresnis vaizdas !!!

          wa tokia ideja

          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

          --------------------------------------------------

          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

          Comment


            #6
            Parašė jozikas
            gal pavyzdziui reiketu miestai ir architektura tema suskaidyti i atitinkamus miestus pvz kedainiu skiltyje vien apie kedainius ir kedainiu rajona ir panasiai manau butu geresnis vaizdas !!!

            wa tokia ideja
            Na čia reikėtų įdiegt subskiltis, dėl to dar reiks padirbėt. O šiaip siūlyčiau Vilnių, Kauną ir Klaipėdą. Kėdainiai per mažai auditorijos turi
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #7
              nu jei fotika gausiu po keliu savaiciu tai daug nuotrauku ir is kedainiu ir is siauliu turetu foruma uzgriut

              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

              --------------------------------------------------

              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

              Comment


                #8
                Parašė jozikas
                nu jei fotika gausiu po keliu savaiciu tai daug nuotrauku ir is kedainiu ir is siauliu turetu foruma uzgriut
                Na, tam atiskiros skilties tikrai nereik Bet pabandysiu ką nors dėl to padaryt, aišku užims laiko
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #9
                  gal dar galima butu padaryti miestu konkursa ir po daugeli etapu isaiskinti pati fainiausias miesta tarp forumieciu ? kaip pavyzdi idomu butu suzinot kas laimetu New york'as ar Honkongas arba Londonas ar Paryzius ! Kaunas ar klaipeda D !


                  paskiau galima ka nors panasaus i pastatu reitingus padaryti kaip SC forume B-)

                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                  --------------------------------------------------

                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                  Comment


                    #10
                    Parašė jozikas
                    gal dar galima butu padaryti miestu konkursa ir po daugeli etapu isaiskinti pati fainiausias miesta tarp forumieciu ? kaip pavyzdi idomu butu suzinot kas laimetu New york'as ar Honkongas arba Londonas ar Paryzius ! Kaunas ar klaipeda D !


                    paskiau galima ka nors panasaus i pastatu reitingus padaryti kaip SC forume B-)
                    Aaa, čia turi omeny rengt diskusijas, kuris miestas geresnis? Net nežinau, tiksliau apibūdink, kaip tai turėtų atrodyt
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #11
                      nu kad ir sudaryti ilga miestu sarasa padaryti vote vienas miestas pries kita kuris laimi dalyvauja toliau kitas isbraukiamas is saraso nors galima ir kitaip bet cia svarbiausias ideja

                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                      --------------------------------------------------

                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                      Comment


                        #12
                        Parašė jozikas
                        nu kad ir sudaryti ilga miestu sarasa padaryti vote vienas miestas pries kita kuris laimi dalyvauja toliau kitas isbraukiamas is saraso nors galima ir kitaip bet cia svarbiausias ideja
                        Hm Na, idėja būtų nebloga, jei dalyvautų platesė auditorija, nes reikia, kad kas nors skatintų savo miestą dėdami nuotraukas ir pan. Su Lietuvos miestai būtų sunkoka padaryt, įdivaizduokit kaip Vilnius prieš Zapyškį ir pan. D
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #13
                          nu tai nebutinai lietuviskus pasaulyje daugyje demesio vertu miestu tai gal praplestu sryti UZ SIENOS

                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                          --------------------------------------------------

                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                          Comment


                            #14
                            Parašė jozikas
                            nu tai nebutinai lietuviskus pasaulyje daugyje demesio vertu miestu tai gal praplestu sryti UZ SIENOS
                            Tai tą or sakau, kad reikia žmonių, skatinančių miestą siųsdami nuotraukas ir kuom tas miestas geras. Na, galima ką nors sugalvot, bet tam reikia susitvarkyt su subsekcijom, kuom artimiausiu metu ir užsiimsiu
                            Mano galerija Flickr'yje

                            Comment

                            Working...
                            X