Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Internetas Vilniuje, Antakalnyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Internetas Vilniuje, Antakalnyje

    prireikė ir man panašios temos, kuri buvo sukurta apie kauną, tik šį kartą - vilniuje tai vat, kokį galit pasiūlyti neblogą ir nebrangų interneto planą vilniaus antakalnio rajone?

    #2
    Troleibusų žiedą iš lukoil siekia wirlesas, kuris iki ketvirtadienio dar nemokamas . šiaip visi pažystami iš antakalnio naudojasi telekomo dsl'u

    Comment


      #3
      Zebra DSL'as, pats turiu Premium plana, neskaitant mano kreivo routerio priekaistu neturiu.
      Jedi power!

      Comment


        #4
        šiaip matot, koks reikalas - žmonės, kuriems to interno reikia - nuomojasi butą, todėl nėra garantuoti, kad ilgai gyvens ten (tarkim - visą sutarties su telekomu laikotarpį) todėl nelabai nori prisirišt prie teo... šiaip jau nusižiūrėjau meganetą, pas juos galima sudaryti neterminuotą sutartį, ir planų gerų ir nebrangių yra... ką galit apie šitą interną pasakyt?

        Comment


          #5
          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
          prireikė ir man panašios temos, kuri buvo sukurta apie kauną, tik šį kartą - vilniuje tai vat, kokį galit pasiūlyti neblogą ir nebrangų interneto planą vilniaus antakalnio rajone?
          Kokie vėjai atpūtė į Vilnių?

          Comment


            #6
            šeimos reikalai

            Comment


              #7
              Meganetas yra geriausias variantas. Jeigu neklystu jie naudoja optini kabeli, kas yra geriausia ka dabar galima nusipirkti (rysio kokybes prasme). Del aptarnavimo/prieziuros ir kainu nieko negaliu pasakyti.
              Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

              Comment


                #8
                žinau dėl meganeto, bet jie tam namui paslaugų netiekia

                Comment

                Working...
                X