Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Viešojo transporto fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Mettal, iš kur jie tą KAG-3 gavo? Kiek atsimenu, vienas buvo rastas apie 1987 m. Vilniuje, Dvarčionių soduose, bet būklė buvo nepavydėtina, daugiau KAG lygtais niekas rimtai neieškojo
    "I killed the Bank" - Andrew Jackson

    Comment


      KAGų ir po 90-ųjų dar buvo ne vienas. Taip pat ir eksploatuojamų.

      Comment


        Kaunas, šiandien.

        Pradėsiu nuo naujojo Irisbus Crossway LE. Šiandien jis važinėjo trečiu maršrutu.




        Straipsnis ir daugiau nuotraukų iš šio autobuso išorės ir vidaus tikriausiai vėliau rasite http://www.ebus.lt

        Keletas lenkų autobusų, šalia Kauno pilies atvykę į koncertą.


        Išradingumo jiems netrūksta


        Jau Mettal nuotraukose matytas, naujai atkimęs dviaukštis EAG Ikarusas. Atrodo fantasiškai




        Ollex'o MB


        Panevėžio AP MAN.


        TOKS'o Setra: tas pats maršrutas, tas pats ekipažas, tas pats autobusas.


        Rokiškio Setra.


        Nauju tikrai nepavadinsi, bet ir nesenas Jonavos AP Noge.


        Alto Crafteris.


        Šis Kautros Neoplanas jau su nauja priekine autobuso dalimi.


        Ir didysis nusivylimas - BALTAS Baigėsi Kautros žalių/geltonų autobusų era, šis buvo paskutinis išlaikęs tokias nuostabias spalvas...
        Daugiau mano nuotraukų >>>

        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

        Comment


          Ikarusas B)

          Comment


            Fe, ir kam jie su 124-uoju taip pasielgė... Taip gražiai atrodė žaliai-geltonas.
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              Parašė Mettal Rodyti pranešimą
              Fe, ir kam jie su 124-uoju taip pasielgė... Taip gražiai atrodė žaliai-geltonas.
              Neseniai, kaip ir sužinojau galimas to priežastis. Pasirodo, kažkokia bobutė išlipo iš autobuso, o po to jo nesurado, nes kita pusė buvo geltona, o ne žalia - taigi, namo tikriausiai teko eiti pėsčiai O jei rimtai kalbant, tai nemaža prabanga dažyti visą autobusą, nes dažnai kainuoja nepigiai, o kuomet naudojama ne viena spalva, jie dažniau atsilupinėja. Žalia-geltona jie buvo nudažyti dar fabrike, todėl ganėtinai ilgai laikė.
              Daugiau mano nuotraukų >>>

              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

              Comment


                Tai jį perdažė dėl to, kad seni dažai buvo atsilupę jau? Nes Fotobus'e tavo nuotraukoje jis atrodo fantastiškai.
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                  Tai jį perdažė dėl to, kad seni dažai buvo atsilupę jau? Nes Fotobus'e tavo nuotraukoje jis atrodo fantastiškai.
                  Na taip, kaip ir dviaukštis EAG, šis buvo perdažytas dėl nekokios išvaizdos, juolab, kad abu šiuos autobusus vis dar leidžia į užsienį. Galbūt 124 ir neatrodė labai prastai, bet vis vien, vasarą reikia daugiau didesnės talpos autobusų, o nemaža dalis mechanikų išeina atostogauti...

                  PS. Ta nuotrauka fotobuse daryta jau beveik prieš metus.
                  Daugiau mano nuotraukų >>>

                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                  Comment


                    Parašė Kosovo Rodyti pranešimą
                    Mettal, iš kur jie tą KAG-3 gavo? Kiek atsimenu, vienas buvo rastas apie 1987 m. Vilniuje, Dvarčionių soduose, bet būklė buvo nepavydėtina, daugiau KAG lygtais niekas rimtai neieškojo
                    Buvo pas viena kolekcininka Alytuje, taciau jis pradejo ispardavineti savo kolekcija ir dabar perleistam kitam kolegai..

                    Comment


                      "Alytaus regiono keliai" eksploatavo KAG'ą iki maždaug 96-97 metų.

                      Comment


                        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                        "Alytaus regiono keliai" eksploatavo KAG'ą iki maždaug 96-97 metų.
                        Labai didele tikimybe, kad cia tas pats.. Esu idejes jo foto sitoje temoje kai dar buvo Alytuje..

                        Comment


                          Bet kelininkų KAG'as buvo krovininis.

                          Comment


                            Itariu jog tas "Kautros" dviaukstis Ikarus'as jau nemazai km prisukes ir toliau sekmingai didina rida

                            Comment


                              2010-07-11, Klaipėda, Turistų g. (Giruliai)



                              Bus daugiau
                              Viešojo transporto temų rodyklė >>

                              Comment


                                Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                Tasai Irizar PB priklauso estams. Pirko, aišku, naują, o ne iš švedų. Jie tokių negamina. Berods, Irizar yra ispanų gamybos.
                                Taip, Scania naudoja ispaniskus Irizar kebulus gamyboje.
                                O LUX Express tai buves TIBUS, kuri valde estai nustekeno, subankrotino. Bet viskas buvo perpumpuota i LUX Expresa. SIMPLE express taip pat ju. Viskas glaudziasi po sketinis zenklu - Eurolines...

                                Comment


                                  2010-07-09 Klaipėda
                                  (Tęsinys)

                                  UAB „Klaipėdos autobusų parkas“ autobusai

                                  8 maršruto MAN SG292 nr. 37, H. Manto g.



                                  11 maršruto Säffle 5000 CNG nr. 402, H. Manto g.



                                  8 maršruto 4-ų durų MB O405G nr. 66, Biržos tiltas



                                  8 maršruto MB O405GN nr. 75, autobusų stotis



                                  Maršruto A. S. – Sodai „Dituva“ MB O405GN2 nr.16, autobusų stotis



                                  5 maršruto MAN NL202 nr. 23, Kretingos g. (st. Žiedas)



                                  8 maršruto MAN NG272 nr. 14, H. Manto g.



                                  10 maršruto MAN NG272 nr. 13, Biržos tiltas



                                  10 maršruto MAN NL202 nr. 29, Taikos pr. (st. Turgus)



                                  10 maršruto MAN NG272 nr. 67, st. Turgus (Taikos pr.-Tiltų g.)



                                  12 maršruto MB O407 nr. 63, Taikos pr. (st. Turgus)


                                  1/3
                                  Paskutinis taisė Mettal; 2010.07.13, 18:47.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    KTKB „Gintarinis vairas“ autobusai

                                    3 maršruto MAN EL202 (Regitros labai negražiai pavadintas MAN A12 ) H. Manto g.



                                    3 maršruto Setra S215SL, H. Manto g.



                                    14 maršruto MB O405, Biržos tiltas



                                    3 maršruto MAN SÜ242, H. Manto g.



                                    14 maršruto MB O405N2, Biržos tiltas



                                    3 maršruto MB O405, Biržos tiltas



                                    17 maršruto MAN SL202, Tiltų g.



                                    3 maršruto MAN EL202, Taikos pr. (st. Turgus)


                                    2/3
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      UAB „Pajūrio autobusai“ autobusai

                                      4 maršruto MAN NL202, H. Manto g.



                                      2 maršruto Neoplan N416SL, Biržos tiltas



                                      6 maršruto Arna/DAF SB220, H. Manto g.



                                      2 maršruto Neoplan N4014NF, H. Manto g.



                                      Besišypsantis 4 maršruto MAN EL202 (irgi negražiai pavadintas MAN A12 ir su šiandien pasibaigusia TA ), H. Manto g.



                                      Pirmasis mano pamatytas miesto autobusas Klaipėdoje buvo šis 4 maršruto MB O405N2 (2010-07-08), tačiau jo nuotrauka išėjo prastoka. Kitą dieną dar 3 kartus jį fotografavau, bet vis nesėkmingai .



                                      Kiti autobusai


                                      АСЧ.03 "Чернигов" (ASČ.03 "Černigovas") prie Senosios Perkėlos, tikras raritetų raritetas



                                      Niekur nesu matęs tokio modelio kaip Renault Multirider. Mačiau dar 1 ar 2 tokius pat/panašius mikroautobusus



                                      Šiaip nė karto nemačiau, kad ten būtų didžiulės norinčių įlipti eilės. Man pasirodė, kad žmonių net per mažai buvo. Vairuotojai vienu metu atidaro abiejas duris (jei yra išlipančių), tačiau žmonės tvarkingai eina link priekinių. Prie vairuotojo kabinos yra sumontuoti 2 komposteriai (iš abiejų šonų: vienas šalia kabinos, kitas prie turėklo šalia priekinės sėdynės). E-bilieto sistema yra tokia pati kaip Vilniuje – tie patys geltoni e-bilieto komposteriai, tos pačios "Mijolos" pas vairuotojus, tos pačios švieslentės stotelėse ir tie patys "krokodilai".
                                      3/3
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        Ačiū už puikias nuotraukas iš Klaipėdos

                                        Comment


                                          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                          [Pirmasis mano pamatytas miesto autobusas Klaipėdoje buvo šis 4 maršruto MB O405N2 (2010-07-08), tačiau jo nuotrauka išėjo prastoka. Kitą dieną dar 3 kartus jį fotografavau, bet vis nesėkmingai .
                                          Jis tave netgi pasiuntė FAK...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X